Windplast IRENEUSZ WIKTORCZYK

Malbork

Opinie o Windplast IRENEUSZ WIKTORCZYK

anonim 2011-10-11 20:55:30
bardzo prosze uwarzac na firma windplast i jej wlasciciela p.irka do zawarcia umowy jest bardzo mily tak zacheca ,nawet z ceny spuszcza aby pozbyc sie swojego bublu.po zawarciu umowy okna nie sa na czas wstawione juz zaczyna sciemiac? jak wstawi okna to tak ze nie idzie dojsc do ladu.UWARZAJCIE NIE WYSTAWIAJA PISEMNEJ GWARANCI.jak ktos wziol okna od tej firmy i uplynelo 2 lata od wstawienia to pan.I nie przyjedzie dowas juz na reklamacie i nic niemozna mu zrobic bo sprawa jest przedawniona i nawet sad odrzuci pozew.DARDZO PROSZE SPRAWDZCIE KIEDY WZIELISCIE OKNA OD NICH JEZELI NIE UPLYNELO 2 LATA TO MOZECIESZYBKO ISC DO ADWOKATA NIE ZWLEKAJCIE I NIE SLUCHAJCIE SZEFA FIRMY SLUW ZUCANYCH NA WIATR. MY NIE ZDAZYLISMY (usunięte przez administratora)? POSZKODOWANI PRZEZ WINDPLAST
Zostaw swoją opinię o Windplast IRENEUSZ WIKTORCZYK - Malbork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Windplast IRENEUSZ WIKTORCZYK