Opinie o TVN S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TVN S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TVN S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TVN S.A w Warszawa

Woju

Wywiad p. Kolendy Zalewskiej z posłem Budką był żenujący (fakty po faktach). Korespondentka kompletnie nieprzygotowana, wtrącająca głupie uwagi. Nie zwracała wcale uwagi na argumenty rozmówcy i te ironiczne uśmieszki osoby wszystko wiedzącej . Żenujące.

Pawel

Zostań w domu A za co człowiek ma żyć ?

Ewkaa99

Jeżeli chodzi o serwis internetowy, zdecydowanie za dużo reklam, ponieważ zakrywają one treść informacyjną i nic nie da się przeczytać normalnie. Pełno reklam nie na temat i nie dziwię się, że inni odchodzą od tej stacji.

Alisa

Prawda czy fałsz ? Waszym głównym narzędziem są usta wiec ślicznie je odznaczenie :)

logo firmy Pomoc nauczyciela w przedszkolu terapeutycznym
Centrum Terapii Promitis
logo firmy PEDAGOG (DS.130.23.2024) [1/4 ETATU]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
Tadeusz

Poziom polityczny i formalny telewizji rządowej sięgnął dna. Jednak i TVN ma wiele słabości. Tylko w ciągu ostatnich godzin usłyszałem: "szejset", "stan ochio (zamiast /ohajou), "bilion" zamiast "miliard", jak na tysiąc milionów mówią Amerykanie, i inne kwiatki stylistyczne. Katastrofalną polszczyznę odczytać możne w wiadomościach zapisanych na pasku u dołu programu, np. "zatrzymano syna podejrzanego o zabicie ojca". Więc kogo zatrzymano? Syna ojcobójcy, czy zabójcę? No i nieznośna, irytująca tonika lektora niektórych wiadomości. Zawsze na ostatnim wyrazie, zawsze rosnąco-opadająca ("Odbyła la się konfeRENCJA"., "Omawiano bardzo wiele teMATÓW", "Delegaci i z czarnej AFRYKI", i podobne. A tak chciałbym, żeby ta telewizja była także formalnie lepsze. Wspomniany lektor powiedziałby: "Formalnie LEPSZA". Ale cóż? Moja opinia to pewnie rzucanie grochem o ścianę. Tadeusz K. z Wrocławia

Oj Tadeusz
@Tadeusz

"Ohajo" to wymowa amerykańska (w uproszczonym zapisie). Gdybyś tak każdego punktował, to powinien byś był również marudzić, że ktoś mówi "nowy jork" a nie "niu jork"

Asia

Dziękuję TVN 24 że jesteście.

Krakowiak

Prowadzący pogodę, proponuje mycie okien i przegląd roweru w niedzielny poranek. Chyba ma problem, którym powinien zająć się specjalista.

Kama

Dziś się dowiedziałam od szefa z punktu gastronomicznego jeśli się nie pojawię w pracy dziś będę miała porzuceniae pracy.

Mat
@Kama

To do roboty !!!

joe

Nawet grzechotnik nie ma tyle jadu co TVN.Dla mnie nie istniejecie.

Ika

To nie fair, że następne odcinki Kodu genetycznego pokazujecie tylko w playerze. Są starsi widzowie, którzy nie używają playera. Poza tym i tak dużo płacę za tv, żeby jeszcze dopłacać. Najpierw 3 odcinki w TVN jako przynęta a potem płać (usunięte przez administratora) To nieuczciwe! Czekamy zawsze na nową ramówkę bardzo długo, karmimy się powtórkami. Doczekamy się trzech odcinków, a potem odsyłacie widzów do płatnego ciągu dalszego za oieniądze. N I E Ł A D N I E !!!

Artur

Zona wlaczyla tv nie musialem patrzec aby wiedziec jaki kanał jest wlaczony jad jad jad sie leje ten nie zrobil tego ten nie zrobil tego news o plynie z Orlena testy i czemu tak malo a co TVN zrobil poza saczeniem jadu bo chyba nic jak zwylke. Zenada kto tym TVN zadzi ??

Wiktoria

@kama a nie macie zamkniętego punktu przez epidemie?

K

Reżyserka pełna gębą w programach afera... Itp

Minerwa

Czy pani Anna Machowska jest pracownikiem TVN? Pytam o to, gdyż wczoraj pani Anna Machowska, podając się za dziennikarkę TVN, skontaktował się ze mną przez messengera. Mówiła, że pracuje nad reportażem o opiekunkach osób starszych za granicą i chciała ze mną porozmawiać na ten temat. Chciałam się upewnić, czy rozmawiam z właściwą osobą? Pozdrawiam.

TVN to już katastrofa co to za program cały czas ...Szkoła ...Trudne Sprawy i Wesołowska cieszę się że są inne dobre programy i nie muszę już tych głupot oglądać Wstyd że wasze programy to niczym karuzela w kółko to samo

Beny

TVN schodzi na psy zamiast serami jutra jest oglądalność milionowa puszczają bzdury czy ten świat schodzi na psy

Janek

Pracowalem tam ponad 15 lat bylo to kiedys wspaniale srodowisko pracy, ciągły rozwój, poczucie misji i robienia czegos ważnego, nie trzeba było nikogo motywować każdy chcial coś robić... Niestety, od kilku lat coraz gorzej... polityka "niepewnosci jutra", co chwile zmiana właściciela, obietnice podwyżek a potem nie pytaj lepiej bo moga cie zwolnic (to sa same fakty i nie tylko ja to slyszalem), obietnice przejscia na etat, a na koniec mobbing, zatrudnienie tylko na zlecenie lub B2B. Wielu osobom wpojono do głów że do niczego innego sie nie nadają i ze nigdzie nie znajdą lepszej pracy dlatego wciaz tam pracują. Ja na szczescie ja sie zwolnilem i nie żałuję. Teraz, po rozmowach z kolegami widac jak toksyczne środowisko tam panuje. Może nowi i młodsi pracownicy maja lepiej. Jednak jeszce jak pracowałem mało który zostawał na dłużej...

@Janek

Może problemem jest dorwanie się polaków do rządzenia firmą - klasyka upadku?

Kuba

W TVN, redakcji kanału lifestyle pracowałem ponad rok na stanowisku dokumentalisty. To jak funkcjonuje ta firma jest ohydne i serio wewnętrznie wstydzę się, że byłem tego częścią tak długo. Po pierwsze zatrudnienie odbywa się tam tylko po znajomości im lepsza znajomość tym lepsze zarobki. Kuzynka sąsiadki Filipa Chajzera jasne miliony monet za nic, koleżanka córki Kingi Rusin spoko super wypłata, osoby które odwalają całą robotę i nie maja znanej cioci - ochłapy. Nie ma możliwości podwyżki nie ma możliwości rozwoju nie ma możliwości awansu nie ma możliwości nauki. Dysproporcje w zarobkach są ogromne i nie masz na to żadnego wpływu, jakbyś się nie starał to i tak nie ma mowy o docenianu twojej pracy jakimikolwiek benefitami - firma nie ma pieniędzy na pracowników a programy maja powstawać jak najtańszymi środkami. Najlepiej za darmo a to oznacza że musisz zrobić wszystkie upokażające Cię ruchy żeby tak było i opłacało się stacji. Osoby na wyższych stanowiskach to ameby umysłowe, które tylko forwardują maile i nie maja pojęcia jak funkcjonuje produkcja i jaki mocno ludzie na najniższych szczeblach tej firmy muszą pracować i jakim kosztem zdrowia, nerwów i czasu i rodziny. Nie polecam pracy na stanowisku dokumentalisty. Wszyscy traktują Cie jak tanią siłę roboczą. Szefowie nawet nie wiedzą, że istniejesz bo twoi przełożeni przypisują sobie twoją ciężką pracę. Jest wyścig szczurów, głupie dziewczyny zero benefitów, słabe jedzenie na stołówce i śmieciowa umowa.

Anon bo zniszczą

Unikać jak ognia! - zakres obowiązków nie zgadza się z umową ani rozmowami przy zatrudnieniu. - wszechobecne (usunięte przez administratora) "podkładanie świni" i "podrzucanie" odpowiedzialności - ludzie siedzą sobie na głowach - w wypadku wizyty bhp pokoje są przemeblowywane - jak już masz to nieszczęście tam pracować, żądaj na piśmie potwierdzenia wszystkich zdań sprzętu - do tego mściwi, jak odejdziesz wymyślą za co ci wystawić dodatkowe rachunki.

Wieloletni miłośnik TVN

Wiele opinii ale o obłędzie wynikającym z ilości reklam ani słowa. Czy widzom naprawdę nie przeszkadza, że np. w milionerach ich czas przekracza połowę całości? W innych programach bywa, że i w filmach jest podobnie. Czy zadowolenie widza już nic nie znaczy.

Zostaw merytoryczną opinię o TVN S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w TVN S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TVN S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TVN S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TVN S.A?

Kandydaci do pracy w TVN S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TVN S.A