Opinie o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Violettas-Pflegeagentur24H.De. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Violettas-Pflegeagentur24H.De o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Joanna

@Karolciarozumiem, że jesteś zadowolona ze współpracy z firmą. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń.

Karolcia

To bardzo dobra praca, więc uważam, że godna polecenia. O dobrą agencję ciężko, a ta jest sprawdzona i rzetelna.

Marlenka

Ja również uważam, że agencja jest warta polecenia. Zarobki są naprawdę dobre i według mnie warto wyjechać do takiej pracy.

Lusia

Jest to dobry i rzetelny pracodawca i nie zdarzyło mi się, aby mieć jakieś problemy z umową, dlatego też mogę polecić wam wszystkim tę agencję pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Violettas-Pflegeagentur24H.De spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Sabina Masny

Ja również jestem bardzo zadowolona z pracy w tym miejscu, więc mogę polecić wam tą agencję pracy.

Karola

Jak najbardziej polecam tę agencję pracy. Jest to dobra i rzetelna firma, a pieniądze zawsze wysyłane terminowo. Jeśli chodzi o pracę na stanowisku opiekunki osób starszych, to ciężko znaleźć lepszą ofertę.

Basia

Ja tez jestem zadowolona z pracy w tym miejscu i polecam.

Lena

Dobra i solidna firma. Jak najbardziej polecam dostępne u nich oferty pracy.

Lidia

Ja o pracy w agencji pani Violetty nie mogę powiedzieć nic złego. Dobre zarobki oraz bezproblemowy kontakt. Już kilka razy pracowałam w tym miejscu i zawsze wszystko było ok.

Klaudyna

Też jestem zadowolona z pracy w tym miejscy, więc zgadzam się z powyższymi opiniami. Według mnie warto korzystać, gdy pojawia się u nich jakaś oferta pracy.

Jolanta

Z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę. Bardzo miły kontakt, wypłaty na czas, praca również bardzo fajna. Jestem zadowolona, mam nadzieję, że nasza współpraca szybko się nie zakończy! :)

Vinly1985

Praca naprawdę okay, nie narzekałem na nią. Poleciłem paru znajomym, każdy był zadowolony. Jednak trzeba znać język i umieć pracować z ludźmi. Agencja pracy godna polecenia

KrystynJ

Wyjątkowo uczciwa agencja pracy w niemczech, warunki które oferują potrafią spełnić. Praca dosyć łatwa jeśli ktoś lubi pracę z ludźmi i zna język. Naprawdę polecam wszystkim.

Irenkaaa

Sama pracowałam w tym miejscu kilka razy i nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy. Dobra i uczciwa agencja oferująca pracę jako opiekunka w Niemczech.

Darwina

Z pewnością jest to jedna z firm, które oferują rzetelną i uczciwą pracę. Uważam, że zarobki są naprawdę dobre, dlatego też wszystkim polecam korzystanie z wystawianych u nich ofert.

S Katarina

Z pewnością bardzo dobra i rzetelna firma. Jeśli szukacie dobrej pracy jako opiekunka w Niemczech, to mogę polecić wam właśnie to miejsce.

Janina G

Bardzo dobra praca, jeśli chodzi oczywiście o pracę na stanowisku opiekunki osób starszych. Zarobki dobre i jasna umowa. Według mnie praca w tym miejscu naprawdę jest godna polecenia.

Martynka67

Sądzę, że na tę agencję pracy nie można narzekać, jest to bardzo uczciwa agencja oferująca pracę na jasno określonych warunkach. Jeszcze nie zdarzyło mi się, aby coś było niezgodnego z umową.

Tereska

Praca godna polecenia i jest to sprawdzona agencja, dlatego też uważam, że szukając pracy jako opiekunka w Niemczech można ich ofertę przyjąć bez obaw.

AmandaAndzia

Ja też jestem zadowolona jeśli chodzi o pracę w tej agencji. Chcąc pracować jako opiekunka w Niemczech, z pewnością warto zapoznać się również z ich ofertą.

Zostaw merytoryczną opinię o Violettas-Pflegeagentur24H.De - Kaltenkirchen

• Jak się pracuje w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Zobacz opinie na temat firmy Violettas-Pflegeagentur24H.De tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Violettas-Pflegeagentur24H.De