Opinie o CORPORIS Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CORPORIS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CORPORIS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORPORIS Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

LosChlopakos

Czytając te opinie zastanawiam się o co tak na prawdę niektórzy ludzie mają pretensje, czy mają trochę poczucie własnej winy, czy wszystko robią tak jak należy. Jestem pracownikiem owej kancelarii i jest to dla mnie kosmos kiedy czytam niektóre opinie. Czy to jest na złość? Bo może Cię zwolnili? Może się nie sprawdziłeś/-aś? A zastanów się czy nie masz sobie nic do zarzucenia. Czy wszystko co do Ciebie należało wykonałeś/-aś sumiennie i w pełni odpowiedzialnie? Nie każdy nadaje się do każdej pracy, może to nie był Twój "wybór życia". Rozumiem, że gdy usłyszysz, że to koniec Twojej kariery z tą firmą to dla Ciebie "kop w (usunięte przez administratora) quot;, bo ciężko rozstać się z pracującymi tutaj ludźmi, gdzie atmosfera jest na prawdę super i rodzinna! :) Jeśli chodzi o obsługę klientów, informuję wszystkich tutaj, że do każdego klienta podchodzi się indywidualnie, a już na pewno wszyscy są obsługiwani przez osoby w pełni do tego kompetentne. Rozmawiamy z klientami ciągle starając się usprawnić dodatkowo, a przede wszystkim ułatwić im życie i aby sprawy przez nas prowadzone były na najwyższym poziomie!

Nick 2
@LosChlopakos

Ciekawe tylko ile ci zapłacili za dodanie tego komentarza... Bo to coś co nazywają firmą to tragedia jakaś pod każdym względem

Morgan.
@LosChlopakos

Witamy Prezesa i dziękujemy za przedstawienie swojego stanowiska w sprawie. "Żyć tą firmą" Słucham? Pracownik oddaje Wam 8 godz. ze swojego życia, reszte tj. 16 godzin ma dla siebie. Może zamiast klasycznej umowy o pracę podpiszcie umowę o "dożywocie i niewolnictwo". Z całym szacunkiem, ale praca za najniższą krajową + w porywach 300 zł premii to nie jest kwota dla której bedziemy "żyć tą firmą". Mówimy tu oczywiście o stawce dla "ambitnych". Co do wypłaty chcieliscie żeby pracownicy mieli konto w banku X żeby wypłata, a raczej 2 jej część była 10tego. Jeden z pracowników przyszedł do Was wtedy z kodeksem pracy. Finał tej rozmowy znacie. Szkoda, że jesteście tak uparci/ślepi i nie doceniacie ludzi, którzy u Was pracują. Ludzie od Was odchodzą, nie przychodzą po kilku dniach pracy, a Wy obracacie przysłowiowego kota ogonem i wypisujecie jak to zwalniacie ludzi bo się nie nadają. Macie rotację pracowników nie dlatego, że firma się rozwija tylko dlatego, że jest dyafunkcyjna.

Bielsko-Biała

... nie no kogucik, to Ty się pode mnie podszywasz... ... ja twierdzę, że jednak Corporis jest OK

@Bielsko-Biała

Dlatego Orginalny wpis i wszystkie moje wpisy są zaznaczone jako Klient a nie były pracownik. I kto pod kogo siępodsywa. Tak specialnie tak jest zaznaczone :D

Bielsko-Biała

Przepraszam za poniższy wpis, poniosło mnie pod wpływem emocji, nie jest tak źle, POLECAM !!!

@Bielsko-Biała

Nie ma to jak się podszywać pod kogoś, nagle po negatywnym komentarzu, w tym samym czasie dwa pozytywne. Naprawdę sądzicie, że ktoś w to uwierzy ? (usunięte przez administratora)

@Bielsko-Biała

w ogóle o jakich emocjach tu mowa nie pracuje w tej firmie od dłuższego czasu szczerze bardzo mmi z tym dobrze.

Górnik

jakim zjeb€m trzeba być, żeby wypisywać tu te żale. Jak jesteś nierobem, oszustem, kombinatorem to i tak nic tego nie zmieni i nigdzie sobie nie poradzisz co byś za cudowną firmę nie znalazł(a). Ludzie nawet nie blisko zarządu, ale ciężko pracujący i patrzący swojej roboty, a nie szukający intryg i problemów mają się tu dobrze. Firma CORPORIS działa od 15 lat na rynku i ma się dobrze, a nawet przez cięzki okres lockdown'u przeszła jakoś cudem bez upadku, nawet pozostawiając większości kluczowych ludzi z najdłuższym stażem hajsy na niezmienionym niemal poziomie. Negatywne wpisy więc pewno nic jej nie zrobią, a zgrany zarząd - Pan Robert i Pani Monika poprowadzą ją do większej świetności. Pracowałem tam trochę i wszystko było ok... tak jestem opłacony, za ten wpis zapłaciło mi KGB, FBI, ABW oraz agenci z Disco Polo...

Graża
@Górnik

Trochę mocne słowa, ale coś w tym jest... płaca na sensownym poziomie, wypłacana ZAWSZE na czas, niezależnie od okoliczności (pandemia)

@Górnik

Jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną wolę sprawdzić sam przekonać sie kto ma racje. Jak zwalniaja to wiadomo ze opinie negatywne ale widze tez pozytywne opinie to pewnie jacys stali pracownicy

Pracownik Biurowy

Rekruterka przemiła, opowiedziane o pracy szczegółowo. Zarobki owiane tajemnicą, przedstawione dopiero podczas rozmowy z szefem. Pytanie o moje doświadczenie zawodowe, wymagania co do pensji itp. Nic trudnego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Byla

Na prawdę fajna firma, fajni ludzie, fajne płace, fajne podejście, a pan Patryk to już w ogóle totalna reeeeweeelacja!!!

Bielsko-Biała

Mocno nie Polecam, to co się dzieje w tej firmie to jest jakaś paranoja. Prawnicy(właściciele) którzy nie znają podstawowych praw pracownika, Brak działu HR no chyba że jedna osoba która prowadzi księgi, HRy i kto wie co jeszcze pewnie przeprowadza szkolenia BHP..... o ile się tam odbywają. Wiecznie jakieś zmiany na inne spólki firmy. Rotacja Pracowników jest tam ogromna, nie można się doprosić umowy o prace. Płaca Marna, a i zatrudniają tam tylko Kobiety "ktore wyglądają estetycznie" że tak ładnie to można ując. Ogólnie Omijać szerokim łukiem.

Jaki jest wkład kierownictwa CORPORIS Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

MJ

Nieprzeceniony. Zmartwienia i niedogodności są minimalizowane, oraz szybko rozwiązywane. Profesjonalizm i życzliwość ze strony Pana Piotra pozwoli innym osobom szukającym pracy zdobyć nowe doświadczenie. Współpracując własnie z takimi ludźmi nie trzeba się o nic martwić.

Ulka

Firma jest dobra jako pracodawca choć pewnie nie wszystko jest idealne ale generalnie polecam pracę.

Wypłacają dodatkowe nagrody w CORPORIS Sp. z o.o.?

mol

Ale za co nagrody? Sprecyzuj pytanie.

Mick

Jeśli chodzi o dodatkowe świadczenia to nie wypłacają wczasów pod gruszą, trzynastek, premii kwartalnych itp. Jedyne co to premię świąteczną.

Przedstawiciel handlowy

Witam pracowalem jakiś czas w tej firmie i nie tyle że nie polecam, ale wrecz OSTRZEGAM wszystkich którzy myślą nad pracą w tej firmie. Ludzie nie pracuje tam już 2 lata a do dzisiaj wydzwaniaja moi klienci że mają jakieś sprawy w sądzie i że ich oszukalem i takie tam. MASAKRA żeby za tę parę groszy które sie tam zarobi mieć teraz takie nieprzyjemnosci.... OSTRZEGAM!!!

Purpura.

Rozmowa kwalifikacyjna, wygląd biura sprawiają dobre pierwsze wrażenie. I w sumie tu się pozytywy kończą... Pracowałam jako sekretarka. Dostałam na rękę 1600,00zl (po okresie probnym miałam dostać więcej o 100 zl). Praca nie kończy się po 8 godzinach. Wychodzisz o 18:00/19:00 i idziesz obładowana na pocztę. Jak masz auto to jedziesz na pocztę swoim autem. (Nikt nie odda Ci za paliwo). Potwierdzam, że pozytywne komentarze piszą pracownicy bo jako sekretarka sama dostałam takie polecenie. Pracy jest bardzo dużo, pracownicy są nią przeciążeni. I nijak ma się to z "mową motywacyjną" jednego z szefów, że tu wcale nie chodzi o to, że pracy jest dużo tylko o jej organizację. Plus jest taki, że ludzie w firmie są naprawdę fajni i zawsze można liczyć na wzajemną pomoc. Czy polecam pracę w tej firmie i na stanowisku sekretarki? Jesli nie masz prywatnego życia to tak.

Bartek

Czy tylko negatywne opinie są zgodne z prawdą? Dobry pracownik to zadowolony pracownik!!!

Krystek

Jako fachowiec w swej profesji i osoba doświadczona licznymi pracodawcami, mam przyjemność polecić tego przedsiębiorcę. Współpraca rozpoczęła się wiele lat temu i trwa do dzisiaj, ponieważ okazała się bardzo wartościowa. Firma wykazuje zaangażowanie we wszystkich podejmowanych działaniach. Tych zewnętrznych i wewnętrznych. Wieloletnie doświadczenie na szeroko rozumianym rynku usług prawniczych, pozwala zaoferować ludziom to czego potrzebują. Firma może pochwalić się dużym zasobem wiedzy o swojej działalności, oraz udzielaniem wyczerpujących informacji odnośnie warunków zatrudnienia. W moim kręgach zawodowych przedstawiciele firmy uznawani są za wybitnych profesjonalistów. Firma całkowicie zasługuje na zaufanie. Uczciwość przedsiębiorstwa jest trudnym do pominięcia czynnikiem wpływającym na ogólną, bardzo wysoką jakość obsługi. Reasumując, do tej pory jeszcze mnie nie zawiedli.

Prystek
@Krystek

Wreszcie uczciwa i merytoryczna opinia. Dziękuję.

Ona
@Krystek

Uuu chyba komuś tu zapłacili żeby napisał taką opinie hahaha

On
@Ona

Uuuuu nieładnie... dużo mowy nienawiści. Wyjdź do ludzi, pobiegaj, znajdź sobie chłopaka. Jeśli to zrobisz to zapomnisz o smutku, zmniejszysz szanse zachorowania na depresję i będziesz po prostu szczęśliwsza.

bez znaczenia

Witam, Miałem okazje pracować w tej firmie i nie mogę powiedzieć o niej nic dobrego, jeżeli chodzi o zarobki to tragedia 1600 netto (podstawa). W prawdzie są premie ale generalnie nie przekraczają one 300-400 zł (to jest max który ciężko jest wypracować). Pewnie znajdą się zaraz komentarze w stylu że ambitni .... dla pracowitych.... itd ale napisane przeze mnie kwoty premii to kwoty pracowników którzy według firmy mają dobre wyniki, niektórzy nie osiągną premii w wysokości 200 zł. Pewnie zastanawiacie się dlaczego się zgodziłem na taką stawkę już wyjaśniam. Rozmowa kwalifikacyjna jest poważna, konkretna wrażenia są bardzo pozytywne, problem w tym ze ustalenia (co do wysokości premii, możliwości rozwoju generalnie wszystkiego nie są prawdziwe). Pracownik który zaczynie pracować ma dopiero możliwość zweryfikowania ustaleń z prawdą. Szkoda że dopiero wtedy. Szefostwo nie zorganizowane, nie wiedzą czego chcą pomysły i nowe ważne zmiany/ustalenia są wymyślane i na tym się kończy. Co do terminowych wypłat faktycznie są terminowe ale nie wypłacane w pełnej kwocie co rodzi nieprzyjemne sytuacje proszenia się o swoje jak już ww. wysokie wynagrodzenie ;). Nie polecam firmy strata czasu. Pracownicy śmieją się z zarządu który zachowuję się co najmniej tak jak by prowadził wielką międzynarodową korporacje.

MIJA

POLECAM !!!

iPhone

...kierując się w życiu zasadą "...jak nie spróbujesz to się nie przekonasz..." - jestem częścią zgranego zespołu, POLECAM!!!

H.

Aplikowałem jako programista do firmy crp, w dodatku chccac nie chcąc otrzymałem obowiązki organizacji internetowego marketingu. Praca w przyjemnym zgranym zespole co stanowi siłę tej firmy. Co do zarządu często sami nie wiedzą czego chca, zmieniają co chwilę plany i bardzo lubią się wywyższyć. Świetnie działało się w dziale programistycznym ale tylko z powodu pana K., ktorego życzyłbym każdemu na stanowisko głównego informatyka. Zarobki mizerne, jak na programistę startującego w branże i tak o wiele za niskie. Generalnie szefostwo na minus. Współpraca z zarządem generalnie to DNO.

K. C.

Praca ogólnie nie jest ciężka , ludzie super z kilkoma wyjątkami- wiadomo, atmosfera przyjazna co do tego nie ma wątpliwości. Szefowie? Prywatnie bardzo spoko, są poprostu ludźmi i jak masz problem to nie zostawia Cię na lodzie. Ale dość tego dobrego. Jeśli masz mocne nerwy i twardą (usunięte przez administratora) to dasz radę. Jeśli nie to nie startuj. Cały czas rotacja pracowników, ciągłe zmiany, generalnie chaos totalny. Do tego Panowie między sobą nie potrafią się dogadać i to chyba jest największy problem. Wywyzszanie się jednego nad drugim, brak umiejętności wzięcia na siebie odpowiedzialności-to cechy 3 z 4 Panów siedzących w zarządzie. Wszystkie zasługi przypisują sobie, szczególnie jeden z najmłodszych Panów który uważa się za niewiadomo kogo a reszta go slucha, a niekoniecznie ma racje, nie doceniają pracowników, nie doceniają tego, że to ludzie trzymają ta firmę i dzięki nim maja to co mają, a nie dlatego że siedzą sobie w pokoju i "omawiają ważne" sprawy.. Wchodzą w kompetencje pracowników i demotywuja ich do pracy. Nie rozmawiają z ludźmi tylko narzucają im zmiany, które są czasami bez sensu. I mimo że bardzo lubiłem tą pracę, nie mogłem już dłużej zostać. Pieniądze- szału nie ma.. Tak więc nie jest tam najgorzej, bo pewnie mogę trafić na gorszą firmę, ale to nie moja bajka.

koteł
@K. C.

Proszę o informację jakie są zarobki? Dzięki

pusia

Witam. Zgadzam się z poprzednikiem, czytając wypociny pana o pseudonimie artystycznym "miki" zastanawiam się co jest przyczyną takiego "hejtu"... bez komentarza … Firma rośnie w siłę, umożliwiając rozwój osobisty pracownikom tworzącym ten niewątpliwy sukces...pytam komu to przeszkadza?...

Ania K.

Pracowałam w tej firmie pól roku , wypłata zawsze na czas , nadgodziny płatne , praca od poniedziałku do piątku , atmosfera spoko a nie pracuje dlatego ze zmieniłam miejsce zamieszkania i dojazd mi się nie kalkuluje :) , fala hejtu którą mamy ,, przyjemność " tu czytać jest wesołą twórczością jednej i tej samej osoby . Szkoda ze nie przyzna się dlaczego już tu nie pracuje i tworzy nieprawdziwe historie. Polecam , pozdrawiam :D

Zostaw merytoryczną opinię o CORPORIS Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w CORPORIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CORPORIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORPORIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORPORIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CORPORIS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORPORIS Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Piastowska 35
    43-300 Bielsko-Biała