Opinie o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Violettas-Pflegeagentur24H.De. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Violettas-Pflegeagentur24H.De o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Larka

Ja też stwierdzam, że jest to dobra agencja pracy. Wahałam się długo co do pracy za granicą, ale uważam, że jest to naprawdę opłacalne, a jeśli chodzi o tę akurat agencję, to jest rzetelna i oferuje bezproblemowy kontakt.

Grażyna

W Polsce ciężko było znaleźć pracą, a trafiłam przypadkiem na tą agencję oferującą pracę za granicą jako opiekunka. Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Zarobek dobry, a agencja bardzo pomocna.

Dominika

No ja też agencję polecam, to dzięki nim udało mi się odłożyć trochę pieniędzy, jeden taki wyjazd i można naprawdę fajnie zarobić, a co dopiero wyjeżdżając do takiej pracy systematycznie.

Ola

Ja również preferuję pracę za granicą, a jeśli konkretnie o tę agencję chodzi, to uważam, że jest ona naprawdę rzetelna. Bezproblemowy kontakt i wypłaty również na czas. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z oferty pracy w tej agencji.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Violettas-Pflegeagentur24H.De spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Maja

Nie mogę się przyczepić do pani Violetty, bo uważam, że to świetny pracodawca. Nie ma żadnych problemów z otrzymaniem wypłaty, a jeśli pojawia się jakiś problem, to pani Viola służy pomocą :)

Tina

Hej. Ja również polecam panią Violettę Koper :) Sympatyczna i służąca pomocą :) Wypłata zawsze na czas, nie było nigdy żadnych komplikacji ;)

Miałam okazję pracować jako opiekunka u pani Violetty i jest bardzo zadowolona. Wysoki zarobek, ciekawa praca. A pani Viola bardzo miła i służąca pomocą ;)

Malwina

Zarobki jak na taką pracę moim zdaniem są bardzo dobre. Na prawdę w tej agencji nie mogę narzekać, a wręcz mogę polecić ją każdemu z was.

Też współpracuję z tą agencją i jak dla mnie zarobki rzędu 1300-1500 euro są jak najbardziej ok. Agencja jest rzetelna, dlatego też warto im zaufać. Myślę, że każdemu mogę polecić pracę w tym miejscu.

Iwona

Ja też nie miałam żadnych problemów związanych z pracą w tym miejscu i z pewnością jeszcze nie raz pojadę do pracy w Niemczech z tą agencją, bo zarobki są przyzwoite. Naprawdę dobra praca na stanowisku opiekunki.

Mariolka

Też słyszałam, że praca bardzo dobra. Moja znajoma już od kilku lat jeździ za ich pośrednictwem do pracy w Niemczech, więc chyba się opłaca. Także zastanawiam się nad wyjazdem w najbliższym czasie.

Anka

Też polecam współpracę z tą agencją. Według mnie jest to uczciwa firma, dzięki której można znaleźć dobrą pracę w Niemczech, jako opiekunka.

Jadzia

Ja również nie miałam żadnych problemów z pracą w tym miejscu. Także bałam się trochę tych opinii, które zazwyczaj są różne, ale po przepracowanym miesiącu uważam, że praca naprawdę warta uwagi.

Lenka

Uważam, że świetne miejsce pracy jako opiekunka w Niemczech. Dobre warunki i wynagrodzenie zgodne z umową. Ja już kilka razy współpracowałam z tą agencją i oczywiście polecam.

Oleńka

Praca dla Pani Violetty obyła się bez żadnych problemów! Wszystko jak najbardziej zgodne z umową, wypłata zawsze w terminie na koncie. Bardzo fajna opcja wyjazdowa dla każdego, kto poszukuje dodatkowych pieniędzy.

ewel0na

Podopieczni jak podopieczni, bywają różni. Ale tak, to praca naprawdę ok. Pieniądze na koncie zawsze w terminie, konfliktów żadnych. Dla każdego kto się wybiera - warto!

Pracuje dla Pani Violetty i to paręnaście miesięcy już. Do tej pory wszystko przebiega bezproblemowo i wypłata wypłacana jest na czas - na czym bardzo mi zależy. Polecam wyjeżdzającym :)

Pietrzyk

Prace w firmie wspominam bardzo dobrze - a mam porównanie z innymi agencjami pracy :) Ludzie podejście do człowieka, wspólne rozwiązywanie problemów i czasowe wypłaty. Polecam niezdecydowanym :)

Karola Ś

Praca u Pani Violetty to chyba jedna z najpopularniejszych form wyjazdu na Zachód : P Mi zdarzyło się tu pracować i mimo wszystko opinie mogę zostawić tylko pozytywną. Bezproblemowo, wszystko dało się po ludzku załatwić z zarządzającymi. No i ja trafiłam na magiczną podopieczną więc mogę tylko takich podopiecznych Wam życzyć!

Martyna Kowalska

Miałam okazję pracować jako opiekunka przy pomocy pani Violetty. Jestem zadowolona zarówno z pracy, jak i z szefowej. Od początku super kontakt, nie mam na co narzekać tak naprawdę. Jeśli tylko macie taką możliwość, to warto wyjechać i zarabiać lepiej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Violettas-Pflegeagentur24H.De - Kaltenkirchen

• Jak się pracuje w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Zobacz opinie na temat firmy Violettas-Pflegeagentur24H.De tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Violettas-Pflegeagentur24H.De