PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

bambam

ludzka fantazja nie ma granic XD to mój uubiony wątek :D co wejdę to nowe hejty XD i dobrze, nie ważne co gadają, ważne by było głośno, podobno najlepsza reklama

Edie

Weszlem tu z ciekawosci, bo znani w 3miście, do tych co hejt wala to tak serio z tym wszystkim? Wierzyć się nie chce, że tak duża firma z tradycjami mogłaby tak obchodzić się z pracownikami. Zajezdza wpisami konkurencji.

moody

ale niektórzy to konkretna spina, nie wiem jak to kiedys wygladalo, ale teraz nie mam jakis wiekszych uwag, moze nie zawsze idealnie, zapierdziel jest ale wyzysku nie czuje wrecz spoko szef. byc moze o innych piekarniach mowimy. nie wiem. ja pracuje 4 miesiac i ok

moody

Kierownik Produkcji

Ogólnie to rekrutacja jak rekrutacja, każdy wie co to jest rekrutacja. Pytania o przebieg kariery dotychczasowy, a jest o czym mówić jak się ma takie bogate CV jak ja.

Zapytano mnie jaka godzina, doceniam poziom humoru. Świetnie się zaczęła nasza współpraca.

MM

Czytając Wasze opinie długo zastanawiałam się czy składać CV do pellowskiego. Ku mojemu negatywnemu nastawieniu rozmowa kwalifikacyjna przebiegla bez zarzutu. Atmosfera mi i koleżeńska, była zaskoczona bo jak nigdzie, to skad ten hejt? Ale teraz pracuje już 3 miesiąc i powiem tak, jednak nie jest ani lekko ani kolorowo. Klienci są różni i ta nieustanna walka z czasem, a i tak nie zawsze da się wszystko ogarnąć na tip top jednak ma to swoje plusy bo czas mi szybko mija a i czasem pochwalą

anonimowa doradczyni
@MM

Masz rację o małej zmianie w firmie.Odeszło dużo ekspedientek z wieloletnim stażem,które nie wytrzymywały złego traktowania i całej tej dziwnej atmosfery,stąd obecnie przyjmowane ekspedientki mają lepiej-oby trwała ta zmiana już wiecznie

anonimowa
@MM

Kierownictwo ma jakies tam swoje normy ktore czasami moga nam sie wydawac chore, ale jak sie na to popatrzy z innej strony to sklep za sklepem sie otwiera. Na poczatku nieraz usłyszalam co zle robie, szcegolnie na poczatku az mi sie odechciewalo ale gdzie tak nie bylo? frycowe to frycowe. ale bylabym niewporzadku jakbym nie napisala, że nie chwala. Nie pracuje tak dlugo co moje kolezanki ale kilka razy usłyszalam i wg mnie dobrze to swiadczy

kam_o
@anonimowa

w zadnej pracy nie ma tak by tylko chwalili, czasami się potkniesz, zrobisz jakiś bład i swoje musisz odsłuchać ps. co niektórzy tu chyba za duzo wolnego czasu maja. podejrzane, konkurencja?

mlody85m

Ktoś tu napisał o 140 negatywnych. A jakie mają być pozytywne? Widziałeś kiedyś pozytywne na goworku? ja tak ale jak se wlasciciel sam pisał

facio
@mlody85m

w punkt! takie serwisy mają co do zasady przedstawiać pracodawcę, ale najwięcej komentują hejterzy i konkurencja. Jak widać wlasiciel jest ponad i nie ma czasu na klepanie opinii, dlatego wygląda tu jak wygląda XD - tez bym mial to gdzies, jak widac kazdy kto prowadzi firme ma na goworku takie komentarze

Aro
@facio

gdybym ja dostawal takie opinie jak tu widze w mojej firmie usunalbym z planety takich troli. jakby pellowski się przejmował tymi opiniami, to codziennie przybywałoby po kilka nowych odpowiedzi, jak widac tam chyba bardziej skupiaja się na stawianiu kolejnych sklepow niz glupiim hejcie jak ten...

Stella

Myślę, że piszący na forum są mocno inspirowani przez konkurencję!!!

ciacho

W sumie wszedłem tu żeby zhejtować sklep w głównym a raczej babe co mi ciasto sprzedawa, bo arogancka picza ale po co.. Czytając niektóre opinie, myśle że jak takie osoby pracowały to zaraz ja wymieni jakaś fajna laseczka z bajerką hehe

Dana

pracowałam już w wielu miejscach i kreatywność pracodawców niekiedy przechodziła ludzkie pojęcie. Też zarzadzam kilkoma osobami i może mam gorsze dni, ale to co tu ktoś pisze to wyssane z palca, bo wiem jak jest rzeczywiście w takich sklepach, wiekszość opinii to nie pracownicy tylko konkurencja

Pablo

Gorzkie żale nic tu nie pomogą. Tak wyglada praca na etacie - wyzysk i wieczny zapieprz. Czasami też mam ochotę olać to wszystko, ale na szczęście w pracy spotykam wielu życzliwych klientów, dzięki, którym chętniej tam wracam ale to w mniejszym mieście niż trojmiasto

marik
@Pablo

Pablo, nie w jednej robocie sie robiło co nie? Oczywiście ja też wolalbym zarobić i sie nie narobić ale to już nie tak jak dawniej czy stoisz czy leżysz stówka się należy.

Pablo

Kobieto, jaki mobbing? Przejdź na swoje to zobaczysz jak trudno w tym kraju prowadzi się biznes. Ja wiem... przyjazny system, dobra zmiana i pracownicy, którzy chcieliby jak najwięcej za nic zrobiły swoje. Nawet powiem Ci więcej, o wiele gorzej jest w marketach. Jak nie wierzysz idz do jakiegoś, to zobaczysz co się tam wyprawia, wtedy dopiero jestes do wszystkiego i tam to serio maja Cie za nic! o jakiejkolwiek premii mozesz zapomniec, bo zawsze znajdzie sie cos na czym kierownik marketu Ci ukróci! a wejdz zajdz mu za skóre

kostek

kolega to pewnie ich kierowaca, że tak wszystko wie;] wydaje mnie sie ze brk chetnych to raczej wyniki rzadowego projektu wspomagajacego polskie rodziny. masowo sprzedawcy sie zwalniaja, najbardziej widoczne jest to w biedronach gdy stoisz w kolejce :D do wlasiciela jak to czytasz: zawsze mozna zatrudnic ukraincow i po problemie

Anka

Nie znam właścicieli ale wiem, ze to siec sklepów i powaga oni tak jeżdża po każdym sklepie i każdego wyzywają i poniżaja? podziwiam, że im sie chce i mają tyle czasu..

rikitikitadam
@Anka

a wiesz jak to jest, tyle kasy to sie pewnie nudza i jezdza :D a na serio to gołym okiem widać, że to wyssane z palca, ja tu wszedlem z ciekawosci i czytam ludzka fantazja niezna granic i wszedzie jad. Zawsze jak jest coś dobrego, to dążą do zniszczenia tego, widac konkurencja za slaba by sie wybic, to walcza w ten sposob

wyczekujaca

Ja nie spotkałam się z tym by ktokolwiek odezwał się do mnie w chamski sposób czy tam mi ubliżał. Owszem zdarzały się uwagi, ale teraz wiem, że mam nie powielać tych błędów w przyszłości. W moim zawodzie musze mięc uśmiech przyklejony do twarzy. Nie jest zle, mąż wyjechał na statki do Norwegii to myślę, że niedługo juz w ogole nie będę musiec pracować!

xyzzyx
@wyczekujaca

Brawo! w końcu normalny wpis bez hejtu i jadu. Taka prawda w kazdej robocie czy u siebie czy kogoś swoje trza robić. A krytyka często jest motywująca. Nie ma co się użalać nad sobą, zeby coś miec trzeba robic

becia

Wy chyba nie wiecie czym jest (usunięte przez administratora). Miałam przyjemność pracować w jednej firmie, gdzie pracowałam 6 dni w tygodniu, a za nadgodziny w soboty nikt mi nie płacił. Ustawiali nam zmiany tak, że pracowałam w tygodniu po 7h, więc zabierali mi dla wyrównania z godzin z soboty. Takie kombinacje, że szkoda gadać. W dodatku kilka razy zaginął zeszyt z nadgodzinami! Myślałam że ich rozniose wszystkich! Zmiany ustalane były z dnia na dzień, więc nie szło niczego zaplanować i to można nazwać brakiem szacunku dla pracownika! Kiedy raz spózniłam się 10 minut przez opóźnienie tramwaju, to kazali mi wypisać wniosek urlopowy za cały dzień, bo się nie stawiłam na czas! Takich sytuacji było pełno. Tutaj mam przynajmniej poczucie stabilizacji, z góry określone normy i normalne urlopy! o Tych wrzaskach wlasciieli co niektórzy pisza to jakiś żart? By mi któryś wrzasnąl już bym tam nie pracowała.

@becia

hahahahahaha xD Może Pellosie przeszli wewnętrzną przemianę, na szczęście rzuciłam w diabły . Ci ludzie są niezrównoważeni psychicznie, a wpis śmierdzi kłamliwym PRem. Nagle tylu obrońców hahaha

Rontoon
@becia

Ty kochana! Ty przeczysz sama sobie, weź poczytaj to co napisałaś. I zastanów się nad tym wszystkim. No bzdury na kiju. A tak po za tym.., o kim ty piszesz, zwróciłaś uwagę o której firmie jest ta strona? Bo szanowna Pani rozwinęła się Pani o niewiadomo kim a o właściwym podmiocie to tak ni w pięć ni w dziewięć. No żal du*e ściska jak czyta się takie opinie.

@becia

Bzdury.Albo się Wam mylą zakłady albo pracodawcy. Zeszyt z nadgodzinami -nie ma czegoś takiego w Piekarni -Cukierni Pellowski Grzegorz Pellowski w Gdansku. Tak samo koordynatorka Angelika nie pracuje w tej firmie. Całe szczęście w dzisiejszych czasach łatwo jest namierzyc takie mądrale w internecie.

becia
@Rontoon

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, miałam na myśli poprzedni zakład pracy. U Pellowskich może nie ma kokosow, nie jest to też praca dla osób, które chcą zbijać bąki, bo trzeba robić swoje. Ludzie, każdy może mięć gorszy dzień i wytknie pare bledow, to standard w każdej firmie. Jak macie zly dzień to też wracacie na chtę i się czepiacie meża/żony czy dzieci. Przestańcie się spinać. Nie dajecie rady to się zwolnijcie, skoro tyle pracy wszędzie

Marie.B

Dobra wiadomosc, ze centrum handlowe Forum Radunia niedlugo otwieraja i pojawi sie ponad 1500 miejsc pracy, a do tego na lotnisku otworzono najwiekszy w Europie sklep duty free i rekrutują. Pellosie zostana z reką w nocniku heheh. Moze Ukraincy dadzą sie soba pomiatac i wykorzystywac przed te firme i zgodza sie na wciskanie klientom 3-dniowych ciast jako swieże. Good luck!

Decci
@Marie.B

Dokladnie tak, miejsc pracy jest strasznie dużo, nie trzeba nie wiadomo jak dużo wysiłku aby ją znaleźć. Myślę, że ludzie w pewnym momencie się obudzą i odejdą stamtąd. Trzymam za nich kciuki. Pozdrawiam

pawcio
@Marie.B

częsc ludzi pewnie sie połasi, gorzej jak trafia z deszczu pod rynne, nikomu nie zycze zle, ale jak sie tak ciagle zmienia to się zazwyczaj w g...o wpada

pracownica

Nikt mi jeszcze tam wody nie wydzielał. Może nie jest jakoś kolorowo, czasami dostanie się opieprz niesłuszny ale też nie pracuje za biurkiem jak Marta. Fajnie ma bo o 15 kończy robote a o 14.30 już na fb siedzi. Jeżeli ktoś z was się na tym zna to można startowąc do UM a nuz, bo mowila ze szukaja do pracy

Mariolka

Opinie to chyba od Szydłowskiego albo Sowy? Robiłam na Rajskiej komunię w tym roku i byłam bardzo zadowolona. Nie mogę złego słowa powiedzieć na temat obsługi. Miałam drobne obawy czy tort wyjdzie taki jak chciałam, ale był jeszcze piękniejszy niż ten z Internetu. Może faktycznie troche mały ale lepiej niż żeby na skladnikach oszczedzali - goście by potem mnie za plecami obgdali.

Niezle z tymi opiniami na goworku, co wchodze na kogoś co prowadzi jakiś biznes - jazda na całego:) niestety i u mnie zazwyczaj też konkurencja pisze albo paly co mnie okradly ale już gdzies to mam

WZ

Praca jak praca. Czasami faktycznie z deszczu pod rynne no ale co nie może być cały czas kolorowo. Zaciskam zeby i robie swoje kiedyś otworze swoj interes.

Iza

@marek, to naprawdę dziwne, że jest "samowolka", przecież muszą być też wyrabiane normy, czy ustalona ilość produktów, jaka ma być zrobiona na rano. To naprawdę dość osobliwa sytuacja, dlaczego PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI pozwala na takie praktyki podczas zmian i udaje, że tego nie widzi, jak piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI - Gdańsk

• Jak się pracuje w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI