Opinie o WMPB w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie WMPB. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WMPB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WMPB w Ostróda

Wojtek Nowy wpis

Dlaczego ich strona internetowa nie działa ?

Sam Nowy wpis

No jest z całą pewnością coraz lepiej pod wieloma względami, pogłoski które o podwyżkach? To na pewno

świadek koronny Nowy wpis

Fakty są następujące: - strona internetowa firmy nie działa - firma WMPB upadła (do sprawdzenia w KRS) - poprzednikiem WMPB była firma LB - LB upadło i na jej miejsce powstało WMPB - zakład w Jonkowie i maszyny należały do LB, a WMPB tylko dzierżawiło całość od syndyka LB - zarówno zakład jak i maszyny zostały już sprzedane przez syndyka - szefostwo firmy zwinęło interes i działa teraz pod nazwą(usunięte przez administratora) koniec jakiekolwiek rozmowy o pracy w WMPB nie mają sensu bo firma ta, podobnie jak wcześniej LB, zakończyła już swój żywot i żadnego pracownika już nie zatrudni. Dyskutować to można o postawie zarządu i ich pomysłach biznesowych oraz przestrzegać ludzi przed takimi pracodawcami.

Michalina Nowy wpis

proszę się nie martwić takimi komentarzami, każdy może w internecie pisać co chce, dane na pewno nie trafią w niepowołane ręce. Nawet w przypadku likwidacji firm dane osobowe zarówno pracowników obecnych, byłych jak i potencjalnych kandydatów na pracowników są zawsze chronione - wg ustawy o danych osobowych. Także proszę spać spokojnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WMPB spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Elektryk- praca w delegacji
Tincors Sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca CCC Ostróda
CCC S.A.
jjjjj

Z tego co wiem firma już nie istnieje wszystko co tylko było zostało wyprzedane cały obiekt tak samo i to jest pewne w 100%.....

sami

Podejrzewam, ze musza zaoferowac takie warunki aby ludzie byli z nich zadowoleni i zeby przynosily im korzysci. Mozecie powiedziec co oferuja na start, to byloby zdecydowanie debatowac jak te warunki sa atrakcyjne w stosunku do innych firm. Mysle jednak, ze u nich nie jest tak zle jakby sie moglo wydawac.

owsik

ale to znaczy żer wmpb jest dołączone do terj innej firmy w sensie że wessane i jej już nie ma czy dalej istnieje tylko jako część innej firmy? interesuje mnie to bo chcę iść do nich do pracy i nie wiem jak sa sytuacja wessania/przejęcia wypływa na rekrutację, macie może taką wiedzą na temat aktualnej sytuacji?

Roman

Napisz zapytanie na adres rekrutacja@wmpb.pl a powinieneś dostać odpowiedź. Pozdrawiam

Łukasz

To w końcu ile można zarobić na cały etat ???

@Łukasz

Na produkcji w przedziale 2400-4500 zł na rękę.

Łukasz
@Roman

Dzięki za informację. A dużo tych delegacji, bo tak temat często poruszany tutaj ? Tak źle na nich ?

@Łukasz

Powiem tak, dodatki za delegacje niechętnie dają ale jak powalczysz to i może coś ugrasz... A wyjazdy w całą Polskę bo na Warmii i Mazurach mało się buduje.

Roman

Pracuję na produkcji. Na warunki nie ma co narzekać tylko czasem te wyjazdy w delegacje...

tomek

@ewa, nie negatywne, tylko łamiące regulamin. Akurat jak ktoś napisze coś negatywnego wulgarnym językiem, oczerniając kogoś, to wiaodmo, że usuna opinie jako niezgodną z regulaminem dla dobra piszacego. Trzeba uwazac co sie pisze.

arek

Nikt nie wie jak sobie radzi obecnie WMPB? teraz okres urlopowy, może słyszeliście, ze beda poszukiwali ludzi do pracy?

arek

Jak na firmę, która rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku, to chyba nie radzą sobie tak źle, prawda? Pewnie jeszcze sporo przed nimi...

bauer

PRACUJE W FIRMIE 3 LATA I NARAZIE NIE NARZEKAM NA WARUNKI PRACY.BRYGADA ZGRANA,MIŁA ATMOSFERA(BYNAJMNIEJ NA MOJEJ ZMIANIE).JEZELI CHODZI O ZAROBKI TO NIE JEST TAK ZLE,CO DO PREMII TO NIE DOSTAŁEM ANI RAZU;NAWET JAK WYPŁATA SPOZNILA SIE NA SWIETA TO WTEDY MOGLI DAC PO PARE GROSZY PREMII ALE.......NAJGORZEJ JEST JAK MASZ WYJECHAC W DELEGACJE.NIBY NA 3-4 DNI A TU RAPTEM ROBI SIE 1-2 TYGODNIE I MASZ (usunięte przez administratora) W DELEGACJI BO POSTAWILI CIE W SYTUACJI BEZ WYJSCIA(BO CHYBA NIE "UCIEKNIESZ DO DOMU Z DELEGACJI") OGOLNIE DOBRZE POZDRAWIAM ZARZADA

To zależy od ustaleń z szefem ale wiem ,że handlowcy mają premie od sprzedaży a kierownicy budów dostają premie od wyrobionych budżetów. Pozostałe premie są uznaniowe.

To wszystko zależne jest od działu w firmie... W firmie nie spotykane są wynagrodzenia poniżej 2000 zł (na rękę)... Co do górnej granicy to już chyba tylko zarząd wie... Pozdrawiam

Karol

michas - 2013-06-28 20:16:35 Co to znaczy że zarobki jak na regjon normalne??Mozesz to sprecyzowac? Istnieje mozliwosc awansowannia wewnatrz struktury firmy? I czy są organizowane jakies bezpłątne szkolenia,wyjazdy slużbowe?Była już odpowiedź ale firma usuwa negatywne wpisy, miałem złożyć cv i dobrze że nie wysłałem bo z tego co się zorientowałem to nie płaca na czas o ile wogóle dostaniesz kasę.

Jestem zatrudniony w tej firmie od 5 lat. Na warunki nie narzekam, wszystko jest ok.

Dawid

Obecnie pracuje w firmie WMPB. Jestem zadowolony z pracy. Rzeczą ,która najbardziej mi się podoba w WMPB jest atmosfera, tworzymy zgrany zespół energicznych ludzi.

Justyna

Pracowałam ponad rok czasu. Atmosfera w firmie pozytywna. Zarobki jak na rejon normalne. Za to współpracownicy świetnie umilają czas spędzony w pracy, zgrana ekipa.

Zostaw merytoryczną opinię o WMPB - Ostróda

WMPB