Opinie o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Violettas-Pflegeagentur24H.De. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Violettas-Pflegeagentur24H.De o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Kamila Lila

Jest to moim zdaniem świetny pracodawca, zapewniający dobre zarobki i bezproblemowy kontakt. Jak najbardziej polecam wam ich ofertę.

Oliwia

Ja także mogę o tym miejscu powiedzieć same dobre słowa. Oferują bezproblemowy kontakt, szybko wyszukują zleceń dla zainteresowanych i oferują dobre zarobki. Jak najbardziej polecam tę agencję.

Malinka

Jest to dobra i profesjonalna agencja zapewniająca dobrą pracę i niezłe zarobki. Jak dla mnie to jest ona naprawdę godna polecenia.

Nikolla

Także uważam, że zarobki są dobre i wypłacane na czas, a dodatkowo agencja zapewnia łatwy kontakt. Sądzę, że są godni polecenia.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Violettas-Pflegeagentur24H.De spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Karola

Ja pracę w tym miejscu znalazłam od ręki. Jestem bardzo zadowolona, bo wcześniej już wiele dobrego o tej agencji słyszałam i teraz się w tym przekonałam. Naprawdę warci polecenia.

Lusia

Ja uważam, że dużym atutem tej agencji jest bogata ilość ofert, czasami dostępne od ręki, a czasem oczekiwanie na pracę jest krótkie. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy za ich pośrednictwem i polecam.

Mariola

Kontakt z agencją jest naprawdę dobry, można bezproblemowo w każdej chwili skontaktować się z ich agentami telefonicznie, czy też przez e-mail. Jest wiele ofert od zaraz, więc myślę, że jest to duży plus dla tej agencji. Również koszty związane z przejazdem są zwracane. Uważam, że jest to solidna agencja, więc warto ją wybrać.

Joanna

@Kamila Irys @Mariolai wiele z Was pozytywnie wypowiada się na temat pracy w firmie. Chętnie jednak dowiemy się coś więcej na temat Waszych doświadczeń. Jak wygląda komunikacja z firmą? Jak długo od momentu aplikowania na ofertę pracy czeka się na rozpoczęcie pracy? W jakim zakresie można liczyć pomoc agencji? Wasze doświadczenia mogą być bardzo cenne dla osób, które właśnie szukają rzetelnej i sprawdzonej agencji pracy.

Martynika
@Joanna

Do komunkacjii z Agencja uzywane sa wszystkie mozliwe a przede wszystkim takie , ktore sa najbardziejj dogodne dla danej Opiekunki komunikatory: - SKYPE - WhatsApp - Email - Telefon Agencja odpowiada i pomaga bardzo szybko . Polecam Agencje , Martynika

Kamila Irys

Trzeba przyznać, że agencja dobra i sprawdzona. Szukając pracy zawsze przeglądam ich oferty.

Mariola

Pani Violetta to naprawdę dobry i rzetelny pracodawca i nie mogę narzekać na zarobki jak i na warunki pracy. Z pewnością warto przeglądać oferowane przez nich oferty, bo jest ich naprawdę sporo.

Sądzę, że pracodawca godny polecenia. Praca na dobrych warunkach, no i fajne zarobki. Ja jak najbardziej jestem zadowolona z pracy jako opiekunka w Niemczech za ich pośrednictwem.

Zosia F

Praca w tym miejscu jest naprawdę bardzo dobra, więc jak najbardziej warto wybrać ich ofertę. Wymagane w tej pracy jest doświadczenie na stanowisku opiekunki oraz znajomość języka niemieckiego. Praca za dobre wynagrodzenie.

Pattka

Bardzo fajna agencja pracy. Jak najbardziej polecam ich oferty, dobre zarobki, więc sądzę, że się opłaca wyjechać.

Iwonka

Naprawdę dobra praca w Niemczech. Super zarobki, bardzo lubię wyjeżdżać do pracy w Niemczech za pośrednictwem tej agencji.

Witaminka

Moim zdanie godna polecenia firma oferująca pracę w Niemczech. Jak dla mnie się opłaca i sama korzystałam z ich ofert już kilkukrotnie.

Sądzę, że praca w tym miejscu jest warta uwagi. Mają sporo ofert i oferują jasne warunki pracy i terminowe wypłaty. Zobaczcie sami.

Ewelina

Też sądzę, że jest to firma godna polecenia, ponieważ pracowałam już u nich kilkakrotnie. Wymagana jest znajomość języka Niemieckiego, a poza tym chyba każdy da sobie radę.

Emilka

Solidny i rzetelny pracodawca. Jak dla mnie najlepsza agencja oferująca pracę jako opiekunka w Niemczech. Możecie sami sprawdzić szczegóły ich oferty.

Samanta

Współpraca z agencją naprawdę dobra. Dobre warunki pracy, jak i wynagrodzenie. Jak dla mnie praca za pośrednictwem tej agencji jest naprawdę godna polecenia.

Mariolka

Ja także współpracowałam z nimi i wybrałam tę agencję dlatego, że posiada wiele dobrych opinii. Nie zawiodłam się, praca jest naprawdę dobra, na której można też nieźle zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Violettas-Pflegeagentur24H.De - Kaltenkirchen

• Jak się pracuje w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Zobacz opinie na temat firmy Violettas-Pflegeagentur24H.De tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Violettas-Pflegeagentur24H.De