mmt chata polska

Poznań

Opinie o mmt chata polska

tajemniczy klient 2011-09-29 17:25
Praca w chacie polskiej to jak [usunięte przez moderatora], dziewczyny pracują tam jak cyborgi za 1044 zł, nieraz widziałam jak dwoją się i troją dwie na sklepie ponad 100 metrowym i te wymuszone DZIEŃ DOBRY, SIATECZKĘ PODAĆ ,MOŻE COŚ Z PROMOCJI I ZAPRASZAMY PONOWNIE jestem w sklepie po kilka razy więc dla mnie jest to żenada...jeśli chcą być przyjaźniej odbierani niech zaczną szanować swoich pracowników!!! [usunięte przez moderatora]też pozostawia wiele do życzenia... Zdecydowanie nie poleciłabym tam nikomu pracy...!!!
niedoszły pracownik 2015-06-14 14:56
Rekrutacja w Chacie Polskiej to porażka. Fakt: miła pani przeprowadza rozmowę początkową, zaprasza na test. Na moje pytanie kiedy będzie informacja o wyniku testu padła bardzo konkretna odpowiedź: za 2 - 3 dni. Minęły trzy miesiące i zero odzewu, natomiast ogłoszenie pojawiło się ponowni kilka razy, w tym rwnież przez agencje pracy. Czy to tak trudno poinformować kandydata: dziękujemy nie tym razem...
nati 2016-03-13 23:18
pracowałam tam z ok.2 lat. to najgorsza firma jaka istnieje, ponosicie koszty za wszystko np. nie zdane gazety, manko w kasie , czy straty na sklepie. Pracownicy traktowani są gorzej jak szmaty.. zarabiasz najniższa krajową a pracujesz za 4 osoby bo kierownictwo udaje księstwo i nie kiwnie palcem na nic, nic nie wiedza jakie papiery masz dostarczyc i musisz sam sobie znalesc w internecie informacje co musisz im doniesc,
x 2016-08-21 11:57
brak słów
jess 2016-10-03 18:39
pracowałam tam 15lat ,gdy się zwalniałam nie usłyszałam słowa dziękuję wręcz przeciwnie Pani A...... STWIERDZIŁA że się zwalniam ponieważ się wypaliłam żenada .
pola 2016-10-03 22:11
co za gady!!!!!!
Obserwator 2016-11-18 18:10
Kiedyś przyjemnie się tam pracowało jakieś 10 lat temu! teraz to jest najgorszy pracodawca zarobki nie adekwatne do wymagań, (wyzysk człowieka przez człowieka). Bardzo stresująca praca, a to co się dzieje w Chacie Polskiej pod Lipami to jest jakiś koszmar podchodzi to pod [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowniczki tam które prowadzą zmiany są zmarnowane biegają do kasy, z towarem są nerwowe zmęczone a klienci wyjątkowo wredni. Ubliżają im, mieszają z błotem a one są naprawdę sympatyczne. Dziewczyny może jakaś inspekcja pracy?????
jk 2016-11-21 19:32
Niech wypowiedzą się pracownicy, nie bójcie się może się coś zmieni i będą was traktować jak ludzi!
Polak 2016-12-05 06:33
ja jestem przychylnie nastawiony do pracy w sklepie Chata Polska dobrze platne wynagrodzenie nawet 3000 netto !!!! Wiadomo ze ci co duzo kasy maja to zawsze beda nazekac !!!!
meg 2016-12-12 15:19
Te 3000 tys netto to chyba twoje marzenie!Pracowałem w Chacie Polskiej ledwo 1500zł netto a góra bawi wycieczki sponsorują lizuską na Maltę poleciały lizusy
Bobo 2017-03-21 17:42
To najgorszy pracodawca, zero szacunku dla pracowników,no chyba,że lizuski które nawet przeterminowany towar na dziale mięsa,wędliny będą sprzedawać aby swój tyłek chronić i grać tak aby góra była zadowolona.Szkoda tylko klientów,że są nieświadomi tego jaki towar kupują - a towar oczywiście jest zachwalany i polecany z uśmiechem od ucha do ucha.
Żaden sanepid nie pomoże,ponieważ oni zapowiadają wcześniej swoją wizytę.
Chata Polska nawet nie wypłaca nadgodzin, jak kiedyś dostałem kasę za nadgodziny to w formie dodatkowej umowy zlecenie niby za roznoszenie ulotek - to jakaś kpina
Andriu 2017-04-07 12:07
Jako klient opiszę sklep na ul.Garbary 57 gdzie na pierwszy rzut oka widać że nie ogarniają nawet otoczenia,a zacznę od walających się od rana śmieci w okolicach sklepu,na ciągłych kolejkach o każdej porze a skończywszy na robieniu z klienta idioty bo panie na kasie co chwila proponują jakieś drobiazgi ale to pewnie kierownictwo albo nawet sam właściciel im każe,żenujące aż odechciewa się robić zakupów!
Adam 2017-05-20 15:55
Jako stały klient, robiący tam zakupy każdego dnia opiszę sklep na ul.Garbary 57. Ci biedni pracownicy wylewający siódme poty tam, pracują za marne grosze dwojąc się i trojąc. Widzę jak drobne dziewczęta dźwigają tam wielokilogramowe worki i pudła bez ustanku w tą i spowrotem, nie wspominając, że jedna dziewczyna, bodajże zastępca kierownika, w ciągu sekund jest w kilku miejscach na raz, wykłada towar, zaraz kroi wędliny, po cym biegnie na drugą strone żeby obsłużyć kasę. Gdzie stojąc w kolejce słyszy się wynużenia klientów jak to jest źle bo kupując batonika za uwaga - 89 groszy rzuca kasjerce 200 zł mówiąc nie mam drobnych i, że to kasjerki problem, że nie ma czym wydać. Mój znajomy pracował w jednej z Chat i co może powiedzieć? Wyzysk, czysty wyzysk, rotacja pracowników na porządku dziennym bo nikt nie będzie im w takich warunkach pracował. Kto przychodzi na rozmowę o pracę zaraz rezygnuje słysząc o wynagrodzeniu. Ludzie, miejcie trochę szacunku i zrozumienia dla pracujących tam osób. Co do Garbar nie miejcie pretensji o kolejki gdy na całym sklepie często pracuje tylko 3 osoby, jedna na kasie, jedna wykłada towar, a jedna na dziale mięsnym. Miejcie pretensje do Zarządu, że tyle im płacą, że nikt nie chce tam pracować. Co do śmieci dookoła miejcie żal do żulerstwa mieszkającego w okolicy.
byla pracownica 2017-05-20 19:30
Pracowlam tam jakis czas. Wyzysk niesamowity. Pracujac za pieciu dostajesz najnizszą krajowa. Gora robi wszystko bys jak najmniej zarobi, obtracajac wszystko co tylko sie da. Zarobki nie adekwatne do wkladu pracy i wymagan. Starasz sie, zalezy ci, wylewasz pot za kilka osob, a nic nie zarobisz. Szkoda zaangazowania i zmarnowanego czasu. Jesli mysla ze ktos majac rodzine, male dziecko bedzie im pracowal za 1400-1500 zl to sie grubo myla. Sami ukraincy ktorzy nawet po polsku nie mowia zaczynaja tam pracowac, chata polska? chyba ukrainska. wstyd.
Monika 2017-06-06 17:22
Witam tyczy sie sklepu na Garbarach 57 , codziennie robię zakupy w tym sklepie są bardzo miłe Panie na Dziele Mięsnym przyjemnie sie u Nich kupuje , Uśmiechnięty Pan Kierownik w Okularach wszędzie go pełno ... potrafi odpowiedzieć na każde pytanie jak i pomóc gdy czegoś nie mogę poszukać , Pani Jolka jest Maskotką tego sklepu zawsze uśmiechnięta jak z Kabaretu !! niestety od 2 Dni Przychodzę rano gdy Te osoby wyżej wymienione poprawiają mi humor Pani przy Kasie o imieniu Ewelina zero uśmiechu kasuje towar tak jak by tam stała za karę za każdym razem słyszę , że za takie grosze Ona nie będzie robiła lub za kogoś pracowała wydaje mi się że jako Osoba trzecia nie musi wiedzieć o tym , ile zarabiają , jakie maja problemy jest Mi przykro , że musiałam to napisać bo Szanuje te osoby które tam pracują bo naprawdę dają z siebie wszystko i poty leja Tylko pytanie Czy Państwo doceniacie Tych pracowników czy faktycznie płacicie im takie grosze jak wyżej ktoś napisał bo to już lekka przesada jesli ktoś zarabia 1450zł jak Utrzymać rodzinę ?? Jak życ?

Jako stała Uśmiechnięta Monika proszę o docenienie Tych pracowników !!!
p.s . nie wiem czy Oni to czytają ale proszę Im tego @ pokazać Niech wiedza że są WIELCY !!!!
Poznanianka 2017-06-23 17:47
Nie polecam pracy w Chacie Polskiej. Nie maja szacunku do pracujacych tam ludzi, wyzyskuja czasowo i pienieznie. Zbyt duze obciazenie fizyczne dla kobiet. Powiem wam jedno - albo zainwestujecie w wasza kadre (nie, nie ta siedzadza na stolkach i udajaca, ze pracuje - tak Wy. Ale ta, ktora biega w pocie czola z towarem po sklepie i obsluguje klientow). Albo z tej Chaty Polskiej wam zgliszcza zostana, juz dzis nikt nie chce tam pracowac.
Zostaw swoją opinię o mmt chata polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mmt chata polska