Opinie o Gamet Sp. z o.o. w Wrocław Łagiewnicka 9

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gamet Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gamet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamet Sp. z o.o. w Wrocław Łagiewnicka 9

jack

nie kwekajcie bo pogorszy się Wam, podobno firma rekrutuje nowych za posrednictwem agencji pracy, nowy i tańszy pracownik

Pan "anty cinek" ma rację. Jak komuś się nie podoba, to nie ma co marudzić. Gamet jaki jest każdy widzi i szkoda o tej firemce w ogóle gadać. Trzeba ruszyć tyłek, szukać i tyle. Panie "anty cinek", rżnij pan dalej głupa, póki nie runie panu chałupa. I nadrób pan co nieco zaległości, boś w mowie ojczystej nie połapany i ci się gadka z lekka nie lepi. Może "po to jesteś pan taki zadowolony". Pozdrawiam wszystkich znajomków z gametu padołu, tych "jeszcze cierpliwych" i tych, którzy już się ewakuowali. Merry Christmas

zadowolony

najgorsze jak ludzie srają pod siebie chodze codziennie z wami na przerwe i słuchać was nie mogę tego narzekania ze ten to to i tamto a jak cos trzeba zrobic to nie ma komu a premie to sie zazdrosci koledze a czemu ten dostal a ja nie taka nasza rzeczywistość wszedzie dobrze gdzie nas nie ma .robie z wami 3 lata wiec wiem jaki jest problem W LENISTWIE I LESERSTWIE A NIE W KIEROWNICTWIE CZY W FIRMIE

bałkan
@zadowolony

Punkt widzenia to miejsce siedzenia. Pewnie jeszcze opowiadasz o tym co na śniadaniu swoi kolegom wyżej którzy ci za to premie dają, przecież to dodatkowa praca. Albo to twoja praca bo masz takie stanowisko i boisz się o nie. Jak ci tak dobrze to jedz w szatni albo przy biurku jak nie jesteś z produkcji i nie podsłuchuj bo to nie ładnie. Jak ktoś lubi być kopany w d.. za parę groszy to zapraszam, to jego sprawa.

@zadowolony

"zadowolony", zabawny z Ciebie gość :) Ci którzy odchodzą zawsze wychodzi im to na dobre, na podobnych produkcjach zarabiają te 2,5tys za które można jakoś żyć. Tu stawka jest nieadekwatna do pracy - robisz po prostu za ciecia. I proszę mi nie pisać, że jak Ci się nie podoba to idź gdzie indziej...właśnie przez taki tok myślenia prezes wchodzi w was bez wazeliny, bo nikt się nie odezwie, zaszczuci siedzą wszyscy w koncie, a gość w garniaku nawet wam dzień dobry nie powie, bo dla niego jesteście po prostu zerem "nie ten pracownik to inny" bieda w kraju wiec może was dymać bo zawsze przyjdzie jakiś leszcz który będzie robił za taki chłam :) I to jest właśnie chore, że ludzie godzą się robić za takie pieniądze.

cinek
@zadowolony

zadowolony. Udziela ci się hipokryzja cwaniaków, którzy ci wydają polecenia. Z tego co widzę masz stanowisko pracy obok "kontroli jakości". A może piętro wyżej kasę liczysz to byłoby było by marne i żałosne . Tak czy inaczej twoja praca jest lżejsza od spania, więc nie pieprz o leserstwie ludziom, którzy zapieprzają na czas za marne grosze. Szanuj, że jeszcze kilku ich zostało, bo bez nich nie ma ciebie. Szanuj, że trafił Ci się BARANI (bo nie złoty) róg, bo gdzie indziej pewnie byś inaczej śpiewał. Siedź w kanciapie jak ci dobrze i nie obrażaj ludzi. Firma jest taka jak jej dowództwo. I tu wszystkim współczuję.

anty cinek
@cinek

widze cinek nie ogarniasz tematu i tylko marudzic potrafisz ale zawsze umiał to robic bo jest cinek i leser nie wypowiadaj sie za ludzi tylko za siebie bo jest ci zle ciesz sie ze cie koledzy jeszcze akceptuja a jesli kolegow nazywasz baranami to swiadczy tylko o tobie a jak wspolczujesz wszystkim to po co ja jestem zadowolony a z tego co wiem to moi kumple tez a ty se poukladaj zycie lepiej bo chyba cos jest nie tak nie musisz tam pracowac chyba na sile jak uwazasz ze ci w kanciapie sa nie dobrzy ci zli wyplacili ci bony i dali podwyzki i premie w sumie nie wiem czy dostałes bo cinki nie dostają a ja dostalem

ktoś taki jak ty
@cinek

a myślisz że piętro wyżej jest lżej? i tam robota jest lżejsza od spania? to dlaczego ciebie jeszcze tam nie ma?

cinek
@ktoś taki jak ty

nie ma mnie tam bo nie dam się upokarzać jak ci co mają ludzi za nic i grają tak jak im ich pan i władca im każe. nie umiem oszukiwać ludzi i lizać tyłka za blaszkę, karczycho i kopa w dupę. tak pod tym względem to kawał ciężkiej roboty.

olaboga

Stali pracownicy mają średnie zdanie o firmie? Za dobrze powiedziane :) Te pozytywne komentarze na pewno nie są komentarzami osób z produkcji - za to dam rękę sobie uciąć. Więc trzeba jeszcze raz przejrzeć wszystkie wpisy i wyciągnąć z nich wniosek :) Jak chcesz nabyć doświadczenie i poszukać lepszej firmy po zdobytych umiejętnościach - ta firma jest dla Ciebie. Stawki są na tyle małe, że każdy rozsądny człowiek nie zostaje tam dłużej niż na 3-4 lata, bo inflacja rośnie w górę, a nasz dochód zostaje w miejscu (brak sensownych podwyżek). Nie docenią Cie za to że zapieprzasz za trzech, bo nikt tego nie sprawdza, elita co miesiąc dostaje premię a reszcie mówi się że nie ma kasy...osobiście twierdzę że gdyby każdy dostawał po 2,5tys na miesiąc to by nie było takich komentarzy, a że jest znacznie mniej, to lud szerzy swoją opinię w jak najbardziej odpowiednim świetle. P.s poszukajcie lepszych firm, szkoda nerwów i życia jak szczur za kilka groszy

Aplikowałeś do firmy Gamet Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
olaboga

Może i produkty robią dobre - ale? Prezes ma szczęście, że jeszcze dobrzy fachowcy siedzą u niego na produkcji za te śmieszne pieniądze. Poleciałoby kolejne kilka osób którzy pracują tam kilka lat, a firma by się posypała jak domek z kart. Stawka jest niezadowalająca, klimat pracy słaby, ani nie pogadasz, ani się po d*pie nie podrapiesz, bo wszędzie kamery, tudzież dla bezpieczeństwa pracowników (choć bardziej uwzględniam to, że "wielki brat" nie ma co robić w życiu prywatnym i podpatruje jak jego białe murzyny robią za bezcen). Niebawem nowy rok, nowe możliwości, rynek się otworzy i kolejna porcja tych mądrzejszych osób pofrunie do lepszych firm, co życzę każdemu obecnemu pracownikowi z całego serca ; )

Mr. T.
@olaboga

trele morele,ciekawe czy dalej dla Otisa robicie? i dla Abw?

benek

Sława przeminęła. Teraz nie ma czasu na jakość, trzeba robić i sprzedać jak najwięcej. Zgodnie z zasadą: "Masz klienta to go duś, jak się zesr... to go puść". A pracownik ma milczeć i zapier... najlepiej na cztery ręce.

Kolego! Stan twojej świadomości i ambicji jest wprost proporcjonalny do stanu twojej ortografii ("NAŻEKAJĄ"). Może kierownictwo (prezes), po sześciu latach dał komuś niewielką podwyżkę, ale nie ma się ona nijak do wzrostu inflacji i kosztów życia w Polsce w tym okresie. Motywacją tej wspaniałomyślności był, jak piszesz fakt, że w jednym czasie, zwolniło się z Gametu pięciu dobrych i doświadczonych pracowników, którym po wielu latach pracy w Gamecie, skończyła się cierpliwość do sposobu traktowania i wynagradzania. Wierz mi, że obecnie nie "nażekają", a nawet nie narzekają i są zadowoleni. Płace w Gamecie są niższe w porównaniu do innych zakładów tej branży we Wrocławiu i jeśli ktoś coś potrafi i chce, może zarabiać wiele więcej w normalnej atmosferze. Rynek się otworzył i branża ma zamówienia. A jak u was? Coś więcej prócz wiatru na półkach? Pozdrowienia dla wszystkich "nażekających", którzy się odważyli! Myślę, że są zadowoleni :)

bolo

poprawiło się ostatnio kierownik nie jest jednak zły podwyżki uruchomił premie wręcza lepiej się pracuje jak stara kadra niezadowolona odeszła szacun kierownictwo tak trzymać a niezadowolonym podziękować niech robią i nażekają gdzie indziej i jest spokój i kasy więcej

Nik

Dobra, dobra pincik, jakie czasy są, to zachowaj dla siebie, bo nie w każdym zakładzie czeka się na podwyżki po 5-10 lat i nie w każdym zakładzie jest górna granica ile możesz zarabiać i nie w sposób jej przekroczyć - tak jak w owej firmie gamet. PODWYŻKI DLA KAŻDEGO a nie dla najlepszych, dużo ludzi tam nie zostało z tego co słyszałem

picnik

jest ok., ostatnio poszły podwyżki i to całkiem sporo, masz karpika i wczasy pod gruszą, składki opłacane jak należy, pensja zawsze na czas + premia jak zasłużysz. Ogólnie dobry pracodawca jak na dzisiejsze czasy.

doktorek
@picnik

Z tego co słyszałem to kolejni pracownicy Gamet szukają pracy. Dlaczego? Przecież jest tak dobrze? Mam wrażenie, że osoby o nickach: bolo, picnik, marcin, bolek i lolek, mały kaziu, nie pracują na produkcji w Gamecie. Bardzo szybko odpowiadają na posty. Tak jakby cały czas siedziały przy kompie. A może to ta sama osoba, która zadaje pytania i na nie odpowiada... To jest SŁABE :D

xxx

Roboty malo, pracownikow tez coraz mniej, premii brak (bo roboty malo), ale za to w zamian socjal obnizyli i wczasy oraz karpik mniejsze o 100 pln (czyli ze 300 pln do raczki bedzie). Firma inwestuje w nowe maszyny tylko, ze niedlugo nie bedzie na nich co robic.

maly kaziu

ja ta mam dobre zdanie o firmie i pracuję trochę dłużej i wiem jak było a jak jest a niektórzy pracownicy to na wszystko narzekają aż mi się nie chce czasami słuchać a uważaja się za geniuszy w maszynach a guzik umieją i uważaja że gdzie indziej inny el prezeso będzie im płacił lepszą kasę hehe próbowałem juz w innym zakładzie to co innego mówia a jak sie popracuje 2 tygodnie to wypłatę dają inną pracuję więc i się pokazuje jak najlepiej umiem i za to mi daja prawie co miesiąc premię a nawet ostatnio dostałem podwyżkę tak jak poprzednik mówi.

bolek i lolek

Dostajemy tyle na ile zgodziliśmy się w umowie. Nikt nas nie zmusił siłą. Zawsze możemy iść na górę i negocjować, znamy takich którym się to udało i są zadowoleni. Nie znamy przypadku żeby "najlepszy" pracownik, zwolnił się sam z własnej woli ale znamy przypadki że była próba powrotu do firmy co jest już niemożliwe. To właśnie najlepsi boją się najbardziej że zostaną zwolnieni bo mają dobre stawki. Jeśli macie narzekać to zwolnijcie miejsca innym, którzy z chęcią wezmą tą pracę i być może są lepsi od was. A takie straszenie że pozwalniają się ludzie i zakład będzie miał problemy jest po prostu słabe.

dresik

Pracowałem już w różnych zakładach ale muszę powiedzieć że to jest najlepiej zarządzany zakład ze wszystkich w których byłem. Każdy wie co ma robić. Nie ma spychologii. Wszystko poukładane, czysto aż się chce pracować. Widać że zakład również inwestuje w nowe maszyny i technologie. A malkontenci zawsze się znajdą. Oby tak dalej.

@dresik

"Wszystko poukładane, czysto aż się chce pracować" - biadolenie głupot. Co z tego że wszystko poukładane, nowe maszyny, technologie i inne pierdoły. To że oni kupują maszyny to nie znaczy, że w firmie jest dobrze, bo zarobki padają nieopodal najniższej krajowej i tu mowa o ludziach którzy nawet kilka lat tam pracują, bądź pracowali. Cały czas odchodzą starzy, przychodzą nowi i tak w koło, nie ma nawet pół roku przerwy od takich sytuacji. Inwestycja spółki jest prosta - inwestować w siebie, a nie w ludzi - nie zdziwi mnie to, że za kilka lat firma zacznie kuleć na jedną nogę, bo taki wyzysk to strzał w kolano dla samej firmy - a każdy kto jest ogarnięty szuka pracy w lepszej firmie, przez co stąd biorą się częste zmiany pracowników, a jak odejdą najlepsi (w co nie wątpię) to el prezeso będzie miał poważny problem ;)

dresik

Nik

Żeby jeszcze Ci u góry patrzyli na innych niż tylko w swoje koryto, to by było dobrze.Firma z potencjałem, dobrze wszystko zorganizowane i to wszystko na jej temat, o pieniądzach lepiej się nie wypowiadać, atmosfera w pracy "pod kluczem".

Jacek

Tak Leszek ubezpiecza

Rajmund

A możesz napisać coś więcej? np. Odnośnie zarobków dla kadry kierowniczej oraz nastrojów panujących w firmie na dzień dzisiejszy?

bałkanica
@Rajmund

na ukrainie sa obecnie podobne nastroje co w tej firmie, ale "janukowycz" zadowolony, bo jego kieszenie sa pelne

normalny

witam wszystkich pracuję w tej firmie około 2 lata firma jest super inwestuje w maszyny normalnie dba o pracownikow nie ma co oczekiwać wiele ale pracowałem w wadexie i projprzem oraz kicka to dopiero dramat.Dobry nowy kierownik ,socjal i dodatki nie ma ŻLE ALE MOGŁO BY BYC LEPIEJ pozyjemy zobaczymy

emo

Gamet to dziś przeszłość.Już nie ma kumpli,przyjaciół... Teraz to się tylko tak nazywa.Atmosfera wprowadzona podejrzewam w jakimś celu przez pewnych osobników nieznanego mi gatunku doprowadza, kiedyś super firmę,chyba do...no nie wiem armagedonu? Ale "może jutro będzie lepiej"

Zostaw merytoryczną opinię o Gamet Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gamet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gamet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamet Sp. z o.o.?

Gamet Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 134 ocen.

Gamet Sp. z o.o.