MediaExpert

Opinie o MediaExpert

szukampracy

A co sądzicie o tym nowym sklepie w AMC? Podobno wisi tam ogłoszenie o pracy? Jest sens iść się pytać? Da się tam pracować, czy kieras jakiś ludzki?

wygląd sprzedawcy też jest ważny

Dlaczego ME zatrudnia takie brzydkie kobiety do pracy? !!!!! Nie wierzę, że pośród tylu chętnych do pracy, nie ma dziewczyny, która spełniałaby wymagania i jednocześnie w miarę dobrze wyglądała !!!!! Jakby nie patrzeć to jest sklep, kontakt z klientem. I jak widzę, że na AGD obsługuje paszczur z makeupem jak czarownica i obdartymi paznokciami, to naprawdę odechciewa mi się zakupu (tym bardziej sprzętu przeznaczonego do przygotowywania posiłków). Mówcie co chcecie, ale wygląd w pracy sprzedawcy też się liczy. Może w przypadku tej branży nie tak bardzo jak odzieżówka, ale jednak zawsze lepiej być zadbanym i w miarę ładnym, niż paszczurem odstraszającym klientów. Raz w Neo kupowałem telefon u prześlicznej ekspedientki, i chociaż może wiedzę produktową miała nie na najwyższym poziomie, to jednak aż miło i przyjemnie było z nią rozmawiać. HR w ME chyba nie ma oczu robiąc rekrutację. Postaraliby się i chociaż jedną dziewczynę do każdego sklepu wzięliby jakąś w miarę ładną. To naprawdę jest dla klientów pozytywne, jak rozmawiają z zadbaną ekspedientką, a nie kimś, kto wygląda jakby lustra nie widział. Możecie hejtować za moje podejście, ale prawda taka, że od ładnej dziewczyny prędzej kupimy, niż od niezadbanej, bo to odstrasza, naprawdę.

eko
@wygląd sprzedawcy też jest ważny

To ty idziesz na zakupy oczekując fachowego i rzeczowego doradztwa czy na pogaduszki z zadbaną lalą która albo nie ma zielonego pojęcia o pracy bo zamiast się uczyć to woli malować paznokietki albo wciśnie ci najgorszy chłam bo ty zamiast myśleć głową to myślisz chu... U nas były dwie młode dziewczyny jedna właśnie umalowana ładna lala która wyleciała po trzech miesiącach nic nierobienia i druga w sumie przeciętna nieumalowana kobietka za to pracowita,ucząca się i podchodząca do swoich obowiązków w sposób należyty i ona pracowała ponad rok dopóki sama się nie zwolniła z powody wyjazdu za granicę.

fu

jak u was wyglada kwestia zatrudniania kobiet, ktore posiadaja dzieci? bo w wielu firmach jest z tym problem. i pytanie ewentualnie na jaki dzial najlepiej sie starac oprocz kas, zeby miec najwieksze szanse na przyjecie.

taki pan z ulicy B.

Czy w ME, ważne jest dla "góry", że sprzedawca interesuje się jakimś sprzętem z branży? Czy tego wogóle nie uwzględniają przy rekrutacji, bo liczą się tylko itak tabelki i to czy dana osoba po prostu sprzeda wszystko bez większej szczegółowej wiedzy o sprzęcie?

Brałeś udział w rekrutacji do MediaExpert. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
a_g_d@o2.pl

szukam chętnych z działu agd do współpracy. Piszcie na maila który jest w nicku.

trytek

Sprosotowanie - Terg nie Domex, Domex to Avans właśnie, który kiedyś był współudziałowcem w ME.

trytek

Sorry stary, Media Expert podchodzi pod Domex, który wykupił Avans. Wpisz sobie w google, to Ci wszędzie wyskoczy, że Media Expert wykupił upadły Avans. Myślę, że kolega zdaję sobie sprawę i bardzo uogólnił, chodzi raczej o nieścisłość w wypowiedzi do której się odniósł. Z zarobkami jest różnie, jest podstawa i są premie za sprzedaż. Ja generalnie wyciągam koło 2200-2300. Nie jest to jakaś super stawka, ale nie ma co narzekać. W Neo wyciągałem 1800 góra, a pracowałem tak samo.

styw

zgadzam się, jak chcesz pracować na ,,chwilę" aż czegoś nie znajdziesz, to szkoda twojego czasu, jak kręci cię handel to spoko, ja nie szukam innej oferty w handlu,

ogór

Kandydatów z Avansa? Przecież Avans zbankrutował, a to co zostało wykupił Media Expert... więc jak mogą przechodzić? Coś kolego nie za bardzo wierzyć można Twoim słowom, skoro PRACUJESZ tam i nie wiesz co się z firmą dzieje. Media Expert jest silną marką na rynku, praca do lekkich nie należy, ale tez bez przesady. Jak nie pracowałeś w sprzedaży, to 2 tygodnie i umiesz wszystko na fest.

łe
@ogór

ME nic nie wykupił. Otwiera sklepy w starych lokalach "po" Avansie i robi swoje rekrutacje. Chyba ty nie pracujesz, skoro nie wiesz.

Marco

Ile dostaje się na początek w ME, w moim mieście otwierają sklep i obiecują góry a ciekaw jestem ile tak naprawdę z obietnicy 2500 jest realne Ile przeciętnie dostaje sprzedawca, koordynator i kiero salonu?

Kierol
@Marco

Marco, na rozmowach dowiesz się że u nas jest sam miód, początek też możesz mieć miodzio,nowy punkt, nie ma braków, atmo też jak idzie jest dobra, ale tak po pół roku możesz się dowiedzieć prawdy o tej firmie, o tym jakim jesteś słabym ogniwem, generalnie albo dostaniesz z tego (usunięte przez administratora)realnie na rękę albo w ogóle wylecisz. Taka sama sytuacja jest w konkurencji ale nie wiem czy w mex jest lepiej czy gorzej, napewno nie jest to spokojna i stabilna praca. W tej chwili mamy mnóstwo kandydatów z Neo i Avansa, więc jest w czym przebierać i stąd duża rotacja

tak?
@Kierol

A przyjmujecie ludzi bez doświadczenia w sprzedaży?

Marco

ziomek
@Marco

Pracuje w Media Expert kawał czasu jeżeli chodzi o zarobki to są w granicach 2600-4000. Jest to praca dla osób które nie mają rodzin, trzeba przychodzić wcześcniej zostawać dłużej itp niby płacą za nadgodziny ale co z tego jak się nie ma życia prywatnego w grudniu to już w ogóle na dodatek w grudniu obniżyli wartości GS. Pojebana firma mimo zarobków ciągle wymyslają jakieś chore pomysły co drugi dzień zmiana topki jezy palanta który to wymyśla powinni (usunięte przez administratora) na zbity ryj.

MrEco

A jak liczona jest sprzedaż gwar.. ? Kwotowo czy procentowo. Np musisz sprzedać za 5 tysięcy w miesiącu i już masz swój plan czy jest to liczone jakoś inaczej ?

Domexowiec

Czy wiecie może, które sklepy chce przejąć Terg po avansie?

nowy

jak wypracowala??

on

sama sobie wypracowała taką opinię

lo

to wy nie wiecie jak z nią jest to typowy sponsoring!!!

Lukas

Jakim trzeba być impotentem umysłowym żeby z człowieka na forum robić dziwkę. A dodatkowo człowiekiem bez ambicji aby siedzieć i sprzedawać telewizory czy suszarki do grzybów za (usunięte przez administratora) No chyba że szczytem ambicji jest tytuł prezentera handlowego. Z takim podejściem zajdziecie bardzo daleko.....

lolek

managerów macie wszędzie do(usunięte przez administratora):)

fakt

No to kolego/kolezanko #matkobosko masz szczęscie. Ja to się mecze od przeszlo poltora roku ale nie ma innej alternatywy jak narazie... a co do typow na managera to duzo racji masz...

matlkobosko

Nie no, nie mozna byc az tak krytycznie nastawionym do dziewczyn z POK. Fakt czasami pudelki i facebooki czesciej pojawiaja sie na ekranach ich komputerow niz inne wazniejsze strony itp. ale no maja taka robote - jak nie ma klienta to sama na siebie raty nie napisze. Największym niewypalem w tym sklepie to oczywiscie "manager" sklepu. Człowiek zna sie na niczym, nie ma sensu chodzic do niego z jakims problemem bo wiadomo ze rozmowa zakonczy sie na "yhym... ale gwarancje to podstawa", za 150 zł sprzedałbym wszystkich swoich pracowników... szkoda bo to oni robią dla niego pieniądz a nie odwrotnie i przyjecie pozycji niemieckiego żołnierza z Oświecimia nie wplywa pozytywnie. Podobno jak nie ma go w pracy to jakos wszystkim lepiej sie pracuje, i porobione wszystko i wynik. A jak jest to wymysla jakies dziwne rzeczy z kosmosu ktore nie sa na raz dwa do zrobienia i zdziwiony potem. Tym powinna zainteresowac sie centrala ME a nie tym czy ktos jezdzi na wakacje czy nie... stac to jedzie... Wiec jako były pracownik - odszedłem sam i nie żałuje, duzo lepsza prace znalalzlem z prawdziwym kierownikiem a nie osobą na tym stanowisku - moge smialo powiedziec ze gdyby nie osoba "rzadzaca" w tym sklepie żyło by sie duzo lepiej. A na jej miejsce sa osoby ktore by to pociagnely - chociazby pan kierownik dzialu RTV czy tez IT. Eh... ta polityka firmy...

były
@matlkobosko

kierownik RTV??? AAahahahhahahahahha bo ma kuzyna wyżej?? To dopiero był by poganiacz niewolników bez wiedzy o zarządzaniu

matkobosko
@były

Wydaje mi sie, że kiero RTV byłby milon razy lepszy od tego pana z solarium. O ile mi wiadomo byl już kierasem w innym sklepie i jakos to dzialalo. poza tym jest konkretnym czlowiekiem. Idac dalej... sugerowalem tylko a nie wybieralem drogi kolego. Bo innych osob nie ma zeby ten bajzel ogarnąć! Mysle że wymiana regionów duzo by zmienila jesli chodzi o ten sklep :) a tak reka reke myje

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Toruń

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MediaExpert