Opinie o Kindelbrucker Obstbau e G w Kindelbrück

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kindelbrucker Obstbau e G. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kindelbrucker Obstbau e G o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kindelbrucker Obstbau e G w Kindelbrück

ola88

cześć wybiera sie ktoś w tym roku na ta plantacje?? i czy mogłabym dostać od kogoś do nich jakieś namiary? bardzo bym prosiła :)

Byl tam i nie wroci

Bylam tam 4lata temu (usunięte przez administratora) polak dla polaka to jest tam nikim

ano

jakis kontakt donich ktos ma ?

zależy do jakiej grupy trafisz, bo jabłka to praca 13 osób i każda z nich zarabia tyle samo jedni wyciągają po 35 euro inni 50, ale nie mają chwilki nawet na papierosa

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kindelbrucker Obstbau e G? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
mario

witam czy ktos sie orientuje jak tam dojechac a moze macie jakies namiary na busa z tarnowa krakowa?

grzechu
@mario

mario wiem ze jezdzi tam gosc od krakowa adam tel 694532264 pozdro

kiler

Firma uczciwa i ok. zarobek bardzo dobry nawet dla młodocianych a wszystko zale. od pogody byłem z synem 1 raz i naprawde bezpiecznie nie jak w innych firmach podobnych gdzie pija baluja i po nocach spac nie daja tam jest pan (usunięte przez administratora) i naprawde trzyma dyscypline taki ktos musi byc! na tylu polakow zawsze znajda sie czarne owce !!!!jesli ktos ma szanse wyjechania to polecam to miejsce na 100%

Danuśka

Jak jest naprawdę opisałam wcześniej i chyba dość dokładnie.

mrrr

Jedż i nie pytaj nikogo, bo jak długo bedziesz pytać tak dlugo bedziesz dostawać różne - pozytywne i negatywne odpowiedzi. A tam nie jest zle, mozna zarobić całkiem niezłe pieniadze, a że sie trzeba narobic i spotkac z róznymi typami to juz inna historia. Da rade wytrzymać to wszystko na prawdę!

Basia

chcem teraz jechac tam do pracy czekam tylko na telefon czy naprawde to nie ma sensu bo juz zglupialm czytajac to wszytko jedni tak pisza drudzy tak

PIOTO

MUSICIE WIEDZIEC ZE TERMINY ZBIORÓW SĄ TYLKO DLA WYBRANCÓW (usunięte przez administratora) DLA POZOSTAŁYCH TO SĄ WYMÓWKI NP.ŻE CZEREŚNIE NIE OBRODZIŁY.JEŻELI CHODZI O PRACE W TYM OBOZIE TO TRZEBA WIEDZIEĆ ZA ILE SIĘ PRACUJE.BO Z TYM JEST RÓZNIE NP.NA JABŁKACH NIGDY NIE WIEDZĄ JAKĄ DAĆ STAWKE NA POCZĄTKU ROBOTY...

Danuśka

Tam jest ustawka, tzn zarabiają ci, co mają rejestrację samochodu DW, czyli Dolnego Śląska lub Suchej Beskidzkiej i znajomi a reszta ma grosze i taka jest prawda. Jak dostaniesz się od tak sobie, bo np. brakowało ludzi to żeby zarobić trzeba się nieźle (usunięte przez administratora) czasem zapiszą mniej palet niż się uzbierało. Jednego dnia jednej osobie potrafili zapisać mniej o 8 sztuk powinna mieć 30 a miała napisane 22. Każda paleta po 2,4 euro = 19,2 euro to bardzo dużo. Jedzenie płacisz 1,8 euro dzień, ale pies by nie chciał tego jeść, na dwa miesiące, co byłam zjadłam może 10 obiadów, które nadawały się do zjedzenia. Co do pieniędzy na czysto zarobiłam 1700 euro za nie całe 2 miesiące, to nie jest dużo ale trzeba (usunięte przez administratora) na taki wynik. Jednak drugi wyjazd w jednym roku jak się uda wam tam dostać odejmą wam z zarobionych pieniędzy prawie 30% ich podatku, wtedy nie jest do śmiechu nikomu. Szanują pracownika i to jest jedyny plus tej firmy np. jak jest gorąco to pracujesz na dwie zmiany, żeby nie pracować w najgorsze słońce, w deszcz też nie pracujesz i nikt nad tobą nie stoi z batem oprócz zbierania wiśni, czego nie życzę nikomu a wybierają losowo osoby do zbierania wiśni. Teraz Król firmy (usunięte przez administratora) Kwiecień: Pod względem opiekuńczym jest zajebisty, idzie wszystko z nim załatwić i żartować też potrafi, ale na głowę sobie nie da wejść. Pamiętajcie tylko jedno, że jeżeli chodzi o następny przyjazd do tej pracy to jesteście dla niego nikim, bo czekałam na wyjazd a on mnie zbywał, że jeszcze nie wie ile osób będzie potrzebował i tu byłam w kropce czy załatwiać sobie gdzie indziej pracę czy czekać. Po prostu byłam u niego na liście rezerwowych jakby ktoś nie dotarł i dlatego mnie zbywał. Umie tylko obiecać, ale zbywa wszystkich jak tylko może. To tak jak w Polsce nie masz pleców lub kasy to niczego nie załatwisz. Jednym słowem trzeba jechać i samemu się przekonać a nie czytać opinii, jednak jak tu napisałam to na takie warunki musicie być przygotowani, są one wzięte z mojego tam pobytu. Pozdrawiam.

lala

Hotel masz zapewniony i obiad i za to płacisz 4,5 euro za dzień- także nie jest najgorzej a reszta wyżywienia już w swojej gesti.

lala

Można zarobić 60 euro, w tym roku ponoć na czeresniach zarabiali 100, 120 euro dziennie.A wolnych dni nie ma no chyba , że pogoda nie dopisuje i np. leje deszcz- wtedy siedzisz w hotelu ale w ten dzień już nie zarobisz.

Jola

witam czy zna morze ktoś terminy kiedy są wyjazdy na truskawki i czereśnie i numer telefonu do firmy Kinderbruck i z góry dziękuję.

róża

ja dzwoniłam już wcześniej, dowiedziałam na początku lipca

####

nie to nie prawda, czereśni i ludzi do pracy masa

...

róża - 2013-07-17 15:07:55 miałam w tym roku jechać tam do pracy przy zbiorze czereśni, niestety okazało się, że ,musieli odwołać 80 osób, ponieważ drzewka słabo obrodziły. czy to jest prawda?Tak, to prawda, wczoraj dostałem telefon i razem ze znajomymi nie jedziemy. A Ty o której dostałaś wiadomość?

róża

baniak

A jak tam hotel wyglada ma ktoś zdjęcia ?

płacą więcej, za sobote z resztą też

renia
@8

ja jestem zadowolona polecam

Misiek
@renia

Proszę o numer do reginy dawidhess@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Kindelbrucker Obstbau e G - Kindelbrück

• Jak się pracuje w Kindelbrucker Obstbau e G?

Zobacz opinie na temat firmy Kindelbrucker Obstbau e G tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kindelbrucker Obstbau e G?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kindelbrucker Obstbau e G