Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Zenek

Firma strasznie wykorzystuje ludzi prawie wszyscy pracownicy paracuja na pół etatu lub mniej zarobki tez nie powalaja do tego jak przyjmuja do pracy to na stale tylko na kase praca nie jest ciezka ale atmosfera to juz co innego za plecami wszyscy pracownicy obgaduja sie jeden na drugiego gada

Tak niech szukaja kierownikow ale kompetentnych i znajacych się na robocie bo jak obserwuje tych nie ktorych ktorzy przeszliz magazanu T1 na fresha to porazka totalna porazka troje tylko sie nadaje na to stanowisko reszta beznadzieja ludzie narzekaja maja racje

Pinpogisci gora...palacze z buta na dol...bo przerwa ucieka hahahahahaha.I tak ma byc dzis znowu pogralem i się zrelaksowalem..Rakdo kieszeni nie wkladam bo paznokcie po opcinane..Jesli wiesz o czm mowie hehehebubuhahaha

Racjonalista

Z tą palarnią to dobrze niech te śmierdzące kopciuchy palą na dworze z dala od normalnych powiewających świeżością ludzi pozdro dla pinpogistów

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Dobrze ze nie ma tej palarni!!!!! Bo jak się przyszlo spozyc posilek to tylko smrod dymu papierosowego.A pinpong nie smierdzi..jest Ok dobry pomysl z tym tenisem.Ja dziekuje osobie ktora wpadla na tak genialny pomysl..A jak się nie podoba to zawsze mozna firme zmienic.Nic na sile nikogo tu nie trzyma..Ja ide do pracy na noc ,i przed praca pograc w pingla zajebiste zrelaksowanie...nie to co smierdzace faje---ochyda..lepiej se ziolo zapalta hahahaha

opi
@ja

To trzeba było jeść na dworze,miałbyś świeże powietrze. Mi tam nic nie śmierdzialo. Jak chcesz się zrelaksować to obie ręce włóż w kieszenie i wiesz co dalej robić?

vv

Ty mirek widzisz jedynie czubek wlasnego nosa. Jak sie przyjalem do tesco na palarni byly stoly i krzeselka. Mozna bylo zapalic i napic sie kawy. Kulturka. Teraz czterech gra a 40 osob biegnie na dwor zapalic i spocony wraca. Ludzie przychodza i uciekaja. Tto (usunięte przez administratora) Ile osob jest zadowolonych? 20? A 120 przeklina tego ktory wpadl na pomysl likwidacji palarni. Nie szanujecie woli ludzi to ludzie nie szanuja was.

Julka

Z 50 osób przebywających na przerwie zadowolone są dwie które w tego pingla grają. Reszta zamiast w spokoju i ciszy odpoczywać musi słuchać walenia w piłeczkę.

tenisista stołowy

Dlaczego zmieniają manadzera

palacz
@tenisista stołowy

Bo przeniósł palarnie na parking, w jej miejsce wstawił zielony stół na którym kołki odbijają piłeczkę, a to kosztowało!

zygi

Tak i pensja mała. Na waciki.

Mi

Fresh

fr

Macka się czepiacie zalosne te wasze wpisy....Powinien wszystkich wymienic .!!!!!! Za robote ....

nou fresz
@fr

A ciebie na czele. Z fresza do kamieniolomow. Lec za menadzem nie potrzeba tu takich jak ty. Ty wirusie.

total

Oby nowy menadzer przywrocil obyczaje ktore panowaly za mrozka to bedziena pewno lepiej. A jak nie to przyjde jak zwykle do roboty i bede myslal tylko fajerancie. Mogliby jeszcze wyrzucic macka, on jest sprawca tych podnoszonych norm i przenisien na fresza.

Nici jedz do Afryki , tam wylewaj zale.Odniose się do punktu 5. Skoro nie jesteś kierownikiem to skad te informacje.Ze chodzi się po zmianowych i dyktuje jak maja rozpisywac ludzi....czy grafiki.Jest jedno wytlumaczenie ze albo jestes sekcyjnym...albo to ty przesiadujesz u zmianowych.Wez sie za robote a nie wpisy beznadzejne!!!!!!!

Nicki Z Afryki
@ja

Nie żebym się czepiał ale mówisz, że jest jedno wytłumaczenie a potem wymieniasz dwa :D (jeżeli tak samo ciężko idzie ci praca jak myślenie to współczuję) Dobra, kulę uszy po sobie i biorę się do roboty.. ktoś musi pracować jak ty będziesz siedziała u zmianowych układać grafik i rozpiskę.

ttttttt......

Teraz będzie menager .....Ze wam się odechce pracowac..hahahahahaha

jendrula108

No nareszcie menager główny doczekał się swojej zapłaty na którą pracował przez sześć lat. Wydawało się że jak będzie nowy to będzie lepiej a okazało się jak zwykle a do tego jeszcze niezła szuja prostacko pokazująca swoją wyższość nad zwykłymi ludżmi. Poprzednik jak szedł przez magazyn to od razu było widać że to idzie dyrektor. Nowy chodził ze swoim szczekającym pieskiem (zastępcą Maciusiem)i sprawdzali kurz na gaśnicach bo na to ich tylko stać a nie prowadzić taki magazyn. W całym magazynie wszyscy się cieszą i czekają aż teraz wyprowadzą tę drugą szuję.

Bardzo smueszne ..czlowiek umarl bo mial serce slabe...I uwazaj jas zebys nie byl nastepny.....ten się smieje kto się smieje ostatni.

nerf

Nie siedź przed komputerem i nie grzej czterech liter,weź łopate i odsniezaj teren wokół magazynu. Ruch dobrze ci zrobi.

zainteresowany 123

widze ze jedni chwala sobie ale zdecydowanie wiecej jest negatywow. chyba odpuszcze ten magazyn sobie.

norbert

Nie chrzan głupot. Jeśli się pracuje na załadunkach lub rozladunkach to żaden ruch nie wiele da. Przy mrozie 15 stopni i wietrze wiejacym prosto w rampe jest zimno i można by było włączyć ogrzewanie. Retrakarze tez jeżdżąc nie mają lepiej. Normy da się wyrobić jak ma się co robić a nie jakieś śmieci. A ten ping pong był potrzebny? Szkoda na to pieniędzy , a papierosem dobra sprawa i pluje na tego co zlikwidował palarnie. Jak ktoś mówił za wiele to wylądował na freszu. O to tak można co powiedzieć .

zainteresowany 123

witma. chciałem zapytac jak wyglada praca w magazynie tesco (z perspektywy pracownika zatrudnionego przez firme)? jak wyglada sprawa normy i wynagrodzeni ?czym zajmuje ie pracownik tescowy a czym agencyjny? jak traktowani sa pracownicy tescowi?

norbert
@zainteresowany 123

A wiec tak. Stanowczo odradzam ci ta prace nawet przez firmę. Panują wysokie normy ,które ciężko wykonać. Jesteśmy oceniani co dziennie światełkami, często nie sprawiedliwie niższym niż zasłużyli my. Zarobki są lekko przekraczające 2000 zł netto. Jest zimno bo nie grzeją na magazynie nawet jeśli na dworze jest 15 stopni mrozu. Palarnia jest na parkingu wiec połowę przerwy w amoku,trzeba jeść w pośpiechu. Nie ma różnicy w pracy między agencja a tesco ,wykonujemy te same czynności. Szukaj innej pracy a ten magazyn omijaj z daleka. Nawet wózki są tragiczne. Początek zmiany to gonitwa za lepszym wózkiem. Wieczne zmiany,oszalał można. Powtarzam , omijaj z daleka ten (usunięte przez administratora) Praca tu udręką, nic nie robią by ułatwić nam pracę. Nasze zdanie się nie liczy. Nie można się nawet odezwać bo się ciebie pozbęda.

Nicki Z Afryki
@norbert

1. Jest zimno jak się stoi i rozmawia o nowych paznokciach albo o życiu innych ludzi, zamiast pracować. 2. Jesteś codziennie oceniany/oceniana światełkami. Jeżeli masz obie nogi i obie ręce a w dodatku trochę oleju w głowie to zrobisz to czego od ciebie wymagają a nawet będziesz miał czas na czynności z punktu pierwszego. 3 Jak dla kogoś ważniejsza od umowy o pracę i świadczeń socjalnych jest palarnia pod nosem to powinien poszukać innej pracy np. przy układaniu kostki brukowej... wieść niesie, że można tam nawet piwko strzelić sobie na przerwie co w połączeniu z papieroskiem jest wręcz wskazane. 4. Zarobki za niemyślącą, niezbyt ciężką pracę nie wymagającą żadnych kwalifikacji ani żadnych umiejętności rzeczywiście są, o zgrozo, lekko ponad 2 tysie. 5 Czasami w tej firmie w relacjach pracownik - kierownik odnosi się wrażenie, że ogon macha psem.. kierownicy często boją się zwrócić uwagę pracownikowi bo potem muszą go przepraszać. Pracownicy chodzą po zmianowych i dyktują im jak mają rozpisywać ludzi i układać grafik żeby było dobrze bo jak nie to się poskarżą do operacyjnego. Co kilka miesięcy masz możliwość wylewać swoje gorzkie żale na fujarce na tzw. panelu i mówić zarządowi co mają zmienić a oni się muszą do tego odnieść. Jak masz małe dziecko albo nawet jak go nie masz to możesz sobie chodzić wdg. grafiku indywidualnego To tak w temacie tego, że twoje zdanie się nie liczy. 6. Można się odezwać, natomiast jest wskazane żeby mieć coś mądrego do powiedzenia. Powiedziałbym wręcz,że niektórym hrabiankom się japa nie zamyka a już im ktoś mniej robi tym ma więcej do powiedzenia (dziwna tendencja warta do zbadania przez socjologów) 7. Wieczne zmiany.. jak to w firmie która stara się ewoluować i szukać lepszych rozwiązań. 8 Kupują nowe wózki ale ponoć nic nie robią żeby ułatwić pracę 9. Nie jestem kierownikiem, nie zapłacił mi nikt za tą opinię - po prostu jak Max Kolonko - MÓWIĘ JAK JEST.

Szczawin

Szczawin rządzi na T 1 gamonie i lamusy wszystkie odcinki nasze jesteśmy najlepsi

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO