mmt chata polska

Poznań

Opinie o mmt chata polska

tajemniczy klient 2011-09-29 17:25:55
Praca w chacie polskiej to jak [usunięte przez moderatora], dziewczyny pracują tam jak cyborgi za 1044 zł, nieraz widziałam jak dwoją się i troją dwie na sklepie ponad 100 metrowym i te wymuszone DZIEŃ DOBRY, SIATECZKĘ PODAĆ ,MOŻE COŚ Z PROMOCJI I ZAPRASZAMY PONOWNIE jestem w sklepie po kilka razy więc dla mnie jest to żenada...jeśli chcą być przyjaźniej odbierani niech zaczną szanować swoich pracowników!!! [usunięte przez moderatora]też pozostawia wiele do życzenia... Zdecydowanie nie poleciłabym tam nikomu pracy...!!!
niedoszły pracownik 2015-06-14 14:56:26
Rekrutacja w Chacie Polskiej to porażka. Fakt: miła pani przeprowadza rozmowę początkową, zaprasza na test. Na moje pytanie kiedy będzie informacja o wyniku testu padła bardzo konkretna odpowiedź: za 2 - 3 dni. Minęły trzy miesiące i zero odzewu, natomiast ogłoszenie pojawiło się ponowni kilka razy, w tym rwnież przez agencje pracy. Czy to tak trudno poinformować kandydata: dziękujemy nie tym razem...
nati 2016-03-13 23:18:53
pracowałam tam z ok.2 lat. to najgorsza firma jaka istnieje, ponosicie koszty za wszystko np. nie zdane gazety, manko w kasie , czy straty na sklepie. Pracownicy traktowani są gorzej jak szmaty.. zarabiasz najniższa krajową a pracujesz za 4 osoby bo kierownictwo udaje księstwo i nie kiwnie palcem na nic, nic nie wiedza jakie papiery masz dostarczyc i musisz sam sobie znalesc w internecie informacje co musisz im doniesc,
x 2016-08-21 11:57:36
brak słów
jess 2016-10-03 18:39:12
pracowałam tam 15lat ,gdy się zwalniałam nie usłyszałam słowa dziękuję wręcz przeciwnie Pani A...... STWIERDZIŁA że się zwalniam ponieważ się wypaliłam żenada .
pola 2016-10-03 22:11:20
co za gady!!!!!!
Obserwator 2016-11-18 18:10:29
Kiedyś przyjemnie się tam pracowało jakieś 10 lat temu! teraz to jest najgorszy pracodawca zarobki nie adekwatne do wymagań, (wyzysk człowieka przez człowieka). Bardzo stresująca praca, a to co się dzieje w Chacie Polskiej pod Lipami to jest jakiś koszmar podchodzi to pod [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowniczki tam które prowadzą zmiany są zmarnowane biegają do kasy, z towarem są nerwowe zmęczone a klienci wyjątkowo wredni. Ubliżają im, mieszają z błotem a one są naprawdę sympatyczne. Dziewczyny może jakaś inspekcja pracy?????
jk 2016-11-21 19:32:02
Niech wypowiedzą się pracownicy, nie bójcie się może się coś zmieni i będą was traktować jak ludzi!
Polak 2016-12-05 06:33:48
ja jestem przychylnie nastawiony do pracy w sklepie Chata Polska dobrze platne wynagrodzenie nawet 3000 netto !!!! Wiadomo ze ci co duzo kasy maja to zawsze beda nazekac !!!!
Zostaw swoją opinię o mmt chata polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mmt chata polska