Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

lll

Tesco w teresinie nie ma zalet. Po tylu latach pracy, co robią z pracownikami? Socjal co raz mniejszy ,pensja stoi w miejscu. Ciągle zmiany. Wszystko przeciw pracownikowi, nic dla niego. Stanowczo odradzam ten magazyn. Szkoda życia i zdrowia.

Twet

Duża firma, a i owszem. To forum tyczy się stricte magazynu w Teresinie. A osoba naganiacz, kolorująca rzeczywistość, cały czas wspominająca o wyimaginowanych zaletach, po prostu mnie rozbraja. Ale rozumiem takie działanie firmy. Próbują jak mogą. Po ostatnich rekrutacjach i ilości osób chętnych na pracę tutaj dokładnie widać jakie są realia. Ludzi interesują głównie zarobki a nie socjal srocjal czy pięknie nazwane stanowiska.

Twet

Nurek, tomek etc. Zdecyduj się na jedno imię, nick. Świetne pieniądze w pulire.. Az w oczy kole ta sztucznosc :-) Ale to dobrze. Chyba kazdy sie juz połapał że to lipne opinie.

sześć za godzinę

Tak, bardzo dobre przez ten syf Puliare czy jak to ich zowią buhhaha

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Utrew

Nie nudzi ci się jeszcze pisanie tych bzdur? Wspaniała oferta, ciekawa propozycja, rewelacyjne szkolenia, możliwość awansu, genialne wszystko bka bla bla... Dla informacji innych. "Doradca klienta" to ttlko pięknie nazwane stanowisko. Po ludzku to kasjer, sprzedawca. Nikomu nic nie umniejszajac oczywiście. Ale na tym prostym przykładzie widaćwidać jakie zabiegi są stosowane aby przyciągnąć kogoś do pracy. Ludzie z Ukrainy po wypłacie wyjeżdżają, zostają nieliczni desperaci.

Orgazm z Rotterdamu
@Utrew

Dokładnie. Podobno szukają też konserwatora powierzchni płaskich czyli ni mniej ni więcej tylko... kogoś kto podłogę w kiblu umyje :P

pradziadek

To spi, ,,ep, ,rzaj. Nikt cię tu nie chce. Niech nam oddadzą kierowników których przenieśli na fresza i kolegów których zwolnili lub przenieśli na fresza. Każdy nowy jest tu nie miłe widziany ,jak i ta cholota ze wschodu.

mlkjas

Ten Mireczek pracuje od poniedziałku do piątku, a w weekend drapie się po genitaliach. Nawet rzucił palenie bo przełożony mu kazał. A kiedyś jarał jak smok. Oddajcie palarnie bo się pozwalniamy!

TO PAJAC
@mlkjas

TAK TO TEN SAM JARAŁ JAK ZESCHIZOWANY A ZEBY WEJS W DU..PE ZUCIŁ I DALEJ UDAJE IDIOTE ZE NIBY PALENIE SZKODZI

john

proszę o odpowiedź czy pracownik monitoringu pracuje w święta- w nocy

Uter

Wiesz mireczku czy jak Ci tam naprawdę.. Twoja celowa retoryka jest naprawdę żałosna. Jeżeli wolne weekendy i święta jest dla Ciebie oznaką leserstwa, leżenia bykiem, to widać że jesteś naganiaczem na usługach tesco :-) albo masz zryty łeb. Dużo płacą za pisanie tych pozytywnych komentarzy? Za odwracanie kota ogonem? :-)

Jaro "ODOL"

Ha lamusy i co zatkało ruskie kakało Jaro "ODOL" Książe T1 powraca z nowym rekordem

Uter

To ja powiem czemu nikt tu nie chce pracować. W innych firmach zarobki takie same lub większe, weekendy wolne, święta wolne. Ale spoko spoko.. Ukraina da nam pracowników. I nie zmieni sytuacji to żałosne wypisywanie sztucznych pozytywnych komentarzy. Każdy glupi się połapał że propaganda.

kamil

Co? Tesco się rozwija? Chyba u ciebie w mózgu. Sklepy się zamykają. Ludzi zatrudniają na pół etatu, przez co jest coraz niższy socjal. Od co najmniej czterech lat bony są takie same a jak ktoś pracuje sam na siebie dostaje grosze..200 zł na święta. Awans? W teresinie żeby dostać multi trzeba oracy pół roku bez pomyłki i z zielonym światełkiem. Tak mała pomyłka i wszystko na marne. Jaki awans? Kierownika można zrobić ,ale trzeba by (usunięte przez administratora) dla ludzi. Tak. Takich potrzebują kierowników. Wiec nie pisz fałszywych opinii o tym obo..zie pracy.

smerf pracus
@kamil

ich pan podobno zostanie nowym menadzerem tesco, tak wszystkim rozpowiada. że to niby z niego supermen.

tesco

Ludzie pójdą do Piotra i Pawła. Na magazynie aż huczy od plotek. A mój znajomy pracuje tan tylko że w Błoniu to warunki pracy, atmosfera, urlopy i podejście do pracownika zupełnie lepsze. Social podobny. Paczki i bony lepsze i bardziej sprawiedliwe. Jeśli to prawda co slyszalem o zarobkach retrakarzy to życzę tej firmie Powodzenia. I zacznijcie szkolić Ukrainę bo oni wam zostaną.

zwrot akcji

Skoro praca jest spoko, to czemu polacy nie chca tu pracowac? Szukacie taniej sily roboczej ze wschodu, wykorzystujac ich kiepska sytuacje zanirzajac im pensje wobec polakow. Pozwalnialiscie polakow bo nie chcieli pracowac za 7zl. Tescowi twierdza ze jesli w tym roku nie dostana podwyzki beda szukac innej pracy. Tam gdzie sa lepsze warunki, lepszy sprzet, palarnia, normalne procedury i nie ma swiatelek. Nie poskakujcie bo pozwalniamy! Ludzie nie zatrudniajcie sie tu, zryja wam psychike.

fan i nie fan

Tak jak nie było ping ponga to ci co nie palili nie wiedzieli co ze sobą zrobić! Drapac się więc po ja..jach aż nie miło. Menadżer nie mógł wtedy jeść patrząc z obrzydzeniem na drapiacych się po genitaliach. I tak narodził się pomysł ping ponga.

luk

Jakim prawem nazywasz mnie dzieckiem niki z afryki? Mam prawie dorosle dzieci i ponad 20 lat stazu pracy. Wiec chamuj. Jakie tu masz przywileje ,ulgi nie mam i nie potrzebuje grafiku indywidualnego. Skoro jest tak wspaniale ,firma ma problemy z zatrudnieniem ludzi. Szuka za wschodnia granica, bo coraz rzadziej polak chce pracowac wobec takich procedur. Brak podwyzek wynagrodzen ,niskiej jakosci sprzet, brak palarni, cigle zmiany ze uciekaja nawet starzy pracownicy. Jakies transfery z magazynu nagazyn. Ludzie maja dosc. Szacunku!

lll

Zlikwidowanie palarnii to poważny błąd. Mało kto tu chce teraz pracować. Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem żeby w jakiejś firmie nie było palarnii. Tylko tesco ma takie dziwne procedury. Ludzie coraz częściej szukają nowej pracy. Nikt nie lubi być manipulowanym i zmuszani do podjęcia decyzji z którą się nie zgadza.

heniek

Wole marznać niż patrzeć na twój pysk. Kto pali ma klasę. Nie palisz to zasuwaj. Tobie przerwa się nie należy. Wali to od ciebie potem, jak się na biegasz za piłeczka. Ty wolisz maryche zażyć lub dać w zyle l

Nie palący!!!
@heniek

Kto pali ma klasę????? Ty chyba kpisz!!! To taka sama uzywka jak woda lub piwo! Jaka klasa?? Wiesz w ogóle co to znaczy mieć "klasę"??? Proponuje zapytać wujka Google bo chyba ci sie przyda ta informacja na temat " Klasy"!!! Pozdrawiam henia który ma klasę jak jara pety!!!!

wiosna
@Nie palący!!!

To gamonie pozwalniać nie których za darmo biorą kasę .Radek Załuski to jest gość.

Rymy rymy

Nie ma mocnych na pinponga, dzis juz kazdy peciarz krzaka, ze na dworzu jak sie jara marznie nawet z mordy para.... Wole troche sie poruszac niz mam smierdziec z kilometra, bo gdy peciarz sie odezwie z ryja capi nie potrzebnie, wiec jak wracasz z przerwy stara-y nie odzywaj sie bo walisz!! Taki moral z tego taki, zagraj w pingla a nia PALISZ!!!

poi
@Rymy rymy

dobre powiedz to w oczy sekcyjnym zmianowym bo raptem może jest 5 kierowników którzy nie palą, a jak idziesz skamlać o wolny weekend to do ściany mówisz, a nie do przełożonego.Tępi idioci

bon
@poi

Co się dziwisz, sekcyjny w tesco to bardzo odpowiedzialna i stresująca praca, prawie jak chirurg albo saper. Co się dziwić, że sobie zapalą - im się dodatkowa przerwa na fajkę należy.

luk

Uwaga nie zatrudniajcie sie w tym obozie. Tu jest wyzysk, kiepskiej jakosci sprzet. Mam na mysli wozki. Ciagle zmiany,wysokie normy i oceniaja nas swiatelkami. Nie ma palarni w budynku, tylko na parkingu. Odradzam kategorycznie.

Nicki z Afryki
@luk

Masz pojęcie dziecko o czym piszesz używając słowa " (usunięte przez administratora) quot;? Tesco to co najwyżej "przedszkole dla niepełnosprawnych" jeżeli już chcesz tą pracę do czegoś przyrównywać - same ulgi, przywileje i indywidualne grafiki.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO