“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Opinie o “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Szanowna Pani/Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za zapytanie. Jeśli dane stanowisko wymaga znajomości j. angielskiego, to rozmowa przeprowadzana jest zarówno w j. polskim jak i angielskim. Jeśli mowa jest o rozmowie wyłącznie w j. angielskim, to nie stanowi to dla nas żadnego problemu – takie rozmowy również przeprowadzamy na co dzień z kandydatami z zagranicy. Zachęcamy do aplikowania! :) Serdecznie pozdrawiamy, Zespół U Jędrusia

Czy istnieje możliwość rozwoju w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Szanowna Pani/Szanowny Panie, nie tylko istnieje taka możliwość, ale jako organizacja, bierzemy także w tym procesie aktywny udział. Szczególną uwagę poświęcamy rozwojowi umiejętności i kwalifikacji naszych pracowników tak naprawdę już od pierwszego dnia pracy. Jesteśmy otwarci na zatrudnienie zarówno osób nie posiadających kwalifikacji, doświadczenia, osoby gotowe do przekwalifikowania się, jak i osoby już doświadczone zawodowo. Każdy nowy pracownik jest wdrażany zgodnie z naszymi procesami on-boardingowymi i szkolony przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasz zespół liczy ponad 1000 pracowników i staramy się go świadomie kształtować i rozwijać, stale inwestując w kompetencje naszych pracowników m.in. poprzez odpowiednio dopasowane kursy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne czy nawet studia. Ścieżki rozwoju zawodowego oczywiście różnią się w zależności od danego działu, ale niezmiennie dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać umiejętności naszych pracowników, niezależnie od miejsca w strukturze organizacyjnej. Poza możliwością rozwoju w obrębie danego stanowiska i wewnątrz działu, jesteśmy także otwarci na zmianę stanowiska w ramach rekrutacji wewnętrznych, do czego zawsze gorąco zachęcamy :) Każdy pracownik przyczynia się do sukcesu naszej organizacji, dlatego najważniejsze są dla nas jego chęci rozwoju, inicjatywa, zaangażowanie i ciężka praca, które nie pozostają niezauważone. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół U Jędrusia

Nie polecam,słoma i szkielet niech się wezmą za robote a nie donosić do biura na swoich.

Aktualność

miło nam powitać Cię na profilu U Jędrusia Sp. z o.o.

Pozwól, że pokrótce się przedstawimy – swoją działalność rozpoczęliśmy w 1979 roku jako mała, rodzinna, krakowska restauracja specjalizująca się w kuchni staropolskiej. Aktualnie, po ponad 40 latach istnienia, jesteśmy jednym z największych producentów produktów chłodzonych w Polsce. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników.

Jesteśmy tu nie tylko po to, abyś wraz z innymi kandydatami, pracownikami, mógł wymienić się swoimi spostrzeżeniami nt. pracy w naszej firmie, ale także po to, aby bezpośrednio odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. W związku z tym, zachęcamy do dzielenia się między sobą opiniami i wymiany spostrzeżeń nt. pracy w naszej firmie.

Chcemy podkreślić przy tym, że zależy nam na utrzymaniu merytorycznego poziomu na forum. Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników, jednakże prosimy pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem, naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Dotyczy to również wpisów szerzących nienawiść bądź zawierających treści niemerytoryczne.

Chcesz do nas dołączyć? Procesy rekrutacyjne prowadzimy przez cały rok, dlatego zachęcamy do regularnego zaglądania na naszą stronę i media społecznościowe. W zakładce "Praca" znajdziesz nasze wszystkie aktualne oferty pracy. Jeśli któraś przypadnie Ci do gustu — aplikuj. Jeśli w tym momencie nie widzisz odpowiedniej dla siebie oferty, napisz do nas bezpośrednio na adres: rekrutacja@u-jedrusia.pl.

Nie otrzymałeś odpowiedzi na zadane pytanie? Chciałbyś wyjaśnić niepokojące Cię kwestie? Zachęcamy do kontaktu z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: rekrutacja@u-jedrusia.pl lub pod numerem telefonu: 609 094 128. Dołożymy wszelkich starań, aby udzielić rzeczowych i wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania :)

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół U Jędrusia
Pracownik Gospodarczy

Bardzo profesjonalny, począwszy od pierwszej rozmowy telefonicznej do spotkania w którym po chwili uczestniczyły dwie bardzo dobrze przygotowane Panie, które miały wyczerpującą odpowiedź na moje pytania.

Rzeczowe, mające związek z moim CV jak i motywacją.

Shakur

Witam, poproszę o informację zwrotną na temat wakatu operatora maszyny produkcyjnej. Jaka jest średnia wypłata ??

Bombel
@Shakur

Pierwszy miesiąc jest umowa zlecenie za 17 zł netto na godzinę plus 20% za nocki. Praca na trzy zmiany. Jak nie będziesz chodził w soboty, niedziele lub w święta to zapomnij że przedłużą z tobą umowę. Praca bardzo ciężka i monotonna. Ludzie tam pracują jak roboty. 70% pracowników to Ukraińcy.

Helena
@Bombel

napiszesz w jakich godzinach sa zmiany ? 6-14, 14-22, 22-6 czy jakos inaczej wyznaczone ? czy duzo chetnych jest na same nocki czy kazdy ma po równo dzielone?

Bombel
@Helena

Praca jest na trzy zmiany 6:14 14:22 22:6 Pierwsze trzy tygodnie się szkolisz i chodzisz do pracy na pierwszą zmianę. Po trzech tygodniach zaczynasz pracować na trzy zmiany; Pierwszy tydzień nocki Drugi tydzień popołudniówki Trzeci tydzień na rano i tak w kółko Jak chcesz pracować same nocki to można się dogadać, parę osób tam tak pracuje.

@Bombel

Bzdura praca na dwie zmiany pierwsza umowa zlecenie na miesiąc potem umowa o pracę. Pracuje się albo na dwie zmiany albo tylko na nockę ( zmiana sprzątająca oraz zakończenie dziennej produkcji) jest zapieprz w pracy jest i jest monotonna.

@Bombel

Dzień dobry, Firma U Jędrusia obecnie posiada 3 zakłady produkcyjne. System pracy, który jest wprowadzony w Zakładzie Morawica obejmuje pracę na dwóch zmianach czyli 06.00-14.00 oraz 14.00-22.00, które rotują tydzień na tydzień. Nocna zmiana jest zmianą stałą dla osób zdecydowanych do pracy w godzinach 22.00-06.00. Zakład produkcyjny Wieliczka pracuje w systemie 3 zmianowym: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00. Na wszystkich zakładach produkcyjnych mamy zatrudnionych pracowników zarówno z Polski jak i z zagranicy, natomiast nie prawdą jest, że tak liczną część zespołu stanowią osoby z Ukrainy. Podczas rozmowy rekrutacyjnej kandydaci informowani są o warunkach pracy oraz systemie pracy, jest także przekazywana informacją o możliwości pracy w weekendy. Kwestią indywidualną jest czy praca jest ciężka i monotonna gdyż jest to subiektywna opinia. Na pewno praca na produkcji jest pracą fizyczną w warunkach zarówno ciepłych jak i chłodnych o czym informujemy kandydatów podczas rozmowy. Praca w soboty oraz święta nie jest obowiązkowa i na pewno nie stanowi warunków do przedłużenia umowy.

Bombek
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Oczywiście że trzeba pracować w soboty, niedziele i święta bo pracowałem tam przez dwa miesiące i wiem jak to się odbywa. Jak operator maszyn nie zgodzi się na przyjście w weekend do pracy, to jest wzywany do dyrektora na rozmowę. Na rozmowie o pracę pan dyrektor nie wspomniał ani słowem że pracuję się w weekendy, dowiedziałem się dopiero od pracowników że weekendy to priorytet w tej firmie. A jeżeli chodzi o Ukraińców to na pewno jest ich więcej niż Polaków. Na szczęście już tam nie pracuję

Wd70
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Na rozmowie wstępnej wszystko mi dokładnie przedstawiono, miałem wybór różnych stanowisk i pełny ich opis łącznie z obciążeniami jakich można się tam spodziewać. Co do pracy w dni ustawowo wolne też wszystko było jasno powiedziane, a na wszelkie pytania były jasne odpowiedzi więc nie rozumiem tych żali.

Gabriela
@Wd70

Tak właściwie to jakie wtedy stanowiska miałeś do wyboru? Często jest tak, że na każdym kogoś brakuje czy miałeś jakąś wyjątkową sytuację wtedy?

maja

Hej, jak pracuje się na produkcji tzn. atmosfera, współpracownicy, czy jest jakas przerwa w pracy? czy pracują tam ludzie młodzi czy raczej osoby starsze?

Roki

Konkretnie, pracując na cały etat, ile można tam miesięcznie zarobić pracując na produkcji?

@Roki

Szanowny Panie, Szanowna Pani bardzo dziękujemy za zapytanie. Wysokość miesięcznego wynagrodzenia to indywidualna kwestia – składa się na nią wiele czynników, takich jak: doświadczenie kandydata, posiadane kwalifikacje, umiejętności, dyspozycyjność etc. Stawka ustalana jest z każdym kandydatem indywidualnie na rozmowie i w zależności od wymienionych wcześniej składowych oraz dodatków w postaci np. dodatków kwalifikacyjnych, za pracę w weekendy lub godzinach nocnych, stawka ta ulega zmianie. Biorąc pod uwagę powyższe pytanie i wymienione czynniki, nie możemy w tym momencie jednoznacznie na nie odpowiedzieć. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany którąkolwiek z naszych ofert pracy, zachęcamy do kontaktu w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego, na którym szczegółowo przekażemy wszystkie informacje i odpowiemy na pytania. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 609 094 128 lub adresem e-mail: rekrutacja@u-jedrusia.pl Serdecznie pozdrawiamy, Zespół U Jędrusia

Życzliwy
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

I to jest konkretna odpowiedź!!!

Były Pracownik

Nie polecam pracy w tym pseudo zakładzie . Firma bardzo mało płaci zarówno pracownika fizycznym jak i na specjalistycznym. Głównie panują tu plotki i (usunięte przez administratora) . Brak solidnego wdrożenia pracownika . Jak ktoś ma jakieś doświadczenia w pracy w zakładach produkcyjnych to dwa razy bym się zastanowił sadzać po ogłoszeniach na pracuj pl rotacja jest ogromna

Zdegustowana
@Były Pracownik

Dokładnie tak!!! Niestety usuną nasze komentarze. Ale ta firma jest straszna. Szkoda zdrowia psychicznego.

morgrabia

ja z innej bajki? Czy to prawda, że wszystkie Wasze sklepy w KrK są zamykane? Tak usłyszałem od jednej z pań z punktu pod Halą Targową, którego już nie ma. Twierdziła, że wszystkie sklepy zostają zamknięte. Często u Was kupowałem i teraz brakuje tego sklepu :(

LPR

Dzień dobry - ta firma bardzo malo płaci. Nie polecam nikomu tam pracować. Od wielu lat nie znam nikogo kto byłby zadowolony z tej pracy, jedyne co jeśli ktoś ma blisko do domu z Morawicy.

Renata
@LPR

Bardzo mało płaci, to znaczy ile? Najniższa krajowa czy jak?

ANON
@Renata

Dokładnie tak. Najniższa + jakieś premie ale obcinają za wszystko. Nie ma cie 1 dzień w pracy to od razu leci po wszystkim. Sama podstawa to zazwyczaj minimalna. Ludzie co pracują 10 lat mają na umowie ok. 4k brutto

Gabriela
@ANON

Tzn po prostu tutaj premia frekwencyjna jest, tak?

Zzzz

Co w sprawie wczasów pod gruszą temat jak szybko sie urodził tak szybko umarł

Renata
@Zzzz

A co, miała być jakaś kasa z tego tytułu?

flądra

Co masz na mysli?

Sabina

Boże, co za nędzna próba dyskredytacji..

Bogdan
@Sabina

Czyli masz o nich inne zdanie? Opowiesz w ogóle jak ci się tu pracuje? Ile już tu siedzisz?

questionman

Czy istnieje możliwość pracy bez świadczenia jej w porze nocnej?

Róża

Jedna wielka porażka!!! Powiem w skrócie . Panie są wysyłane na ściąganie klusek na parze , ciągną te ciężkie wózki z blachami pełnymi klusek po czym każdą z tych blach muszą ściągnąć żeby z tej blachy powiedzmy specjalną szpachlą ściągnąć kluski gdy w tym czasie panowie stoją na linii odbierając pierogi i polewając je olejem. Kto wykonuje cięższą pracę???

@Róża

Zakres wykonywanych prac jest dostosowany do bieżących przepisów kodeksu pracy i przepisów bhp oraz uwzględniający treść zaświadczenia o zdolności do pracy. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

lol
@Róża

To teraz już wiesz jak sie czują faceci,którzy z reguly często wykonują więcej za tą samą stawke na równorzędnym stanowisku.Nie mówie o tej firmie akurat ale jak to z reguły wyglada.

oli

co?

takiNormalny ul
@Róża

dokładnie na tak zwanych paruchach są osoby które sobie radzą.... nie ma wyzysku... niestety praca na tym stanowisku jest wymagająca ale adekwatnie wynagradzana... każda zła oponia to tylko zaklana rzeczywistość... w każdą osoba która uważa że jest źle powinno to zgłosić kierownikowi... pracuje tam prawie 15 lat... i każdy kto chce zmienić stanowisko nie ma problemu... jak komuś źle to niech idzie do innej pracy i zakładu i niech prosi się o wypłatę... tu zawsze jest na czas...

NO FOR FEMINISM
@Róża

co mam ci powiedziec, chcieliscie rownouprawnienia - macie.

@takiNormalny ul

Wymagająca i jest ale z tym, że adekwatnie wynagradzana to śmiech na sali. Na żadnym stanowisku dla kobiet nie ma odpowiednich dodatków co do wymagań. A na ściąganiu paruchow o co pyta "Róża" nie ma żadnego dodatku, dają tam byle kogo

Na jakie wsparcie w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

haha

a co ty bys chciala? firma ma cie utrzymac i twojego bombla? zdecyduj sie albo chcesz miec dzieciora albo do pracy

Grzegorz
@haha

Naprawdę tak myślisz? Bo ten tekst nie najlepiej o tobie świadczy. Każdy chce mieć rodzinę i móc połączyć to z praca zarobkową. Według mnie masz poglądy jak ze średniowiecza.

black
@Grzegorz

racja, uśmiałem się jak przeczytałem to o bąblu.

@haha

Według kodeksu pracy kobieta w ciąży może pracować lecz musi mieć zapewnione pewne warunki. Nie rozumiem tego oburzenia. Ciąża to nie choroba lecz często przez rodzaj pracy jaka jest wykonywana lub zagrożenie ciąży kobietom wystawiane jest l4. Proszę się douczyć, a nie opowiadać bzdur i szerzyć przeświadczenie, że ciąża = l4.

Zadowolony

Ja tam po dwóch tygodniach dostałem podwyżkę 20%.Moja mama w księgowości,nawet nie musiała o nic prosić.Ale wyjechałem do Norwegii..i mam lepszą pracę.

Pochwała dla kierownika

Z reguły rzadko się zdarza, by pisał tu ktoś coś pozytywnego, jednak uważam, że praca jednego z kierowników szczególnie zasługuje na gromkie brawa. Mam tu na myśli Pana W. J. To gość, z którym zawsze się dogadasz, nie ma wrogów wśród pracowników, potrafi zażartować, nie panikuje, potrafi podejść z głową do danej sytuacji, a co najważniejsze potrafi wykazać sie empatią, której w dzisiejszych czasach bardzo brakuje . Jednym słowem odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Inni mogą brać przykład. Gratulacje :)

Polak

Witam wszystkim szczerze odradzam pracę w tej.... ciężko określić żeby administrator nie usunął:-) słaba kasa mase obowiązków powód banalny brak chętnych ale też atmosfera beznadziejna SZCZERZE ODRADZAM

Grzegorz
@Polak

Słaba kasa to znaczy konkretnie ile? Bo dla ciebie może być mało a dla innego sporo. Napiszesz ile zarabiałeś na rękę?

Bartek
@Grzegorz

Na ręke średnia krajowa jak chcesz wiedzieć.

kandydat

Czy często zwalniacie??

@kandydat

Witaj kandydacie:) obecnie prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk, jeżeli jesteś zainteresowany/a zapraszam do kontaktu. Chętnie udzielę szczegółowych informacji na wszystkie pytania podczas spotkania. W kwestii odejść - jest to temat myślę złożony gdyż obecnie rynek pracy jest trudny i to poszukujący pracy ma możliwość wyboru pracodawcy i zmiany jeżeli charakter pracy mu nie odpowiada. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.

anna

Jak wygląda praca w księgowości? Czy księgowy jest odpowiedzialny za jakąś część, a nad nim znajduje się "główny księgowy". Jak wygląda wynagrodzenie? Na ile można liczyć?

@anna

Szanowna Pani, Rekrutacja na stanowisko pracownika w dziale księgowości została zakończona. Bardzo prosimy o kontakt tel. 725 320 900 udzielimy Pani niezbędnych informacji, które rozwieją wszystkie wątpliwości. Wynagrodzenie kandydata zależy od posiadanych kwalifikacji oraz wymagań które są podane w ogłoszeniu. Firma jest w trakcie ciągłego rozwoju, wobec tego zapraszamy do obserwowania aktualnych ofert pracy które są zamieszczone na stronie naszej firmy oraz innych portalach z ofertami pracy. Pozdrawiamy Dział HR

Zostaw merytoryczną opinię o “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. - Liszki

• Jak się pracuje w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.