Rekin sklep zoologiczny

Olsztyn

Opinie o Rekin sklep zoologiczny

anonim 2011-09-27 18:14:19
Niestety nie można podpisac sie w samych superlatywach. jestem studentką właścicielka wie jak ominac pewnie rzeczy do płacenia, wypłata nie na czas, zbyt duża ilość godz pracy, najmniejsza stawka płacowa a wymagania wygórowane a i czesta rotcja pracowników swiadczy sama osobie .
ja 2012-01-25 12:10:32
no tak, jak ktoś przychodzi do pracy w sklepie zoologicznym myśląc że nic nie musi wiedzieć i wystarczy się usmiechać do klienta to i praca zła i rotacja jest. jesli ktoś studiuje i podejmuje sie pracy w takim miejscu musi sie liczyc z tym, ze czeka go dużo nauki. pracuje się przy zwierzętach i trzeba co nieco wiedzieć o nich. to nie ubrania gdzie wystarczy wiedziec co jest modne.
studentka 2012-09-27 22:17:59
Od razu widac że Właścielka albo jej mąż pisze. Szkoda gadać . Odradzam prace w takich warunkach taka jest moja rada.
skladak 2014-02-02 11:56:27
powiem tak jak lubicie zwierzeta i prace za darmo to bardzo polecam.co do atmosfery to wczarnobylu po wybuchu byla leprza . a socjal jest zapewniony w shronisku dla bezdomnyh
wariat 2015-07-12 20:33:49
Niestety dalej to samo totalny wyzysk z klientów zedrzec jak najwiecej a pracownikom dac marne grosze jak komus to odpowiada zapraszam tam do pracy chetnie pewnie ciebie przyjmą.
ja 2015-09-27 23:30:32
Taka marza a zarobki niskie najlepiej studenta przyjma do tego niepełnosprawnego z doświadczeniem który wszystko wciśnie klientowi. Wciśnie niie sprzeda reszta sie nie liczy.
elo 2015-12-04 21:03:09
Pracowałem tam jakiś czas temu atmosfera tak jak umowa i zarobki umowa zlecenie na JEDNA TRZYDZIESTA etatu placa najniższa a szefostwo zarabia duże kwoty na dużej marzy na asortymencie człowiek sie nie liczy zwierzę zreszta tez. Jak masz chęć przyjmij sie przyjmą każdego bo nikt tam dluzej nie chce pracować.
ox 2016-01-15 22:34:57
Przychylam sie do opini moja znajoma tam pracowała wieczne fochy jedzenie zwierzęta miarkowane żeby tylko nie robic kosztów a do klientów sztucznie sie uśmiechać żeby cokolwiek wzięli pieniądze najniższa krajowa umowa zlecenie a obiecują zlote góry pracujesz codziennie każde wekendy. Jak chcesz to spróbuj ale jak kochasz zwierzęta jak ja nie wytrzymasz dlugo.
2 2016-01-23 15:08:59
Unijne standardy w sklepie zoologicznym w galerii o czym Ty mówisz ? Na pewno nie w tym miejscu pracy.Zgadzam sie z Tobą że tak powinno być ale niestety tak tam nie jest.
bajerant 2016-05-17 20:46:07
ryn,myślę, że wszystko jest tak jak było w każdym sklepie zoologicznym. Może i wygląda pięknie i cudnie, ale takie nie jest
Aleksandra 2016-10-26 03:19:12
Masakra jesli chodzi o warunki zwierzat w tym sklepie.Chomiki martwe,zjadane przez zywe.Zwierzeta w uragajacych warunkach.Ten sklep powinien byc zamkniety!!!
Zostaw swoją opinię o Rekin sklep zoologiczny - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rekin sklep zoologiczny