Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Alice

Witajcie, w necie jest ogłoszenie na ds asystenta sprzedaży internetowej w Poznaniu. Może ktoś coś wie, jakie zarobki na tym stanowisku, jakie godz. pracy, jak z weekendami itp ?

franek

Że by nie wiem jak wysoka była norma to i tak wina będzie magazyniera a nie tego co tą normę podniósł. Wiec behapowiec zawsze będzie po stronie pracodawcy bo statystyki cyfr są najważniejsze. Winę zawsze zwala się na magazynierów i zawsze można się ich pozbyć twierdząc że nie uważał, lub coś w tym stylu.

Krzychu z fresha

Słyszałem że podobno na T1 dokręcili śrubę tym razem wózkowy przeliczają im wydajność na kartony i nie sposób wyrobić odpowiedniej wydajności trzeba kombinować wybierać zlecenia i zapieprzać jak głupi żeby może się udało mało im jednego wypadku jak się regał obalił a już chcą sprowokować drugi a bhpowiec tylko pieprzy bzdury i ciężko kasę za to bierze. Ale niech uważa Mirek żeby się nie przejechał jak nie daj boże kolejny wypadek będzie , choć znając życie (usunięte przez administratora) się zawsze wybronią tak samo jak reszta tego pożal się boże kierownictwa. Niczym agencji obcego wywiadu robią potulnie wszystko co im góra rozkaże bez słowa zawahania liżąc im odbyt. Wstyd i Hańba !!!

kirownik
@Krzychu z fresha

walduś ty mendo widzę jak się cieszysz Ty szujo, że nam śrub (usunięte przez administratora) jak ja cię ty mendo nie trawie

Spejson
@kirownik

Kirownik to od kiły jest tak. Zapadłeś pacanie na tą przypadłość cepie?!?!

sekretarka
@kirownik

Powinien menago i operator dowiedzieć jak obrabia im zady

Jaro "ODOL"

Już niedługo Ja Książę T1 zrobię tam porządek. Idę tam niedługo po kolejny sukces. Ha Jaro "ODOL" książę biur łowca żydów lamusy !!!

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
tewr

Z ust mi to wyjales. Szkoła tych biurokracji jest tyle warta co garść klakow.

zawetr

Mnie to przeraża w jaki sposob podchodzi do życia dzisiejsze społeczeństwo. W głowie tylko imprezy słoneczko i łajdactwo. Szczególnie u tych z miasta i z działek, zero odpowiedzialności i planów na przyszłość. Brak szacunku dla pracy fizycznej i gadanie o wczasach nad wodą. Rzygać się chce. Myślałem że ci co pracują w biurze to inteligencja po studiach a okazuje się że to chamstwo i patologia społeczna. Ich mogli by pomieszać z freszem to może by skupili uwagę na osoby z magazynu przychodzące w jakiejś sprawie. Jeżeli podwyżka wynagrodzeń to na pewno należy się magazynierom, a nie biurokracji. W tym roku nie będzie ani złotówki. To nie rozumiem dlaczego wciąż musimy się uczyć czegoś nowego? Za friko? wymienić wózki w pikingu na jednakowe, niech mi nikt nie mówi że na tych co są wszyscy mają jednakowe szanse na zrobienie normy.

@zawetr

Wiecie jaka jest różnica między pracownikami z biura a magazynierami? Nie wiecie? To posłuchajcie: niemal każdy z magazynierów dałby radę w biurze (mam przykłady naprawdę średnio ogarniętych, którzy odnaleźli się po kilku dniach), natomiast 2/3 biuralistów poległoby na normach jakie mają narzucone magazynierzy. I proszę mi tu nie pisać o skończonych "studiach", pożal się boże Oxfordach Sochaczewskich :P To nie są żadne studia. A tak w ogóle, kto to słyszał, żeby pracownik z biura miał taki sam wiek emerytalny jak ciężko pracujący fizycznie. Nie trzeba być doktorem nauk, żeby wiedzieć, że sprawność fizyczna kończy się o wiele szybciej niż intelektualna. Pracowników fizycznych ma się w tej firmie za nic, a prawda jest taka, że to za ich sprawą to wszystko się jakoś kręci. Jak myślicie: jak przychodzą naciski z Krakowa, żeby poprawić statystyki to komu podkręcana jest przysłowiowa śrubka? Kierownikom, panienkom i panom z biura? Odpowiedzcie sobie sami. Dlatego w 100% popieram - podwyżki tylko dla tych od których wymaga się coraz więcej! A tak na zakończenie: chętnie porównałbym normy u nas z tymi w Angielskim DC. Myślę, że byłaby to ciekawa lektura :)

Spejson

Elo Elo tu spejson HWDP Policji i straży miejskiej. A także dzisiejszego dnia i każdego następnego HWDP ludziom z biura. HWDP JP 100 %

regał

Regał się przewrócił na T1 ? dochodzą mnie słuchy ? I tak cud, że dopiero teraz. Co na to menadżer? Pewnie się popłakał.

X
@regał

PANI W ROBI KRZYWDĘ PRACOWNIKOM

tesco

Masz racje a te liderki pozal sie panie Boże.Panosza sie .Zapomnialy piking szybko.Dla mnie to cholota ...

Roman

Ale w tej firmie to jest smietnik. Likwidują działy tescowe zamieniając je na agencje. Ile tu rozmaitych agencji pracuje to aż chce się żygać. Na ludziach się oszczędza a w system się ładuje

pawel
@Roman

Ja to nawet się brzydzę tymi ludźmi z agencji. Wiecznie jacyś nowi, nie wiadomo skąd. Taka patologia,ale taka politykę wprowadził obecny menadżer. Skąd oni go wzięli? Wszystko likwiduje a nie dobitnie proponuje obiadek w Chopinie i nawet na ta okazję zmieniają grafik,aby nie urazić szefa. Żenada ,ludzi przezuca z magazynu na magazyn,to obelgia.

tesco

Indywidalni sie tak opsrali,ze nagle chca powrocic do grup tylko,ze my was nie chcemy juz w naszych grupach.Wy zescie sie wypiely na nas to teraz na T1.NO I BEDZIE WIADOMO KOMU TAK NIE PASOWALO PRACOWAC W GRUPACH. MI TO SIE SMIAC CHCE Z TYCH OSOB....INDYWIDUALNYCH.MYSLALY ZE SA NIE TYKALNE PRZYCHODZA NA 20sta i co nie ktorzy udaja ze pracuja. A tak naprawde to pracuja od 22giej a dwie godziny sciemniania.TAK MAJA DOBRZE NA FRESHU.MOZE T1 NAUCZY ICH PRACY...ZE SIE PRACUJE 8godz. NIE 6szesc ....

franek

Jak będę f runął to obiore kurs na bramę. W locie przed bramą zrobię to co ptak w powietrzu. Nie dawać soba tak manipulować, cenić się i szukać innej pracy,gdzie nie ponizaja ludzi. Nie ma wiecznych zmian i szanują pracowników.

Tesco

Dobrze , ze sa roszady bo tu na freshu jest za duzo tych indywidualnych . Kazdy by chcial przychodzic na 20sta lub na same jedynki.I ustawiaja sobie w grafiku dni wolne ,nawet po cztery dni podrzad. A wy na T1 zobaczycie jak pracuja indywidualni z fresha?Dobry pomysl z ta roszada ciesze sie:)

olek
@Tesco

To niech ich po zwalniają bo ja na fresza nie pujde.

franek

We wrześniu znowu roszady magazynowe z t1 na t2. Tłumaczą się ze na fresza jest dużo więcej ludzi pracujących z grafikiem indywidualnym. Każdy pretekst jest dobry. Jak pracować wiecznie z nowymi ludźmi? W ostateczności to niech wezmą na fresza swiezakow, to takie cwaniaczku, niech im trochę mozdzki ochłodzi. My nie chcemy się rozdzielać. Albo niech wezmą sobie fresz owych z powrotem. Mamy z kim dojeżdżać ,rozmawiać, wspólnie pracować itd. Chyba długo tu nie popracuje my. A może celowo tak robią żebyśmy się pozwalniali? Brzydzi się ta robotą, odradzam wszystkim!

Rafał M.
@franek

I już masz zaklepane bucu pierwszy tam wyfruniesz (usunięte przez administratora)

tymoter

Tu jest magazyn tesco w Teresin ie a nie sklep. U nas żadnych kas nie ma .

zygi

Na twoje studia to ja leje z dziesiątego piętra. Siedzisz całe życie przed komputerem i do niczego innego się nie nadajesz. Miękkim penisem byłeś robiony i mieczami em jesteś. Praca fizyczna uszlachetnia i dumny jestem ze nie siedzę przed komputerem jak ciota.

Rafał M.

No właśnie ODOL zjebie nie obrażaj uczciwych ludzi niby Księciu T1 bo za to masz juz przesrane

zygi
@Rafał M.

No takich jeleni tu jeszcze nie było. To jakiś swiezak i jakoś ich nie mogę zaakceptować. Takie cwaniaczku, niech nam oddadzą kolegów z którymi pracowaliśmy tyle lat. Niech sobie w biurach zrobią rotację a nie siedzą na Alego ,grają na telefonach i słuchają muzyki. Widziałem często mają słuchawki w uszach. Obniżyć im pensje a podwyżce magazynierów bo muszą wiecznie sprostać wszelkim zmianom i wysokim normom.

polak

Dzięki chłopaki za mądre wypowiedzi. Nie wzywamy się nawzajem i nie chwalmy się kto ile wypracuje normy.Nasi przełożeni takich fanatyków potrzebują. Jestem też za tym by przywrócono zasadniczą służbę wojskową. Nie bujmy się nauczyć posługiwać bronią. Od czasu kiedy należymy do Unii jest tragicznie. Musimy tańczyć jak nam grają.

polak

Jak uważacie? Czy cpunow zatrutych dopalaczami powinno się ratować? Moim zdaniem powinno się ich dobijac. Od czasu wejścia Polski do Unii (przeklina ten dzień) podniesiono kilkakrotnie akcyzę na papierosy,mało tego pozwolono ze zakład nie musi zapewnić pracownikom palarnii. Ludzie zabrali się za narkotyki,wiec niech zdychaja. Przeszkadzało ze człowiek chce kulturalnie zapalić to mamy efekt. Zachód nam polepszyć. Bogaci się bisnesmen. A co do lubiących upały to niech ludzie się topią za swoją pychę. Na polach wszystko schnie a mieszczanie maja to gdzieś, liczy słoneczko. Precz z Unią Europejską. Komuno wróć!

rumcajs

Made in Ukraina jazda do domu ojczyzny bronić! A nie tu blokować miejsca pracy za 5 złotych. Tchórze nie bać się Putina tylko brać widły i na Moskwę. Dało się zauważyć jak w pulire pracowali Polacy to tak ich gania la ta pani Dorota ze głową mała, a jak teraz są Ukraińcy to wcale ich się nie czepia i nie pogania. Jasna sprawa za te pieniądze to nie ma co wymagać bo by pocie kalibru z powrotem na wschód. A że nie ma tam pracy to odbierają polakom. A biznesmenom to pasuje bo na ich kontach dużo więcej. Zwalnia się Tescowych a zatrudnia się byle kogo z agencji.Czy ta fimy to tesco? Czy cholota i margines? Niech do biura sobie na przyjmują Ukraińców to zobaczą jaka jest atmosfera i nie było by gadu gadu bo by się nie rozumieli

@rumcajs

Jakiej Ojczyzny? Masę Ukraińców prawie nie ma tożsamości narodowej, poczucia całkowitej odrębności od Rosji. To dlatego ten anszlus ukraiński tak łatwo Putinowi wychodzi. A tak z drugiej strony... co to jest Ojczyzna i Patriotyzm? Rodziny można bronić, swojego majątku ale jakiejś tam wyimaginowanej ojczyzny? Ty byś bronił? Pamiętaj: To już jest ojczyzna Tuska, Millera, Kwacha, bankierów i tym podobnych "tłustych misiów" a nie nasza... Dla nich immunitety, diety i wszystko na nasz koszt, a nam... umowy śmieciowe i tyranie do zdechu. Jak pisał Tuwim: "nasza jest krew a ich jest nafta". Pozostaje tylko mieć nadzieję, że również za Tuwimem usłyszą na jesieni "bujać - to my, panowie szlachta!". Bujać to my, a nie nas!!! https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=7wChlvZbXjY

@Nicki z Afryki

Akurat Tuwim to żyd ale to bym mu jeszcze wybaczył, ale tego że zaprzedał się komunistom i był na ich usługach już nie. Tuwim to stary komuch który bronił tego reżimu. Tak jak wielu pseudo aktorów i artystów którzy bronią obecnej sprzedającej nas za euro i dolary biznesmenom z zachodu. I pamiętaj Ojczyzna to Polacy to ja i Ty a nie te sprzedajne świni przy korycie Bóg wie jakiego pochodzenia i narodowości. Jeszce Polska powstanie jeszcze zwyciężymy. CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE !!!

@Krzychu z fresha

*obecnej władzy. Umknęło mi jedno słówko ;)

@Krzychu z fresha

W komentarzu powyżej podałem link do fajnego kawałka: Akurat - Do prostego człowieka, więc proszę drogi adminie darować sobie wstawki o rzekomych słowach niecenzuralnych a raczej zająć się tymi, którzy wylewają tu wiadra pomyj na innych. Ale nie o tym. Krzychu widzę, żeś sroce spod ogona nie wyleciał bo wiesz to i owo ale, ja Tuwima oceniałbym raczej jako pisarza a nie w kategoriach tego czy był żydem, amiszem czy może mormonem :) Co do Polski - Chciałbym, żeby było tak jak piszesz ale to chyba Piłsudski musiałby zmartwychwstać. Tu potrzeba ludzi którzy potraktują politykę jak służbę narodowi. Może Kukiz, Stonoga? Zobaczymy. A ci "dopaleni" dopalaczami - powinni być leczeni.. na własny koszt pod warunkiem, że lekarz akurat nie ma nic lepszego do roboty. Za głupotę trzeba płacić i to w tym wypadku dosłownie.

@Nicki z Afryki

Antysemita nie jestem dlatego napisałem że tego żyda w rodowodzie to bym mu wybaczył gdyby nie reszta jego poczynań ;) Piłsudski to też ciekawy przypadek do analizy od zdeklarowanego socjalisty do nacjonalisty choć oczywiście broń boże nie podważam tego że to był Polski patriota i Wielki Bohater. Przydałby się ktoś jego pokroju bądź pokroju Romana Dmowskiego żeby to wziął wszystko za mordę i poprowadził właściwym torem ku lepszemu. A co do tych głupków co biorą dopalacze niech biorą się wytrują będzie głupich mniej a więc jako naród tylko zyskamy na wzroście procentowym ludzi mądrzejszych w tej tkance. A dzięki taki gamoniom nasze wszechwiedzące władze i cała ta Unia Europejska niedługo zakaże normalnym ludziom którzy nie myślom tak ja ci co biorą dopalacze żeby się tylko otruć i być na haju zakupu tabletek do bólu głowy albo podstawowych prostych lekarstw bez recepty.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO