Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

JA

Jeśli pracujesz na magazynie t 1 dłużej niż dwa lata to powinieneś znać tą historię ,jeśli nie, to się dopytaj tych co tam tyle pracują ,może znajdziesz chętnego to Ci opowie .

maniek

Jak ktoś ma czyste sumienie, to nie musi się bać że o nim będą pisać. Chyba,że nie ma?

lolek

A za jakimi Paniami? Konkrety proszę?

JA

Cóż za żenada ,zamiast dodawać opinie o firmie to na tym forum tylko obgadywanie i obrażanie innych ,jakby kogoś interesowało co dana osoba myśli o innej (zachowaj to jeden z drugim dla siebie ).Za pewnymi Paniami ciągną się do tej pory konsekwencje wypisywania głupot na tym właśnie portalu .Więc na przyszłość radzę się dwa razy zastanowić .

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Stary teskowy

Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy....

tescowcy

A to chyba o Wypierowskiego chodzi. He he he

maniek

Myślę że dobrej kultury i obycia powinien uczyć na specjalnie w tym celu organizowanych spotkaniach pan od BHP w Tesco Teresin.Taki z wąsem pod nosem, każdy napewno wie o kogo chodzi!!! Upssss, a może lepiej nie, bo on też nie grzeszy dobrym wychowaniem.

owerti

I tu właśnie widać poziom jaki prezentuje kadra w Tesco. Potrafią tylko się wyzywać, oczerniać i przeklinać. Brawo, brawo tylko tak dalej i tak już coraz bliżej ku upadkowi. WSTYD, WSTYD, WSTYD KADRA ŚMIECHU WARTA????????

fer

Mam prośbę do kierownictwa zajmującego się zatrudnianie nowych ludzi do pracy aby badał ich najpierw psycholog bo nie chcemy pracować z idiotami i cwaniakami. Mamy ich uczyć, więc robimy to bardzo nie chętnie. Jest straszna rotacja na odcinkach,zatem musimy chodzić wszędzie jak śmiecie i pracować z ludźmi o dziwnych poglądach i zachowaniu. Atmosfera między pracownikami bardzo kiepska,a kiedyś każdy wiedział gdzie jego miejsce i nie wracał się drugiemu. Tak się popsuło od kiedy wprowadzono ipr. A te nie przypisane wózki to kolejna porażka, są bardzo nie dbale użytkowane i zrobiły się z nich klamoty. Jeśli były kiedyś przypisane poszczególnym osobom to były ku temu powody

Nowy Jaro
@fer

Idiota i Cwaniak to ty więc zaciśnij zwieracze gówno lizie i zapieprzaj dalej lizac jajka szefostwu spermochlipku

magazynier

Jak to jest z kumoterstwem na freshu, jeśli Pani kierownik personalna obstawia się swoją rodzina. Ja rozumiem teraz hasło TESCO "DLA CIEBIE DLA RODZINY", czyli zwalniamy wartościowych pracowników a zatrudniamy rodzinę. Jak tylko powstało Centrum Dystrybucji było oskarżona, że bierze pieniądze za przyjęcie do pracy, a teraz TO. A może ktoś wreszcie sprawdzi kwalifikacje tej Pani, bo na mój prosty łeb to ona robi tylko wrażenie, że coś potrafi a w rzeczywistości nie umie NIC.

Normalny Człowiek
@magazynier

Kto by zapłacił pieniądze żeby przyjść do tego kołchozu ty zastanów się popaprańcu co ty piszesz bo praca w tesco zryła ci beret do reszty !!!

magazynier
@magazynier

ty dorabiasz na uprawnieniach

Nowy Jarek

Moje też kasują a ja tu w Tesco w teresinie Karty rozdaję!!! Książę załadunków. I co lamusy który przyura do szefa wszystkich szefów

Ja tu rządzę lamusy

Boże Ciało to święto w Polsce, ale nie w Tesco Teresin "oni" zmuszają swoich pracowników do koszenia trawy wokół magazynów w ten dzień ustawowo wolny od pracy. Mogę to udowodnić.Pies ......bał taką firmę.

bocian

na Połczyńskiej kierownik kas stosuje wobec kasjerów mobing sama nie wie czego chce,jedynie dla swoich przyjaciół z poprzedniej pracy jak i dla pokrewieństwa jest super i im wszystko można, może to już firma rodzinna na kasach a może po prostu pani kierownik ma szefostwo głęboko w dupie że nie potrafi uszanować kasjerów i po prostu chodzą na zwolnienia, bo przecież kasjerom nic się nie należy tylko pani kierownik dupę lizać i będzie ok.

Robercik

Uważajcie na ochroniarzy w Tesco na Górczewskiej Warszawa . Panowie są niebezpieczni swoim zachowaniem zniechęcają klientów do robienia zakupów na terenie sklepu. Byłem świadkiem w 02-06-2015 w godzinach po dwunastej w dzień bardzo nie przyjemnego zachowania dwóch ochroniarzy którzy stanęli nad panem bardzo przyjemnym bo rozmawiałem z nim po tym zajściu. . Ale wracając do sprawy tez że Pan robił zakupy przy kasie samoobsługowej, kiedy dwóch ochroniarzy i pracownik linii kas nie jaki Jarosław bo nazwiska nie znam stanęli nad nim wlepiając oczy w ekran co on nabija . Pracownik zapytany przez klienta czemu tak stoi odpowiedział z kpiną i uśmieszkiem na twarzy że patrzy czy kasa działa a ochroniarz popędzając klienta po chamsku odezwał się do tegoż Pana żeby nie gadał tylko szybciej płacił bo klienci czekają . Ja osobiście nie widziałem klientów czekających w kolejce do kas samoobsługowych . Paru klientów którzy widzieli te zajście w obronie stanęli poszkodowanego klienta , ale bez odezwu . Niech wreszcie centrala zajmie się pracownikami w Tesco Górczewska .Wielkim Poszanowanie wieloletni klient sklepów Tesco nie tylko w Polsce ale i w Anglii. Ps. W Anglii pracowniczy Tesco są bardzo kulturalni w porównaniu z pracownikami w Polsce

jolan
@Robercik

Bo polak polaka uwielbia gnebic gdy czuje ze ma wyższe stanowisko. Co do kas samoobslugowych to są potrzebne jak wrzut na t...,.Osobiście omijam je z daleka.

bocian

tesco spadło na psy jeżeli chodzi na Połczyńskiej, kasy katastrofa skąd oni biorą kierownika, z niej kierownik jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba, nie ma kasjerów uciekają, czyli nie ma porządnej kierowniczki, wszyscy którzy pracowali skarżyli się że pani kierownik ma przyjaciół i wrogów i po prostu traktuje po swojej przyjemności i koleżanek, a tych którzy nie przyjażnią się z szefową to mają ciężkie życie

stary teskowy

He! Pisza świeżych na wszystkie odcinki,karzą im się uczyć wszystkiego po miesiącu pracy. Żeby ich tylko nie wystraszyli i zniechęci li do pracy. W tak krótkim czasie można zrazić ich bo nie da się polubić pracy skoro w tak krótkim czasie daje się tyle obowiązków. Z drugiej strony starzy pracownicy nie zakceptuja ich i niestety ale kolegami naszymi oni nie będą bo wracają się nam w nasze odcinki macierzyste. Cwaniak. Do kitu z taką polityką.

andrzej

O cho przyjęli jakiegoś cwaniaczka strzelającego z ucha. Na pewno będzie migal się od ciężkiej pracy. Kocie to tak jak w wojsku, najpierw (usunięte przez administratora) My na tych odcinkach pracujemy wiele lat a ty myślisz ze wszystkie rozumy pozjadales i kozakujesz. Nie lubimy takich i kolegów tu nie znajdziesz.

@andrzej

Sprzedawcą to jesteś ty za bramą Cię dopadn (usunięte przez administratora) i takich frajerów jak ty to ja za kolegów nie chcę mieć baranie znikaj z pod kulonym ogonem !!!

superman

Nasz menager ma 25 tysi i możesz go pocałować w dupsko, kto tu jest debesciak.

nou fresz

Za to na t1 awansuje się w taki sposób że po dwunastu latach pracy przenoszą na fresza. Tak sie opłaca człowiekowi za lata ciężkiej pracy i poświęceń. Nie lubią jak pracownik się stawia i walczy o swoje,należy go w tedy uciszyć lub pozbyć. Za to świeżym obiecuje się złote góry, nawet się ich nie przemęcza i po miesiącu pracy pisze ich się na załadunku lub rozładunku, czy też na krosy żeby w pikingu nie pękła im żyłka pierdzaca. A multiskilerow traktuje się jak śmieci i zuca ich się po wszystkich odcinkach. Nie chodzą juz na swoje odcinki macierzyste bo znalazła się jaka (usunięte przez administratora) i na mieszała. Odebrano im wózki przypisane, teraz jeździ nimi kto popadnie i niszczy,nie dba. Ta firma zeszła na psy za sprawą obecnego menadżera i operacyjnego. Wprowadzają głupie procedury, metody pracy a zmianowi łykają je z pokolonym ogonem.

NOwy

To ładnie teraz jest Kierownikiem Magazynu w Eurocashu. Teraz to ma popis

Było tesco teraz euro
@NOwy

Czekaj jak go stąd wywalą z hukiem on kradziejstwo ma we krwi w wojsku kradł go wywalili trep na mordę zbitą. Wozi się teraz służbowym samochodem z żonką bo ona też tam robi a kto płaci za paliwo za amortyzację. Używanie samochodu służbowego w celach prywatnych i nie odprowadzanie od tego podatku to przestępstwo skarbowe. Gdzie jest skarbówka dlaczego za takich łachów się nie wezmę a ucziwych ludzi za 2 zł prześladują !?!?

mech
@Było tesco teraz euro

żal wam (usunięte przez administratora)he he ja chociaż mam 9 tyś i nie tyram za 2,5 tys pozdrawiam zazdrośnicy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO