U Jędrusia

Opinie o U Jędrusia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Co wchodzi w socjal U Jędrusia?

Czy w U Jędrusia jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Yyyyyy Nowy wpis

Nie ma żadnej reakcji zgłosiłem problem po czym brygadzista zachował się w sposób bardzo nie kompetentny.

Zozol Nowy wpis

Czy ktoś się wypowie o stanowisku specjalisty ds. Rozwoju produktu? Nie wiem czy aplikować

Lukasz

ptaca lekka czy ciężka na produkcji i nie mówię o temperaturze ile kg się nosi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w U Jędrusia odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do U Jędrusia odbywa się w siedzibie firmy?

@dorota

Witam czy są przyjęcia do firmy na stanowisko produkcyjne

zaciekawiony

Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku kontrolera jakości w firmie u Jędrusia?

Zdegustowana

Usuwanie prawdziwych opinii na temat firmy. Nieźle. Brak odpowiedzi, ale usuń łatwo wcisnąć. Firma bardzo źle traktuje ludzi. Bardzo źle! Krzyki są na porządku dziennym.

Grażyna
@Zdegustowana

Podasz jakieś przykłady tego złego traktowania? Jeżeli faktycznie tak było? Nie usuną jak napiszesz zgodnie z regulaminem bez wulgaryzmów

Zdegustowana Zdegustowaną
@Zdegustowana

Pracuje w tej firmie dłuższy czas i nie spotkałam się z krzykami i złym traktowaniem ludzi. Bardzo fajnie pisze się anonimowo opinie w internecie i wylewa swoje żale. Nie wiem co to za problem, aby zgłosić do Kadr, Hr lub swojego przełożonego o tego typu sytuacjach. Lub do Inspekcji Pracy. Przecież jak ktoś tak by w firmie traktował ludzi to firmę by zamknęli lub kary na nią nałożyli. Najczęściej zauważam, że wypowiadają się tutaj ludzie niezadowoleni widzący wine tylko w firmie, a nic w swojej osobie. A często jest tak, że ktoś był po prostu złym pracownikiem, został zwolniony i teraz się najzwyczajniej w świecie mści na firmie wypisując bzdury. A Osoba "Zdegustowana" to dodaje po kilka opinii, więc chyba nie ma co robić....

@Zdegustowana Zdegustowaną

Zgłosiłam to do przełożonego i dostałam wypowiedzenie. :)

@Zdegustowana Zdegustowaną

Jeszcze jedno, nawet podczas wręczania wypowiedzenia pracodawca nie miał uwag do mojej pracy. Zmieniłam pracę po wielu latach pracy i bardzo tego żałuję i jestem bardzo rozgoryczona dlatego piszę tę opinie. Żeby nikt nie naciął się tak jak ja.

@Grażyna

Jeśli faktycznie tak było ? Tak było. Np. na pytanie czy będziemy to robić w taki i taki sposób odpowiedź 'no (usunięte przez administratora) a jak ? ' moim zdaniem to nie jest normalne. Pracowałam bardzo krótko, a przykładów z każdego dnia mam mnóstwo.

operator wózka widłowego Morawica jak wygląda praca zakres obowiazków i wynagrodzenie?

Lol
@Zainteresowany

Zapomnij,pracowalem na magazynie parę lat wstecz,jeden wózek widłowy i kilka elektrycznych skuterków,które obslugujesz jak paleciaka,10 chłopa na magazynie,efekt taki,ze stałem na taśmie,od tamtej pory wiem,ze umowa magazyniera to nie gwarancja,ze będziesz jeździł wózkami w pracy.

Bartosz
@Lol

A nie miałeś jasno określonych obowiązków w podpisanej umowie? Magazynier to magazynier a operator wózka to już inne stanowisko.... nie ma tego wpisanego w umowe?

@Bartosz

Operator a magazynier to inna ducha. Potem BHP powie że nie masz uprawnień i przekroczyłeś obowiązki jak coś ci się stanie. I pracodawca ma prawo cię zwolnić a nawet rządach odszkodowania za szkody. Zgłoś się lepiej do Inspekcji pracy i poproś o anonimowość a oni to załatwią. W Krakowie jest oddział.

Człowiek szukający pracy

Witam serdecznie, Jak wygląda sytuacja w nieco innym dziale w tej firmie - chodzi o sprzątanie biur? Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? Dziekuje i pozdrawiam

@Człowiek szukający pracy

Dzień dobry

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z U Jędrusia? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Witam, jak sie pracuje w tej firmie, jakie sa warunki, moze ktos cos opowiedziec ?

Pracownicy kończą współpracę z „U Jędrusia” z takiego powodu że są zwalniani jak nie chcą przychodzić w weekendy i święta do pracy. Weekendy i święta to priorytet w tej firmie, najlepiej jak byś pracował 7 dni w tygodniu

Przed przystąpieniem do pracy tutaj znają te warunki? Czy to dopiero z czasem wychodzi jednak?

@Ewa

Na rozmowie o prace Pan Dyrektor nie wspomniał ani słowem o tym że pracuje się w weekendy i święta, dowiedziałem się dopiero od pracowników. Po kilku odmowach że nie przyjdę w weekend do pracy, bo pięć dni w tygodniu mi wystarczy, to nie przedłużyli ze mną umowy.

Rafał

To bzdura co napisałeś, nikt tu jeszcze nikogo nie zwolnił za to że nie chce przyjść do pracy w sobotę.

@Rafał

Czytaj ze zrozumieniem, napisałem że nie przedłużyli ze mną umowy a nie że mnie zwolnili. Umowę miałem na dwa miesiące, szkoliłem się jako operatora maszyn.

Weronika

I sądzisz ze to przez to, że nie przychodziłeś w weekendy nie przedłużyli tej umowy? Czy może coś jeszcze w tym było?

Niektóre osoby chciałby by się zapisać na sobotę ze zmiany B ale brygadzista nie pozwala bo mu się nie chce przyjść i potem robimy za darmo na grafikach

Weronika
@Anonim

A nie ma kogoś innego kto by przychodził za niego?

@Anonim

Pewnie chodzi o Pana D ...... stary numer

Witam jak jest na magazynie ile można zarobić i jaka atmosfera i czy bardzo gonią czy raczej spokojnie

Xxx

Najlepsze jest to, że jak się zwalniasz to kazują płacić ci za buty, które były do pracy, a nie dla ciebie do chodzenia po domu. Obuwie nie warte złamanego grosza... Rzucają po stanowiskach jak porąbani, nie można mieć określonego stałego stanowiska, chyba, że jest się dupolizem i człowiekiem kierowników. Pracowało mi się dobrze tylko i wyłącznie ze względu na ludzi, pracowników, a nie pozal się Boże brygadzistów i kierowników. Każdy dba tylko o swoje cztery litery! Płaca jest jedynie dobra, sobota dodatkowo płatna. Transport 24 zł za busa zakładowego i to są jedyne dwa plusy, a raczej 3, bo praca od poniedziałku do piątku, a jak raz zrobisz sobotę to lepiej dla twojego portfela. W każdym bądź razie wolę coś bardziej ambitnego niż nudna praca na produkcji

Iwona
@Xxx

A co to za buty? BHP jakieś? I ile każą za nie zapłacić?

Ile jest zmian w U Jędrusia?

Praca jest na trzy zmiany 6-14 14-22 22-6

Jacek

Widzę że jesteś byłym pracownikiem. Czemu już tu nie pracujesz, dlaczego odszedłeś?

@Jacek

Byłem na okresie próbnym, ale kilka razy odmówiłem że nie przyjdę do pracy w weekend lub w święta bo pięć dni w tygodniu wystarczy mi do pracy, to nie przedłużyli ze mną umowy.

Aha. :( Ale to nie mówili na rekrutacji, że właśnie tego typu dyspozycyjnych ludzi preferują? Bo to szkoda Twojego czasu skoro założenia już na wstępie miałeś inne

Witam, pisze z zapytaniem o prace w dziale zaopatrzenia, jak z atmosferą w pracy? I jakich warunków finansowych mozna sie spodziewac? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Kris

Witam z kod z Krakowa od chodzi bus do Morawicy I czy mozna liczyc na wiecej godzin. Dziekuje

Czy w U Jędrusia występują paczki/bony świąteczne?

Nasi pracownicy otrzymują paczki świąteczne zarówno z okazji Świąt Bożego Narodzenia, jak i z okazji Wielkanocy.

Michu

Opłaca sie jezdzic do Morawicy z Krakowa samochodem czy lepiej szukac cos w innej okolicy chodzi o zarobki .. powyzej 3,5 - 4 netto czy mniej jak to wyglada...do kogo sierowana jest oferta do miejscowych na rowerze hulajnodze pieszych czy tez innym dojezdzajacych pytanie czy warto spalic 500 zł paliwa.. :P

@Michu

Nie warto. Tyle nie dostaniesz tutaj na rękę nawet po kilku latach pracy.

Michu

operator wózka widłowego Morawica jak wygląda praca zakres 0obowiazków i wynagrodzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o U Jędrusia - Morawica

• Jak się pracuje w U Jędrusia?

Zobacz opinie na temat firmy U Jędrusia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w U Jędrusia?

U Jędrusia