Almar

Zielona Góra

Opinie o Almar

grucha 2012-09-04 20:45:12
TO SĄ [usunięte przez moderatora]I!!! nie pracujcie tam, kroją ciągle nam wypłaty i nigdy się nie zgadza. Sami się pobudowali a ludzi [usunięte przez moderatora]
kalafior 2012-11-08 19:10:54
zgadzam się z gruchą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,bandyci,i cwaniaczki aż dziw bieże że jeszcze żaden [usunięte przez moderatora]nie dostał za orżnięcie tylu ludzi
dexter 2014-12-04 01:00:00
ludzie co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koles nie daje zadnej umowy przy odebraniu wyplaty kaza podpisac umowe o dzielo w ktrej nic nei pisze przy zatrudnieniu mowi ze 11zl na reke z godzin wychodzi 1400zł dostalem 800 wypłaty banda oszustow!!!chcesz pracowac za darmo polecam w zyciu nikt mnie tak nie oszukał ,nie przestrzegaja zadnych zasad bhp:P a pije tam kazdy w godzinach pracy:D jedna wielka kpina poprostu ta firma nie polecam nikomu o zdrowych zmyslach
Ziutek 2015-06-16 15:32:45
Nie polecam, strasznie nieprzyjemni ludzie. Zachowują się jakby wylali sie z rynsztoka.
Młody 2016-01-28 21:36:19
Miałem okazję pracować w firmie ALMAR. Firma zatrudnia wielu pracowników którzy sami zapracowują na takie a nie inne wypłaty.
Będąc na delegacji otrzymywałem diety i normalną stawkę godzinową. Niektórzy z chłopaków mieli dobre umowy o prace, często jednak minimalną a reszta jako "premia" (koperta). Sam również zostałem potraktowany umową o dzieło co zostało podważone przez US ponieważ wykonywałem stałą pracę nakładczą a nie tworzyłem nic twórczego. Dziwne żeby być artystą układając kanalizację ;)
Nawiązując do innych komentarzy. Faktycznie, mało kto nie pił po pracy czy przed, niektórzy Asy pili w pracy, prowadząc ciężki sprzęt budowlany.
Kierowniczek narwany, pie.... teorytyk. Najlepiej pracowało mi się z Mirkiem, który chyba był od początku firmy. Zależnie jak inwestycje szły, jaka sytuacja była na rynku to firma płaciła i tak, czasem obniżali stawki a czasem podnosili.
Myslę że wielu,na dzień dobry traktują umową o dzieło bo wiele patałachów i pijaków i po wyrokach do nich przychodziło do pracy a potem same problemy na budowie. Ale znowuż kto normalny będzie pracował w ten sposób za 9 pln na godzine ??
Jak ktoś nie jest problematyczny, niema nałogów, niema w ogóle pracy to polecam. Może się czegoś nauczy.
Ja się nauczyłem że nawet kierownik się myli i że nie warto pić alkoholu a przepisy BHP ponad wszystko!! (dostałem mandat od inspektora za brak rękawic antywibracyjnych jeżdżąc zagęszczarką w wykopie)
Firma jak miliony w Polsce - żeby się dorobić czegoś a może i poinwestować trzeba żyłować pracowników... Szkoda mi tych ludzi którzy mają takie kiepskie warunki.
Teraz sam wykonuje instalacje w Niemczech a zarobki są od 6000,- do 11000,-
Uczcie się Panowie!
mati 2016-07-17 15:10:20
Jak dla mnie porażka. Inżynier Bolek wielki znawca konstrukcji robi co chce a winę zwala na ludzi...Ludzie jak ludzie skoro piją to czego mają pretensje o niższą wypłatę.

Co do zarobków to jak się coś potrafi to da się zarobić więc skończcie głupie gadanie za siedzenie nikt wam nie będzie płacił.
Spawacz 2016-07-26 22:12:16
W 2009 r pytalem się o prace w almarze .Powiedzieli stawka 12 zł brutto umowa o dzieło.Nie skorzystałem.Tydzień temu wróciłem z kontraktu i ciekawości zadzwoniłem do almaru.Zaproponowali taką samą stawke jak w 2009r...Minęło7 lat a stawki stoją w miejscu.Dziękuję więcej nie zadzwonie
Zostaw swoją opinię o Almar - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almar