“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Opinie o “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy Użytkowników serwisu GoWork poszukujących informacji na temat „U Jędrusia”.

U Jędrusia Sp. z o.o. to polska, rodzinna firmą z niemal 40-letnim doświadczeniem.  Według ostatnich badań wykonanych przez GfK jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym producentem chłodzonych dań gotowych w Polsce. Aktualnie zatrudniamy ponad 800 pracowników i w związku z dynamicznym rozwojem firmy stale prowadzimy rekrutacje do naszych zakładów w podkrakowskiej Morawicy oraz w Wieliczce.
Poszukujemy do naszego zespołu osób zaangażowanych, dla których, tak jak dla nas, najważniejsza będzie dbałość o najwyższą jakość produktów.
Dziękujemy za wszelkie opinie i komentarze pojawiające się na portalu. Wszystkie są dla nas wartościowe i pomagają nam się doskonalić.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji.

Serdecznie pozdrawiamy
„U Jędrusia”
Ciekawość

A jak sprawuje się kierownik Kamil Zaremba jeżeli jeszcze tan pracuje

ona

Praca masakryczna. Ukraińcy rządzą zresztą Polacy też pokazują pazury i strasznie zimno. Nie polecam pracy.

na jakiej podstawie wysuwasz argumenty o (usunięte przez administratora) żeby używać takich mocnych słów należy mieć dowody. Jest to bardzo nie eleganckie z Twojej strony . Zapewne nie pracowałaś długo , myślę , że takie sprawy przekazuje się pracodawcy i próbuje się rozwiązać sprawę, a nie anonimowo wrzucać nie poparte argumentami opinie. Pracuje już w firmie dłuższy czas i stanowczo nie zgadzam się z Twoją opinią !

Pracownik Gospodarczy

Bardzo profesjonalny, począwszy od pierwszej rozmowy telefonicznej do spotkania w którym po chwili uczestniczyły dwie bardzo dobrze przygotowane Panie, które miały wyczerpującą odpowiedź na moje pytania.

Rzeczowe, mające związek z moim CV jak i motywacją.

bb

praca porażka na produkcji sauna odradzam stanowczo a do tego ta atmosfera szok

@bb

Nie tylko na produkcji... (usunięte przez administratora)do tego kierownicy maja zbyt wygórowane mniemanie o swojej osobie....

zainteresowany

Czy na próbnym okresie zarobi min 2400 -2500 na reke ? pracownik produkcyjny ;)

@zainteresowany

"zainteresowany" - to wszystko zależy od wypracowanych godzin , ale sądzę, że jest to całkiem realne . Warto skontaktować się z działem kadr lub rekrutacji na pewno udzielą szczegółowej informacji . Mają bardzo korzystny pakiet socjalny i premiowy oraz paczki na święta :)

gość

Jestem zainteresowana pracą na stanowisku pracownik produkcji. Możecie mi powiedzieć jakich zarobków mogę się teraz spodziewać i jaka jest szansa żeby pracować pn-pt na dwie zmiany 6-14, 14-22 ? Z góry dzięki za informacje

barry
@gość

Na najniższym stanowisku, początkowo zarobisz 2200zł na rękę, po pół roku już 2350zł . Dodatkowo jest możliwość pracy w co druga sobotę za większą stawkę.

gość

Aga

Moim zdaniem praca Oki wypłaty na czas nie oszukują jak inne zakłady

@Aga

AGA A skąd wiesz że nie oszukują z wypłatą i i nadgodziny i? Liczyłas sobie swoje przepracowane nadgodziny i czy Ci je zapłacili? Więc nie mów że nie oszukują. Fakt wynagrodzenie płacone w terminie to plus reszta in minus

były technolog

Praca w dziale technologiczno-jakościowym skutecznie zabija samodzielność, kreatywność, ambicje. Ocena pracownika odbywa się według ilości słów, ilości donosów, a niekoniecznie czynów. Brak szacunku, brak możliwości podejmowania decyzji, brak autorytetu wśród pracowników na hali sprawia, że praca staje się drogą przez mękę zamiast wymarzoną ściężką kariery. Niestety w firmie stosowany jest sposób zarządzania przez zastraszanie, od najwyższego szczebla aż po najniższe. Czasami ma się wrażenie, że kadra zarzadzająca ma moralność "kota śmietnikowego". Poniżanie pracownika jest na porządku dziennym, czasem wyszukane w stylu "nie nadajesz się" czasem niezwykle prymitywne "nogi z (usunięte przez administratora) powyrywam" lub jakże uwielbiane przez "najważniejszych" wulgaryzmy. Przykro jest patrzeć na osoby wykształcone, którym nie została wpojona tak podstawowa wartość jak szacunek do drugiego człowieka. Można spotkać tam dobrych ludzi, ale oni się nie wybijają, nie osiągają tam sukcesu. Praca bywa ciężka fizycznie, ale to jest niczym w porówaniu do traktowania z jakim musi się zmierzyć technolog. Podsumowując, nie polecam pracy w dziale technologiczno-jakościowym osobom uczciwym, ambitnym, samodzielnie myślącym, liczącym na koleżeńską atmosferę w pracy. Na podstawie własnego doświdczenia mogę powiedzieć, że trudno znaleźć drugie miejsce, w którym jest się tak źle traktowanym, w którym ludzie są w stanie wbić szpilę innej osobie bez mrugnięcia okiem, kłamać dla własnego zysku.

seb

witam, poszukuje technologa do dużej firmy. proszę o kontakt 5133833903

seb

poszukiwany technolog 32 3970421

Krzemyk
@były technolog

Hehe dobre I pozdrawiam Cię Karolina :)

KK
@były technolog

Dzięki za ostrzeżenie. Chciałem wysłać CV ale na szczęście przeczytałem Twoje ostrzeżenie. Wtopiłbym przechodząc z mojej firmy w takie bajoro. Jak widać kolejna januszowska firma z moralnością bliską dna. Teraz już wiem czemu na okrągło szukają technologa

GalAnonim
@KK

Ja Ci powiem dlaczego SZUKALI Technologa. Jeżeli nowo zatrudniona osoba myślała, że samym kolorem czapki i stanowiskiem zyska jakikolwiek szacunek od Pracownika to z góry było to założenie skazane na totalną porażkę. Na szacunek trzeba sobie zapracować pracą i zaangażowaniem. Ktoś pisał o pracy fizycznej.. Błagam, przerzucenie kilkunastu kilo sprawia problem? Żaden Technolog nie zrobi kariery bez samozaparcia, wewnętrznej ciekawości i drążenia tematów. Jak nie masz siły przebicia - NIE BIERZ SIĘ ZA TO. To nie jest robota dla Pań i Panów którzy się przechadzają po produkcji i czekają aż sama robota im wpadnie w ręce. Stres jest, był i zawsze będzie. Jak sobie nie dopilnujesz pewnych spraw to odpowiadasz za to - i ciesz się że nie finansowo.

aaa
@GalAnonim

Atmosfera w dziale technologiczno-jakościowym jest bardzo dobra. Do tego stopnia, że przełożony z własnej chęci i troski robi pracownikowi herbatę :)

ciekawa

Czy ktoś ma jakieś informacje o pracy na stanowisku pracownika obsługi systemów magazynowych? będę wdzięczna za wszelkie info :)

@ciekawa

Praca jest prawdopodobnie wewnątrz magazynu a więc musisz się przygotować na pracę w niskiej temperaturze oczywiście ubranie dostaniesz. Co do kwestii finansowych nie wiem. Najlepiej przyjdź i przekonaj się sama

@ciekawa

Widzę, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Jędrusiu. Czy masz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku? Tak wnoszę, skoro podałaś bardzo konkretne. Czego chciałabyś dowiedzieć się o pracy w tym miejscu? Zawsze warto pytać jak najbardziej konkretnie.

Mateusz

po przepracowaniu tak 3 miechów, jakie zarobki?

@Mateusz

Widzę, że pytasz o okres próbny w Jędrusiu - chciałbyś podjąć pracę w tym miejscu? Jakie zarobki byłyby dla Ciebie zadowalające i sprawiłyby, że byłbyś zadowolony z pracy w tym miejscu? Daj znać, czy zdecydujesz się na spróbowanie podjęcia zatrudnienia.

zzzzz

W Olkuszu o której odjazd na 6 i na 14?

Mateusz
@zzzzz

o 12:30 na 14 i pewnie 4:30 na 6

Joanna

@Alojzy, a Ty polecasz tego pracodawcę? Jaka jest atmosfera na produkcji w tej firmie? Pracodawca zapewnia umowę o pracę? Są jakieś szkolenia wewnątrz firmy? Kto jeszcze zna Jędrusia od strony pracodawcy?

Alojzy
@Joanna

Jędruś (produkcja) daje na początek umowę zlecenie na 1 miesiąc, jeśli jest wszystko ok to kolejna umowa jest już o pracę. Atmosfera jest w porządku, jak pojawia się jakiś kwas miedzy pracownikami to kierownicy starają się go załagodzić bo nikt nie lubi nerwówki wo robocie. Poza tym co jakiś czas robimy imprezę integracyjną więc konflikty rozładowujemy przy browarkach. Co do szkoleń to nie wiem jak w innych działach u nas podstawowe hacaposkie, bhp itp. Osobiście polecam firmę.

Kamcia????
@Alojzy

Kierownicy ok????ale gdzie te imprezy? ????????????????????trochę tam pracuje jeszcze mnie nie zaproszono ????????

Jarek
@Kamcia????

Na to pytanie musisz sobie sama odpowiedzieć...

Paula
@Alojzy

A w dziale jako firma sprzątająca jak z umowami Dzięki za info

wiki
@Paula

Standardowo pierwszy miesiąc jest na zlecenie, Jak wszystko w porządku to póżniej umowa o pracę.

Jędruś pozdrawia ????

Ha ha ha ????

@Jędruś pozdrawia ????

Nie bardzo rozumiem, co ma na celu Twój komentarz i co chciałeś wnieść nim do toczącej się dyskusji o pracy w firmie Jędruś. Jesteś obecnie zatrudniony w tej firmie lub byłeś? Zachęcam do napisania konkretów - na co mogą liczyć osoby chcące przyjąć się do pracy w Jędrusiu?

Joanna

@Ewelina, często nie mamy wpływu na dobór współpracowników. Czemu uważasz, że praca w Jędrusiu jest "oki"? Możesz nieco rozwinąć swoją wypowiedź, podać jakieś konkrety? @Viktoria, @Paula, i jak, zdecydowałyście się aplikować do pracy w tej firmie? Jeśli tak, to dajcie znać, jak Wam poszło na rozmowach rekrutacyjnych!

Ewelina
@Joanna

Każda praca ma plusy i minusy. A praca w Jedrusiu przy większej organizacji pracowniczej była by praca Oki. Ludzie nie chcą przychodzić do pracy albo się zwalniają głównie ze względu na pracowników którzy pracują lata. Oni zaś uważają że są nie zastąpieni ogarna wszystko a nowy pracownik jest nie potrzebny. Ludzie zachowują się jak niedoumiani, wyrokowcy albo ludzie z nizin społecznych. Więc jak z takim wytrzymać każda pracę można sobie obrzydzic w krótkim czasie. A co do samej wykonywanej pracy mówią że Ciężka, ale to też kwestia organizacji wykonywanej pracy.

Benua
@Ewelina

Ewelina możesz podać inicjały tych starych pracowników?

@Benua

@Benua, a po co Ci takie informacje? Takie dane, jak chociażby inicjały osób trzecich, nie mogą być publikowane na forum publicznym - podlegają one ochronie. Przypominam, że dzielimy się tutaj opiniami o pracodawcach - pracowałaś lub też pracujesz obecnie w Jędrusiu?

Joanna

@Daria, niestety nie potrafię Ci odpowiedzieć na to pytanie, ale może mogłabym Cię prosić - bo wnoszę, że pracujesz w Jędrusiu - o napisanie kilku słów na temat pracy w tym miejscu? Jeśli mogłabyś podjąć kwestie chociażby takie jak umowa oferowana przez pracodawca czy też socjal w firmie - byłoby naprawdę świetnie.

Daria

O której godzinie są przelewy wypłat

Joanna

@Ewelina, rozumiem, bardzo dziękuję za doprecyzowanie i rozwinięcie swojej wypowiedzi. Pozdrawiam i życzę Ci wiele dobrego! Czy ktoś z Was także pracuje w Jędrusiu i chciałby napisać kilka słów o pracy w tym miejscu? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii na forum!

Szczerze pracuje tam ale mówiąc szczerze żałuję że wgl się pojawilam tam... Jak przyszlam to byłam zaskoczona itp czystość jest i fajnie się pracuje ale tak naprawdę po jakimś czasie dopiero co nie którzy z kierowników pokazują jacy oni są mam na mysli tylko jednego ale nie będę pisać bo jeszcze urazić jego godność ???? To ze nie doceniają jak Polak pracuje to i tak Ukraina jest lepsza od Polaka ale co z tego skoro musi Polak (usunięte przez administratora) za Ukraińca nosić palety i jeszcze paletowac ale Ukraina pracuje a Polak nic nie robi... Ja usłyszałam tekst że ja nic nie robię tylko chodzę ale jak za Ukraińców się paletke to i tak dalej nic nie robię i tak do skutku nie polecam tej firmy zawiodłam się strasznie na niej gorzej niż przedszkole + jakieś śmieszne kary

Tak jest masakra praca nie jest zła ale Ludzie Koszmar i ten smród unoszący się w powietrzu. A zarobki też małe jak na produkcję i prace w takich warunkach. A co do Ukraińców Oni są na chwilę po nowym roku będa mieli nowe możliwości to całkiem znikną i ciekawe kto będzie pracował. Babcie dziadkowie bo taka jest średnia wieku pracowników.

Ewelina

O tak praca była by może Oki Ale ludzie MASAKRA Zakład powinien zatrudniać młodych ludzi a nie ludzie bez mózgu, albo w podeszłym wieku. Kobiety na produkcji nawet nie wiem do kogo porównać do zoom chyba dobre określenie.

Zostaw merytoryczną opinię o “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. - Liszki

• Jak się pracuje w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.