Opinie o Wifama Prexer w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wifama Prexer. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wifama Prexer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wifama Prexer w Łódź

cncmaster

Zero szacunku dla starszych pracowników. Brak perspektyw rozwojów, kursów ani szkoleń. Pensje głodowe - 2100 brutto dla wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Zapijaczeni pracownicy którzy nadal mają w głowie czasy komunizmu. Pełno ledwo chodzących, dogorywających emerytów. Niekompetentni "technolodzy" przez których nie idzie robota na frezarkach, albo jest pełno braków. Ukraińcy nawet stąd uciekają. Zimą przeciągi i 5 stopni na hali, latem 30 stopni i duchota dym i smród z odlewni. Zero zainteresowania ze strony przełożonych, czy nie jest ci zimno. Dostajesz na wejście tylko zielone gacie i cienką bluzę. Resztę sam musisz sobie zapewnić (3 pary kaleson, 2 bluzy, 2 pary skarpet i czapkę) jak chcesz popracować zimą. Brak grzejników, wentylatorów jak nie przyniesiesz swojego zamarzniesz. Praca przy obróbce metali, pyle, oparach, smarach i ciekłym gorącym aluminium, a w całym zakładzie nie ma jednego nawet stanowiska któremu płaciliby za szkodliwe warunki pracy... rok temu wyremontowali kibel i prysznice (ten na uboczu, do ktorego blisko tylko Ukraińcom z oczyszczalni) drugi dla pozostałych działów wyglada jak jaskinia trola. JA ODSZEDŁEM 3 MIESIĄCE TEMU, ZNALAZŁEM PRACE ZA 2x WIĘCEJ. NIE POLECAM NIKOMU WIFAMY, CHYBA, ŻE CHCE COFNĄĆ SIĘ DO CZASÓW KOMUNY I DOŁĄCZYĆ DO TOWARZYSZY ZE WSCHODU.

Dominika

@anonymous dziękuję Ci za Twoją aktywność na forum. Zwróć, proszę, jednak uwagę na to, że zależy nam na merytorycznych opiniach o wifama prexer jako o pracodawcy. Bardzo chętnie dowiemy się w szczegółach o tym jakie warunki pracy oferuje wifama prexer, niekoniecznie przez pryzmat konkretnych osób. Rzeczywiście używanie danych osobowych na forum i opisywanie ich prywatnej sytuacji nie jest wskazane, ale z pewnością, jako obecny pracownik wifama prexer możesz się z nami podzielić konkretnymi, merytorycznymi przykładami na to jakie warunki pracy oferuje wifama prexer. Zachęcam cię do tego. Tym bardziej, że na stronie internetowej firmy http://www.wifama.com.pl/pl/kariera/oferty-pracy/ znalazłam kilka aktualnych ofert pracy. Z pewnością potencjalni kandydaci będą wdzięczni za wskazówki.

Bolek21
@Dominika

Dominika warunki pracy poprawiają się bardzo szybko i dynamicznie. rośnie pensja, są premie, dodatkowe benefity, zadbali o dzieciaki na dzień dziecka. Atmosfera super, mistrzowie maja podejście ludzkie. Uważam, że firma bardzo zmieni się na plus

DD

Witam wszystkich bardzo serdecznie Jak wygląda praca w narzedziowni na maszynach CNC dużo jest zleceń ? I czy można godnie zarobić ?

lol

szału nie ma: brak jakiegokolwiek socjalu, paczki na święta tylko dla dzieci i też nie dla wszystkich, nowy pracownik dostaje więcej kasy, ogólnie (usunięte przez administratora) , hr jakaś zakręcona obiecuje gruszki na wierzbie, brak szans na większe wynagrodzenia, jakiś dziwnie premie zamiast podwyżek, nie polecam nie ma szans na rozwój

Zimny82
@lol

13,lat z największymi normami!!!!i co? Nic ani premie ani podwyżki!!!!nigdy nie chorował człowiek bo pracą,pracą !!!!!mają w (usunięte przez administratora) ludzi!!!!paczki,social jaki kowiek !!!!!!ludzie to jest masssssssakra w tej firmie tylko koledzy kierownika mają dobrze a nic nie potrafią!!!!!!

Nix
@Zimny82

skoro jest Ci tam tak strasznie źle, to co tam jeszcze robisz? Zwolnij się. Ulży Ci. Bo innym na pewno.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wifama Prexer, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
zadowolony

Niko pewnie ty jesteś jeden z tych nieudaczników który normy nie wykonujesz a kasę za to byś chciał. Ja nie przemęczając się normę robię i co kwartał 600 złotych dostaję ekstra. Od miesiąca mam za 19 zł kartę fitsport widać że coś się dzieje w firmie i idzie w dobrym kierunku. A że nowy dyr. bierze się za leserów to im się to nie podoba.

@zadowolony

Widac jak ludzie chca tam pracować skoro zatrudniaja tylu Ukraińców. Podstawa to 1600zl za prace w strasznych warunkach. Tylko desperaci tam pracuja.

Zimny
@anonymous

Fit !!!!!!chyba się pomyliłeś rolkażu!!!!90 zł plus 20zł podatku !!!!!!pokazać ci pasek baranie?!!!!!taki fit kasy w wifamie jak się pocisz to masz fit byle kasę zabrać a witraki dostała ukraińscy bo oni są lepsi od polaków a Polak nie dostanę bo się przeziębi !!!!!!!polityka Ubranka bo kolegów trzeba dofinasowac premiami !!!

Robak2
@Zimny

Zimny ty idz do kadr i się użal wszyscy z kim rozmawiałem płaca 19zł za kartę fitsport tylko ty 90zł to pewnie sponsorujesz innych :))) albo idz od razu pod sejm że podatki od każą ci płacić maruda z ciebie i tyle nie dac narzeka dać też nie dobrze pewnie masz menopauzę sprawdź

zdziwiony
@Zimny

Zimny czegoś nie rozumie jak karty fit są dobrowolne a tobie się nie opłaca je mieć to po co je brałeś ty chyba naprawdę powinieneś odpocząć od pracy bo ci na głowę padło

Nix
@Zimny

Zimny, skoro nie stać Cie na lepszą kartę to po cholerę ją brałeś? I co do tego mają Ukraińcy, wiatraki i premie?! o_O

Jac

Jak tam koledzy na brotherze robicie jeszcze czy robot już stoi?

@Jac

Robiłem to cholerne mando i naprawdę robi się tam jak robot

Zimny82
@anonymous

Mando robią bo ich terminy gonią ????????????????nawet z odzysku biorą byle co

Robak2
@Zimny82

widzę że u was trzeba pracować oj jak mi was żal każdy chciałby kasę za nic a tu wymagają pracy jakaś masakra. Proponuję przenieść się do przedszkola tam jest leżakowanie i nic nie wymagają.

Zimny

Minus 10000 taka mam opinię o tym miejscu!!!!!!!tylko koledzy kierownika mają premie i stanowiska nikt tam inny karierę nie zrobi!!!!!!a pensja 2100 dla polaka a ukraińscy na dzień dobry 2600 i premie!!!! A i weekend na zmiany trzeba robić żeby rarobić!!!

Niko

Firma straszna zarobki glodowe brak jakiego kolwiek socjalu. Na wszytkim oszczedzaja latem bardzo goraco zima zimno. Nikt nie chce tam juz pracowac wiec zatrudniaja Ukraińców. Narobisz sie jak kon normy bardzo wysokie.

Robak

Jest git i nie bądźcie tacy delikatni. Widac wojsko nie nauczyli was dyscypliny,, szacunku do nadrzędnych celów . Idźcie robić do korpo i robcie jak szczury na obcy kapital gdzie was zwolnią jak zużyte skarpety w wieku już mniej produktywnym. Czy zginął już jakikolwiek patryjotyzm ?

Ciota

Róbcie mando na brotherze cioty i dajcie sie wykorzystywac

Dominika

@nowa dziękuję za odpowiedź. Pewnie dużo też zależy od tego na jakim stanowisku się pracuje. Przeglądam właśnie oferty pracy i zauważyłam, że oprócz wynagrodzenia z tytułu zatrudnienia na umowę o pracę i premii, pracodawca oferuje również możliwość nieoprocentowanej pożyczki na cele mieszkaniowe, paczki świąteczne oraz opcję dofinansowania kształcenia. Możecie powiedzieć coś więcej o tej ostatniej kwestii? Ktoś z Was miał możliwość uzyskania takiego dofinansowania?

Max

Nie polecam nikomu tego syfu zarobki takie że nie opłaca się z domu wychodzić. W markecie na kasie więcej zarobi i chociaż w cieple. Pozdrawiam (usunięte przez administratora).

Daniel86

Jakie zarobki na start na wózkach? Da rade 3 tyś wyciągnąć?

Dominika

@Radipracujesz już trochę dłużej. Jak teraz oceniasz pracę w wifama prexer? Mógłbyś powiedzieć jak wyglądały Twoje pierwsze dni pracy? Czy mogłeś liczyć na pomoc innych pracowników, czy też kurs wprowadzający?

Radi

Robię tu dopiero tydzień na okres próbny dostałem 2650 brutto to jest 1900 na rękę. Praca jak praca są trzeba robić pracuję na cnc atmosfera ok kierownictwa jeszcze nie poznałem dobrze jeśli chodzi o przyjęcie do pracy stawkę negocjowałem warunki pracy jak wszędzie w Łodzi na trzy z dwoma szynami ale niestety w naszym kochanym mieście to norma rygorów specjalnych nie ma ale swoje trzeba zrobić poprzednio pracowałem w primie tam to naprawdę jest piekło i brak szacunku dla fachowców i płace gorsze

chubaka

Nie wiem jak tam mistrz ale widać że znalazł się gospodarz i zaczął dbać o wygląd. Nasza łazienka nie była remontowana z 30lat a tu proszę nowe kafelki i takie tam podobno to nie koniec robót.

Weronika

Ta premie dostali wszyscy nawet ci którzy się obijali następna premia ma być za wydajnosc nam tak powiedział Jacek Bednarek mistrz z oczyszczalni

wolf

Proszę bardzo po świętach kasy brak a tu 6 stówek wpadło ekstra, warto było się postarać, z tą premia to nie ściema.

Lusi

Ja mam naszego Mistrza w (usunięte przez administratora) wogule się do tego nie nadaje mam nadzieję że nasz nowy dyrektor się na nim pozna i go zdegraduje słyszałam plotki że z oczyszczalni chcą podkablowac Jacusia do zarządu bo koleś nie ogarnia tematu trzymam za to kciuki

roz.ebe was kur.y

małe sprostowanie tomek z piwnej spoko on nie jest z tej zmiany co jaruś po.ebało mi się od tej roboty

Weronika
@roz.ebe was kur.y

Witam ja obecnie pracuje w wifamie i nie narzekam mamy fajna załoge i super mistrza ktory o nas dba i walczy o nasze zarobki

Didzia
@roz.ebe was kur.y

Masz racje mi tez sie fajnie pracuje a Jacek Bednarek też jest spoko podziwiam ze jiogarnia cały ten bałagan

Zostaw merytoryczną opinię o Wifama Prexer - Łódź

• Jak się pracuje w Wifama Prexer?

Zobacz opinie na temat firmy Wifama Prexer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wifama Prexer?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wifama Prexer?

Kandydaci do pracy w Wifama Prexer napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wifama Prexer
2.5/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Niciarniana 45
    92-320 Łódź