MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Tamara

Co słychać w firmie? Na forum nie grzeszycie aktywnością!!!

Alasz

Jak są przyznawane premie świateczne? Z jakiegos funduszu w formie gotowki i kiedy się ją dostaje?

Alicja

@JeszczePolskaNieZgineła na forum nie możesz nikogo obrażać co mówi regulamin. Polecam zapoznać się z nim przed przystąpieniem do wystawienia komentarza http://www.gowork.pl/regulamin Aktualnie firma MediaExpert poszukuje Kierownika Elektromarketu. W ofercie napisali, że gwarantują umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wysokie wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym. Ktoś aplikuje może?

Alicja

@dwa, co masz konkretnie na myśli? Jeden otwierają, a drugi zamykają?

Brałeś udział w rekrutacji do MediaExpert. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
dwa

i zamykają...

Alicja

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w MediaExpert.

@rosol skąd taka opinia?

Alicja

A widzieliście nowe oferty pracy? Najczęściej poszukiwany Specjalista ds. księgowości oraz Doradca Klienta! Jak przebiega rekrutacja? ;)

turos

Wiadomo już kto przechodzi na Tor3?

xxxx
@turos

otwierają nowy sklep w Toruniu?

Witam jak wyglada rozwój awansu ? Mozna awansować na jakies wyższe stanowisko ze stanowisko doradcę klienta ? Po jakim czasie ?

rosol
@Nowy

Bardzo prosta ścieżka awansu - zakumpluj się z kierownikiem :) Przytakiwanie i donoszenie w modzie :)

help me

Cześć Wszystkim. Mam mieć rozmowę w ME w Toruniu (Centrum BUMAR). Chciałabym się dowiedzieć jak tam wygląda praca POK/DOK albo jako sprzedawca. Jaka jest pensja, atmosfera i czy w ogóle warto. Za jakiekolwiek informacje z góry dziękuję.

Wiosenny

Jest jeszcze coś innego. Gorszego. Nikt nie docenia starszych pracowników.

HenkelBydgoszcz

Zacznę trochę z innej strony. Praca w Mediaexpert mogła by być naprawdę ciekawa gdyby nie parę istotnych szczegółów na minus: sprzedaż staroci, sprzętu który leży na wystawie od paru miesięcy, BRAKI INWENTARYZACYJNE ZA KTÓRE MY PŁACIMY, codzienne sprawdzanie listy top, gs i slw (staroci). Za wszystko jest odpowiedzialność zbiorowa, która jest zabroniona przez prawo pracy jak i prawo karne. Tak nasi kochani szefowie nie znają prawa które, obowiązuje w naszym kraju już od ponad 30 lat!!! To się w głowie nie mieści. I jeszcze okłamywanie klientów jaki to sprzęt jest dzisiaj wadliwy i trzeba go ubezpieczyć albo przedłużyć gwarancję bo zaraz po fabrycznej to się rozleci na kawałki. Gwarancje i ubezpieczenia mamy bardzo drogie, chyba najdroższe na rynku. W tej pracy premiowani są "wciskacze" a nie handlowcy. Klient jest traktowany jak przysłowiowy (usunięte przez administratora) Na plus: dobra atmosfera w pracy i to wszystko.

KW

Ogłoszenie o pracę to hicior!!! Co możesz zyskać pracując u nas: umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu - plus masa nadgodzin :) bardzo dobre wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym - premie uznaniową zabierają za byle głupstwo ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich - dodatkowo płatne możliwość skorzystania z dofinansowania karty MultiSport - cena nie powala a i tak nie ma kiedy chodzić bo praktycznie codziennie jesteś w pracy specjalne premie świąteczne oraz liczne konkursy sprzedażowe - progi są tak zawyżone że nie sposób ich wykonać pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich - taka fundacja że sami w skarbonkę wrzucamy pieniądze :) Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za: fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu - raczej wpychanie im sprzętów z listy piorytetowej kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy - na którą nie ma zwyczajnie czasu sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych - i tylko to się liczy. nie ważne co, za ile tylko czy wcisnąłeś do tego ubezpieczenie. Dodatkowo codzienne zmiany cen, listy top, ekspozycji, promocji, co chwile dostajesz kartki z 60 modelami sprzętów i albo oznacz, albo odtowaruj, albo spisz ceny, wystaw, schowaj na magazyn itd. Pracując w ME jesteś głównie magazynierem i wykonawcą coraz to bzdurniejszych pomysłów z centrali. Pracowników jest za mało, a rzeczy do zrobienia dwa razy tyle. Przychodzisz do pracy z myślą że jesteś głównie sprzedawcą, doradcą i z tego jesteś rozliczany a tu niespodzianka. Jest tyle innych rzeczy na raz do zrobienia że klient i obsługa jest zaniedbywana. Dostawa - 3 h Cię nie ma na sali sprzedaży. Jeżeli odtowarowanie to jeszcze dolicz czas na przygotowanie towarów. Później ogarnięcie dostawy - wystawienie sprzętów, zabezpieczenie, zapaskowanie - kolejne 2h. Później wywieź to sobie na sklep, połataj dziury, poindeksuj, powystawiaj. Porób cenówki, wywieszki, sprawdź czy nie ma na to jakiś wymysłów centrali czy też promocji. Do tego poprzestawiaj sobie inne produkty bo przecież ustawiamy cenami itd. Do tego niech ci dojdzie zmiana topki, gsów, jakieś zmiany ekspozycji, cen - a jest to codziennie i kolejne 2h babrania się w sprzętach i coraz to nowych wytycznych. Hitem jest to że często jest tak że jesteś sam na dziale i weź tu obsługuj. Co chwile masa maili z zadaniami na tu i teraz. To przestaw, tam przestaw, to wystaw i porób zdjęcia wyślij, czas na wykonanie "do wczoraj" i już. Do tego zajmujesz się reklamacjami, uszkodzonymi sprzętami a dział AGD dowozem do klientów - kolejna godzina wyjęta od sprzedaży. Gdyby nas było więcej, albo magazynier to by można było się tym dzielić, pomagać sobie itd, ale nas jest za mało. I tak dajesz z siebie 200%, robisz nadgodziny, chory czy nie chory, a wystarczy że ubezpieczeń nie sprzedasz odpowiednią ilość i wtedy jesteś najgorszy na świecie. Jeszcze przyjedzie regionalny lub inna kontrola i ci powie że tu masz troche kurzu, tam jakiś styropian leży i masz dbać i sprzątać. Przyczepi się że coś nie jest wystawione i zgniata Cię jak mrówkę. Do tych wszystkich obowiązków dołącz jeszcze bycie ochroniarzem bo w ME za braki inwentaryzacyjne płacą pracownicy po cenie towaru na półce. Podsumowując pracy jest ogrom, zarobić troche więcej niż u konkurencji da się, ale jak pod koniec miesiąca dowiadujesz się że tu ci 200 zł zabierają (z premii na którą pracowałeś cały miesiąc) bo nie wyrobiłeś ubezpieczeń, minus 100 bo nie sprzedałeś Orange i minus 100 rata comiesięczna za spłatę inwentaryzacji to już nie jest tak wesoło. Podsumowując. Najmniej pracy jest na RTV i tam są największe możliwości zarobienia. Potem IT - troche babrania sie w drobnych sprzętach ale można się przyzwyczaić :) potem POK - albo zapitol cały dzień albo malowanie paznokci. Najgorszym działem jest AGD - za żadne pieniądze bym nie dał się na niego zamienić a drobne AGD to już masochizm. Ja trzy lata pracuję w firmie ale w nowym roku zaczynam swój biznes. Pracę w ME polecam dla ludzi bez rodzin, pasji i odpornych psychicznie.

Niskie ceny

Niestety nie tylko w Bydgoszczy takie nękania pracowników pod względem sprzedanych gwarancji. Nie jesteśmy sprzedawcami RTV, AGD czy IT. Jesteśmy sprzedawcami przedłużonych gwarancjii pod ciągłą groźbą obcinania premii. Groźby, straszenie, nękanie, mobbing. Wieczne pretensje od MS i ASM. Nawet do wieloletnich pracowników, którzy mieli zawsze dobre wyniki a jeden miesiąc zdarzył się im gorszy... Pod koniec dnia jesteś tylko cyferką w tabelce. Niczym innym.

Mr.Martin

Ja napiszę opinię o Media Expert w nowo otwartym sklepie w Focusie w Bydgoszczy. Są duże naciski na sprzedaż polis i jak się ich nie będzie wyrabiało to potrącenie z premii oraz rozmowa z kierownikiem. Mamy obecnie plany indywidualne dzienne i na koniec zmiany musimy pisać e-mail do kierownika sklepu i tłumaczyć dlaczego nie sprzedałem polisy i innych dodatkowych usług. Jest to dla wszystkich bardzo stresujące. Nie wiem czy to tak powinno wyglądać ale jeśli ktoś to przeczyta i będzie wiedział co z tym zrobić bądź do kogo się skierować to proszę o informację.

niko

Wiec tak naprawdę wszystko zależy od samego siebie to ile sie premii wyrobi zależy od nas, fajnie, ze w ten sposób jest liczona premia ze każdy pracuje na nią indywidualnie, jak sie starasz tyle masz ale by je wyrabiać potrzeba tez wielu szkoleń z produktów jakie są w salonie

dario

Zależy jaką wyrobisz premię. Zależnie od tego jak ruchliwy jest sklep to będzie między 1800 a nawet 4000. Ja średnio na rękę dostaję koło 2100, ale mam na sklepie takich, co koło 3000 mają średnio, więc wszystko zależy. Generalnie ja nigdy nie dostałem mniej niż 1900

wiatr

Ja na dziale (z fonami) robiłem i było ok.

biegacz

Ja robiłem przez wakacje kilka lat temu i nie było tak źle, jak niektózy piszą. W sensie, wiadomo, że szału nie było, ale nigdy się z jakąś rażącą niesprawiedliwością nie spotkałem i kasę miałem w terminie. Dla mnie było ok, ale bez super szału

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Toruń

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MediaExpert