Opinie o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emerson Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emerson Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Abdul

Zwalniają?

artur
@Abdul

zwalniają na logistycznej kilka osób

Marian

A gdzie się podziało PZU już nie robicie?

Abdul
@Marian

Chyba Ci się firmy pomyliły chodziło chyba i edc, a co do PZU zostało tam mało większe zlecenia uciekły do konkurencji

Czy w obrębie jednego działu w Emerson Polska są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Pr

Lider to przede wszystkim ktoś, kto inspiruje swoim przykładem. Jego zachowanie jest spójne, dzięki czemu inni mogą mu zaufać. A gdy mu ufają, podążają za nim. Niepotrzebne są tu wtedy techniki manipulacji, stosowanie nacisków, przymus. Najlepsi liderzy dbają o czystość swoich intencji, o ekologię działań. Stanowią pozytywny punkt odniesienia. Nim stali się liderami, w pierwszej kolejności zadbali o siebie. Żaden lider w tej firmie nie posiada takich cech. Startuj ,może zmienisz standardy

Jakie są mocne strony pracodawcy Emerson Polska?

Młody

Mocną stroną pracodawcy jest to,że jak będziesz pracował to będziesz dostawał plusy.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Elektryk / 1 zmiana
PPT Sp. z o.o.
Filip

@Vanisz pensje nie rynkowe, czyli jakie? Możesz dokładnie to określić ?

Vanisz

Słabe możliwości rozwoju i podwyżki. Pensje nie rynkowe.

Staszek

Jak sie pracuje aktualnie, czy firma kogoś potrzebuje do pracy?

sid

Ta firma chyba wreszcie przejrzała na oczy - nareszcie pozbyli najgorszego w ich historii managera produkcji, brawo! To bardzo dobry krok i zdecydowanie pozytywnie wplynue na atmosferę wewnątrz organizacji Moje sugestie dla Emerson Polska: Tak trzymać Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: .

Beata
@sid

Czy na przestrzeni ostatnich miesięcy zaszły może jeszcze jakieś istotne zmiany w firmie Emerson Polska, o których warto by było wspomnieć tu na forum? Jak wygląda na dzień dzisiejszy kwestia wynagrodzeń dla pracowników - czy wraz z nadejściem nowego roku zapowiadane były może jakieś podwyżki lub inne korzystne zmiany dla osób tam zatrudnionych? To dość istotne kwestie, dlatego proszę o ich doprecyzowanie.

@Beata

Dopiero zobaczymy co przyniesie nam nowy rok. Może będzie lepiej.

Po
@sid

To

Jan Serce

I znowu to samo.... Cała fala Hatu!!Żadnych marytorycznych informacji o żadnej firmie.Już wiem czemu ma służyć ten portal,żeby taki Bezrobotny (jak ten pod spodem),mógł wylewać swoje gorzkie żale i zwalać winę o niemożność znalezienia pracy na pracodwacę.Taki trochę pamiętnik uczuć,nieprawda?Co za żenada....Panie Bezrobotny jest takie mądre przysłowie „Chcesz zmieniać ten świat,to zacznij od siebie”!

Wolf

Pracowałem w firmie jakis czas i moge co nieco powiedzieć.Przez 8 godzin trzeba sie narobić ciągle ktos na ciebie patrzy,jak chiwle zrobisz sobie przerwe zaraz idą do majstra i podpier,dalają.Zarobki sa przecietne jezeli chce sie zarobić wiecej trzeba robic weekendy albo tak jak niektórzy przyhcodzic na ranną zmiane a potem na nocną co jest dal mnie szaleństwem.Praca na belzackiej to jeden wielki smród kleju i farb latem nie idzie tam wytrzymać,ubrania tak samo sa przesiąknięte tym smrodem.Atmosfera w pracy na pozór przyjemna i zabawna ale jak przyjdzie co do czego to ktoś cie pierwszy podkabluje by sie przypodobac także czy to logistyczna czy belzacka odradzam

Kazimierz

@Bezrobotny czy informacje, które przekazałeś w swoim ostatnim wpisie są potwierdzonymi? Masz znajomych w firmie Emerson Polska, lub sam miałeś okazję w niej pracować? Daj znać, jak wygląda sytuacja, każdy merytoryczny komentarz będzie przydatny.

@Kazimierz

Przecież pisze, że przyszedł do pracy i pracował, jeśli już nie pracuje to napisał dlaczego drogi Kazimierzu z HR-u.

Bezrobotny

Emerson omijać szerokim łukiem. Szukają taniej siły roboczej, z której wycisną ostatnią kroplę krwi. Przyszedłem do pracy pierwszy dzień i oczekują, że w pierwszym dniu pracy zrobię normę. Żeby zrobić jakąś normę trzeba nabrać wprawy. A przez osiem godzin nie ma szans żeby osiągnąć ich wymagane, wzięte z kosmosu, minimum. Młodzi pracownicy, jeśli jakaś Agencja Pracy Czasowej skieruje Was do Emersona - zabierajcie nogi za pas.

Kazimierz

@calineczka wnioskuję, iż nie masz najlepszej opinii odnośnie pracodawcy Emerson Polska, ale nie sprecyzowałaś swojej wypowiedzi i tak naprawdę nie wiemy, czy miałeś bezpośrednią styczność z tą firmą. Opisz w kilku zdaniach swoje doświadczenia w sposób bardziej merytoryczny, taka wiedza na pewno innym się przyda.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Emerson Polska? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

calineczka

Nie warto wiązać się zawodowo z tą firmą, kto pracował wie dlaczego, kto nie miał okazji niech się nie przekonuje, szkoda cennego czasu.

Andzej

Jak to jest ze przychodzą nowi pracownicy mają o 50 gr mniejsze stawki lub nawet większe od ludzi pracujących tutaj ponad 10 lat. Albo dostają umowę na czas nieokreślony(A. D)

@Andzej

Palca w oko temu kto do końca zrozumie... pewnie chodzi o wykształcenie, predyspozycje czy ktoś ma narzeczonego, kiedy ślub, znajomość języka i szereg innych...

Andzej

Hahahah, język do bycia operatorem xD

Nikola
@Andzej

Wiem co masz na myśli hee

Kazimierz

@marekk. Jak to bez powodu? Co dokładniej Ci powiedziano w całej tej sytuacji? No i z tego co rozumiem. Atmosfera wewnątrz firmy Emerson Polska nie należy do najprzyjaźniejszych, tak? Wiesz co jest tego powodem? Jakie zresztą oferują pracownikom warunki zatrudnienia?

marekk.

Nie polecam, odradzam zdecydowanie, pracowałem tam 2 tyg. i bez powodu zostałem zwolniony, nawet nie dali mi szansy się wykazać, potem się okazało, że to ich stała praktyka --- nawet w radio pani się wypowiadała, że jej męża w wieku ok 50 lat też zwolnili bez powodu nagle... Ogólnie poza tym wewnątrz też wyczuwalna jest atmosfera strachu, napięcia wśród pracowników...to nie o to chodzi przecież...

ZZ

Jeśli z oczywistych względów jest problem z założeniem organizacji związkowej istnieją inicjatywy społeczne, które chętnie pomogą w tworzeniu struktur i są pomocne w prowadzeniu dialogu pomiędzy pracodawcą, a stroną społeczną. Minęły czasy widzimisię. Punktowe podwyżki to nierówne traktowanie, zwalnianie z dnia na dzień niemożliwe bez kunsultacji ze związkiem, negocjowanie podwyżek, socjalu, warunków pracy... to już nie jednostronny podpis. Trzeba znać swoją wartość i ile się wnosi dzień w dzień swoją ciężką pracą.

Zielony

Co się stało z informatykiem? Dlaczego odszedł?

Podpowiedzcie czy warto aplikować? do firmy? Dobrze byłoby wiedzieć jak się pracuje?

jerry
@Zainteresowany

aplikuj śmiało!

Zostaw merytoryczną opinię o Emerson Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Emerson Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Emerson Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerson Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emerson Polska?

Kandydaci do pracy w Emerson Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emerson Polska