Opinie o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Violettas-Pflegeagentur24H.De. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Violettas-Pflegeagentur24H.De o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Roman Nowy wpis

Miałem okazję współpracować z firmą Pani Violetty. Byłem bardzo zadowolony. Wypłaty zawsze na czas. W przypadku jakichkolwiek problemów zawsze miałem kontakt z osobą kompetentną, która udzieliła mi fachowej odpowiedzi! Byłem bardzo zadowolony :) Śmiało mogę polecić współpracę z tą firmą

Ewka K Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Niestety niedawno musiałam wrócić do Polski i zrezygnowałam z pracy u Pani Violetty. Mam jednak nadzieję, że za niedługo będę mogła wrócić i ponowić współpracę!

Cecylia Nowy wpis

Z pomocą Pani Violetty zdobyłam pierwsze osoby do opieki! Bardzo szybko kontakt :) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Wypłaty są na czas i zawsze mogę liczyć na rzetelną pomoc.

Julka Nowy wpis

Bardzo udana współpraca! Mam okazję już współpracować kilka lat z firmą Viotettas :) Jestem mega zadowolona. Wypłaty na czas. Zawsze znajdą się dla mnie zlecenia i nigdy nie miałam większych problemów z komunikacją z panią Violettą :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Violettas-Pflegeagentur24H.De spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Katarzyna

Miałam okazję bardzo długo współpracować z firmą pani Violetty. Zawsze wypłata była na czas i bez problemu udawało mi się znaleźć z nimi odpowiednie osoby do opieki! Z powodów rodzinnych musiałam wrócić do kraju i zrezygnować z pracy. Jeśli tylko będę mogła wrócić, wtedy na pewno odezwę się znowu! Szczerze polecam!

Samanta

Z ich pomocą udało mi się szybko znaleźć osobę do opieki :) Duża pomoc ze strony pani Violetty także w przypadku pojawiających się problemów. Bardzo przejrzyste i korzystne warunki pracy! Jeśli szukasz pracy to warto się do nich odezwać! :)

Karola

Bardzo szybko znalazłam zlecenia dzięki tej agencji. Dodatkowo udało mi się z nimi skontaktować bezproblemowo. Zawsze gdy pojawiają się w mojej głowie pytania, to wiem, że mogę się zwrócić do Pani Violetty :) Polecam!

Ola

Czy firma zawsze daje feedback, nie ważne czy pozytywny czy nie po rozmowie?

Rozalina

Jeśli poszukujesz pracy jako opiekun dla osób starszych to warto nawiązać współpracę z Panią Violettą! Dzięki ten Pani udało mi się szybko znaleźć pracę i załatwić wszystkie formalności :) Szczerze polecam!

JULIAN

Violetta jest SUPER !!! Julian , długoletni pracownik pozdrawiam i ZDROWIA zycze ...

Kamila

Bardzo dobre warunki pracy i uczciwe zarobki. Można zaleźć u nich atrakcyjne warunki zatrudnia. Polecała mi ich moja znajoma, która już jakiś czas z nimi współpracuje i jest bardzo zadowolona. Warto się przy nic zatrzymać :)

Ida

Rzetelna agencja, dobre wynagrodzenie, nigdy nie było opóźnień w płatności.

katarzynaa

Mogę szczerze polecić panią Violettę jako pracodawcę, praca jest świetna, bardzo dobre warunki . Współpraca bezproblemowa!

Grażyna

Warunki pracy są ściśle określone w umowie, oraz na rozmowie wstępnej. Ja ze współpracy z tą agencją jestem bardzo zadowolona. Jest to dobry i rzetelny pracodawca i nie zdarzyło mi się, aby mieć jakieś problemy. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Anne-Dana

Proszę poczytać.....to jedyny Pracodawca który uznaje naszą pracę....i zostawia nas samych sobie.....TO WAŻNE FRAU VIOLETTO......tutaj zapewne też to wpływa nie jedną psychikę........pozdrawiam gorąco wszystkich którzy są tu i teraz z nami.......

mariolka

Polecam tę agencję pracy ! Świetna firma , rzetelny pracodawca . Polecam wszystkim!

Anne-Dana

Witam...........a ja powiem krótko......ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU.......FRAU..VIOLETTO JESTEŚ WIELKA......

Violettas-Pflegeagentur24h.de
@Anne-Dana

Danusiu, dziekuje za WIELKIE SLOWA... milo sie z Toba pracuje poniewaz prac z bardzo dobrymi Opiekunkami zawsze sprawia przyjenosc :) Wlasnie na TAKIE OPIEKUNKI CZEKAM . Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do wspolpracy. Violetta Koper

Anna G.

Mają sporo ofert i oferują jasne warunki pracy i terminowe wypłaty. Współpracowałam kilka miesięcy i byłam bardzo zadowolona Jak najbardziej polecam wam ich ofertę.

Ritaaa

Mogę szczerze polecić panią Violettę jako pracodawcę, mamy świetny kontakt, współpraca przebiega jak najbardziej pomyślnie ! Polecam

Elżbieta

Pracowałam u Pani Violetty i bardzo sobie chwalę. Jestem bardzo zadowolona z pracy . Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Violettas-Pflegeagentur24H.De - Kaltenkirchen

• Jak się pracuje w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Zobacz opinie na temat firmy Violettas-Pflegeagentur24H.De tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Violettas-Pflegeagentur24H.De