MediaExpert

Opinie o MediaExpert

artur

No, gratulujes koleżance Katarzynie :P U mnie też nie jest źle, ale chyba aż tak to się nie spotkałem żeby w Media Expert było :P Przenoszę się do Giżycka!@

kasiek

Fajnie się pracuje, dziewcyzny na dziale z Giżycka są super xD Pozdro 600! Najlepsza praca jaką miałam,

dex

A co może być dobrze skoro branża rtv agd leży na łopatkach. Spadek sprzedaży rtv o 40% - 50% do zeszłego roku. AGD się jeszcze trzyma. Dlatego sprzedawane są gwarancje arty orange i inne nikomu niepotrzebne artykuły.

on

i i się zaczęło będą teraz pisać co złe a tak może napiszcie co jest dobrze!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do MediaExpert. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
prawda

Prawdą jest fakt ze powinni bardziej zwrócić uwagę na zasób wiedzy sprzętowe przez handlowców. Sam pracuje u konkurencji i na bieżąco poznaje sam dla siebie nowinki .By móc przy dobieraniu sprzętu zaskoczyć klienta wiedzą. Terg zaczyna stawiać na ekipę młodych nic nie wiedzących ludzi bo robić będą za mniejszą kasę. Ale co za tym idzie mniej sprzedadzą taka to oszczędność

on

jak jest możliwe ze za najniższą można jechać na kantary? Słowację?

nikt

właśnie lalunie wielkie panny która nic nie robią

klient

raczej pracownicy nie powinni narzekać,jestem tam dość często i za każdym razem siedzą lale w punkcie obsługi klienta i nic nie robią,mało tego nie potrafią odpowiedzieć dzień dobry tylko klną,albo się smieją albo jedzą,żenada! Gdyby moi pracownicy przedstawiali taki poziom spaliłbym się ze wstydu.Ciekawe dlaczego kierownik sklepu nie reaguje na takie zachowanie,hmm a może to sprawdzę...

putra

Ludzie przestańcie narzekać na cały świat! zajmijcie się poprawianiem jakości własnej pracy, wtedy może będziecie bardziej docenieni. W żadnej robocie nie jest idealnie, a punkt widzenia zależy zawsze od punktu siedzenia

putra

byłem pracownikiem. teraz robię co innego, ale na serio nie było na co narzekać. jeden krzyknie że źle, a reszta mu wtóruje :/

no prawda!

on

no najwięcej delegacji a to ciekawe dlaczego??

klient

zawsze tak było, kiepska obsługa,zadufane lale przy kasie i ratach,nikt w sklepie nie interesuje się klientem ,wciskają na siłę przedłużone gwarancje i wysokie oprocentowanie ratalne,uważajcie!!!

Niezadowolony

Patrzę na te pseudoopinie na tym forum nieudaczników i teraz nie dziwie sie, że jak próbowalem się czegoś dowiedzieć o sprzecie to bylo tylko stękanie zamiast doradzania. Nie dziwne potem że slabo płacą. Jak małe dzieci w piaskownicy, jedno nadaje na drugie zamiast zająć się pracą i nauczyć trochę o towarze. Pralki już u was nie kupię. Zarobi mediamarkt.

prawy

jakich działań?? chyba kar.p ma najlepiej prawda

olaf

normalny pracownik rzeczywiście zarabia (usunięte przez administratora)bo o premię trudno. Jednak są tacy co wiedzą jak dostać większą kasę np. sypiając z kim trzeba,chyba wiemy o kim mówię:)))

wolf

a stawki nadal podstawa(usunięte przez administratora)premia której nie ma ? :)

poszkodowany

Zakupiłem rower w MEDIA EXPERT po półtora miesiaca zerwał się łańcuch, wybrałem się do sklepu panowie stwierdzili "Uszkodzenie Mechaniczne" rower był źle poskręcany brakowało części gwinty źle po dokręcane po 2 miesiącach obluzowała się tarcza hamulcowa koło się zacielo podczas jazdy koszt doprowadzenia tego roweru do ładu to 90 zł. ODRADZAM TĘ FIRMĘ Z DALEKA

gość

Przerażają mnie tego typu opinie: "cieszmy się, ze w ogóle mamy pracę" i przez to zgadzanie się na łamanie prawa i niezapewnianie podstawowych warunków pracy. Dlaczego nie spytamy się z drugiej strony "niech sie ciesza, ze mają pracowników", w końcu to nanich opierają sie fundamenty firmy: dajmy im pracę w normalnych warunkach, a na pewno odwdzieczą sie dobrą pracą

OnaTrn

Witam. Czy ktos mógłby przewidzieć mi jak wyglada 2 etap rekrutacji tzn. Rozmowa z Rks. Jakie pytania itp. Z góry dziekuje za odpowiedzi.

garniak

No dokładnie. Robota jak kazda, trzeba zacisnąć zęby i tyle. Nie zamierzam być tam kierownikiem, dlatego traktuję to tylko jako koniecznośc. Jest dużo więcej gorszych prac, a najgorzej jak roboty nie ma. 3 meisiące żyłem na garnku żonki.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Toruń

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MediaExpert