Carrière

Opinie o Carrière

Piotrek.

Ok misie, lece do wyra. Jak by ktoś coś wiedział nowego to piszcie :-) Szczególnie Ty Gabuśka ;)

Piotrek.

Taa, wszędzie znajdą się negatywne opinie. W każdej agencji uwierz mi. Jak na razie HC jest dla mnie najwiarygodniejsze.

grazka

no to fakt to jest dobre :) tez nie wiedzialam o tym..

Piotrek.

Ja też pierwszy. Tak w ogóle to Gabuśka dopiero mi uświadomiła, że jak stracisz prace, to oni muszą Ci znaleźć kolejną. I tu jest plus:-)

grazka

no ja juz mam cala liste pytan hehe zobaczymy co to bedzie :) wiadomo ze chcemy wszystko wiedziec i to jest chyba normalne przynajmiej u mnie bo ja jade pierwszy raz i nie chce wrocic po tygodniu

Piotrek.

No to witaj w klubie :P Ło jeju jeju, żeby ta praca była bo już sie nie moge wtorku doczekać aż zasype babeczke pytaniami :D Chociaż może lepiej nie bo sie do mnie zrazi:D

grazka

tak ja do opola bo jade z Wrocka i mam blizej a nawet nie wiem o ktorej mam busa bo jeszcze nie sprawdzalam,pewnie tez bede pare godzin bujac sie po miescie :P

Piotrek.

Grażka a Ty do Opola? Szkoda, bo bede sie nudzić po rozmowie 5 godzin na dworcu PKS bo wcześniej nie mam powrotu :(

grazka

ja tez we wtorek napisze i dam znac po rozmowie, napewno bezposrednio pogadam o tym z babkami z biura dlaczego sa wogole takie sytuacje bo to jest nie do pojecia..

Piotrek.

Dla mnie to też chamskie że niby wyganiają kogoś, zabierają mu dach nad głową z dnia na dzień no ejjj.. Coś mi tu nie pasuje ale nie wypowiadam sie bo jeszcze mnie schrzani. Pojade i sam sie przekonam. Może Gabusiu do Ciebie dołącze:P A może razem z grażką i gajo :P W każdym razie "spotykajmy" się tutaj i dajmy sobie znać co i jak. Będziemy na bieżąco. Ja we wtorek też mam napisze jak było itp.

Piotrek.

Cholera jestem przerażony... HC wydaje sie BARDZO PORZĄDNĄ FIRMĄ. Teraz to mam mieszane uczucia...

@Piotrek.

Piotrus nie przejmuj sie tym co pisza inni ja pisze to co jest wazne a mosisz sie sam przekonac na wlasnej skorze nie masz innego wyjscia tak jest naprawde ja tez bylam przerazona a teraz jest ok w kazdej firmie jest tak samo a z holandu naprawde masz wszystko na czas z wyplatami z robota i sie naprawde staraja ja po urlopie wracam nie wazne na co ale wracam oprocz papryki 3T

@gabuska

Gabusia czyli jak masz urlop to już nie wracasz do miejsca gdzie byłaś??

@gabuska

Gabusia czyli jak masz urlop to już nie wracasz do miejsca gdzie byłaś??

monna

czesc wszystkim :) Moje doswiadczenia z ta firma sa nie ciekawe. Pojechalam z opola firma transportowa, dojechalam czekali na mnie w fajnym calkiem domku dzielilam pokoj z fajna dziewczyna ale czekalam na prace. do tygodnia obiecali ze mi znajda, no i znalezli poszlam na pomidorki, staralam sie wszystko super. Jadac do pracy czwarty dzien poszlam sobie scinac pomidorki, podchodzi do mnie kierowniczka i pyta co ja tujeszcze robie i dlaczego HC nie poinformowalo mnie ze zostalam zwolniona, to byl szok... tak mi wtedy zalezalo na tej pracy... po powrocie zadzwonilam do koordynatorki okazalo sie ze mam sie pakowac i przeprowadzka do innego miasta i mam czekac na prace. Pojechalam do Rotterdamu w drodze juz zadzwonila ze znalazla mi prace na kwiatkach super praca fajnie bylo w pierwszy dzien, praca duzo lzejsza niz pomidorki siedzialam i obcinlam lodygi sobie wszystko pieknie ale wracajac po pierwszym dniu pracy pod domem czekala juz na nas koordynatorka i jeszcze przed wejsciem powiedziala mi ze zjzdzam do polski... wyrzucili mnie z pokoju, dali mi 50 euro zaliczki i kazali wracac. Nie potrafili mi wyjasnic dlaczego tak sie stalo koordynatorka twierdzila ze dostla maila ze mnie zwalniaja. Zalamalam sie, naprawde sie staralam i chcialam tam zostac busa mialam na drugi dzien do polski dopiero wiec musialam isc pod most ale jakos wyblagalam ich zeby przspac sie w salonie na sofie. Nie zycze nikomu tego co ja tam przeszlam. Oczywiscie na powrot musialam dolozyc ze swojej kieszeni do tych 50 euro ktore tam zarobilam...

Piotrek.

Właśnie do tego dążę... Wysłali Gabuśke a po tygodniu 20 godzin pracy... Ale dobrze że sobie poradziła :)

arti

gabuska to dalej robisz dla HC

Hahaha zabłysnąłem :D

Piotrek.

Rozumiem a później HC sie o tym dowiedziało i znaleźli Ci nową prace?

@Piotrek.

Dokladnie jakis ty madry he he

Piotrek.

Gabuśka no to wysłali Cie po to abyś porobiła kilka dni?? Nie rozumiem tego. Sami Ci zaoferowali nową prace?

@Piotrek.

Witaj ja sama robilam wszystko zeby mnie zwolnil bo widzialam co sie dzieje a ja pojechalam zarobic a nie siedziec w domu to w polsce tyz se moga posiedziec i jeden dzien wolnego i holand ci musi znalesc nowa prace teraz gadalam ze znajoma dzie wczesniej mieszkalam to maja 20godz co to jest nic

@gabuska

Nieźle.. Więc oni sami Ci znaleźli nową prace? Rozmawiałaś o tym z koordynatorem? Jak Ci sie w ogóle udało odejść od nich?

@Piotrek.

Poprostu chodzilam bo musialam pierwsze dni sie staralam a potem jak zaczeli my siedziec na domku to olewalam prace i mnie zwolnil pracodawca informuje emailem hola. Ze cie zwolnil

gabuska

Hejo ludziska moi kochani nie wiedzialam ze tak zamna teskniliscie wie. Co ta. U mnie juz nie mieszkamna hadze tylko roterdamie zmienilam prace i mieszkanie ze wzgledu ze na papryce sie robota konczyla tylko pamietajcie jak wam robota sie nie podoba to robcie wszystko zeby was pracodowca zwolnil a nie wy sami bo kaza wam zjechac i pozamiatane teraz jestem na kwiatkacn od czwRtku i wale po 10 lub 11 godz jest lepiej sa godziny a to tu jest wazne jak ktos chce zarobic bo jak na wakacje to siedzcie w domu bo to nie ma sensu ja kakurat mialam 41.20 godzin ale ludzie co tam pracuja caly tydzien to maja 56 ja narazie dostalam zaliczke jak dostane calosc to wam napisze jak sie wychodzi pozdro dla znajomych z ktorymi tu na forum pisalam

@gabuska

Hej Gabi :* a dalej pracujesz przez to samo biuro?ja tez bede síe starac o prace przy kwiatkach,moze dolacze do Ciebie :)

@grazka

Hej kolezanko ja pracuje w daynplay tak ta firma sie nazywa

gajo90

no jak bd robota to ja moze bd jechac 14stego. ja z gliwic bd wyjezdzac. a ty dominika bylas juz na rozmowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière