Opinie o Kindelbrucker Obstbau e G w Kindelbrück

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kindelbrucker Obstbau e G. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kindelbrucker Obstbau e G o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kindelbrucker Obstbau e G w Kindelbrück

szałata

TAK NAPRAWDE TO CZUĆ TAM JESZCZE POWIEW DDR-U I NIEMCY PRACUJACY TAM NAPEWNO NIE SĄ ZADOWOLENI TZ.LPG TO IM SIE ŚNI,A TERAZ PRACA NA AKORD,WYSCIG SZCZURÓW JAKBY NIE BYŁO MOŻNA PRACOWAĆ W SYSTEMIE GODZINOWYM ZA PRZYZWOITA STAWKE TAK JAK JEST W INNYCH BARDZIEJ CYWILIZOWANYCH LANDACH ALE DOPÓKI JEST TAM KAPISZON KTÓRY TRZYMA WSZYSTKO W RYDZACH TO DŁUGO SIĘ TAM NIE ZMIENI.

Sonelli

Byłem tam za komuny na tzw. OHP-ie na zbiorach wiśni...nie powiem, parę marek DDR-owskich wpadło, a i na tamten czas zakupy niezłe zrobiłem. To było wtedy, gdy u nas szalała inflacja ! Byłem ogólnie zadowolony, ale nie moge porównywać dawnego LPG Z TYM CO JEST TERAZ, ALE PO WPISACH SĄDZĘ, ŻE NIEWIELE SIE ZMIENIŁO. W każdym razem życze powodzenia,może kiedyś z nostalgii odwiedze to miejsce, ale nic po za tym. Kto wie, na czym polegała praca na akord, to mnie rozumie.

aaa...

Nie polecam przetrzymują garstkę ludzi na siłę,oczywiście możesz jechać ale nie dostaniesz zwrotu za podróż.Paranoja jakaś!!!Dawniej było normalnie, teraz szkoda pisać...

ma

Zdecydowanie NIE POLECAM! Moi znajomi przyjechali z daleka, pewni, że będą pracować, bo dostali papiery, po czym już na miejscu pan M. powiedział im, że nie ma dla nich roboty. TO SKANDAL! Bez powodu przetrzymują dłużej zamiast zapłacić, trzeba ekstra płacić za hotel. Atmosfera pozostawia wiele do życzenia, tak samo jak zachowanie "szefostwa". Totalny syf i buractwo.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kindelbrucker Obstbau e G? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
unknown

ma ktos nr do wandy albo do macka

rozprawca

Dla mnie to jest paranoja co sie tam dzieje. W piatek koncza sie czeresnie a Ci chca trzymac wszystkich do poniedzialku. i trzba jeszcze placic za hotel. Tak jakby nie mogli skonczyc w piatek dostac kase i jechac do domu. pstologia

anonimowa

byłam w tym roku na truskawce, zjazd z czereśni jest podobno po 20 lipca

@anonimowa

yhym mysle ze moze sie uda cos wczesniej zjechac pewnej osobie.

mysia

byłam na truskawkach i czereśniach. razem przez 5 tygodni. rok później się nie udało bo ,,nie obrodziło" ale w tym roku znów jedziemy ze znajomymi. Trzeba sie napracować ale naprawde warto! warunki bardzo dobre, miasteczko ładne, jedzenie znośne :D zarobki świetne, tylko naprawdę trzeba się napracować. POLECAM !

@mysia

a jestes tam teraz ? moze wiesz kiedy jest zjazd z czeresni?

kapiszon

paweł wiesz że trzymasz palec maćkowi i nie siej propagandy odnośnie warunków tam panujących bo kto tam był to wie jakie są tam układy ,

unknown

a ile trwaja zbiory jablek bo byc moze pojade?

unknown

jest ktos na tym forum co tam aktualnie przebywa?

unknown

mi chodzi ze jest tam ktos i nie wiem kiedy przyjedzie a czeresnie sie zaczely tydzien temu.

SZCZERY

nie ma zjazdu, "pan" Wam powie, ze coś nie obrodziło, albo , że przerzuca innych i nie jesteście potrzebni. taaa.... i w ten sposób, każdy kto miał tam załatwioną pracę, baa nawet otrzymał list dowie się, że nigdzie nie jedzie w momencie, gdzie już nigdzie sobie pracy nie znajdzie na wakacje bo wszystko zajęte. Widziałem, już podobne opinie wyżej, dokładnie ten sam tekst: nie obrodziło. NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

unknown

piszcie bo bardzo wazne kiedy jest zjazd

unknown

hej wiecie moze kiedy jest zjazd z zbiorow czeresni albo do kiedy trwaja te zbiory?

wolfgang

super firma/

aaaaa

abc123 jak chcesz pracować nie jesteś leniem narzekającym na wszystko i wszystkich, potrafisz się dogadać z ludźmi w pokoju i na hotelu to będzie dobrze.

yess
@aaaaa

Tak dokładnie! zgadzam się z "aaaaa".Nie słuchaj innych tylko sam spróbuj.

abc123

Czy mógłby ktoś napisać szczerze na temat tej pracy? Wiem, że zawsze są różne opinie, ale ktoś neutralny, nie podstawiony mógłby się wypowiedzieć :)?

bbnn

Witam ,wybiera sie ktos z okolic Suchej Beskidzkiej moze w tym roku ???

@bbnn

byc moze ja

poo

Witam jak z praca na rok 2014? wie ktos ,wybiera sie? jakie sa wgl namiary na ta firme? pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kindelbrucker Obstbau e G - Kindelbrück

• Jak się pracuje w Kindelbrucker Obstbau e G?

Zobacz opinie na temat firmy Kindelbrucker Obstbau e G tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kindelbrucker Obstbau e G?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kindelbrucker Obstbau e G