Opinie o Adv Experience Sp. z o.o. w Żuraw

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Adv Experience Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Adv Experience Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adv Experience Sp. z o.o. w Żuraw

Firma zwolniła dziś wszystkich pracowników żeby nie zwracać pieniędzy do państwa bo pobrali pieniądze na pracowników na firmę ok teraz ja zamkli a niektórych pracowników zarejestrowali na inną firmę (usunięte przez administratora)

Justyna Nowy wpis

Naprawdę firma Adv zwolniła wszystkich pracowników? Nie do końca zrozumiałam, jaki jest powód i o jakich pieniądzach mówisz. Być może chodzi o jakieś dofinansowanie z powodu pandemii koronawirusa, tylko to przychodzi mi do głowy – wyjaśnij, jeżeli możesz. Oczywiście strasznie mi przykro.

Marco Nowy wpis
@Justyna

Zwolnili i zamknęli firmę ADV. Teraz firma się nazywa NOBO Design więc jak możecie to też zmieńcie nazwę firmy żeby opinie zostały

Anonimus Nowy wpis

Bardzo wszystkim współczuje. Mam nadzieje, ze wszyscy znajdą lepsze zatrudnienie niż w ten pseudo firmie, gdzie pracowników maja za nic a Panowie „ kierownicy” liżą (usunięte przez administratora) tym wyżej. Oby urząd skarbowy dorwał im się tam gdzie trzeba ;). Konta zakładane na kraje trzeciego świata kierowniczkow powinni sprawdzić w pierwszej kolejności. Żerują na NAS i Was wsyztkich jak się tylko da. Ale do czasu drodzy mili zgromadzeni, do czasu :)))) Juz niebawem będzie kontrola i z hukiem wszytko sprawdza :) Także miejcie się na baczności milusińscy.

Zwolniła wszystkich z adv niektórzy dostali drugie umowy na jakąś inną firmę i innego właściciela cyrk a wystarczy coś tam wpisać na internecie i wiesz ile firma wzięła funduszy

Zyga

Szkoda, że ambicje i wielkie ego jednej osoby może zniszczyć firmę dającą pracę, tam gdzie tej pracy jest mało. Jeżeli chodzi o właściciela firmy to odnoszę wrażenie, że człowiek ten ma za nic pracowników traktując ich jak gorszy sort ludzi.

Operator&koloopsrator

Marcin i Przemek dadza sobie rade jakos sprawy ogarna tylko KUNDEL zawsze bruzdzi bo chce zawsze brylowac

Monter

rekrutacja spoko, widać, ze znają sie na rzeczy

ile chciałbym zarabiać- wiadomo, że jak najwięcej

Operator&koloopsrator

Całym kundlem tego zamieszania jest jedna osoba .pajacyk ktory mysli ze wszystkie rozumy pozjadal poniewarz jego ego przy jego adhd mysli ze jest najzajebistrym homosapiensem a to bład jest zwykla (usunięte przez administratora) i podrzegaczem eliminujacym osoby mu nieulegle zwykly kundel nic nieznaczacy chcacy zaistniec w stadzie

@Operator&koloopsrator

Pozdrowienia i spokojnych świat uczeni :)

Ktos

@marco i dobrze mówisz o Marcinku i dlatego jest nietykalny w tej firmie bo jak nie do tikiego leci to do Wojtka lizi (usunięte przez administratora)

Operator

Wiosenne czyszczenie pracowników Przemek.S pseudo kierowniczek, bez pojecia o stolarni. Brak słów.

Marco

Chyba każdy wie, że Marcinek to największy dwulicowiec w tej firmie. Jest dla Ciebie miły, poklepuje Cię po plecach, a za chwilę idzie do drugiego i Ci(usunięte przez administratora)tyłek tak, że głowa mała

Sławek były

Cześć co do paru osób macie rację ale po co mówić to tu lepiej przemilczeć a robić swoje . Kiedyś było lepiej w tej firmie ale teraz nie polecam tak jak chłopaki piszą na dole

Były pracowik tej firmy

Nie polecam zgadzam się z chłopakami na dole. Firma kombinuje jak może a najgorzej z pracownikami jednymi ludźmi chcą zrobić wszystko . Tylko nie potrzebnie pracownicy na siebie donoszą

Nie polecam zgadzam się z chłopakami na dole (Mateusz , Damian, Ktoś) a lakiernicy (proszkowa , mokra , ślusarnia a o wyklejkach i stolarni i projektantach już nie wspominajcie )masakra ale nie ma sie co dziwić na takie warunki i zarobki

Mateusz

Nie polecam cały czas cię obserwują przez kamery do tego te lewe konta .... Masakra Ogłoszenia z zarobkami dobre zachodzisz a oni że na początek 14-15z zarobisz to co w ogłoszeniu ale musisz robić od rana do wieczora wymagają dużo a warunki masakra nawet firma oszczędza na papierze do rąk i daje serwetki do toalety

Marco

Od dłuższego czasu nie pojawiają się nowe opinie o firmie i najcudowniejszym kierowniku Adrianku. Czyżby Tikitiki się zmienił na lepsze ?

@Marco

A może firmę dopadł kryzys przez obecną sytuację w kraju i zgłosiła upadłość? Może ma ktoś najświeższe informacje?

@Monika

Zmienili nazwę żeby nie płacić podatku bo widzę że auta są oklejone drugą nazwą firmy: Nobo Design

Rafał
@Marco

To potwierdzona informacja, że firma Adv Experience zmieniła swoją nazwę? Nie wiem skąd masz informację w tym zakresie, dlatego też proszę, abyś to wyjaśnił. Możesz to dla mnie zrobić? Będę Ci bardzo wdzięczny.

Dr.tiki

UWAGA! Nie Polecam. Po latach płacenia pod stołem szefostwo z góry narzuca zakładanie lewych kont poza naszym systemem podatkowym pod groźba zwolnienia. W razie czego wszystko zostanie zrzucone na pracownika bo pieniądze przyjdą nie wiadomo skąd i od kogo. Piorą pieniądze kosztem ludzi. Wszystkie koszty zrzucają na pracownika. Najlepiej jakby płacił za to że może pracować. Sprawa przekazana znajomemu ze skarbówki. Mam nadzieję, że dla premii się postara i zakończy to żerowanie na pracowniku.

daryl
@Dr.tiki

Ty Dr.tiki? To slabo to zrobiles - bo przez wiele lat podpisywales liste z cala reszta osob, Przyjdzie urzedas, obejrzy liste i dobierze sie wszystkim do (usunięte przez administratora) Tobie tez. A jak sie wyda kim jestes to masz ze 100 chlopa na glowie.

Nikt

Hmm Adrianek Adrianek to ze wyżywa się na pracownikach to nawet zrozumiałe podobno miał bardzo trudne chwile w szkole tez go gnębili tak jak on teraz robi,ale to ze w firmie nawet jedna osoba za nim by nie poszła to tego nikt nie zrozumie dlaczego dalej tu siedzi,tylko patrzeć jak coś się stanie :(

Marco

Widzę, że Tikitiki czyści firmę z ludzi którzy mu nie pasują

Jaśko
@Marco

Niech czyści, karma wraca. Na niego też przyjdzie pora, tylko on pracy w branży nie znajdzie. Jest spalony, już od dawna krążą o nim legendy, nawet u klientów firmy... Właśnie jak ta nasza firma się w końcu nazywa? A mniejsza z tym, sami sobie wybierzcie...

@Jaśko

Tam to się przewinęło już chyba z kilkanaście nazw ... Co jedna to lepsza ... Kogutex była chyba najlepsza ????

Janko
@Jaśko

Ja tam go lubię, dostarcza mi nieograniczonych ilości opowiadań dla znajomych. Wszyscy o niego pytają co odwalił nowego. Jest studnią bez dna. Stał się poniekąd żywa legendą antykierownika. Adrian bardzo Ci dziękuję, przy Tobie cyrk korona to jak jamnik przy dobermanie.

@Janko

W sumie w ADV można już cyrk otwierać bo małpę Adrianka już macie. Będzie jeździć na swoim rowerku i żonglować

Marco

To jest taki człowiek, który uprzykrza pracę wszystkim pracownikom firmy, konfident numer 1 oraz największy (usunięte przez administratora). Po trupach i na sprzedawaniu kolegów awansował na kierownika ale o kierowaniu firmą to nie ma bladego pojęcia.

Tiktak

Tutaj nie liczą się pracownicy, liczą się miliony!

Ktoś
@Tiktak

Wysyłacie ludzi pomimo zagrożenia na wyjazdy...nigdy nikomu źle nie życzę ale pamiętaj karma wraca.

Przymusowy urlop.

Skoro Andrzeja nazywają Adrian, to Andrzeju co zrobisz w przypadku gdy któryś z pracowników będący w Warszawie zachoruje ? Po powrocie zarazi swoich bliskich i współpracowników . Powiesz wtedy że oni tu nie pracowali ? Andrzeju a gdy Ty niestety przywleczesz zarazę do domu i ... Żadne pieniądze nie zwrócą Twoich najbliższych.

Aaa

Odszedłem nie żałuję teraz jestem codziennie w domu montuje coś podobnego do RVI I zarabiam 8tys. Kto szuka ten znajdzie dobra pracę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Adv Experience Sp. z o.o. - Żuraw

• Jak się pracuje w Adv Experience Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adv Experience Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adv Experience Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adv Experience Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Adv Experience Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adv Experience Sp. z o.o.