Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

jolan

Tylko idiotą zagłosuje na Palikota. Na platformę nie zagłosuje bo nie mam zamiaru wysyłać dziecka do szkoły w wieku pięciu lat,ani pracować do 67 lat bo nie dam rady fizycznie. Podnieśli oni podatki i są pachami unii europejskiej. Jedyna sprawiedliwa partia jest pis który troszczy się o skromnych polaków. Przemyśl cie to i zagłosujcie. W dodatku nikt mi nie będzie rządził co moje dziecko ma jeść, co wprowadziła platforma w szkołach. Jest to najgorsza partia która rządziła Polska.

pewniak

Nie zgadzam się na żadne roszady. Nie chcę aby nas przenosili na drugi magazyn. Baranów szukają ,czy ludzi do pracy? Traktują nas jak przedmioty, które można przestawiać z kąta w kąt. Chyba celowo nas przenoszą żebyśmy się pozwalniali. Ta firma długo nie pociągnie. Ledwo zipie i na sam koniec chcą nas wykończyć psychicznie. Miejmy swą godność i zwolnijmy się sami jak będą nas chcieli przenieść. Nie zamierzam pracować z nieznanymi ludźmi o nie znanej przeszłości. Mogą mnie pocałować ...na fresza nie pójdę. Ciekawe jak będzie się pracować kierownikom jak stracą swych pewnych ludzi na których mogą liczyć , gdyż wiedzą na co nas stać . Ludzie omijajcie tą firmę z daleka, u nic dobrego was nie spotka.

vvvv

Juz rozważają czy nie przyjąć do pracy uchodźców. Tescowi drzyjcie bo w niedługim czasie stracicie prace. Albo będziemy walczyć z tymi brudasami i pokażemy im gdzie ich miejsce,albo sami będziemy musieli szukać schronienia. Polska tylko dla Polaków i tylko dla chrześcijan.

Krzychu z fresha
@vvvv

Te (usunięte przez administratora) nie pójdą do roboty a zwłaszcza w takim Tesco im dać pieniądze mieszkanie tego chcą robić im to się nie chcę. Będzie ich trzeba utrzymywać i jeszcze będą mieli pretensje że mało że daj więcej będą się burzyć wszczynać rozróby i demolować wszystko w okół czyli owoce naszej pracy Polacy chcecie na to pozwolić !?!?

tesco

Tak powinni ich wziąć na magazyn,jak roszady to roszady.

Niko (poza prawem)
@tesco

Tesco - ukraińska precyzja, mołdawski temperament :P

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
misiek111

Niestety, trzeba się wreszcie zabrać za pracę. Myślę tu o dupogniotach z biura. Tesco będzie sprzedane, w Europie i w Korei i Tajwanie. Więc może czas zacząć rozglądać się za pracą . Nieroby!!!!

Nicki z Afryki

Polecam artykuł na Onecie w dziale biznes o kondycji i planach naszego kochanego Tesco :) Pozdrawiam wszystkich którzy mają kredyty hipoteczne i myśleli (a może ciągle myślą), że praca w Tesco będzie trwać wiecznie. I na koniec cytacik: "nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie, jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie" .

Hindus

Diabeł zjedz snickersa bo strasznie gwiazdorzysz już nie pierwszy raz

wiosna
@Hindus

Inteligencja ogromna i błyskotliwość umysQłów nie oceniona !!!!

MARCIN GARSTKA
@wiosna

I co makao kondony ja tu rzondze i pozamiatam wszystkich śmieci jestem GARSTKA król agencji i nikt mi nie podskoczy ziemnioki !!!

pawel
@MARCIN GARSTKA

Chyba nawachales się kleju lub inne świństwo zazyles skoro takie bzdury wypisujesz. Ja na piszę skromnie,nareszcie się schlodzilo, aż miło, mógłby jeszcze lunac porządny deszcz i to przez cały dzień bo sucho jest okropnie.

xxx

Witam, niedawno zostałam zatrudniona w Tesco. Otrzymałam zestaw pytań testu sprawdzającego "Witaj w Tesco". Czy jest ktoś w stanie mi pomóc odpowiedzieć na te dwa pytania? : 1. Jak brzmi KOD EWAKUACYJNY, co zrobisz gdy go usłyszysz ? 2. Co pracownik powinien zrobić, w przypadku uruchomienia się bramki przy wyjściu z z hali sprzedaży i magazynu. PILNE

Diabeł
@xxx

Odpowiadam kolego 1. Jest to sygnał alarmujący i musisz gdy go usłyszysz łapać jakiś karton najlepiej z gorzałą albo whisky i uciekać z magazynu. 2. Po pierwsze klepiesz ochroniarza tylko tak żeby nie wstał i wiórujesz przez druty kolczaste czym prędzej tylko uważaj żebyś nie pogubił tych rzeczy których żeś się na yumał.

dertw

Popada wreszcie ten deszcz , czy nie? Chyba jeszcze nie wszystkie mieściuchy wróciły z urlopów. Ich nie obchodzi że jest susza.

iks

Ile zarobie jako pracownik do komplementacji towarów internetowych na 1/2 etatu? PzB

cel

Proszę przywrócić palarnie w miejsce ping ponga, bo nie zamierzam tracić przerwy na dystans na parking rowerowy. Ja jestem człowiekiem z klasą i nie zamierzam palić na stojąco w towarzystwie brudasów z różnego rodzaju agencji.

Agencja
@cel

Dojedziemy cię ty śmierdzący śmieciu z tesco będziesz wąchał nasze syry z pozdrowieniami Pracownicy Agencji Pracy Tymczasowej :)

Rteerk
@cel

Koleszko nieśmieszny, gdybyś był człowiekiem z klasą, to byś nie pracował w tesco, bo tesco to nie klasa, co za matoł, gdybyś miał odrobinę przyzwoitości i mierzył wyżej to nie znalazł byś się w miejscu takim jak to, nawet za wysokie pieniądze.

cel
@Rteerk

To ze uważam się za człowieka z klasą nie oznacza ze mam pracować za duże pieniądze i praca tu mnie zniżka do jakiegoś niskiego poziomu. Pracuje tu wielu wartościowych ludzi których cenie i szanuje. Zakład nie ma klasy to prawda ale to nie uwlaszcza mojej czci. Nazywając się człowiekiem z klasą miałem na myśli ze mam swoją godność, wartość i własne zdanie. Nie chce być ponizany i nie doceniany. To że w tym obozie prowadzi się politykę ponizaja ludźmi nie oznacza ze mam szukać innej pracy. Brzydzę się nysa mi do pracy fizycznej,którzy nie mają o niej pojęcie a próbują na sile coś zmieniać ,chwaląc się ze co usprawnili. Nie zgadzam się z tym również by zwalniano doświadczonych ludzi a w ich miejsce przyjmowano tania siłę roboczą bez rozumu i znajomości języka polskiego. Nie miałem na myśli pierwotnej agencji FS. Te mieszanie ludźmi po magazynach tez jest ponizajace. Jak tak można? Jaki jest w tym cel? Nigdy nie będziemy tak współpracować jak z tymi co odeszli. Niech tam w biurach sobie porobić roszady. Ciekawe jak by im się pracowało. Może ten manager jest tu juz za długo z tym opracuje? Czas na zmiany.

ups

GENIEK jaki ty mondry jesteś ho ho ho

Nicki z Afryki

poskładały się regały / ukraińce się zjechały / Za 5 zeta będą tyrać / polakowi czas "umilać" / nie pomoże płacz, modlitwa / pozamiata nas ta sitwa / przyszła moda na pulire / nas nie będzie już za chwilę / Anglia Polska Ukraina / wieża babel, wielka kpina / po co praca dla Polaka/ jak on zaraz zacznie płakać? / że umowa, urlop, bony / żadnych setek bo zmęczony / idą czasy agentury / co nie ceni własnej skóry / Takie rządy panie mój / gdy na tronie siedzi .../

geniek

Odpowiedź jest w samym pytaniu. Jeśli nie pracujesz na swój login kartony nie idą na ciebie i jesteś do tyłu. Trzeba było się upomnieć żeby zeskanowali cie na niemierzalny. W tym przypadku jakbyś pracowała za darmo. Przecież szkolenie jest przez pierwsze dwa dni jak się przyjmiesz do pracy. Później musisz sobie jakoś radzić, nawet freszu. Najlepiej niech ktoś pokaże jak pikowac na freszu i szybko pikowac samemu,inaczej stawka leci na łeb. Ci którzy robili na czyjeś konto nie zarobili.

Magda M.

Yhym, a gdybym przez cały ten dzień pracowała z ''tescowym pracownikiem'' to wtedy jak byłoby to liczone? bo niektórzy właśnie w pierwszy dzień na freshu nie robili sami i to nie na swoje konto tylko ''tescowego pracownika'', bo się nie logowali na swój awork. Z góry dziękuje za odpowiedź.

geniek

Niestety wlicza się. Wiec średnia ci spadnie.

Magda M.

Cześć Wszystkim, mam do Was pytanie, bo ogólnie pracuję na T1 od miesiąca i dzisiaj po raz pierwszy przeszłam na fresha. Na początku (do przerwy pracowałam z jakimś tescowym pracownikiem)a po przerwie, przez jakieś 3,5h sama. Moje pytanie brzmi: czy kartony zrobione na freshu wliczą się w kartony robione na T1? A zrobiłam może jakieś 150 kartonów, bo jeśli tak to średnia kartonów zrobiona od nowego miesiąca strasznie spadnie. Jeśli ktoś wie to proszę w miarę o szybkie udzielenie odpowiedzi.

klucha

Do sądu z takimi wypowiedziami

pki

Wy miesciuchy po za pracą nie macie co robić i tylko opalanie wam w głowie albo morze. Pomyślcie o rolnikach lub budowlancach jak muszą pracować w tych ekstremalnych warunkach. Ty ciota. .. miejska nikt nie ma tyle pola żeby się z niego utrzymać. A co do picia taniego wina to już dawno wyszło ono z mody na wsi. Teraz piją go wasi koledzy zule w parkach.

czeslaw

Z czego tu się cieszyć ze jest tak gorąco? Wszystko poschlo na polu nie będzie ziemniaków, jak zebrać słomę pola i zaorac pole? A tym miesciuchom tylko upały w głowie. Zapraszam do siebie na pole na żniwa, ochłoda nie daleko w rowie. Opalenizna i kompiel gratis.

Mati
@czeslaw

W rowie to ty możesz leżeć po kilku twoich ulubionych winach typu tani mocno i solidnie cześku granatem od pługa oderwany

qwerty
@czeslaw

Jak masz pole chłopie to sobie je obrabiaj a prace zostaw tym co jej nie mają!

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO