Opinie o Kindelbrucker Obstbau e G w Kindelbrück

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kindelbrucker Obstbau e G. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kindelbrucker Obstbau e G o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kindelbrucker Obstbau e G w Kindelbrück

demiks

ktos ma numer do Maćka?

pioto

W tym roku nie ma szans....

Kali

Kiedy zaczynają się zbiory w kindelbruck

MARIAN

PŁACISZ 50 EURO KOMU TRZEBA,DZWONISZ NA ODPOWIEDNI NUMER TEL.AŻEBY UZGODNIĆ TERMIN PRACY I NIE TRZEBA TAM APLIKOWAĆ.LICZY SIĘ KASA W PRZYPADKU NIEZORIENTOWANYCH LUDZI KTÓRZY UBIEGAJĄ SIĘ O TĄ PRACE W TYM KOŁCHOZIE...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kindelbrucker Obstbau e G? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
art

hej jak tam aplikowac do tej pracay??? napisalem do nich maila po polsku i po niemiecku ale bez odzewu ,ponad mies temu

Zosia

Obecnie jestem na jabłkach, wyzysk w biały dzień, jeśli ktoś chce zarobić to nie tutaj, szkoda zdrowia i kręgosłupa. Praca dla woła, jedzenie pod psem obowiązkowe i płatne oczywiście prawie 3 euro. Jeśli ktoś jest na godzinówce - 7,20/h brutto a akord wygląda tak że i tak więcej niż norma godzinowa nie zarobisz bo obniżają stawkę. Za 100kg jabłek uwaga płacą 3,75 euro, skrzynia ma ok. 350 kg, taką skrzynię zależy jakie jabłko zbierasz we dwoje 45 min.- 1 h więc policz minus jedzenie i pokój ok. 8 euro razem oraz podatek. Wszystko na temat. Aha a wszystko cię tak boli że nie wiesz jak się nazywasz.

Hej! Też jeżdżę już tam parę lat i mogę śmiało stwierdzić, że Pan Maciek jest jaki jest ( jak robisz swoje i się nie obijasz nie chlejesz, nie lejesz w gacie po pijaku) to jest całkiem znośnie. Ludzie sami lezą mu w d....e a później ojej jak boli jak szef nakrzyczy na leni i moczymordy. Zarobki bardzo maaaarne ale jak się nie ma nic innego to i to dobre. A warunki socjalne naprawdę dobre. Tylko ludzie jak wszędzie za granicą Polak Polakowi wilkiem i to jest święta prawda

ania

Hej, czy jedzie ktoś w przyszłym tygodniu tam z okolic Wrocławia lub Poznania? Chcę kogoś odwiedzić, zależy mi na niedrogim transporcie :)

BENY

PAN MACIEJ MA ZAWSZE W (usunięte przez administratora) LUDZI TO STARA SPIEWKA A JAK NIE MA TO DZWONI PO NOWYCH ZDZIEBLARZ JEBANY Z MILICZA

Hej

Hej jade tam z chłopakiem pierwszy raz juz w piątek i mam pytanie. Czym tam się mogę dostac z Przemyśla albo z rzeszowa? A może ktoś się wybiera też w ten dzień?

makaska@interia .pl
@Hej

hej ja jadę w piątek z Krakowa i mogę was zabrać.

lejzor

z maćka fiut jakich mało!! pozdrawiam go bardzo!

lejzor

Wróciłem z KindelBrucku 3 dni temu, zarobiłem 1600e za miesiąc a na ręke dostałem 840e Oszuści jakich mało pracuje się pod strachem zwolnienia bo co pare dni wyczytuje kto jedzie do domu

bolko78

jade tam busem 26 czerwca (piatek)i mam jeszcze 3 wolne miejsca, gdyby ktos chcial to prosze dzwonic(usunięte przez administratora)

Beti

Czy można prosić numer tel do Maćka? Bardzo proszę...

Wiśnia

Pan Maciej stwierdził że ludzi w tym sezonie mają aż za dużo więc o czym tu gadać. A szkoda bo to bo mi pasowało.

adam

Pan Maciek nie jest od przyjęc do pracy ,tylko od pilnowania szumowin pytać Regine o pracę.

beti

Witam.Czy też mogłabym prosić o tel do pana MAĆKA?Na beatapysia@wp.pl Dziękuje

Wiśnia

Ja też proszę o dane do kontaktu z tą pracą akurat prace w sadownictwie przy zbiorach nawet lubie. Jak możecie to na fallko123@gmail.com Pozdrawiam!

Obst

Czy ta firma jest koło oldisleben? Jak siedo niej dostać macie lubpodacie namiary.

anja

mam pytanie do malutkiej,małolaty lub do kogoś kto mógłby podać mi kontakt do tej firmy,do p.Macieja K.tzn.jak się z nimi skontaktować jestem zainteresowana wyjazdem do pracy pochodzę z woj.dolnośląskiego z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Kindelbrucker Obstbau e G - Kindelbrück

• Jak się pracuje w Kindelbrucker Obstbau e G?

Zobacz opinie na temat firmy Kindelbrucker Obstbau e G tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kindelbrucker Obstbau e G?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kindelbrucker Obstbau e G