Opinie o El-MaG w Suchy Las

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy El-MaG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie El-MaG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-MaG w Suchy Las

Jozin

Kiedy podwyżki głodowych pensji?Czy zlodziejaszki juz dostali ?bo pobujali się na wypoczynek?Jaka to zakala podj..... znowu?

Mark
@Jozin

Jak masz glodowa pensjie to czemu się zwolni sz tylko narzekasz oczarniasz innych tacy jak ty wprowadzają nie zdrowa atmosferę debilu

@Mark

Ludzie prawdę napisali

Sym

Nie chciałem braz udziału w tej pisaninie ale poświęciłem czas i doszedłem do wniosku że 80 procent tych wpisów pisze jedna osoba która wogle w firmie nie pracuje kiedyś pracowała ostatnie wpisy mnie w tym przekonały podawał się za prezesa i inne osoby wymieniał imiona osób które w tym czasie nie było w pracy chodziło mu o skrócenie ludzi i wprowadzić zła atmosferę rzucanie podejrzeń na innych nie długo wam napiszę kto to jest będziecie bardzo zdziwieni

ktosik
@Sym

Opinie wypisuje ktos kto nie zna do konca realiów firmy albo znal te realia kiedys.Szukalbym raczej wśród bylych pracowników.Komus to pracuje w firmie nie będzie zależało żeby smarować takie opinie(chyba ze jest swirem) .Rozstrzasane są sprawy od dawna nieaktualne.Bajzel i donosiciele są w kazdej firmie.Jak zaloga jest zgrana to nie ma miejsca dla takich ludzi,jesli jest miejsce dla czegos takiego to znaczy ze firma nic nie warta.Tyle w temacie

boro

Pojawilo się na parkingu firmy nowe auto,zbierane bylo na to auto aluminium którego nikt się niedoliczy ale zachwyty pod niebiosa.Ludzie w firmie się śmiej (usunięte przez administratora) maja się dobrze w firmie.Niech na nich czapka gore

Rafii
@boro

Podobno firma przegrała sprawę sądowa z jednym z byłych pracowników ??. Jednak sprawiedliwość sięgała pewną siebie firme ,,Boro" racja auto można powiedzieć że za firmowe haha .

@Rafii

Przegrali aż milo nieudaczniki.Firma juz taka pewna siebie nie jest. Ludzie planują odejścia bo zarobki coraz slabsze,atmosera wprowadzana przez niektorych ludzi coraz gorsza.

Jarmuz
@alus

Boże jacy wy jesteście głupi mieszać w swoim gniezdzie ktoś miesza żeby ludzi sklocic firma była przed nami i będzie jak nas nie będzie nie ma ludzi nie zastąpionych myślicie trochę idjoci

alus

A Waldi juz się nie udziela?Czy pilnuje żeby mu ludzie nie deptali po świeżo malowanych liniach na podłodze:)zajecie godne prezia firmy

@alus

Gdybyś wiedział kim jestem byś się bardzo zdziwił

alu
@Waldi

Najmniej potrzebnym elementem tej firmy.Nie szanującym ludzi.Szanujacym jedynie donosicieli typu P.J i W.P.Nota bene donosi iele obrobili Ci firmę przez pare lat na towarze i godzinach na nie male pieniadze.Nawet na to niezwrociles uwagi.Ludzie się z Ciebie po kątach w firmie smieja

@alu

Ludzie opanujcie się za dlugo było dobrze nikt nie pisał jeden idiotyczne zaczął a reszta dała się wciągnąć a ty Alu się zwolni się jak ci tak bardzo zle

nikt wazny
@Red

A Ty Red to chyba z tych (usunięte przez administratora) wlazow skoro ich tak bronisz.Mysle ze można Cię włożyć do jednego wora z Piotrem J i Wiechem P dwiema największymi zakałami tej firmy

@nikt wazny

Nikogo nie bronie tylko denerwuje mnie to wszystko

Ald
@nikt wazny

Co bartek zmieniłeś nikt tak wszyscy wiedzą że to ty do wszyscy najgorsi a sami robicie prywatne rys ciekawe czy prezes wie o tym

worek
@Ald

Ogólnie firma nie jest tragiczna.Fakt ze się ostatnio paru ludzi zwolnilo ale głównie z działu drzwi (cos tam jest na rzeczy) to reszta trzyma się swoich stanowisk.Kasa nie powala.Plusem jest jedna zmiana

Red

Bartek napisałem brawo że okazało się jaki jesteś fałszywy

Joachim
@alu

Masz rację pawel

Bartas

Pracowałem tam jakiś czas temu. Plusem na pewno jest praca na jedną zmianę i to, że można się było dogadać jak np. musiałem coś załatwić w godzinach pracy - szefostwo nie robiło problemu. Wypłata zawsze była na czas i można się było dużo nauczyć. Finansowo to fakt - są firmy gdzie zarobi się o wiele więcej. Załoga też nie jest zła - są to ludzie, którzy pracują tam ze sobą kilka lat i jak czegoś nie wiedziałem po prostu wystarczyło zapytać - nikt nie robił problemu. Niewątpliwym minusem jak już tu ktoś wspomniał jest sekretariat bo faktycznie żeby coś załatwić trzeba było non stop chodzić i się przypominać. Natomiast jeśli chodzi o to, że podczas pracy ktoś przychodził i trzeba było nagle się przestawić na coś innego bo jest pilne "na wczoraj" - to wydaje mi się, że ten zawód (w przypadku pracy na CNC) chyba wymaga trochę elastyczności bo pracując teraz w Niemczech takie same sytuacje się zdarzają. Pozdrawiam

Firma El-MaG poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pracownik roku

NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU !!! Pracowałem w tej firmie sporo czasu, atmosfera STRASZNA prezes który ciągle chodzi i pogania pracowników ma zero szacunku do ludzi.... Inspekcja pracy powinna zrobić tam porządek Sekretariat TRAGEDIA ! nic nie idzie załatwić ! Nie wspomnę o tym że podczas wypłat czasem potrafiło zabraknąć pieniędzy, premie śmieszne które raz są a w większości ich nie ma... Jest jeszcze wiele powodów dla których nie polecił bym tej firmy nie będę się rozpisywał gdyż to nie jest wypracowanie, szkoda czasu na EL - SYF Podsumowując OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM !

Obserwator

Tu się za dużo nie ma co rozpisywać. To oddaje wszytko. Szkoda prezesa. dał się owinąć Wiechowi P. wokol palca i teraz już sie nie potrafi wyplątac. Wiec skacze jak mu ta złotówa nakazuje. (usunięte przez administratora) p.s. A taka porzadna firma byłe. Szkoda.

Arni

Jakie przegiecie paly, prawda boli ze wszystko wychodzi że ludzie którzy pracuja , pracowali mówią co sie dzieje, działo .ps Prezes zrób czystki wokół siebie

Gustaw_FaJa

Co tak narzekacie. ? Jak się wam nie podoba to się zwolnij. Zrób miejsce tym co przyjdą i sobie polepszy. Jak jest źle to sobie polepsz i się zwolnij

boromeusz

Szkoda ze ojciec Waldiego nie czyta forum bo przepedzilby go na cztery wiatry takie Waldu kreci lody na boku

moro3
@boromeusz

Opisz wszystko i wyślij na napoleonską niech się dziadek dowie jak mu synalek rogi prostuje i "zaufani" niby brygadzisci na wszytkim na czym można zarobić

Robotnik
@boromeusz

Ludzie przestańcie jeździć po firmie.Waldi jest prezesem czy tego chcemy czy nie i może sobie w firmie robic co chce i na co ma ochotę.Pracujmy sobie spokojnie i szanujmy firmę ktora daje nam chleb.Zaloga nie pracuje ze sobą od tygodnia czy dwóch tylko po pare lat .Uwazajmy na pewnych ludzi typu W i będzie wszystko ok.Po co są rozgrzebywane jakies stare tematy ?to co jest tu wypisywane miało miejsce ponad rok temu ,dzis jest inaczej ,nie wracajmy do tego

@Robotnik

100% prawdy, niektóre komentarze to jest przegięcie pały . Ludzie opanujcie się troszeczkę.

@boromeusz

Błąd nie jestem prezesem ale pracuje tu dość długo a ty bardzo mało wiesz a te fuchy to bzdura

miodek
@Waldi

Wróciłem z urlopu to zaczolem odpisywać.Oj klamczuszek i figlarz z Ciebie Waldi :)

@moro3

Boże jaki ty jesteś głupi pracujesz i szkalujesz swoją firmę a firma już jest prezesa to do wiadomosci

Arni

Powiem tak nick WALDI to prezes firmy bo na chali sie chwalił. Wiec teraz sobie pomyśleć możecie czym sie zajmuje Prezes zamiast szukać zleceń to na forum siedzi i propagande pisze tak jak w firmie to robi i obiecuje ile roboty i kasy będzie ale niestety tylko słowa . Co do piesków to racja nie wnoszą tylko wynoszą szczególnie jeden :)

Byly 2
@Arni

Juz nie wynosza, bo jest zalozony monitoring. Teraz wrocili do tego w czym sa majlepsi czyli do doneszenia na ludzi pracujacych we firmie. Najwiekszymi perelkami w tej koronie sa wiechu p. i piotr j. Lepszych donosow nie robi nikt sa to mistrzowie tego rzemiosla

moro3
@Byly 2

nie wynoszą , tylko wywożą szczególnie teraz jak niema tego niby prezesika , mają żniwa wieśmak i buba

@Arni

Powtarzam nie jestem prezesem ale wiem że to prezes załatwia roboty

boromeusz
@Waldi

prezes załatwia sobie fuchy a nie robote dla firmy,tak jak giecie rur do klatek samochodowych dla roberta b

Kocham Ize

Panowie, nie przesadzajcie z tą atmosferą, od kiedy majstrem jest Bartek się poprawiła. Relacje między załogą moim zdaniem są dobre, nie ma co oczekiwać że się będą wszyscy kochać przy tylu pracownikach. Co do kasy to jak wszędzie, ile wynegocjujesz tyle masz. Ogólnie dobrze się pracuje, są wkurzające rzeczy jak w każdej firmie np to czepianie się co robisz, ale z drugiej strony zamiast się czepiać mogli by zwalniać a tego nie robili. A do prezesa trzeba się po prostu przyzwyczaić. Nie mówię że firma jest idealna ale robiłem już w o wiele gorszych.

alumen
@Kocham Ize

Ogolnie dobra firma ,wyplata zawsze na czas . Brakuje porzadnej czystki wsrod pseudo brygadzistów i skasowania nikomu niepotrzebnego dyrektora

Wiorek

Witam.Przymierzam się do złożenia papierów do firmy.Jaki dzial polecicie a jakiego unikać jak ognia?

@Wiorek

Co chcesz robić kim jesteś z zawodu

Byly
@Wiorek

Zastanów się 2 razy za nim zlozysz tam papiery chyba ze aplikujesz na stanowisko biurowe,tam panuje wmiare spokoj.DKJ tez jest spoko,na obrabiarkach raczej srednio.Najgorzej trafić na dzial montażu drzwi gdzie brygadzista jest gość który zachowuje się jak psychicznie chora malpa której dano do zabawy brzytwę

On
@Byly

A tam małpa od razu, to zwykła świnia.....

alumen
@On

Zeby tak odrazu małpe i swinie obrazac ........

wolny

panowie, nie kloccie sie. kazdy z nas mial cos za uszami, gdy pracowal w el-magu. kazdy z nas lecial w uja, kiedy nadarzyla sie okazja, wiec po kiego wala teraz oskarzac jeden drugiego?. fakt, kiedy nie bylo nic do roboty, a przychodzil prezes i pytal "co robisz?" wiedzac, ze nic nie ma do roboty, to bylo wkurzajace na maksa, ale kiedy juz jakies zamowienie wpadlo to kazdy sie cieszyl, ze prezes nie bedzie trul gitary i tylka zawracal ciaglym pytaniem co masz do roboty... oj jak bardzo chcialo sie wtedy mu odpysknac, ze gunwo mam do roboty, skoro tak dba o firme i zeby byly zamowienia. nie wiem dlaczego oni wciaz sie trzymaja tej branzy kolejowo-autobusowo-tramwajowej, skoro duzo roboty jest w uslugach, np. na takie CNC czy spawanie, a jak przyjdzie stagnacja w PESIE czy NEWAGU, to ludziom nie ma co do roboty dac, bo nie pomysla, zeby wejsc w uslugi. co do lizusostwa, to bylo pare takich przypadkow, ale to juz historia, chyba ze jacys nowi sie pojawili. co do pracy tam? poznalo sie pare technik robienia czegos konkretnego, ale czy polecilbym prace tam? chyba fifty/fifty, jak sie tam nie pojawisz, to sie nie przekonasz.

@wolny

Nareszcie jeden uciwy wpis masz rację z tego co wiem i widzę prezes dąży do zmiany i już pojawiły się roboty o innym profilu w tej chwili już wpływają zlecenia nawet z Niemiec a tak na marginesie to wszystkie firmy tej branży mają w tym rok lekkie kłopoty ale będzie lepiej już jest

Faza

Krótko i na temat ---- Wybij sobie z głowy w EL-MAGu szukać pracy !!! Pozdrawiam kloedzy

@Faza

Jeżeli ktoś nie pracuje ale robi takie wrażenie i tylko udaje pracę a gra na tel dziwne że pracują tam ludzie po kilkanaście lat firma robi szkolenia a te opinie są właśnie od takich ludzi zawistnych ja macie odwagę to się ujawnijcie

Jannn

Ps.Odszedłem bo ta firma nie daje nawet możliwość możliwości rozwoju , ani poprawy finasowej.Prezes firmy tylko dużo obiecuje i patrzy jak tu można jeszcze zarobić na chlopakach atmosfera jest naprawde zła .

Jannn

Pracowałem jako ślusarz i poweim że nie wspominam nic miłego z tej firmy . Kasa marna , atmosfera kiepska jeden przez drugiego chce podlizać sie Prezesowi nawet chłopaki z hali kawe mu robili, firma zle zarządzana przez kadre która nie ma pojęcia na temat prowadzenia firmy tylko wszystko wyszukują na google a i tak nic nie wiedzą .

@Jannn

Pracowałeś jako ślusarz to co ty możesz powiedzieć o zarządzaniu firmy ta firma istnieje 60 lat inwestuje w nowe maszyny i innowacje i nadal się rozwija moja rada zaluz swoją firmę to po paru latach pogadamy a narzekać każdy potrafi

moro
@Waldi

A Ty Waldi potrafisz prowadzić firmę czy tylko pracownikom bajki wciskasz?

Moro 2
@moro

Bajkopisarz, poziom liga mistrzow. Nic nie potrafi zalatwic dla firmy, oprocz swoich prywatnych fuch. Dodatkowo utrzymuje paru darmozjadow, donosicieli (poziom tez liga mistrzow) ktorymi posluguje sie nacodzien. Te jego pieski psuja tylko powietrze w firmie, nic nie wnosza ale za to potrafili duzo wyniesc.

Mały

Cóż mogę powiedzieć dołączyć sie do opini kolegów NIE POLECAM firmy kto ma troche honoru i chce zarobić, owszem płaca na czas ale pensje kiepskie i ogolnie atmosfera w firmie bardzo zła . Ps tam pracuja ludzie którym naplujesz w twarz i powiedza ze deszcz pada ...

Spawacz Gustaw_FaJa

Pracowałem jako spawacz. Także praca ciekawa wymaga dokładności i umiejętności na Tigu głównie alu. Finansowo tak jak się dogasz. Pełne ubezpieczenia. Nadgodziny 50%. Jeśli chodzi o kadrę kierownicza to prawda im mniej było roboty tym większy bałagan. A donosiciel są wszędzie

Młody 2000
@Spawacz Gustaw_FaJa

Co po tych 50% jak i tak zabrali premie 15% i kazali robić wszytko w 8 h by nikt nie mógł być na nadgodzinach . Chyba że chłopaki na maszynach CNC fuchy p.Zbyszko robili to zostawali 2 razy w tyg. Ale tak to ogólnie słabo w tej firmie sie pracuje szybko zrób to na wczoraj itp. Co jedno ceniłem 10 zawsze wypłata ale tak po za tym atmosfera zła, kadra zarządzająca fatalna, finanse słabe . I szacunku dla ludzi brak !!!

Spawacz Gustaw_FaJa
@Młody 2000

Masz racje premie zabrali i nadgodziny się skończyly w zeszłym roku. Atmosfera jest paskudna bo taka zawistna jest załoga. Jeden na drugiego patrzy z byka generalnie to wiadomo kto donosi i na kogo trzeba uważać. Po zakładali w tym roku monitoring i prezes z dziadkiem cały czas siedzą i pilnują co robisz a ty siedzisz od rana do 9 i czekasz aż się coś dla ciebie znajdzie do roboty i dostajesz zjebke ze nic nie robisz bo nie ma co robic. Na szczęście już tam nie pracuje

Młody 2000
@Spawacz Gustaw_FaJa

Dokładnie kolego szukaja dziurę w całym .Tak jak teraz chłopaki nie mają roboty to już ogólnie za wszystko sie czepiają i tylko chodzi po chali i pytania co robisz . A po chwili jak pójdzie to prześle swoja prawa rękę i drugi sie czepia a to naj gorsze że nie ma co do roboty nie z twojej winy z tego co wiem to chłopaki sami odchodzą bo nie wytrzymują .zostają tam tylko osoby ktore lubia chyba być ponizani .Bo szacunku od nikogo nie dostaniesz nawet jeżeli starałeś robić wszystko dla dobra firmy,finansowo nie podziekuja a tym bardziej chociaż powiedzieć DZIĘKUJĘ!! Tam takich słów nie znają . A tak ogólnie naj lepsze jest to że szef produkcji każde jedno robić zaraz przyjdzie brygadzista i każe co innego a na końcu prezes i zupełnie coś innego daje do roboty firma wariatów !

@Młody 2000

Jak byś pracował a nie grał w kulki to byś takich Bzdur nie pisał miałeś więcej dni nieobecnych i chorobowych jak nikt w tej firmie

@Spawacz Gustaw_FaJa

Robert byś takich głupot nie pisał oskarżać firmę a jednocześnie w niej pracować tak długo to jest chamstwo poniżej pasa firma nikogo nie zwolniła a monitoring poto bo były kradzieże i robienie własnych fuh co nie było wielu na rękę prawda ale ty wiesz sam najlepiej

Ronin

Miki - Pracowałeś tam wiec wiesz o co chodzi firma DNO ale z tego co słyszałem u nich już kiepsko z robota ludzi nawet na przymusowe urlopy wysyłają a jak ktoś nie ma to wole ale później odrabia haha Żenada :)

Miki

Witam koledzy którzy przejrzeli na oczy i uciekli z tego bałaganu. Pracowałem tam i powiem tak, praca bardzo złych warunkach co drugi pracownik który odszedł podaje firmę do inspekcji pracy. odszedłem ponieważ nie wytrzymałem mobbingu ,donosicielstwa , kłamstw wykonywanego przez .p Prezesa,i jego pieska własnie Piotra który jest na każde jego zawołanie. Ja osobiście nie polecam wole kopać łopata niż w El -MAGU pracować . NIE POLECAM !!!!!!!!

@Miki

Bzdury piszesz totalne i kłamstwa z tego co wiem to nikt nikogo do sądów nie podaje a ty chciałeś zarabiać dużo kasy a nawet nie znałem rys technicznego pracuje się znalazl

Zostaw merytoryczną opinię o El-MaG - Suchy Las

• Jak się pracuje w El-MaG?

Zobacz opinie na temat firmy El-MaG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-MaG?

El-MaG
  • Jagodowa 92