Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

Aneta

Po raz kolejny upominam @Twoj stary, że forum to nie miejsce na obrażanie się. Jest to miejsce publiczne, uszanujmy zatem drugiego człowieka i nie wyzywajmy go od najgorszych. Jeśli coś Ci w Greencore Sandwiches nie odpowiada, opisz to, ale w merytoryczny sposób.

Twoj stary

(usunięte przez administratora) greencore (usunięte przez administratora) jebalnia . Nie wiem jak tam mozna pracowac tyle lat co niektórzy ... Linka (usunięte przez administratora) hapacze napierdalaja jak szaleni za 230 tygodniowo i w niebo wzięci :'DDDDD . Podsumowanie : Ruchacze , hapacze , zdrady . Pierwsza miłość przy tych (usunięte przez administratora) tam to (usunięte przez administratora)

Aneta

@Myszka to nie jest miejsce na plotkowanie o sprawach prywatnych pracowników Greencore Sandwiches. Nie mniej - jeżeli pracowałeś w tej firmie, to wszyscy forumowicze chętnie dowiedzą się, jak Ty osobiście oceniasz warunki pracy i zatrudnienia w tej firmie. Możesz napisać na ten temat coś więcej?

Myszka

A jak tam sprzątająca dalej przyprawia rogi swojemu kolesiowi z angolami, jak jej tam Viki???

Aneta

@qweqwe123 i udało Ci się zatrudnić w Greencore Sandwiches? Czy firma weryfikowała twoją znajomość języka? W jaki sposób? To nadal bardzo stresujący element procesu rekrutacyjnego dla wielu pracowników.

Podsumowując

CO JESZCZE WYMYŚLICIE NA TE DZIEWCZYNĘ Z ZAZDROŚCI ? KAŻDY KTO NIE JEST GŁUPI WIE ZE TO ZWYKŁA ZAZDROŚĆ.

Aneta

Zadaniem forum jest m.in. ułatwienie innym poszukiwania pracy. @qweqwe123 pyta o aktualne zatrudnienie, czy ktoś z aktualnych pracowników może go wspomóc? Dyskusja przeszła tutaj na osobiste tematy pracowników, które nie powinny być tutaj poruszane.

qweqwe123

Jak dostac sie do pracy w Greenhouse? Znam angielski, jestem w Warrington. Proszę o jakiś namiar

Kacper

Hahah. Kolejne wymysły ludzi którzy jej zazdroszczą. Znam Dagmarę od bardzo dawna j bardzo dobrze I złego słowa na nia nie powiem. Bawi sie życiem ale jest wierna. Skończcie juz (usunięte przez administratora) te głupoty bo nie wiecie jaka krzywdę możecie komuś tym zrobić. Pozdrawiam tych co wierzą w te brednie.

....

Zejdźcie z niej bo jej nie znacie i nic nie wiecie. To bardzo miła i wrażliwa dziewczyna. Po co pisać te wszystkie kłamstwa. ? Tragedia.

Babi
@....

Taka miła i wrażliwa , że kradnie po sklepach ?

k.n

kto jutro na interwiew do greencore?

Kazemix

Ktos pomoze ? Jak z praca ? Czy ciezko ? Wybieram sie pod koniec lipca . Email kazemix@interia.pl bardzo prosze o opinie

Xxx

Chce sobie zrobić silikony czy ktoś wie coś na temat ? Mam kompleks małych piersi i czy w Worksop jest jakaś klinika ?

L

Witam. A ja pracuję na prepie na dniówce i powiem Wam, że praca jest dobra. Nie narzekam. Stawka jest spoko, robię 8 godzin i do domu. Czasami zostaję i robię nadgodziny. Także, jeśli komuś jest źle i narzeka, to niech się zwolni i nikomu gitary nie zawraca i nie narzeka jak to jest tam źle. Każdy jest panem własnego losu. To tyle. Do zobaczenia.

Byla kanapka

Święta racja! Uciekaj z tego bagna, ja to zrobilam i jestem bardzo zadowolona, trafilam w koncu do normalnego zakladu, z normalnymi godzinami pracy, a przede wszystkim normalnymi warunkami pracy. Pozdrawiam.

Bozena

Hej pracujesz tam przez agencje czy z buta do kogo ewentualnie sie udać Dopiero przyjechalam wiec na poczatek dobra robota Bede wdziwczna za wszelkie informacje

Ana
@Byla kanapka

O jakiej firmie piszesz że jest normalna praca i normalne godziny? Pytam bo aktualnie szukam czegoś fajnego czyli w normalnych godzinach i za więcej niż 7,5 f/h. Znam angielski na poziomie zaawansowanym dlatego nie bardzo uśmiecha mi się praca przez agencje. Pozdawiam

L
@Ana

Jedź do firmy Greencore, znajdź biuro z napisem HR i powiedz, że chcesz przejść na kontrakt i Oni Cię pokierują.

seba
@Byla kanapka

a gdzie pracujesz?

Aneta

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Jednak nie jest to miejsce do obmawiania jej poszczególnych pracowników. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Łochocho

Tak tak TONASZ trafiles w sedno sprawy. Figurki jej zazdroszczą pewnie same brzydkie swinie

Ona

Ach ta zazdrość! Dziewczyna ładna więc trza obsmarować, co? Ludzie, zajmijcie się sobą!

Szramka
@Ona

Ladna?haahahahsha

G

Hahaha widze ze malo wiecie duzo mowicie :D jak zwykle z reszta G

Aneta

Pracujesz w Greencore Sandwiches? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches