Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Picker

Jeszcze godzina do końca nocnej zmiany ale mi się nie chcę w tym pikingu HWD TESCO

kkkkk

DO PANI W.... I CO DALEJ BENDZIESZ WOJOWAC

@kkkkk

A CZY PANI J DALEJ BEDZIE IDIOTKĄ

HWDAgencji

Dlaczego wy kmiotki z agencji zabieracie tu głos? Nie macie urlopu, nie będziecie mieli emerytur i prawa głosu też nie macie. Gęby w kubeł i do roboty, tyrać na waszego pana i władcę Kowala. Tacy jak wy psują cały rynek pracy, mam nadzieję, że traficie kiedyś na śmietnik historii. Nie macie szacunku do innych... ba nie macie nawet szacunku do siebie, bo dajecie się szmacić na śmieciówkach. Cóż, jaki człowiek taka umowa - ot co. Pozdro dla etatowych.

Fast Service

Wymyślaki to siusiaki tylko Słubice one rządzą patałachy !!!

d
@Fast Service

racja gabim smiecie i sprzedawcy swojego pana ,caly autobus wypierdolic

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Szczawin

Cały Szczawin jebie tych pachołków nie ludzi z Gąbina HWD Gąbin śmiecie i sprzedawcy !!!

tesco.

Pewnie Ukraina niech wypieprza z naszego tesco!!!!!!Nie chcemy ich i juz dajcie prace polakom a nie ukraincom. Ale tu na freshu jest dwuch takich zeby w pikingu nie chodzic to robia sobie zamiany i przychodza na 20 sta do pracy .Oczywiście jak to przeczytaja to zaraz jeden powie ze ma male dziecko i musi , a drugi to powie ze z nim dojezdza ..Ale to sciema .Bo i Mlynek i Boguszrwski ..maja predyspozycje zeby przychodzic do pracy wedlug grafiku.Kazdy by chciał tak przychodzic do pracy na 20 sta.Ja to mam prosbe do Macka zeby ich odelegowal na T1..Tam niech sobie przychodza jak beda chcieli .A my tu na freshu chemy by bylo sprawiedliwie ..

t1 mag
@tesco.

Tak ale my nie chcemy nikogo z fresza. Większość z was to zarozumiale france. Lepiej oddajcie naszych ludzi i kierowników a swoich zabieraj cie w cholerę.

Equalizer
@t1 mag

Zapraszam Cię na fresza od 2016, żebyś trochę przymarzł/a.

t1 mag
@Equalizer

Nie poniżej się do tego stopnia. Oleje twojego fresza ciepłym moczem i wybiorę kierunek brama.

Equalizer
@t1 mag

Lej na co chcesz, kiedy chcesz i czym chcesz. Poniżania unikaj. Pozdrawiam. Ciekawe czy tylko w necie?

Racjonalista

Jebać tych banderowców dziewczyny tylko zarywają nasze Polki a ch.... robią chca wmieszać swoją brudną krew w naszą wielką Polską ojczyznę nie pozwolimy tym śmieciom tego zrobić zniszczymy ich i wrócą do tego gnoju z którego przyszli POLSKA DLA POLAKÓW, POLACY DLA POLSKI !!! To mówił ja Jarząbek Wacław !!!

xargos

Firma wero to zupełne zero. A przez pulire się nie zatrudnię bo nie jestem świrem. Mało wolnych dni,totalny wyzysk.

Dj

Karty podarunkowe są z puli zakladowego funduszu świadczeń socjalnych. W regulaminie nie ma wzmianki i tym że osobie w Twojej sytuacji nie należy się w/w świadczenie.

ukladziki

witam. czy ktos moze wie , od kogo zalezy kto dostanie karte podarunkowa , a kto nie dostanie? jestem na swiadczeniach rehabilitacyjnych z zus, nadal w zatrudnieniu w tesco..a karty nie dostane ,poniewaz jestem nieaktywnym pracownikiem!(takie wyjasnienie dostalam) moze ktos z was wie o co tu chodzi?! nie jest to sprawiedliwe

Vervo man

Vervo i Pulire rzondzi kasztany i możecie nas ustami po kijku postukać cioty zawszone. My dzielimy i rzondzimy w Tesco !!!

nerf

I tak powinno być. My jesteśmy u siebie a wy jesteście odpadam znalezionym przez kowala.

sisi
@nerf

Ha ha ha tyle że te odpady mają więcej poszanowania niż wy ha ha ha

T1

No i długo nie trzeba było czekać jak Pani kier ownik Edyta J. dala znac o sobie na freshu .My na T1 się cieszymy ze jej nie ma. Uwazajcie .!!!!!! Jeszcze nie raz da znac o sobie! !!!!!!!!!!!!!!!!!

smieszni jesteście

komentarz z 26-03-13r. a dzis juz listopad 2015 niedługo 2016 Kiedy będzie strajk w Tesco jak długo mamy czekać czy podwyżka będzie gdzie są związki śpią nie widzą co się dzieje ,dlaczego jest coraz chciwości i nie zrozumienia ,dlaczego jest więcej kadry kierowniczej niż nas a my musimy na nich pracować a oni leżą w biurze jak łanie

zryw
@smieszni jesteście

Nie ma co strajkowac bo za ciebie przyjdzie agencja albo Ukraińcy. Swoich ludzi mają za nic. Zmiany które wprowadził obecny menadżer zniechęcają ludzi do motywacji. Najlepiej niech ktoś wykupi nas a będzie na pewno lepiej. Na początku zawsze jest dużo lepiej. Brody sobie za puścili, idioci.wyglądają jak uchodźcy z Syrii.

Krzychu z fresha
@zryw

Bo te gałagany co brody pozapuszczali to raka prostaty mają od nie moczenia bo im nie staje i taka kampania z tymi brodami

Śmieszni jesteście

Czytam te Wasze komentarze to mi się słabo robi, nagadujecie trochę na pracodawców ,agencje a najbardziej lubicie na siebie samych czyli pracowników. Zapieprzacie za grosze i będziecie zapieprzać ale to tylko dzięki Wam samym , zadajcie sobie jedno proste nie trudne pytanie ! Po co ktoś Wam ma płacić 12 zł netto na godzinę skoro może 10 zł netto albo i nie a Wy i tak będziecie pracować, to jest ich zwykła karkulacja , bd Wam zwiększać normy do póki nie przekroczą pewnej "granicy" którą sami wyznaczacie , w takich firmach jak i w naszym rządzie "ręka rękę myje" od Właścicieli, Dyrektorów aż po ... hmm już nie pamiętam jak się na nich mówiło. Szefów Ekip Tesco? Warunki są stworzone tak ,że kazdy boi się nie przyjsc choć raz do pracy a na umowie zlecenie to powinien być przywilej bo jeżeli pracodawca nie zapewnia co dzień pracy pracownikowi to ten też nie ma obowiązku przyjść gdy ten mu każe nagle " przyjdź do pracy w niedziele po południu" w innych firmach nie ma takich konsekwencji jezeli opuści się jeden dzień , wątpie ,że to jest zgodne z prawem to co robi Pan Hablaszek! Sam BHPowiec mówił ,że jeżeli magazyn stanął by na tydzień to straty firmy wynoszą kilka milionów... Więc załóżmy ,że nie przyjeżdzają dwa piękne autobusy FAST SERVICE na które zarobili oczywiście pracownicy bo kto inny . I tak, kazdy pracownik niech zarobi przez tydzień 500 zł to maks w autobusie jedzie 50 osób razy dwa to około stu , czyli mamy grupowy zarobek około 50 tyś warto dodać ,że firma na czysto z każdego takiego tygodnia pracy na miękko wyciąga jakąś kilkukrotność zarobków tej grupy pracowników i z łatwością mogliby dać pare złotówek więcej na godzine ale po co ... pośrednicy też mogą zgarniać te pieniądze które nawet "góra" nie wie co się z nimi dzieje . Warto sobie wyobrazić jaka panika uruchomiła by się w władzach firm gdyby taka grupa pracowników nie przyszła do pracy i proszę nie gadać głupot ,że znalazłaby się cała masa chętnych bo gówno prawda na magazynach dalek w strone błonia są otwarte cały czas rekrutacje a chętni to może po 10 osób w ciągu miesiąca na firme (wiem to po sobie jak sie przyjmowałem) w ciągu tygodnia to oni by nie ogarnęli co sie dzieje i takich spraw typu szkolenia bhp itp.

lolo

Ukraina wybije wszystkich...

tesco

Niech się martwia ci co maja kredyty do splacenia i podeszly wiek he he he

Stały

Tesco bankrutuje!!!!! I wszyscy pójdą do zwolnienia bez wyjątków!!!!!

tesco

Jak cie zarzad meczy , to się zwolnij Nic na sile tesco to nie wiezienie...Ja pracuje i czasem jest dobrze czasem tak sobie .Ale nie stekam..Jestem zdania nie pasuje odchodze ..

vvvv
@tesco

Widocznie jesteś jednym z tych co mają zazwyczaj dobrze. A ci z zarządu to debile skoro wprowadzają takie obyczaje.

olek

Zmienić zarząd tej firmy. Nie chcemy dwulicowych przełożonych.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO