Opinie o Almar w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Almar. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Almar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almar w Zielona Góra

Kacper Nowy wpis

A komuś jeszcze firma zalega z płatnościami ?

firma Nowy wpis
@Kacper

Tak , cały czas jest problem z terminową płatnością .Trzy miesiące po terminie to normalka . Jak robić, to trzeba mieć rezerwę finansową .

MP Nowy wpis
@Kacper

Odradzam wszystkim: projektantom, podwykonawcom. Firma zleca prace prace, przyjmuje faktury i nie płaci pod byle bzdurnym pretekstem, bez żadnych argumentów.

Patka Nowy wpis

Czy ktoś może napisać, jakie są plusy i minusy pracy w tej firmie ?

firma transportowa

Firma ma duże problemy z zapłatą należności na czas. 3 tygodnie po terminie i podejście właściciela "może zapłacimy za tydzień, a na teraz kończymy rozmowę". I tyle w temacie. Odradzam współpracę.

Krzycho

Jednej osobie odpowiada praca w firmie a drugiej nie. Ja nie narzekam!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Almar? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Samodzielny Księgowy/Księgowa
Service Jobs Sp. z o.o.
Stefano

Niezbyt dobrze piszecie o firmie. Miałem zamiar aplikować ale chyba trzeba się wstrzymać.

Dnoalmar
@Stefano

Dobrze robisz, ale mozesz pojsc zobaczyc zapytac sie o stawke, to sam sie przekonasz jaka lipa.

Mirek
@Stefano

Dobrze zrobisz, pracowałem tam od września do kwietnia i z przykrością stwierdzam, że była to strata czasu. Rusiniak i Matwijewicz dbają wyłącznie o własne 4 litery a pracowników mają za śmieci. Wszystkie opinie które tu znajdziesz są zgodne ze stanem faktycznym, ja złożyłem wypowiedzenie w trybie art. 55 kodeksu pracy i nie zamierzam im podarować . Warunki w jakich tam ludzie pracują, jedzą i panujące w szatni to skandal świnie w chclewie maja lepiej.

Daniel

Zasada jest prosta. Jak dobrze się pracuje to człowiek sobie radzi i nie musi narzekać na nikogo!

paweł
@Daniel

G...o prawda za krótko pracowałeś żeby coś o tym gadać nic nie zarobisz jak nie będziesz im w (usunięte przez administratora) włazić i kapować

JA
@Daniel

Co Ty bredzisz naćpałeś się czy co ? Kto tam dobrze pracuje i na trzeźwo ? A może TY nie jesteś Daniel a Waldek skoro tak bronisz tan bajzel ? Chleją na umór, jeden drugiego się wydziera nie wiadomo po co, majster totalna (usunięte przez administratora) tylko ukraińcy jego słuchają reszta jego olewa a zwłaszcza "sokół' i "czarny" ,trzęsie tyłkiem żeby coś ludziom załatwić, a Kudła co lepszy ? Dostał merca od szybkiego to teraz ma wszystkich w (usunięte przez administratora) NIE PCHAJCIE SIĘ W TO (usunięte przez administratora) !!!!

JA
@Daniel

Ty to chyba w firmie o podobnej nazwie pracujesz, albo "szybkiemu" i Matwijewiczowi w (usunięte przez administratora) włazisz ! Nie widzisz com sie dzieje ? Jórek trzęsia gaciami i staje na baczność jak tylko Wieśka widzi nie mówiąc i tamtych dwóch ale to ,że "sokół" chodzi napity w 4 d...y, (usunięte przez administratora) magazynier śpi w blaszaku, a pozostali co chwila do szatni na kielich to nie widzi. Za co im piasku do oleju w mercedesie młody wsypał, za dobre chęci ? Za oszustwa !! Dlaczego "czarny" przez 2 lata po godzinach nie zostawał, dlaczego Stefan nie robi nadgodzin ? MI nie zapłacili w sumie za 57 nadgodzin 3 miechy po kolei i twierdzą że się nie należy, to nie jest oszustwo ? Siedzisz na budowie i wieki guzik wiesz , więc nie zabieraj głosu bo nie pracuje od miesiąca ten rok to rok zmarnowany , na szczęście mam to za sobą. UNIKAJCIE FIRMY ALMAR jak zarazy bo obiecują złote góry a dostaniecie wielkie i brzydko pachnące G...o

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Almar. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

paweł

Firma jest totalnym dnem, zbieranina pijaków, emerytów i ukraińców. Codziennie już o 10 rano pijani pracownicy , nikt na to nie zwraca uwagi , agraja kretynów i kapusi,zwłaszcza Bolek kierownik budowy, brygadzista, i 3 innych pracowników brak podstawowych warunków socjalnych śmierdząca zatęchła i zapleśniała "szatnia" a właściwie pomieszczenie ok 35 m kwadratowych ma którym stoi ok 30 szafarek łazienka z kiblem to masakra smród i bród do tego wiecznie stojąca na podłodze w kabinie woda. Teraz szukają kolejnego frajera na kierowcę ciężarówki mają starego rozsypującego się ponad 20 letniego merca którym można wozić tylko styropian reszta samochodów to też złomy mechanik do którego prowadzą samochody ma układy na stacji diagnostycznej to wszystko przechodzi przeglądy do tego oszukują z wypłatą zrobisz więcej godzin u....ą nie dadzą zarobić ale właściciel i dyrektor wspólnik mają po 2 i 3 domy. NIKOMU NIE POLECAM pracowałem 26 miesięcy z czego 25 za długo trza było s...ć stamtąd po 1 miesiącu a nie marnować czas.

Pracuje w ALMAR-ze od pewnego czasu, pełno ukraińców i rosjan bo nikt tu nie chce pryzjđ, wykorzystują ich paskudnie, ale zarobki nie są takie złe , jak nie chlejesz w pracy to zarobisz, trochę się tu pozmieniało (za wyjątkiem inteligentnego inaczej p.Bolaka) ale jest jeszcze większy przygłup magazynier Andrzej, totalny idiota który nie ma pojęcia o niczym, za to nos wsadza wszędzie. Ogólnie jest spokojnie, jak robisz swoje to nikt złego słowa nie powie. Sporo też emerytów i czas im na odpoczynek, tak, ze można przychodzić

Spawacz

W 2009 r pytalem się o prace w almarze .Powiedzieli stawka 12 zł brutto umowa o dzieło.Nie skorzystałem.Tydzień temu wróciłem z kontraktu i ciekawości zadzwoniłem do almaru.Zaproponowali taką samą stawke jak w 2009r...Minęło7 lat a stawki stoją w miejscu.Dziękuję więcej nie zadzwonie

mati

Jak dla mnie porażka. Inżynier Bolek wielki znawca konstrukcji robi co chce a winę zwala na ludzi...Ludzie jak ludzie skoro piją to czego mają pretensje o niższą wypłatę. Co do zarobków to jak się coś potrafi to da się zarobić więc skończcie głupie gadanie za siedzenie nikt wam nie będzie płacił.

Młody

Miałem okazję pracować w firmie ALMAR. Firma zatrudnia wielu pracowników którzy sami zapracowują na takie a nie inne wypłaty. Będąc na delegacji otrzymywałem diety i normalną stawkę godzinową. Niektórzy z chłopaków mieli dobre umowy o prace, często jednak minimalną a reszta jako "premia" (koperta). Sam również zostałem potraktowany umową o dzieło co zostało podważone przez US ponieważ wykonywałem stałą pracę nakładczą a nie tworzyłem nic twórczego. Dziwne żeby być artystą układając kanalizację ;) Nawiązując do innych komentarzy. Faktycznie, mało kto nie pił po pracy czy przed, niektórzy Asy pili w pracy, prowadząc ciężki sprzęt budowlany. Kierowniczek narwany, pie.... teorytyk. Najlepiej pracowało mi się z Mirkiem, który chyba był od początku firmy. Zależnie jak inwestycje szły, jaka sytuacja była na rynku to firma płaciła i tak, czasem obniżali stawki a czasem podnosili. Myslę że wielu,na dzień dobry traktują umową o dzieło bo wiele patałachów i pijaków i po wyrokach do nich przychodziło do pracy a potem same problemy na budowie. Ale znowuż kto normalny będzie pracował w ten sposób za 9 pln na godzine ?? Jak ktoś nie jest problematyczny, niema nałogów, niema w ogóle pracy to polecam. Może się czegoś nauczy. Ja się nauczyłem że nawet kierownik się myli i że nie warto pić alkoholu a przepisy BHP ponad wszystko!! (dostałem mandat od inspektora za brak rękawic antywibracyjnych jeżdżąc zagęszczarką w wykopie) Firma jak miliony w Polsce - żeby się dorobić czegoś a może i poinwestować trzeba żyłować pracowników... Szkoda mi tych ludzi którzy mają takie kiepskie warunki. Teraz sam wykonuje instalacje w Niemczech a zarobki są od 6000,- do 11000,- Uczcie się Panowie!

Ziutek

Nie polecam, strasznie nieprzyjemni ludzie. Zachowują się jakby wylali sie z rynsztoka.

dexter

ludzie co za (usunięte przez administratora) koles nie daje zadnej umowy przy odebraniu wyplaty kaza podpisac umowe o dzielo w ktrej nic nei pisze przy zatrudnieniu mowi ze 11zl na reke z godzin wychodzi 1400zł dostalem 800 wypłaty banda oszustow!!!chcesz pracowac za darmo polecam w zyciu nikt mnie tak nie oszukał ,nie przestrzegaja zadnych zasad bhp:P a pije tam kazdy w godzinach pracy:D jedna wielka kpina poprostu ta firma nie polecam nikomu o zdrowych zmyslach

kalafior

zgadzam się z gruchą (usunięte przez administratora) ,bandyci,i cwaniaczki aż dziw bieże że jeszcze żaden [usunięte przez moderatora]nie dostał za orżnięcie tylu ludzi

grucha

TO SĄ [usunięte przez moderatora]I!!! nie pracujcie tam, kroją ciągle nam wypłaty i nigdy się nie zgadza. Sami się pobudowali a ludzi [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Almar - Zielona Góra

Almar