Opinie o Cursor S.A. w Warszawa

Agencja promocyjna

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cursor S.A. w Warszawa

XYZ

Pracuje jako hostessa w tej firmie, za zlecenie na początku lutego, dalej nie dostałam pieniędzy ???? a mamy zaraz kwiecień.

@XYZ

Szanowna Pani, dziękujemy za informację. Przykro nam, z powodu zaistniałej sytuacji. Jednocześnie zachęcamy wszystkich pracowników do zgłaszania na bieżąco wszelkich uwag swoim przełożonym. Zapraszamy również do kontaktu z działem HR pod adresem e-mail hr@oex.pl. Jesteśmy wtedy w stanie zareagować i pomóc w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiamy, Dział HR

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Cursor S.A.?

Dział HR, OEX Cursor

Szanowny Kandydacie, bardzo dziękujemy za zainteresowanie. Główne wartości naszej firmy opierają się przede wszystkim na współpracy, pasji i zaangażowaniu. Atmosfera również odgrywa dla nas kluczową rolę. Staramy się aby była ona jak najlepsza a każdy z naszych pracowników czuł się komfortowo. Jako pracodawca stawiamy przede wszystkim na rozwój zatrudnionych. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą stroną kariery, gdzie na bieżąco umieszczamy aktualne oferty pracy oraz niezbędne informacje o firmie: https://oexcursor.pl/kariera/ W przypadku kolejnych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR pod adresem hr@oex.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Czy ktoś pracuje w tej firmie jako Host dla koncernu tytoniowego? Jak to wygląda?

Ja!
@Marcin

Jeżeli chodzi o BAT, to przepracowałam tam ponad rok i była to najlepsza praca na świecie. Oex cursor ma tyle z tym wspólnego, że daje do podpisu umowę i robi wypłatę. Po prostu to obsługują. Wszyscy koordynatorzy są bezpośrednio z BAT i to z nimi masz kontakt. Do cursora zgłaszasz się co najwyżej po zaświadczenie. W projekcie bat hajs bardzo spoko, fajna praca, atmosfera idealna. Tylko umowa zlecenia, no ale godziny pracy elastyczne, więc akurat.

@Marcin

Szanowny Kandydacie, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Osoby na stanowisku Hostessy/Hosta są głównie odpowiedzialne za sprzedaż naszych produktów tytoniowych, ich promocję oraz pozyskiwanie nowych konsumentów. Pracujemy w różnych punktach detalicznych na terenie danej miejscowości i okolic. Poszukujemy osób na terenie całego kraju. Zapewniamy szkolenie produktowe, a także elastyczny grafik, dostosowany do dyspozycyjności kandydata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną kariery, gdzie na bieżąco umieszczamy aktualne oferty pracy: https://oexcursor.pl/kariera/ Zapraszamy także do kontaktu z naszym działem HR pod adresem hr@oex.pl aby uzyskać więcej szczegółów dotyczących oferty. Pozdrawiamy, Dział HR

Zastanawia się

Na jaki wymiar pracy można liczyć jako przedstawiciel marki tytoniowej ? Raczej coś na poziomie 80-120 godzin , czy więcej ?

@Zastanawia się

Szanowny Kandydacie, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Na podanym stanowisku naszym minimum jest wypracowanie 75-80h miesięcznie. Mamy możliwość pracy na część etatu oraz w pełnym wymiarze godzin. Grafik jest ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem i w tej kwestii jesteśmy bardzo elastyczni, dopasowani do dyspozycyjności kandydata. W przypadku kolejnych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami działu HR pod adresem hr@oex.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Cursor S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Czy jest możliwość pracy w Cursor S.A. na część etatu?

Dział HR, OEX Cursor

Szanowny Kandydacie, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Brand Master, gdzie mamy możliwość pracy na część etatu. Grafik jest ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem i w tej kwestii jesteśmy bardzo elastyczni, dopasowani do dyspozycyjności kandydata. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą stroną kariery, gdzie na bieżąco umieszczamy aktualne oferty pracy: https://oexcursor.pl/kariera/ W przypadku kolejnych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami działu HR pod adresem hr@oex.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Nie wiem jakie przygody musieli mieć niezadowoleni. Ja pracowałem tu prawie 3 lata i wszystko było w porządku. Wynagrodzenie zawsze na czas, zawsze miałem wyjaśniane jeśli pojawiły się jakieś niezgodności z moimi wyliczeniami. Dobra atmosfera, mili i pomocni przełożeni. Możliwość rozwoju i podwyżek tez była spora. Odszedłem tylko dlatego, ze umowę o prace zamiast zlecenie na której zaczęło mi zależeć traktowali jak święty graal i coś co jest nagrodą za starania a nie standardem.

@Marek

A sama wysokość pensji Ci odpowiadała? Ile można było zarobić? Dawno tu pracowałeś?

Green
@Ryszard

Wiesz to wszystko zależy jak na to patrzysz. . :)

@Green

Ale zawsze jakoś obiektywnie chyba da radę ocenić? Chociażby w odniesieniu do rynku lub nakładu pracy? ;)

@Marek

Szanowny Panie Marku, dziękujemy za podzielenie się opinią. Cieszymy się, że w wielu aspektach praca była satysfakcjonująca oraz spełniła oczekiwania. Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej firmie był wartościowy oraz wzbogacił Pana doświadczenie zawodowe. Życzymy sukcesów na dalszej drodze kariery. Pozdrawiamy, Dział HR

Jakie wartości są cenione w Cursor S.A.?

Dział HR, OEX Cursor

Szanowny Kandydacie, bardzo dziękujemy za zainteresowanie. Główne wartości naszej firmy opierają się przede wszystkim na współpracy, pasji i zaangażowaniu. Jako pracodawca stawiamy przede wszystkim na rozwój pracowników oraz firmy. Zachęcamy do zapoznania się z treściami opublikowanymi na naszej stronie https://oexcursor.pl/ W przypadku kolejnych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami działu HR pod adresem hr@oex.pl. Pozdrawiamy, Dział HR

Bat host

Sama praca należała do przyjemnych, stanie w wybranych przez siebie punktach, kontakt z klientem, do momentu zmiany koordynatora wszystko było w porządku, później zaczęło się wielkie zamieszanie oraz zwolnienia, wysyłają tajemniczych klientów ( w czym nie ma nic złego) później dostajesz telefon z informacją o zwolnieniu gdzie okazuje się, że nawet tego dobrze nie potrafią zweryfikować ponieważ zwolnić mieli kogoś innego i gdyby nie własne dochodzenie w tej sprawie to nawet by się tym nie zainteresowali pomimo ze każdy posiada swój własny, można powiedzieć, numer pracownika dzięki czemu jest to bardzo proste do sprawdzenia. Jak chcą kogoś się pozbyć to i tak to zrobią w taki lub inny sposób i tak tez się stało. Teraz od 3 miesięcy trwają mailowe „rozmowy” na temat wypłaty której nie potrafią od tego czasu wypłacić, ale nie dlatego ze nie chcą, tylko OEX który się tym zajmuje raz twierdzi ze wypłacili, później ze zaszła pomyłka i ze wypłacą, ponownie ze już wypłacili i tak w kółko. Fajne pieniądze ale ilość nerwów, które człowiek traci przez ta firmę nie są warte żadnej kwoty. Mam nadzieje ze pieniądze które mi się należą, zostaną wypłacone i życzę tego każdemu kto miał „przyjemność” pracować dla tej firmy.

@Bat host

Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, że zatrudnienie na danym stanowisku nie spełniło Pana oczekiwań. Zależy nam na tym, aby praca była jak najbardziej komfortowa i satysfakcjonująca dla każdego z pracowników. Podczas procesu rekrutacyjnego przedstawiane są warunki współpracy, a naszym zespołom staramy się stawiać wymagania dostosowane do ich możliwości. Jednocześnie zachęcamy wszystkich pracowników do zgłaszania na bieżąco wszelkich uwag swoim przełożonym. Zapraszamy również do kontaktu z działem HR pod adresem e-mail hr@oex.pl. Jesteśmy wtedy w stanie zareagować i pomóc w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiamy, Dział HR

XXXX

Poszukiwali pracownika na stanowisko Merchandiser Mobilny, rozmowa odbyta, zapewnienia że się odezwą, mijają tygodnie i nic. Ktoś też miał taką sytuację?

żart

Organizacja jest żenująca. Niezabezpieczone tandetne platformy szkoleniowe, brak kontaktu z osobami, które rzekomo maja pomagac w razie problemów oraz ciagle szantaże niewypłaceniem uczciwie zarobionych pieniędzy. Nie polecam

@żart

Szanowny Panie/i, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Przykro nam, że ma Pan/i takie negatywne odczucia. Zachęcamy do zgłaszania na bieżąco wszelkich uwag do działu HR (pod adresem e-mail hr@oex.pl, tel 22 377 10 45). Jesteśmy otwarci na komunikację z naszymi pracownikami, znając więcej szczegółów (np. z jakim działem nie ma Pan kontaktu, w jakich aspektach szkoleniowych potrzebuje Pan wsparcia) będziemy mogli zweryfikować źródło problemu i podjąć kroki do poprawienia jakości współpracy między pracownikami jeśli takie istnieją. Poprzez komentarz na forum nie mamy możliwości efektywnego zgłębienia problemu. Pozdrawiam

@żart

To samo miałem w IQFM, godziny i dni pracy były w aplikacji z GPS wraz ze zdjęciami, a przedstawicielka firmy p.Małgorzata Gliszczyńska zaszantażowała mnie, że moje wynagrodzenie będzie wypłacone dopiero z podpisem ochrony i kierownika sklepu. Chciałem zobaczyć, czy tutaj też taki cyrk się odstawia. Ni

@Michał

Nie wiem czy faktycznie było tak jak napisałeś. Ale tak w ostateczności to wszystko miałeś wypłacone ostatecznie? I z czego miałby wynikać tego typu warunek, który opisujesz?

Jablon

Na czym polega praca Brand Master dla BAT? Podzieli się ktoś opinia ;)

@Jablon

Witaj, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Stanowisko Brand Mastera związane jest ze sprzedażą produktu (wyroby tytoniowe), budowaniem wizerunku marki, przekazywaniem informacji marketingowych o prezentowanych produktach i aktywnym pozyskiwaniem nowych konsumentów. Wszelkie szczegóły omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej ale jeśli ma Pan/Pani pytania to zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania (hr@oex.pl) Pozdrawiamy, Dział HR, OEX Cursor

BM Team Leader
@Dział HR, OEX Cursor

Polecam te prace. Pracuje ponad rok. Piękne pieniazki, fajna atmosfera, super przełożeni

@BM Team Leader

Coś więcej o pieniądzach powiesz? :D Mówisz że jest dobrze, ale chciałbym poznać jakieś konkretne kwoty

@Ryszard

Kasa zalezna od wynikow, pracuje ponad 2 lata, za 100 godzin w miesiacu okolo miedzy 5 a 8k brutto. Ale tak, firma jest ciężka do dogadania się i jest mega bajzel w organizacji, nie kazdy sobie da rade w takiej atmosferze.

Alicja
@pracownik

No to mega fajnie za taką ilość godzin. A możesz przedstawić system premiowy? Jakie wyniki przekładają się na jakie zarobki i czy trudno Twoim zdaniem je zrealizować?

Iza
@Jablon

Sprzedajesz glo na stacjach benzynowych i innych punktach

@Iza

I w sumie to tyle? Czy jednak jest coś co powinno się raczej wiedzieć?

marko

praca na zlecenie,a faktycznie praca na etat ,od pn do sob,swieta panstwoe nalezy odrabiac,najnizsza krajowa odradzam

@marko

Ja tam w opiniach widziałam trochę inne warunki jeśli o wynagrodzenie chodzi. Możesz to wszystko jakoś jaśniej doprecyzować?

Wyebany

Nadużywanie umowy zlecenia (praca wg grafiku, przymusowe odrabianie godzin) mobbing, brak wypłacanej premi. Wypowiedzenie umowy na maila, praktycznie z dnia na dzień;) jeśli lubisz być ruchany w (usunięte przez administratora) to ta firma z pewnością spełni Twoje upodobania. Z czystym sumieniem nie polecam, jeśli macie do siebie choc odrobinę szacunku. Jutro z samego rana zawiadomienie do Inspekcji Pracy. Nie pozdrawiam

Dorota

Serio jesteś pewien że mają 10-krotnie wyższą pensję? :D

Witki mi opadły

Jakim trzeba być debilem. Żeby sobie nie załatwić tego lub tamtego. Jak się czyta te wypociny niektórych to krztałtuje się zarys ludzi pracy. Wiekszość kombinatory, bez polotu. Kasa tak praca nie. Oceń siebie potem innych. Za darmo umarło. Niepozdrawiam.

Xnx

Od 3 miesięcy walczę o wyjaśnienie premii zero wyjaśnienie ????

Łukasz
@Xnx

Nie zapłacili ci premii mimo że się należała? Czemu trwa to tak długo? Nie możesz się dowiedzieć od przełożonego czemu obcięli ci kasę? Może był jakiś powód jednak?

Dariusz Kraków

Firma nadużywa umów zlecenia . Jeżeli pracujesz 168 h 5 dni w tygodniu od pn-pd od 8 do 16 godziny to to jest praca mająca znamiona umowy o pracę a nie zlecenia . Firma nie opłaca składek do Funduszu Pracy rąk jak powinna . Nie dajcie się oszukiwać . To jest (usunięte przez administratora) i kłamstwo . Ta firma bogaci się na krzywdzie zwykłych ludzi . Praca jak Presselera PH . Nie polecam nikomu . Firma gorzej niż (usunięte przez administratora)

@Dariusz Kraków

Panie Dariuszu, wszelkie szczegóły odnośnie warunków pracy, w tym rodzaju umowy, przedstawiane są przed rozpoczęciem współpracy - każdy kandydat doskonale zna każdy aspekt zatrudnienia. Podpisujemy umowy z osobami pełnoletnimi a zatem świadomymi. Nie mniej jednak jest nam przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań względem pracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy i sugestie. Pozdrawiam, Dział HR

Dariusz Krakòw
@Dział HR, OEX Cursor

No właśnie jesteśmy dorośli, a robicie z ludzi (usunięte przez administratora) i niedoinformowanych nastolatków . Firma Cursor powinna być ustawowo zamknięta jak każda agencja pracy tymczasowej . Wykorzystywanie trudnej sytuacji młodych ludzi. Nadużywanie umowy zlecenia i to jest niezgodne z prawem Polskim . Wie ile o tym i w żywe oczy kombinujcie bo sądy macie w kieszeni Polska jak Białoruś .

@Dariusz Kraków

To są pomówienia. Jesteś (usunięte przez administratora)?

@Dział HR, OEX Cursor

Zgadzam się z tą opinią ponieważ podejmujesz świadomie decyzję, że będziesz pracował na umowie zlecenie. Jeśli szukasz umowy o pracę, to musisz poszukać firmy, która to oferuje swoim pracownikom. Ponadto uważam, że to jest jedyny bastion wolności bez pętli na szyję - chcesz wolne, bierzesz wolne i nie płacisz gigantycznych danin do US. Umowa o pracę jest potrzebna ludziom, którzy chcą żeby im płacić gdy nie pracują. Z jednej strony spoko, a z drugiej strony tak się wychowuje nieodpowiedzialne społeczeństwo. Inną sprawą jest, że każdy człowiek powinien mieć godziwą pensję a tego niestety w Polsce brak.

Mona

Nie polecam nawet brać udziału w rekrutacji, chyba ze ktoś nie ma do siebie szacunku :)

@Mona

Spoko, dobrze że ostrzegasz, szkoda tylko że nie wiadomo przed czym :P Co ci tam tak nie pasuje?

Kris

Już na starcie widać, ze opinie z Gowork pokrywają się z rzeczywistością. Byłem umówiony na rozmowę rekrutacyjna online, pani z hr (KATOWICE) stwierdziła, ze rezerwuje sobie dla mnie czas i prosi żebym tez to zrobił. Wziąłem sobie wolne w aktualnej pracy, aby mieć wystarczająco dużo czasu. Pani się nie pojawiła i mimo moich kilkukrotnych przypomnień nawet nie odpisywała!! Nie odwowlala spotkania i bez wyjaśnienia się nie pojawiła, a ja straciłem tylko czas i nerwy. Zadzwoniłem do centrali Cursor, przekierowali mnie do działu hr. Zadzwoniła jakaś pani z przeprosinami, ale i tak swojej szansy na ROZMOWĘ KTÓRA MI SIĘ NALEŻAŁA nie dostałem. nie pozdrawiam

Specjalista ds jakosci - kandy

Szukają Specjalisty ds Jakości (praca dla jakiegoś banku międzynarodowego) - czy średnia krajowa da się na rękę wyciągnąć? Czy płacą w terminie? Czy atmosfera jest dobra? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Devil

Firma nadużywa umów zlecenie. Zapisy takiej umowy są nie ważne, czy zapisane w niej kary, czy też okres wypowiedzenia, który Cię nie chroni... Bo potrafią podziękować z dnia na dzień... Zero szacunku do pracownika, problemy z rozliczeniami wypłaty, problemy by odjeść... Polecam dla tych, którzy jeszcze nie byli w piekle, a chcieli by przeżyć upodlenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cursor S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cursor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cursor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cursor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 10 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cursor S.A.