Carrière

Opinie o Carrière

Pracowalem chwilę w wieku 18 lat przez agencję. Po niedługim czasie w nowej pracy dowiedziałem się, że przenoszą mnie gdzie indziej, w miejsce gdzie była stawka wiekowa. Powiedzialem, że nie chcę bo mi się to nie będzie opłacać, to już więcej bym w Polsce zarobił jeżeli będę robić na wiekówce. Pewnego dnia przyszedł gościu i zabrał mi rower, którym dojeżdżałem do pracy i powiedziano mi że albo idę tam gdzie mi każą, albo mam zmiwniać agencję, albo zjeżdżać do Polski. Wolałem wracać do domu i się nie denerwować mieszkaniem z patusami. Nie polecam, zakwaterowanie z dziwnymi ludźmi i do tego zostałem potraktowany jak śmieć. Dla 18-latka to było trochę za dużo jak na raz.

@Adam

Przykro mi dzieki wszystkim za opinie o tej agencji

Luki

Witam czy ktoś pracuje w jumbo można jakieś opinie jakie zarobki czy są godziny w Bleiswijku ?

@Luki

Jako, że Jumbo to rodzinny biznes, to szczególny nacisk kładzie się na dobrą oraz rodzinną atmosferę. Codziennie zauważysz, jak bardzo skupiają się tam na tym, by każda zmiana kończyła się w przyjacielskich warunkach. Zawsze masz pewność, że otrzymasz wsparcie, którego oczekujesz. W pierwszych dniach zatrudnienia zostanie Ci przydzielony trener, który wdroży Cię w pracę oraz upewni się, że wszystkie Twoje potrzeby są zaadresowane w odpowiedni sposób. Oczywiście prócz rozwoju, rodzinnej atmosfery oraz fantastycznych warunków, wypłacane są tygodniówki, które z pewnością Cię zadowolą. Dodatkowo dzienne normy nie są dość wysokie, możesz przyjść ubrany w wygodne ciuchy (jedyne wymaganie to buty z utwardzonymi noskami), no i masz darmowy posiłek na popołudniowej zmianie. To tak od nas, jednak z chęcią poczekamy również na inne opinie. :)

Zerrekis
@Carrière

Wstydu nie macie. Ile dostajecie pensji ze piszecie takie glupoty? Warto tak wrabiac Polakow? Jumbo nie oferuje zadnego rozwoju, zadnych szkolen. Jest przeciwienstwem rodzinnej atmosfery. Dlaczego klamiecie o niskich normach?! Sa NAJWYZSZE w calej Holandii!!! Malo tego, jak ktos ich nie wyrabia to po 3 dniu wyrzucacie!!! Ciagly stres, jak na chwilr sie nie biega aby zrobic target to ma sie rozmowy dyscyplinarne. Moze zamiast pustoslowia dacie przyklady na to co piszecie. Bo tak klamac aby tyljo Polajow wciagnac w (usunięte przez administratora) to naprawdr tragedia. Sumienia nie macie? Praca w Jumbo a liszecie o rozwoju i niskich normach?

@Zerrekis

Dzień dobry, Pracujemy również z innymi klientami z tego samego segmentu, u których norma jest niemal dwukrotnie wyższa. Nasi rekruterzy informują kandydatów na czym polega praca w Jumbo. Zawsze staramy się rzetelnie przekazać wymogi i warunki jakie czekają naszych pracowników na miejscu. Wdrożenie w Jumbo trwa dwa tygodnie, co w zupełności pozwala na zweryfikowanie czy normy są do wyrobienia dla konkretnego pracownika. Rozmowy naprawcze, czy w najbardziej radykalnych sytuacjach dyscyplinarne, mają na celu znalezienie i rozwiązanie problemów z danym pracownikiem, jest to normalna praktyka w każdym miejscu pracy. Drogi awansu są m.in. na trenera, order controlera lub „desk helpera”. Rozumiemy, że praca w Jumbo nie jest dla każdego, dlatego staramy się jak najdokładniej opisać przyszłe miejsce pracy. Obecnie mamy mnóstwo pracowników, którzy pracują tam z satysfakcją od kilku miesięcy a nawet lat. Pozdrawiamy.

Las
@Zerrekis

Pracowałem w Jumbo i zgadzam się z tym co wyżej jest napisane. Normy są zawyżone jak nie wyrabiasz normy, to dowidzenia. Pracowałem na freshu i tam norma była 380 i potem 400wowc nie polecam Jumbo . Moim zdaniem najlepszy dzial w Jumbo ja jakim pracowałem to embalanż.Tam nie ma norm jest sortowanie wosków . Od Alberta i Jumbo trzymajcie się z daleka !!!!!!!!

@Carrière

A powietrze tam jest za darmo , znaczy można głęboko oddychać czy płytko bo jakieś kary lub opłaty?

Rafał Ce

Na ogłoszeniach inna stawka niż na solarisach. Rekrutka powie ci, że soboty są płatne 150% na miejscu okazuje się, że w sobotę płacą jak za poniedziałek. Jak już umowę podpiszesz to w jej telefonie twój numer jest zablokowany i zapomnij, że się dodzwonisz by to wyjaśnić. 6 dni na jumbo online za 300e. Kontakt z biurem jest jak wizyta w szpitalu psychiatrycznym. Rodaku przyjeżdżasz do pracy z uczciwymi zamiarami żeby pracować i zarabiać a traktują cię jak niewolnika ze skolonizowanego kraju. To że ktoś będzie darł na ciebie jape... Zdążysz się przyzwyczaić albo ekspresowo zmienisz pracę. Dom, mieszkam na wiosce do sklepu mamy 10km i zakaz skorzystania z auta służbowego by kupić jedzenie a rowerów nie dają. Wróćmy do domu... Budzisz ale rano i termostat pokazuje 14*C. W niektórych drzwiach nie ma klamek. Cześć okien się nie otwiera. Pewnie po to żeby się nie dało stąd uciec. Jak za dużo świateł włączysz na raz to wywala fazę i siedzisz bez prądu. Nie myśl, że agencja będzie się spieszyć z usunięciem usterki, lokatorom w pokoju, w ścianie pękła rura spustowa i w nocy fekalia zalały im pokój. Instrukcje firmy to zatkać dziurę w ścianie reklamówką. Za jedyne 95€/tygodniowo. W całym domu śmierdzi metanem. Opieka koordynatora 24h?! Hhhh od tygodnia nie mamy kontaktu z koordynatorem. Zgłoś chorobę, to pani z ryjem naskoczy. Pani co sprawdza porządek w domu grzebie w twoich prywatnych rzeczach żeby się upewnić, że nie opuściłeś lokacji zostawiając wszystkie swoje rzeczy. Takowe jest stanowisko firmy na zgłoszenie o grzebanie w prywatnych rzeczach. Lubisz wyważenia i adrenalinę?! Jesteś młody i elastyczny?! Lubisz być traktowany jak (usunięte przez administratora)?! Szukają właśnie ciebie. Nie polecam.

Paulina
@Rafał Ce

Potwierdzam, babeczki z dockholland to jakieś nieporozumienie. Gdy coś się w domu zepsuje to nie doczekasz się nawet po miesiącu by coś z tym zrobiły, ale do wlepiania kar za jeden włos na blacie czy jedną plamkę na toalecie (tak, nawet do kibla ci zaglądają) to pierwsze w kolejce. Nikomu nie polecam pracować z tym biurem. Ciągłe straszenie karami, śmiesznie niskie stawki w pracy i kompletnie nieregularne godziny pracy.

@Rafał Ce

O matko masakra gdzie tak było?? AH czy Jumbo???

Konwalia

Ile godzin dziennie się pracuje?

Konwalia

Ile kosztuje ubezpieczenie netto?

Konwalia

Czy stawi w ogłoszeniu to stawka brutto czy netto?

Beng

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda zakwaterowanie przez ta agencje. Głównie interesują mnie miejsca w których pracuje się dla Jumbo. Pozdrawiam

@Beng

Cześć! Dużo zależy od tego czy trafisz do Bleijswijk czy do Den Bosh. W Bleijswijk są to głównie mieszkania w blokach, natomiast w Den Bosh nasi pracownicy mieszkają w domach lub w hotelu. Jak sam możesz podejrzewać, wiele zależy od lokalizacji centrum, w którym będziesz pracować i obecnej dostępności poszczególnych kwater.

Albert

Witam. Czy ktos z Was pracowal przy szklankach w Rotterdamie? Stawka podobno 16e and zmoany sa rotacyjne, raz dzien, popoludnie i nocki co nie jest problem. Ale nie moge wyszukac zadnych informacji na temat tej pracy, ktos cos?

Miałem przyjemność rozmowy z rekruterką Małgorzatą ( biuro chyba w PL) Świetnie przekazała wszystkie informacje jeśli chodzi o pracę. Czułem się serio zaoopiekowany. W sumie to jak nigdy przy kontakcie z agencjami. Polecam, nie wiem jak inne osoby ale kontakt z tą rekruterką świetny. Podeszła jak do normalnej osoby i była ciągle uśmiechnięta. Do pracy najpewniej pojadę dopiero w połowie sierpnia do papryki ale i tak rozmowa była super ????

Rainbow
@Kandydat

Zgadzam się! Też byłem rekrutowany przez panią Małgorzatę. Młoda fajna dziewczyna. Obecnie pracuje na rainbow i jest serio spoko. Dużo młodych ludzi i wypłaty też przyzwoite

@Rainbow

Cześć! Bardzo cieszymy się z tego, że jesteście zadowoleni z procesu rekrutacji. Małgorzacie z pewnością przekażemy Waszą opinię. :) Trzymajcie się!

kandydat

Witam. Proszę o sprecyzowanie długości trwania zlecenia w ogłoszeniach.

@kandydat

Cześć Wszystkie oferty na order pickera są ofertami ciągłymi - jeśli ktoś jest dobrym pracownikiem, to może tam pracować jak długo chce. Zdarzają się oferty sezonowe, głównie w branży ogrodniczej, ale informujemy o tym podczas rozmowy rekrutacyjnej. Miłego!

Pistah

Cześć, szukam osoby chętnej na wyjazd pracy w Holandii. 25 lat, umiem się dogadać, jestem bez konfliktowy. Wyjazd planuje w przeciągu tygodnia. Jak ktoś jest zainteresowany to piszcie na email: patrykswayze5@gmail.com

Dp

Dla mnie ok

@Dp

Coś więcej dodasz? Bo samo "ok" mówi nam tyle, co nic...

Wiktor

Dzień dobry @carriere Czy i gdzie w internecie mogę zobaczyć zdjęcia oraz lokalizacje mieszkań czy domków dla pracowników zaczynających prace w alert heijn eindhoven

@Wiktor

Cześć. Niestety nie posiadamy zdjęć z uwagi na prywatność naszych pracowników, jednak wszystkie miejsca zamieszkania są zgodne z normami SNF (https://www.normeringflexwonen.nl/). Jest to instytucja, która kontroluje standard mieszkań zapewnianych pracownikom tymczasowym przez agencje pracy w Holandii. Pozdrawiamy!

@Carrière

Bardzo proszę o informacje dlaczego usuneliscie poprzednia wiadomosc jednej z osob. Chcialem dzisiaj dopisac, ze to w 100% prawda, a nie ma komentarza! Prosze nie pisac o SNF poniewaz oni kontrokuja czy zakwaterowanie zagraza zyciu. Zostalem zakwaterowany przy prqcy w Jumbo w srodku lasu, prawie 10km od sklepu, w pokoju dwuosobowym gdzie ledwo sie dwa lozka zmiescily, oczywiscie bez biurka bo czy krzesel bo miejsca brak, w pokoju bylo mnostwo robakow! O jakich standardach piszecie. ?! Jak dla mnie uwlaczaja one byciu czlowiekiem i pokazuja jaki macie stosunek so pracownikow. Jak ktos chce mieszkac z dala od sklepow ludzi internetu to niech jedzie, a jak ktos ma szacunek do siebie to niech ucieka.

Sebastian
@Robert

Był na miejscu przedstawiciel agencji, by zgłosić mu te warunki i poprosić o zmianę lokalu? Ile sobie życzyli za mieszkanie tam? Co z dojazdem do miejsca pracy, jak to było rozwiązane? Podobno sama praca w Jumbo fajna, a stawka między 10 - 11 euro za godzinę, 5 lub 6 dni w tygodniu?

@Robert

Panie Robercie, poprzednia wiadomość zawierała fragmenty usunięte przez administratora, dlatego też została usunięta z naszego profilu. Co do SNF to zakres ich obowiązków jest o wiele szerszy. Prócz wspomnianej przez Pana kontroli bezpieczeństwa, są również poddawane sprawdzeniu aspekty takie jak: ilość osób zakwaterowanych, ilość powierzchni mieszkalnej dla poszczególnych osób, wystarczająca ilość instalacji sanitarnych do użytku, higiena w pomieszczeniach i wokół nich (która nie stanowi zagrożenia dla zdrowia publicznego), sprawna wentylacja, przestrzeń chłodząca do przechowywania jedzenia oraz jego przyrządzania oraz inne. Prócz samego SNF nasi pracownicy są zobowiązani do cotygodniowego raportu zdjęciowego z danej lokacji, a nasi kontrolerzy zwracają uwagę na wyżej wspomniane aspekty dla wygody nie tylko tychże pracowników, ale również ich współlokatorów. Wszystko to: raporty zdjęciowe oraz kontrole konsultantów pozwalają nam zachować standardy, które uznawane są przez instytucję SNF, a tym samym, mamy wszystkie niezbędne certyfikacje. Jeśli dostajemy dużo informacji, że dane lokalizacje nie spełniają tych warunków, to rezygnujemy z nich. Tak było na przykład z lokalizacją na Masbree. Jednak, rozumiemy że może być Pan niezadowolony, dlatego żeby wygodniej było nam odpowiadać również na takie potrzeby dla naszych pracowników stworzyliśmy dedykowany portal MyHolland, dzięki któremu każdy może w prosty sposób zgłosić wszelkie nieścisłości lub poprosić o zmianę zakwaterowania. Życzymy Panu wszystkiego co dobre.

@Carrière

Problem został rozwiązany przez znalezienie innej pracy. Natomiast nie zasłaniajcie się certyfikatem, który nie mówi nic o jakości lokalu. Jeżeli dwuosobowy pokój z karaluchami, w którym nie mieści się więcej od dwóch łóżek, dostaje taki certyfikat, to pokazuje to dosyć mocno ile ów certyfikat jest warty. Przypomnę, że mówimy o klitce w środku lasu bez sklepu i bardzo dużych problemach z internetem (nawet moje 5G nie działało). Co do pracy w Jumbo czy AH to oczywiście mogę polecić, natomiast jest mnóstwo o wiele lepszych agencji, którzy nie tylko mają certyfikaty SNF, ale i godne warunki, gdzie do sklepu mam 500 metrów, mam gdzie wyjść, nie mam karaluchów i mogę rozpakować walizkę nie martwiąć się o miejsce. Cena jest identyczna i wynosi niecałe 100€ tygodniowo, do pracy również jest bliżej.

@Robert

Panie Robercie, życzymy Panu powodzenia i trzymamy kciuki, żeby mógł Pan zrealizować swoje cele związane z wyjazdem - nawet jeśli nie jest już Pan naszym pracownikiem. :)

Daniel

Najgorsza agencja przy jakiej mialem okazję pracować, wypłaty nigdy się nie zgadzały, zawsze mieliśmy inne godziny pracując tyle samo z moją dziewczyną. Wypłaty za ziek nigdy na oczy nie wiedziałem. Ludzie w pracy okej, poza nią fałszywi i zakłamani. I proszę uważać na Dorotę w biurze, pierdzieli farmazony i (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że karma wróci, albo auto zleci z drogi :')

Rafał

Chorowałem w 11 i 12 tygodniu dzisiaj mamy 25 tydzień, nadal nie dostałem wypłaty chorobowego. Poprosiłem o przedstawienie dokumentacji opłaconych składek po potrąceniu tych środków z mojej kieszeni i cisza wszystko mają gdzieś. Odradzam - firma krzak nastawiona na wyzysk.

Mag
@Rafał

Musiałeś miec jakiegoś pecha. Mialem podobno sytuacje ale wszystko mam, jak poprosisz o dokumenty to dostaniesz tylko cierpliwie poczekaj. Kazdy kto wszystko zrobił jak trzeba dostanie co potrzeba bo to przecież UWV wypłaca a nie biuro.

Kinqua
@Mag

Mag niekoniecznie... Wystarczy, ze BARDZO "SYMPATYCZNA" pani z zieka go nie przyjmie, bo ma taki kaprys i juz po wyplacie... Skoro przez taki okres nie dostal pieniedzy, to cos musialo pojsc nie tak po stronie haracz kontrakting

Aliska
@Rafał

To się dzwoni wtedy do uwv i się podaje swoje dane z numerem bsn i można spytać czy agencja pracy zgłosiła cie na chorobowe... Większość wyjeżdża z Polski do pracy w NL nie orientując się jakie w ogóle są turaj reguły, a można poczytać prawo holenderskie choćby na internecie np niedziela.nl, trochę orientacji to nic nie kosztuje a nie potem łzy na forum wylewać.. Pracowałam dla nich 8 lat i z biura byłam strasznie zadowolona chociaż też przeżyłam ich domki firmowe i pania czyścikowa co w prywatnych rzeczach grzebała ale jak komuś zależało to zaciskał żeby i pracował...

Fizzzz
@Kinqua

Żadna osoba w biurze nie ma prawa nie przyjąć chorobowego. Tak samo jak nie mamy obowiązku informowania co nam dolega. Widzę, że nie znasz prawa w Holandii. UWV przejmuje chorobowe po iluś tygodniach, nie od razu.

Dawid

Co do samej firmy nie mam nic jedynie do koordynatorki Justyny na rainbow ona to jakaś porażka bierzecie 15 euro za opiekę koordynatora a jak coś trzeba u niej załatwić to cię zbywa, siedzi (usunięte przez administratora) do ludzi zero szacunku, z tego co słyszałem wielu starych pracowników w przyszłym roku przejdzie do firmy solution gdzie tam koordynatorka wszystko załatwi

Kuba
@Dawid

Zgadzam się Z Tobą Dawid co Do Pani Justyny przychodzi na przerwie siada Tyłkiem do wszystkich i modli się tylko żeby zaden pracownik nie podszedł do niej z jakąś sprawa a jak ktoś już po coś do niej pójdzie to mówi żeby zgłaszać to na portal albo dzwonić Do biura też słyszałem że dużo starych pracowników w przyszłym sezonie chce iść przez solutions. Duzo starych pracowników mówi że brakuje poprzedniej Kordynatorka Pani Anety

@Kuba

Justyna jest nieśmiertelna :)))))))

Gary

Czy Holland contracting to pośrednicy którzy werbuja do innych agencji a sami nie mają żadnych zakładów? Jakby ktoś mógł mi odpisać na te pytanie to bardzo proszę... Dziękuję

Jagoda
@Gary

W AH pracujesz przez Carrier na przykład nie przez holland contracting. Nie wiem jak na innych firmach, ale po części pewnie tak jest

@Jagoda

cariere tonowa nazwa holland contracting

Jaja

Praca przy jajkach w Ochten najgorsza w moim życiu . Praca przy taśmie jak ktoś lubi to niech jedzie ,ja nie lubię więc zrezygnowałem.

Mm
@Jaja

Nieee tylko nie jajka ochten nigdy w życiu!!!!!!!!!!

Mir
@Mm

Robilem ok 5 mies na jajkach w nuspet albo jakos tak,jak dla mnie robota byla ok,do pracy 4min autem

@Mir

Cześć. Nie spóźniałeś się? Mówi się, że im bliżej, tym częstsze spóźnienia. ;) To bardzo nas to cieszy, że byłeś i najwidoczniej jesteś zadowolony. Trzymamy za Ciebie kciuki niezależnie, z którą agencją teraz współpracujesz i... Wesołych Świąt! :)

@Mir

Nie porównuj jajek w Nunspeet z (usunięte przez administratora) w Ochten . Pracowałem na obydwóch zakładach . Ten w Ochten to (usunięte przez administratora) a nie zakład . Trzy miesiące w chłodni i minus 16 kilo . Tyle nawet na budowie nigdy nie straciłem .

Najgorsza firma

Miki
@Ewa

Axidus nie jest gorszy ?

@Ewa

Cześć! Możemy wiedzieć dlaczego? Zależy nam na feedbacku, dzięki któremu możemy poprawiać jakość naszych usług. :)

@Carrière

Usuwacie komentarze bez.przerwy wiec nie.piszcie o feedbacku skoro kazdy negatyw.y usuwacie!

Paulito

Witam. Jade ze swoją do pracy w Jumbo w bleiswijk. Wie ktoś może jak z godzinami i zarobkami?

dubidubidu
@Paulito

godziny są, 6 dni w tygodniu, minimalnie 5. Przynajmniej ja tak mam. stawka szału nie robi po poniezej 11e ale sama praca jest okej i dla mnie rekopensuje zarobki. pozdrawiam

Yxcf
@dubidubidu

Jakie lokacje ma carriere pracując na tym magazynie?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière