Opinie o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Violettas-Pflegeagentur24H.De. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Violettas-Pflegeagentur24H.De o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Alana

Ja z czystym sumieniem mogę polecić panią Violettę :) Wyjechałam jakiś czas temu do pracy, zarobki są naprawdę dobre, a praca nie jest przerażająca ;) Poza tym, w razie problemów, można liczyć na pomoc. I przede wszystkim - uczciwy pracodawca!!!

sarenka

Widzę, że sporo osób chwali panią Violettę :) To super, bo wybieram się do pracy przez jej agencję już za niecały miesiąc! Trzymajcie kciuki!

Irka

Byłam kilkukrotnie za granica jako opiekunka osób starszych i zdecydowanie najlepszą stawkę i warunki pracy oferuje agencja p. Koper. Tak więc polecam gorąco!

Tymonka

Jak ktoś planuje wyjazd do Niemiec właśnie jako opiekunka osób starszych to polecam agencję Violetty Koper. Uczciwa agencja, która płaci dobrze i na czas.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Violettas-Pflegeagentur24H.De spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Marita87

Pani Koper jest bardzo dobrym pracodawcom - zawsze uśmiechnięta, doradzi, pomoże, wypłaca na czas, stawki oferuje naprawdę dobre - te `1500 euro to bardzo dużo jak na Polkę w Niemczech :)

Pati90

Ja od dwóch lat pracuję w Niemczech przez p. Koper i nie było sytuacji, abym mogła się na nią uskarżać. Zawsze płaci na czas, kiedy kończy się współpraca z jakąś osobą to od razu daje kogoś nowego w zastępstwo więc można być spokojnym o dalszą pracę.

Margolcia

Ja również byłam w pracy w Niemczech rok temu w wakacje przez agencję Pani Violi i bardzo byłam zadowolona. W tym roku również się wybieram :)

MartaOlga

Ja też nie mam co narzekać na współpracę z p. Violettą - pieniążki zawsze wypłacane na czas, warunki pracy takie jak w ogłoszeniu. Polecam gorąco!

Selsez

Ja pracowałam dla kilku tego typu agencji. Za pośrednictwem pani Violetty praca była najlepsza i najbardziej poukładana. Polecam :)

Altonija

Dzięki tej agencji udało mi się w końcu znaleźć dobrą prace jako opiekunki dla osób starszych w Niemczech. Polecam szczerze namiary :)

Trepka

Jeśli ktoś jest oszczędny to przywiezie sporo zarobionej gotówki do Polski, jeśli natomiast nie- to już jego strata i niech żałuje swojej rozrzutności. Niech tylko później nie opowiada rodzinie, że go okradli :p

selinii

można nieźle zarobić i zdobyć nowe doświadczenia nie tylko zawodowe, ale i życiowe a o to przecież chyba nam chodzi prawda! polecam

Balika

U pani Violetty pracuję jakieś 2 lata i przyznam, że jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, zawszę mogę liczyć na pomoc w trudnych sytuacjach. Co do pensji to dla mnie jest bardzo zadowalająca i przyzwoita. W Polsce mało gdzie tyle zarobię :/

Majka

Jeśli ma się już doświadczenie w pracy jako opiekunka, to uważam, że ta praca to nic nowego. Jedyne czego w sumie wymagają, to znajomość języka niemieckiego. Uważam, że wynagrodzenie za pracę jest dobre więc warto śledzić dostępne oferty u pani Violetty jeśli szukacie pracy jako opiekunka w Niemczech.

Temejko

Wyjechałam i wróciłam z gotówką jaką planowałam zarobić. Polecam bardzo namiary.

Qentina

W sumie każde doświadczenia w naszym życiu nas czegoś uczą. Nawet te złe mogą być bardzo pouczające i warto wyciągać z nich wnioski. Co do namiarów nie uważam ich za złe ani niewiarygodne. Skorzystałam z pośrednictwa agencji mając na uwadze też te negatywne opinie. Na szczęście na mojej osobie nie znalazły one potwierdzenia :)

Petra_89

Niestety ciężko wszystkim dogodzić, a tyle ile jest osób tak samo pomysłów, potrzeb i wymogów co do pracy. Może warto sememu przekonać czy wam się opłaci wyjechać czy też nie?

Walentynówka

Wiele osób się nimi sugeruje, ale Ja uważam, że warto sobie samemu taką opinie wypracować, ponieważ to co jednych będzie cieszyć innych niekoniecznie. Ja zazwyczaj nie sugeruję się opiniami, bo nigdy nie wiem czy ktoś nie ma akurat gorszego dnia i chciał się na kimś wyżyć.

Alba66

Ja z tego co słyszałam na ich temat, to oferowane przez nich zarobki są wiarygodne i sprawdzone. Wiele osób ma na ich temat pozytywne opinie. Warto to wziąć pod uwagę przy szukaniu tego typu agencji. Ja dopiero planuje wyjazd z nimi dlatego sprawdzam ich opinie w necie. Napiszę jak wrócę :)

Mirelka67

Agencja rzetelna i konkretna. Na pewno nie zostawią Was na "pastwę losu" :) Na początku podeszłam troszkę sceptycznie do współpracy, ale szybko przekonałam się, że Pani Violetta jest osobą bardzo miłą i uczciwą.

Zostaw merytoryczną opinię o Violettas-Pflegeagentur24H.De - Kaltenkirchen

• Jak się pracuje w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Zobacz opinie na temat firmy Violettas-Pflegeagentur24H.De tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Violettas-Pflegeagentur24H.De