Opinie o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Wrocław

Norbert

Stabilna i dobra firma.

Jagoda

P.S. Zobaczymy jak dalej będzie przebiegać współpraca, bo dopiero początki :) Dam znać.

Jagoda

Ja nie pracowałam w Verso, ale mogę powiedzieć że widać że agent zna się dobrze na swojej branży i jest dobrze przygotowany do spotkania.

Nickowa

Zakonczona wlasnie wspolprace z tym posrednikiem oceniam bardzo dobrze :)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. na stanowisko Poszukujemy 2 osób Doradca ds/nieruchomości? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Agent nieruchomości
RE/MAX Polska
Beata

Zasłużenie polecam :)

ProstoNaTemat

Bardzo dobry pośrednik, nasza współpraca układała się jak najbardziej pozytywnie. Miło wspominam ten czas. Pozdrawiam i ślę jak najlepsze życzenia.

Plusoaktywnie

Rzeczywiście udana transakcja z pośrednikiem Verso, niedawno została sfinalizowana. Rzeczywiście można polecić tego pośrednika, tak więc dokładam 5 słów od siebie. Polecam, polecam

TakToJa

dla amatora i osoby wygodnickiej takiej jak ja, Verso spełniła jak najlepiej swoje obietnice

Denn

Nie ma o co piany bić! Przy procesie szukania lokatora do kawalerki, 100% skuteczności, terminowości. Kontakt bardzo dobry! Ukłony

Jagoda

Poznałam to biuro, ponieważ gdy planowałam zakup mieszkania, pierwsze co zrobiłam to udałam się do znajomych, którzy parę lat temu kupili mieszkanie. I właśnie z ich polecenia dostałam namiar na Verso. Nie mogę złego słowa napisać, ponieważ jakość była bardzo kompatybilna z ceną. Kontakt był należyty, a że nie jestem jakąś mega roszczeniową osobą - jak najbardziej nie mam do czego się przyczepić. Polecam!

MaTeusz

Dobry pośrednik.

Serdecznie pozdrawiam firmę Verso, a zwłaszcza Pana Mateusza, z który był oddelegowany do mojej sprawy :) Mogę polecić każdemu!

Polecam :)

Klaudia

Bardzo dobry pracodawca, uczciwe warunki.

Ula

Jestem w trakcie transakcji z Verso, ale czuję że będzie dobrze :) Póki co jestem zadowolona.

Ania i Kamil

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pośrednictwa i doradztwa Verso. Na pomoc pracownika biura mogliśmy zawsze liczyć. Zawsze wywiązywali się z zadań terminowo i skutecznie. Kontakt był świetny, pracownicy baaaardzo uprzejmi. Możemy jak najbardziej zarekomendować to biuro przyszłym klientom Verso.

E.B.

Za pośrednictwem Verso wynająłem lokal dla mojej działalności - po 2 latach użytkowania nie mam żadnych wątpliwości, to był bardzo dobry wybór - świetna lokalizacja, wygoda użytkowania i atrakcyjne warunki najmu. Stąd mogę oddać głos na to Solidne Biuro Nieruchomości!

Basia

Bardzo miło wspominam współpracę z firmą Verso. Jeśli ktoś nie lubi formalności, to powinien zdecydowanie zgłosić się tutaj - ciepła i przyjazna atmosfera, partnerska. Pan Jaremek - 100% profesjonalista - bardzo konkretny, potrafi dobrze doradzić, ma bardzo czytelnie skonfigurowane oferty. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi Verso. Pozdrawiam

Klient

Przez wzgląd na stresującą i czasochłonną pracę, jaką wykonuję, szukałem firmy która kompleksowo zajmie się poszukiwaniem mieszkania. Verso mnie w pełni odciążyło, mieszkanie bajka, zgodne z moimi oczekiwaniami - dlatego mogę wystawić pozytywną rekomendację Verso, a zwłaszcza Pani Danusi. Z ukłonami - Tomek Jarocki

TU

Standardowo wysoka jakość świadczonej usługi, bardzo miła obsługa i przystępne ceny.

Zostaw merytoryczną opinię o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 33 ocen.

VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.