Opinie o Kindelbrucker Obstbau e G w Kindelbrück

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kindelbrucker Obstbau e G. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kindelbrucker Obstbau e G o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kindelbrucker Obstbau e G w Kindelbrück

malutka

Zgadzam się z małolatą w 100%. Byłam tam 4 razy i pojechałabym kolejne 4. Jak pracujesz to zarobisz, jak się zachowujesz jak człowiek to nikt Ci problemów nie robi a szczególnie Pan M (którego pozdrawiam :)). Najważniejsze jest chyba to, że również poznałam tam dużo świetnych ludzi. Najlepiej jechać samemu i się przekonać. pzdr

maria

wie viel kostet/36

adam

witam transport do firmy kindelbrucker obstbau busem 9-cio osobowym z woj podkarpackie malopolskie swietokrzyskie opolskie dolnoslaskie (usunięte przez administratora)lub adamos7810@wp.pl zapraszam

małolata

Witam, czytam tutaj Wasze opinie i muszę stwierdzić, że niektóre są całkiem nie pasujące co do Kindelbrucku. Ja osobiście byłam 8 razy i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć tak : zarobki faktycznie w granicach 1000e do 1400e, wszystko zależy jak się pracuje, jaka jest pogoda i czy jest się na podatku czy nie. Hotel - pokoje tam to nie są apartamenty, aczkolwiek normalne pokoje pracownicze 6 lub 8 osobowe. Myślę, że jak ktoś był to zgodzi się ze mną, że spokojnie można tam mieszkać i nie ma nic co przypomina więzienie. Obiady - moim skromnym zdaniem są w porządku, co najważniejsze nie trzeba gotować samemu ( a byłam w czasie kiedy nie było tych obiadów i uwierzcie mi dużo wygoda jak są). Pewnie, że wypowiadają się tutaj różne osoby i mają różne odczucia, aczkolwiek niektóre sprawy są mega przekłamane. Co do umowy jeszcze to praca jest na akord więc jak pracujesz tak zarabiasz. Weekendy są pracujące ale są dodatki 25% sobota i 50% niedziele. Jeśli pracujesz na godzinówce to faktycznie praca 8h dziennie i niedziele raczej wolne. Osobiście - jeśli chcesz dorobić i przy okazji odpocząć od tego normalnego życia w Polsce - wyjedź i sprawdź. Ja nie znam osoby która wróciła i była na minusie (chyba że sama zrezygnowała i wyjechała). Wszystko da się tam wytrzymać. Ja po raz pierwszy byłam jak miałam 18 lat i sobie poradziłam, więc jeśli ktoś nie daje sobie rady i zjeżdża to znaczy, że po prostu nie nadaje się do pracy i w każdej innej pracy też się nie odnajdzie. I jeszcze jedno - poznałam tam wielu fajnych ludzi z którym utrzymuję cały czas kontakt. Można poznać wielu wartościowych ludzi i zawrzeć znajomości na długie lata. A co do szefa - jak robisz swoje i zachowujesz się jak człowiek a nie jak idiota - to się dogadasz. Powodzenia!!!

ania
@małolata

witam jestem osoba bezrobotna i nie zarejestrowana w pup to kto ma mi podbic te papiery

Monia
@małolata

Czy mogę poprosić o namiary do kindelbrucker?

ASIA
@małolata

Nie wiem nie byłam . Ale wiem jak jest w Niemczech . Jestem tu już 16 lat. Przyjechałam na własną rękę do pracy w restauracji. W tym czasie ,,można" było pracować jeszcze na czrano. Dzisiaj nie dorobiasz za wiele na czarno . I idąc do pracy do jakichś magazynów nie zarobisz więcej jak 1400 euro. Potem zapłać mieszkanie +wszystkie opłaty. Życie w swoim zakresie itd. Itp. Zostanie ci niewiele jak połowa z tej sumy . ,,przy dobrym gospodarowaniu się. Przy tym będąc na klasie podatkowej 1 albo 5 dostaniesz nie 1400 a około 1000. Ale do czego zmierzam . Jeżeli ktoś ma dobrą pracę w Polsce i jest zaradny to będzie żył na dobrym poziomie . A ty biedaku jak nie umiesz sobie radzić tylko wiecznie płaczesz to weź się do roboty i nie nażekaj. Bo nawet te najgorsze warunki nie są najgorsze a twoja wypłata po odliczeniu wszystkich socjalnych datków i tak nie będzie najgorsza. A podatki trzeba płacić wszędzie . Pracować trzeba wszędzie a zachód dzisiaj to nie eldorado. . A jeżeli komuś nie pasuje to przecież nikt nikogo nie zmusza . Bylem raz nie jestem zadowolony wiec nie wracam. A nie oceniam innych ludzi i nazekam.

przemo
@małolata

Witam poszukuje dziewczyny o imieniu Halina co jeździ na zbiory do kinderbruck, pracuje tam od młodych lat byc może to jesteś Ty. Chciałbym odnowić kontakt i proszę o odzew. Czekam i pozdrawiam. Przemysław

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kindelbrucker Obstbau e G? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Transport na własną rękę

kam

a transport na własną rękę, czy firma coś oferuje ?

anna

Regina co ty za bzdury piszesz jaka premia jakie 8.50 akord a jeśli robisz dodatkowo coś to masz 7.20 ale to tylko wybrańcy idą wiem co piszę przekonacie się jak pojedziecie

Nadal obowiązkowe obiady!

anna

Nie polecam nędzne płacą obiady okropnie pies nawet tego nie zje a nie mówię już o panu M wredny mało powiedziane!Życzę tym którzy tam pojadą powodzenia a wiem że masa ludzi ucieka po tygodniu

adam

witam oferuje transport do firmy kindelbrucker obstbau 9-cio osobowym oplem vivaro tel (usunięte przez administratora)4 zapraszam

sssss

czy nadal trzeba przymusowo płacić za obiady???

Pokrzywdzony

Złodzieje do dzis nie oddali mi części pieniedzy.Maciek jesteś największym oszustem jakiego znam.Umowy opiewały na prace w systemie na godzine a przyszło co do czego płacili na akord i praca trwała 12-14 godzin gdzie w umowie było 8 praca 7 dni w tygodniu.Żałosnej jakości jedzenie za które musieliśmy płacić bez możliwości odstąpienia od niego...Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe hahaha w więzieniu mają raczej lepiej niż 6-7 osób na 20 m2.nie polecam straszni oszuści i naciągacze.

regina

W TYM ROKU PRACUJEMY ZA 8.50EURO NA GODZINĘ PLUS PREMIA ZA DOCZYMANIE TERMINU UMOWY.

katrin

tam jest super trzeba szybkosci ale praca super jest mila atmosfera niemki umia polski nie ma trudnegp kataktu zarobek super ale kakazdy musi na siebie zapracowac pan M jest super wyrozumialy wiec go nawet pozdrowie bo to napewno czyta:)moze sie w maju spotkamy :)poadrawiam

katrin

EEEH

Tam wogóle nie potrzeba papierka o znajoości jezyka, nawet więcej wcale tego języka nie trzeba znać. Pewnie, że jest lepsze samopoczucie jak wiesz o czym niemcy rozmawiają ale ogólnie i bez tego najnormalniej w życiu pracujesz.

cox1k

witam da ktos namiary na adres e-mail lub cos w tym stylu jakis formularz do wypelnienia??? prosze o odpowiedz na emial sebastianek055@interia,pl bede dozgodnie wdzieczny pozdro!!!!!!

mariola

Dziewczyno chyba te 2,5tys.euro to na dwa miesiące,chyba że dorabiałaś na hotelu reszte,takiej kasy to nie zarabiają nawet największe harpagany na szparagach takze nie wciskaj kitu bo kto tam był to wie ile można zarobić w rzeczywistosci.

EEEH

No własnie, to bardzo ciekawe na czym owa pani zarabiała ....hehehe :)

EEEH

Jeszcze nie koniec- teraz są jabłka, pewnie juz sie zaczęły i potrwają do listopada , a potem jeszcze przycinka drzew.

EEEH

No nie na każdej zbiórce owoców i warzyw byłem, ale z tego co wiem to na akordzie 1000 do 1500 euro na miesiąc można wyciagnąć.Ae trzeba sie trochę narobić , no i zalezy ży bedziesz na podatku czy nie.

pimpek

5 razy byłam w kindelbrucku i jest tam super, zawsze pieknie zarabiam i przywoże kupe kasy ale trzeba RoBIC!!! a nie (usunięte przez administratora) sie niestety, w tym roku za 1 m-c pracy przywiozłam 2,5 tysiąca euro, to bardzo dużo jak na taką całkiem niewymagająca pracę.

@pimpek

Rzeczywiście nie jest tam zle i zorobić mozna całkiem niezle....ale nie wciskaj ciemnoty ludziom, że za 1 miesiąc pracy zarobiłaś 2,5 tyś, euro !!!!! chyba, że gdzieś jeszcze dorabiasz......

ppppp
@pimpek

chyba że kradłeś

Kali
@EEEH

Witam kiedy zaczynają się zbiory w Kindelbruck??

Ela

Tam było i jest fajnie z odpowiednim towarzystwem nie piszcie głupot, bo kto chce to pracuje a kogo enistwo interesuje i jego siedzenie to zjeżdza bo szefostwo widzi i wie kto się nadaje, a kto nie. kasa i tak przyzwoita stawki dzienne też i można sporo kasy przywieźć z czereśni i truskawek oraz z chmielu i jabłek więc jesli ktoś ma ochote zarobić niech jedzie i nie patrzy na nic tylko niech haruje bo warto!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kindelbrucker Obstbau e G - Kindelbrück

• Jak się pracuje w Kindelbrucker Obstbau e G?

Zobacz opinie na temat firmy Kindelbrucker Obstbau e G tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kindelbrucker Obstbau e G?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kindelbrucker Obstbau e G