Opinie o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Jak wygląda praca przy optymalizacji procesów? Chyba nie widzę byście pisali o pracy tego specjalisty? ciekawi mnie na jaka podstawę można się umówić na tym stanowisku? kojarzycie widełki płacowe? i czy jest sens aplikować?

zainteresowana

jakie są plusy i minusy pracy w tej firmie?

Asystent ds. organizacyjnych z j. niemieckim musi mieć jakiś konkretny certyfikat na ten niemiecki czy nie jest on wymagany? Ja dosyć dobrze ogarniam, ale papierka żadnego nie zrobiłem tak szczerze, więc nie wiem, czy to problem będzie dla pracodawcy czy nie.

Bez papierka też można się dostać, trzeba odbyć rozmowę z kierownikiem po niemiecku i ten oceni mniej więcej poziom. Przynajmniej tak było w moim wypadku.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w tym roku zatrudniając się na stanowisku pracownika rozliczającego liczniki niemieckich klientów?

Alles Gut
@Zainteresowany

Dobre. 20% większe niż jako pracownik rozliczający liczniki klientów pl, ale 30% mniejsze niż za rynek dk. Do tego duże możliwości jeśli chodzi o poziomą mobilność zawodową.

praca zdalna

ile dni w tyg jest pracy zdalnej?

Praca
@praca zdalna

Zależy czy jesteś w dziale lubianym przez prezesa , czy raczej tym robiącym kłopoty :) jedni tu mają przywileje a inni , no cóż ...

@Praca

ile maja pracy zdalnej ci zwykli pracownicy a ile uprzywilejowani?

Praca zdalna
@praca zdalna

Każdemu pracownikowi przysługuje 5 dni pracy zdalnej w miesiącu.

@Praca zdalna

Jaki sprzęt otrzymuje pracownik do pracy i pracy zdalnej?

prawdaprawda
@praca zdalna

Trzeba targać ze sobą komputer - jednostkę i monitor

@prawdaprawda

Ja targam kedynie NC czyli jednostkę wielkości średniej książki, mieści się do średniej szmacianej torby na zakupy. Chyba zależy od dział i kierownika, musisz dopytać w biurze. Np. podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Nie

Laptopy ma kierownictwo, teamleaderzy i niektórzy pracownicy, którzy są często mobilni. Zwykły pracownik ma komputer i dwa monitory. Niektórzy jeszcze drugi set mają w domu, więc nic nie noszą.

Student do wprowadzania danych z j.niemieckim to w ogóle jaką ma stawkę? Domyślam się, że majątku będąc na studiach nie zarobię raczej, ale też chciałbym wiedzieć, na co się piszę ewentualnie. Tymczasem w ogłoszeniu nic na ten temat. I jak ta stawka w ogóle jest naliczana? zasadnicze jest tam?

ID

Na początek minimalna, później pensja wzrasta od 3, 6 i 12 miesiąca pracy. Uważaj na koordynatorkę - jest dziwna.

tak to jest

Nie polecam. Był tu temat o warunkach pracy studentów. Chyba ze cenzura znów go usunęła. Na rozmowie powiedz że chcesz zobaczyć na czym ta praca miałaby polegać i przy okazji zobaczysz warunki pracy. Odechce Ci się dalszego udziału w rekrutacji

Tydud
@ID

Nie jest prawdą że zarobki się zwiększają po 3,6,12 miesiącach. Jest ta sama i po 2,3,5 latach.... Poza tym. 5 tys brutto dla kilkuletniego pracownika. Czyli tyle, ile na dzień dobry dostaje młokos gdzie indziej. Słabo? Cóż. Dodaj jeszcze pilnowanie Leistungów, rozmowy o słabej Effizienzji i brak firmowej kawy/herbaty. Mało? Dopisz jeszcze prezesa, który jest preziem widmo, który do pracowników nie zagląda, z łaski odpowie "Morgen" i który uważa, że pracownik ma siedzieć cicho i nie fikać. Jeśli ci pasi-aplikuj, powodzenia!

fakty
@Tydud

Wynagrodzenia tu są bardzo słabe. W innej firmie zwykły pracownik zarobi tyle ile w Brunacie kierownik. Wnioski nasuwają się same. Ucieeekaaać

Tak jak już ktoś napisał kiedyś, rodzaj pracy będzie zależny od typu projektu, przy którym się pracuje. widzę przy tym dostępne oferty dla IT PMa, głownie opartego na SAP ERP i S/4 HANA. Interesuje mnie bieżąca ocena warunków. tych finansów także. jak współpraca w zespole przebiega w tym przypadku?

Ktos

Chcialbym spytac za co jest odpodzialny ma pracownik serwisu (serviceniederlassung). Jakie ma obowiazki na swoim stanowisku pracy.

ktos

:) Jesli Pan wie jakie sa owbowiazki na tym stanowisku . prosze o odpowiedz

skoda

Czy to prawda że w tej firmie pracownik nie może używać prywatnego telefonu komórkowego w godzinach pracy? Jakie są jeszcze zakazy?

prawdaprawda
@skoda

Nie można słuchać niczego na słuchawkach, nie wolno mieć na biurku telefonu w ogóle. Najlepiej też nie rozmawiać z kolegą/koleżanką z biura obok. Ale za to można pracować, wyrabiać Leistung i dzięki temu prezesa stać na nowe auta

Faktycznie są tu dodatki językowe? W jednym z wątków ktoś chyba je nawet sugerował jeśli o znajomość niemieckiego chodzi i pytał o wysokości. Czyli występuje czy nie? a nawet jeśli to w jakiej wysokości i jakie jeszcze inne dodatkowe umiejętności tu doceniają?

Wszystkim zastanawiającym się nad pracą w Brunacie - ODRADZAM. Zamieszczane tu negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe. Dobrze w tej formie jest tylko na papierze. 8 godzin nieustającej kontroli. Praca w pomieszczeniu bez naturalnego światła bo cały dzień są opuszczone żaluzje. Brak ogrzewania zimą. Duchota latem. Ale to najmniejszy problem, tak jak bardzo brudny ekspres do kawy, brak herbaty i brak obiecywanej nauki niemieckiego. Największy problem to niekompetentni przełożeni. Wymagający a niedouczeni. Masz pracować a nie dyskutować - taka polityka. Jeszcze raz - jak się zastanawiasz nad aplikuj - aplikuj gdzie indziej.

Go ść

Hej, chciałabym aplikować do Księgowości. Czy może ktoś coś napisać na temat działu, składu, gł. księgowej? Czy warto? jak atmosfera w firmie? Warunki pracy?

Małgosia
@Go ść

Nie, nie warto. Byłam na rozmowie i zostałam oprowadzona po biurze, spedzilam tam kilka godzin.. generalnie jedna osoba siedzi praktycznie na drugiej, zero odstępów, zero prywatności, praca bardzo prymitywna i nierozwojowa, teraz pracuje u konkurencji i czuć wyraźnie różnice. Ogólnie rozmowy nie ma się co stresować, za czasów studenckich trudniejsze rozmowy o pracę miałam w sklepach odzieżowych, więc domyślam się co za ludzie tutaj pracują. Generalnie zauważyłam że tu nie jest ważna Twoja osobowosc czy autoprezentacja tylko jesteś tzw. "Cyfrą" do pracy, prezes wie ze kazdy może pozwolić sobie na pracę w tej firmie, więc widełki są niewielkie i ja to rozumiem, za to niektórzy zamiast siedzieć na bezrobociu mogą spokojnie wykonywać proste czynności biurowe. Więc tutaj sama musisz zadać sobie pytanie, czy chcesz po prostu zyc z miesiąca na miesiąc, rozwijając się i odkładając symboliczne kwoty, ja twierdze, że to jedno z gorszych miejsc pracy ale dla ludzi po szkole średniej bez znajomości czegokolwiek perspektywa może być inna.

?
@Go ść

Znów szukają do księgowości? Przecież ponad 3 miesiące temu też szukali. Znów ktoś zrezygnował?

Go ść
@Małgosia

Ile osób pracuje w Księgowości?

@?

Po okresie próbnym podobno rzadko kto przedłuża umowę po bliższym zapoznaniu się z firmą i otrzymaniu drugiej umowy na czas nieokreślony z tą samą kwota, pomimo obiecywania podwyżki po okresie próbnym. Mądrego człowieka można oszukac raz takie moje zdanie.

G

Jedna

Kandydat na stanowisko
@G

Dlaczego pracuje tylko jedna osoba w księgowości? Jaka jest atmosfera w pracy ksiegowej? Jak wygląda okres próbny wdrażania pracownika na stanowisko, jak wygląda kwestia języka na tym stanieisku? czy są premie co miesięczne w jakiej wysokości i czy sa dofinansowania do wczasów?

@Kandydat na stanowisko

Proponuję poczytać już istniejące opinie, zanim zapytasz. Na wszystkie twoje pytania ktoś tu już kiedyś odpowiedział

@Nikuś

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca zapewniał ze opinie które krążą w internecie nie są prawda. Nadal nie rozumiem dlaczego pracuje tylko jedna księgowa, jeżeli firma liczy tyle osob? Czy sa zatrudnione osoby które pomagają jej? Co jakiś czas jest ogłoszenie dotyczące pracy w księgowości, Czy oznacza to ze zakres pracy jest dosyć trudny jeżeli chodzi o ten dział i nowo zatrudnieni pracownicy sobie nie radzą?

Nie tylko do księgowości
@Kandydat

A co miał powiedzieć ? 80% z tego to prawda. Co jakiś czas jest ponawiane ogłoszenie do księgowości według Ciebie? Nie, niestety Cię rozczaruję. Co jakiś czas są ponawiane ogłoszenia na różne stanowiska, ludzie odchodzą, ale większość zostaje i siedzi cicho. Prawda jest taka, że mało kto ma tu coś do powiedzenia. I ma realny wpływ, a raczej nie ma się wpływu. Tak samo brak podwyżki inflacyjnej, wszystko drożeje, jedynie pensje nie idą w górę.

Hesus
@Nie tylko do księgowości

Tak sobie czytam te wszystkie opinie tutaj i nie rozumiem. Niby pracownicy piszą, że nie warto, ale jednak są pracownikami. Niby różnica wynagrodzeń między doświadczonymi a nowymi na korzyść nowych? A to ci doświadczeni to jakieś niemoty? O co tu chodzi w ogóle? Jeżeli idziesz do pracy to godzisz się na warunki, jeżeli warunki nie są spełnione to odchodzisz a nie siedzisz na gowork i narzekasz. Mi wychodzi na to, że opinie tutaj są jakieś dziwnie fałszywe, gdyż są kompletnie nielogiczne. Być może same nieogary życiowe tu siedzą choć to byłoby dziwne.

@Anonymjs
@Hesus

To nie są fałsze. Wśród ludzi w firmie, wiele jest osob narzekających stale lub zwyczajnie zastraszonych, dlatego boją się odejsc a pojawiają sie narzekania. Niestety to co napisane powyżej to niestety wszystko prawda.

Strachy
@@Anonymjs

Zastraszeni na tyle, że boją się odejść? xD Gruba odklejka chyba, ale jeśli nie, to nadaje się to do sądu pracy. Wg mojego doświadczenia, zawsze można przedyskutować większość spraw z kimś wyżej (przyznam, nie zawsze ze skutkiem), ale może co dział to obyczaj?

Anonymus

Dodam, że szef robi miazgę z pracowników na wyższym szczeblu. Absurd goni absurd, a manipulacja manipulacje.

do księgowości
@Kandydat

Kolejny raz ta firma poszukuje księgowego z niemieckim. Nikt tam już nie chce pracować w księgowości?

księgowa
@?

Co dzieje się w księgowości że znów szukają księgowej?

praca

Jak duża rotacja pracowników jest w tej firmie?

@praca

Taka że co miesiąc przychodzi po kilka nowych osób

praca
@Prawda

przychodzą na miejsce kogoś kto rezygnuje czy raczej wynika z tego że zwiększane jest zatrudnienie?

@praca

Zależy od działu, bo w niektórych rzeczywiście jest kilka miejsc, bo planują coś wprowadzić, ale w innych jest wyjątkowo duża rotacja bo ludzie sami odchodzą. Zależy gdzie trafisz.

@Prawda

Można wiedzieć jakie działy są rozwijane o nowe miejsca pracy, a w jakich jest rotacja? Warto chyba wiedzieć, gdzie lepiej aplikować. Chyba że po zatrudnieniu przypisują osoby do konkretnego działu?

chmurka

ile w tej firmie zarobi Specjalista analityk?

Nikoś

Dla każdego zainteresowanego pracą w Minolu: + Stała pensja ok 4500 brutto (plus minus w zależności od działu) płacona 10 każdego m-ca + Dofinansowania do świąt, wakacji- w granicach 200-400zl netto (j.w.) + Karta Multisport- płacisz 90 zl, resztę dofinansuje prezio + Praca biurowa, w ciepłym, suchym miejscu, latem klima ( no chyba że ktoś sobie nie życzy jej włączenia, wtedy siedzisz i po tylku spływa ci pot) + Kiedyś imprezy firmowe (Oktoberfest, wigilie w lokalach na dobrym poziomie, grille firmowe) + Dostęp do czajnika i ekspresu na kawę + Praca mało ambitna dla leniuszkow, którzy ostentacyjnie pokazują wszem i wobec że nie muszą się wysilać (dział ZM), no chyba że jesteś w dziale VS/VI- tak, tam trzeba zapitalać żeby nie było zyebki od TL I tyle plusy. Pozostałe plusy ujemne to: - brak prywatnej opieki medycznej, mimo pracowników powyżej 100 - brak firmowej kawy/herbaty, co w dzisiejszych standardach pracy biurowej zakrawa na nieśmieszny żart, biorąc pod uwagę koszty prezia w tym względzie - nierówne traktowanie poszczególnych działów (w jednym można oficjalnie nic nie robić i nie ponosi się żadnych konsekwencji, w innym nie masz czasu na siku bo musisz wyrobić tzw. Leistung. Jak nie- masz pogadankę - brak podwyżek po 1,3, czy 5 przepracowanych latach - odhaczanie swojej pracy w trzech różnych programach do kontroli czasu - praca z deczka wyjaławiajaca mózg - pensja 4500 brutto ( tak, celowo w minusach bo w Łodzi to nie jest nawet średni poziom) Jeśli coś zostało przeoczone- uzupełnijcie. Dziękuję za uwagę!

@Nikoś

4500 to brutto???? Raczej netto

Ha ha
@zainteresowana

Ta netto może z premia świąteczna i tylko raz w roku... :)

Alleluja

Nie, brutto :(

@Alleluja

to żart?

Alleluja

Niestety nie.

Pensja
@Alleluja

W minolu można zarabiac 4500 brutto ale można też 5500 na rękę. Wszystko zależy od działu, kwalifikacji, stanowiska i nie oszukujmy się, po prostu od tego czy uczciwie pracujesz czy całe dnie stoisz w kuchni na kwausi. Będziesz przychodzić do pracy, a nie na ploty, to 5 tysi po jakimś czasie jest osiągalne. Powodzenia.

@Pensja

5500 na rękę to mają może ludzie na 4p.A to też wątpliwa sprawa. Od parteru do 3p zapomnijcie o takiej kasie. Ktoś kto to pisze podpuszcza i podjudza. I stanie na kawusi nie ma tu nic do rzeczy. Fake news

Niestety brutto

Hahahahaha
@Pensja

5500 na rękę to może i się uzbiera, ale jak się zrobi dodatkowo pół etatu na nadgodzinach. śmiechu warte! A tak poza tym, to ile by człowiek nie zasuwał to nikt tego nigdy nawet nie zauważy a tym bardziej nie doceni. Prezes tej firmy stawia na wyzysk. W końcu po co mu biuro Niemieckiej firmy w Polsce??

ręka
@Pensja

w jakim dziale takie zarobki?

Wolne żarty
@Pensja

5500 na rękę to nie mają w Minolu nawet ani trenerzy ani TL... Koło 4 netto mieli TL w ZM jakieś 3-4 lata temu. Wątpię, żeby od tego czasu płace aż tak bardzo się podniosły, skoro po 5 latach czasami dostaje się 50 PLN brutto podwyżki Może ktoś dobił do 4500 ale to już musiał (usunięte przez administratora)

opinia
@Wolne żarty

"Może ktoś dobił do 4500 ale to już musiał się wykazać (usunięte przez administratora)w stopniu wyższym" A są tacy, oj są. Bez własnego zdania i często przytakujący.

Dział
@opinia

Jest trochę więcej działów w tej firmie, a widzę że osoby z ZM myślą, że standardy które oni mają u siebie dotyczą wszystkich. No na szczęście tak nie jest. Pensje też są zróżnicowane. Wierzcie sobie lub nie. Ale tego jadu, który się tutaj wylewa nie da się już czytac. Minol nie jest jedyną firma w tym mieście. Po co się męczyć jak komuś nie odpowiadają warunki?

Magdalena
@Pensja

A napiszesz w jakim dziale realne są takie skoki na wyższy level? :)

Abc
@Dział

Przeczytaj uważnie swoje pierwsze zdanie. Czy to właśnie nie jest jad?

ZM
@Wolne żarty

Co robi się w dziale ZM?

Hola hola

Rodzaj pracy zależy od projektu, w którym pracujesz. W Minolu są działy, w których praca nie jest monotonna, gdzie wymagane jest logiczne myslenie, koncentracja i odpowiedzialność.

Witek…
@Nikoś

Cóż, czyta się to bardzo słabo… mam mieć rozmowę i wiem już jak się nastawić i co pytać… i myślę że pierwsze pytanie by nie przeciągać spotkania będzie finansowe. Znam dwa języki z wymaganych i jestem ciekawy jak do tego podejdą… Ale 5000 brutto to niestety dużo za mało.

fakty
@Witek…

Jeżeli dostaniesz więcej nie będziesz robił nadgodzin. A tak sam będziesz się rwał do nadgodzin żeby wyplata przypominała choć trochę normalną. Żaden zarząd nie wymyśliłby tego lepiej

@Witek…

5000-5500 brutto tyle mają osoby z kilkuletnim doświadczeniem i to po prośbach o podwyżkę a nowi dostają oczywiście więcej na starcie i po przedłużeniu też, więc nie marudź bo i tak macie lepiej ;)

@Anonymus

Niestety większość opinii o tej firmie to prawda. Przede wszystkim firma upodla swoich Pracowników, a w szczególności tych na wyższych stanowiskach. Szef firmy myśli, że zjadł wszystkie rozumy i (usunięte przez administratora)swoich najbliższych Współpracowników, samemu próbując zrekompensować swoje kompleksy. Dodatkowo manipulacje i (usunięte przez administratora) przez niego stosowany, prowadzi do tego, że sporo z tych osób ma wypaczone podejście do sytuacji i jest zwyczajnie zastraszona, co rzutuje na całość funkcjonowania tego przybytku oraz podejście do pozostałych kolegów z pracy. Liczone są minutki dla każdego zadania, a i na siusiu w niektórych działach należy się wyklikać. Ilość kibelków jest ograniczona, więc tworzą się kolejki, a ze w kolejce ludzie gadają, to jest powód by jeszcze prawa pracownika ukrócić. I oto taka to specyfika tej firmy. Kto odszedł, ten wie już, że dobrze zrobił.

tyle w temacie
@@Anonymus

Ktoś kto zna przynajmniej jeden język obcy na przyzwoitym poziomie (angielski lub niemiecki) idzie do innej firmy. W innej dostanie lepsze wynagrodzenie i jest szanowany Tyle w temacie Tak trudno to zrozumieć?

Mocny Młody

Hej, Mam pytanie dotyczące stanowiska specjalista ds analiz danych, jaka jest specyfika pracy i jak wygląda typowy dzień na tym stanowisku

Mocny Młody II
@Mocny Młody

na jakim poziomie trzeba znać język niemiecki?

Brawa
@Mocny Młody II

Trzeba robić dużo i szybko, żeby się nie rzucać na czerwono w oczy w statystykach, które widzi "góra". Dlatego mniej istotna jest jakość. Czyli dostajesz quali za wyniki bo źle zrobiłeś to czy tamto, nawet cię za to zwolnią, ale najważniejsze że (usunięte przez administratora) ale polityka firmy. Gratulujemy, brawo! A pensja? Wychodzi jakieś plus minus 3600 na czysto. Raz mniej, raz więcej. Nie masz takich samych wpływów miesiąc do miesiąca. Lepiej jest gdzie indziej

Kejti
@Brawa

Jesteś pewien/pewna że pracujesz w tej firmie? Ja nie wiem skąd takie wynagrodzenie, pracuje stosunkowo niedługo ale mam o wiele więcej, chyba że pracujesz na pół etatu.

Misia
@Kejti

Skoro około 3600 zł można zarobić na pół etatu to ile na cały etat? Może lepiej będzie jak napiszesz ile masz więcej. Tutaj w ogóle jakieś podstawy są?

nick
@Misia

W tej firmie w działach niemieckich ogólnie wynagrodzenia są słabe . Gdyby wynagrodzenia były dobre, ludzie nie zgłaszaliby się na nadgodziny. A tak.. sami dopytują się o nadgodziny :-))))) Taki paradoks.. Ci którzy chcą godnie zarabiać za swoją pracę odchodzą

Dick
@nick

Wynagrodzenia są słabe, bo branża jest coraz mniej dochodowa, co przyznaje sam prezes. Zatem co do ostatniego zdania - pełna zgoda.

Halleberry
@Misia

A kto ci powiedział że 3600 netto za pół etatu?

@Halleberry

Taka jedna wcześniej napisała, że choć robi tu od niedawna, to zarabia dużo więcej i rzuciła sugestię, że taka kwota, to chyba przy pracy na pół etatu. Jak rozumiem nie zgadzasz się z tą sugestią? Większość z Was raczej nie chwali zarobków, więc zdziwił mnie jej wpis. Napiszesz, ile w takim razie wynosi podstawa dla nowych pracowników i jakich podwyżek można się spodziewać z rosnącym stażem pracy?

Pensja to zawsze widzimisię jednoosobowego zarzondu. Nie ma żadnych zasadach, żadnych widełek, żadnych informacji o ścieżce awansu i idącymi za to podwyżkami. Nie ma podwyżek. Trzeba się o nie prosić niemalże na kolanach. Na odpowiedź czeka sie nawet 1 rok.

@.

A co z tymi nadgodzinami, o których pisali wcześniej? Zawsze można je brać? Chodzi o to, że w opisie w ogłoszeniu dla analityka jest wpisany elastyczny czas pracy gdzie zaczyna się od 6:15 do 8:30, czy można zawsze zacząć 6:15 i siedzieć do 16:30, żeby sobie cos nabic czy nie bardzo?

Nie

Ogólnie jelsi nadgodziny są (a era już ich się skończyła. Dla porównania dwa lata temu było ciągiem pół roku nadgodziny dla chętnych, w tym roku tylko miesiąc - i to już bez weekendów. Do końca roku raczej nie będzie nadgodzin, bo zapas pracy jest mały. Przykro mi, ale takie są realia. Jeśli coś się ruszy, to dopiero są.). Na nadgodziny ZAWSZE musi wyrazić zgodę Prezes, więc nie możesz sobie robić bez jego pozwolenia i zapotrzebowania nadgodzin. Druga sprawą jest elastyczny czas pracy, to o czym piszesz to możliwość zaczęcia pracy między 6:15 a 8:30. Trzeba wtedy wyrobić 8 h 15 minut. 15 Minut jest to czas obowiązkowy, gdyż to jest DODATKOWA OBOWIĄZKOWA przerwa bezpłatna którą trzeba odrobić. W skrócie, masz jedna płatna przerwę 15 minut w ramach 8 h czasu pracy, plus musisz wyrobić dodatkowo 15 minut przerwy którą musisz odrobić. W tej pracy jeśli musisz coś załatwić, a nie chcesz bądź nie masz już urlopu, możesz poprosić kierownika o wcześniejsze wyjście, później musisz odrobić te godziny/minuty do końca miesiąca. Wszystko.

Ehhh

Dlaczego zabierają nam home office? Ktoś coś wie?

praca zdalna

Czy w tej firmie jest praca zdalna? jeżeli tak to jak wygląda?

Nowa

Czytając opinię, zastanawiam się czy iść na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy. Aplikowałem na stanowisko „Student do wprowadzania danych”, wiadomo czego oczekują od takiego kandydata i co będzie należało do jego zadań?

Zostaw merytoryczną opinię o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

• Jak się pracuje w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 246 ocen.

BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ