PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

Pellowski

Szanowna Pani / Szanowny Panie, Proszę dokładnie napisać u kogo nie może Pani/Pan doprosić sie wynagrodzenia ? Pisze Pani/ Pan na profilu Piekarni Cukierni Pellowski Grzegorz Pellowski

Maciej

Opinia jest nieprawdziwa. Wynagrodzenie w Piekarni Cukierni Pellowski jest wypłacane na czas, zgodnie z wybraną formą rozliczenia. Pozdrawiam

Czy rozmowa rekrutacyjna w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI odbywa się również w języku angielskim?

Bła

„Muwisz , spokuj „Ty za to władasz polszczyzną godną podziwu :) Hahaha

Anita

Mam dziwne wrażenie, że konkurencja zaczęła inspirować do takich wpisów żeby zaszkodzić!

ANTA
@Anita

Dziwne to jes twoje życie że tak dobrze liżesz...

Maciej

A ja Wam muszę powiedzieć, że pracowałem u Państwa Pellowskich przez pełny rok czasu. Dni bywały różne ale zazwyczaj nie było na co narzekać. Praca jak praca, sympatyczni klienci, szczególnie ja moim punkcie na Łagiewnikach i Hali Targowej. Szefowa w osobie Pani Katarzyny bardzo sympatyczna i troskliwa. Niejednokrotnie pakowała ciasto do domu dla Mamy. Szef Pan Grzegorz w ciepłe dni kupował lody dla całej ekipy na głównej piekarni. Można było się z nimi pośmiać i porozmawiać. Większość opinii jest niezasadna bez pokrycia. Piszą je osoby, którym nie chciało się pracować. A do pracy przychodzimy po to aby ciężką pracą zarobić pieniądze. Ja polecam ze względu na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i szefostwo.

@Maciej

No to naprawdę fantastyczny szef , wszyscy dostali lody ????????????

Kierownik Produkcji

Ogólnie to rekrutacja jak rekrutacja, każdy wie co to jest rekrutacja. Pytania o przebieg kariery dotychczasowy, a jest o czym mówić jak się ma takie bogate CV jak ja.

Zapytano mnie jaka godzina, doceniam poziom humoru. Świetnie się zaczęła nasza współpraca.

Ktoś

Nie przyjemna pani na ŻABIANCE POD SKM kłuci się z klientami dramat

Klient

Na Żabiance w tunelu pod kolejka dramat z obsługą pani płaciła się że mną po tym jak nie słyszy mojego zamówienia drzwi otwarte kolezanka siedzi i nią jest zainteresowana A nie klientem bardzo nie miła odwolajcie ja z stamtąd

Edyta

Rozumiem, że Twoja sugestia jest taka, że w PIEKARNIA-CUKIERNIA sprzedaje się nieświeże produkty. Tego typu opinie mogą zrazić potencjalnych klientów, byłoby świetnie, gdyby były jakoś uzasadnione. Jesteś pracownikiem tej piekarni? Możesz napisać, co dokładnie tam robisz?

Nick33
@Edyta

Edyta widzę ładnie jesteś tresowana/y pucowanie to najlepsza sprawa to się chwali....po co pytasz skoro tam pracujesz nie trudno się domyśleć że piszę to 1 i ta sama osoba trochę zbyt często powtarzające się znaki zapytania tylko nicki inne porażka w h....a jak jesteś taka ciekawa to się tam przyjmij biorą odrazu.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Cvcrtu

Musisz doprecyzować pytanie. Jeśli podałeś numer rachunku bankowego jako sposób rozliczania wynagrodzenia, zgodnie z ilością przepracowanych godzin, premią, dodatkami, rodzajem umowy, wynagrodzenie powinno wpłynąć na twoje konto. Piekarnia-cukiernia Pellowski jak i inne zakłady są zobowiązane przestrzegać zapisów kodeksu pracy, wynagrodzenia dział III.

:,)

Większość współpracowników bardzo miła i pomocna. (usunięte przez administratora)

Kkk

Szkoda gadac

Edyta

Czy piekarnia zatrudnia młode osoby na staż? Ktoś z pracujących odpowie?

Beata

Jakie są możliwości i wymagania?

W żadnej pracy nie jest lekko. Nie zgadzam się z tymi opiniami na temat szefostwa. Uważam, że jeżeli pracownik jest w porządku w stosunku do szefostwa, to ci odpłacają się tym samym. Jeżeli natomiast niektórzy liczą na łatwy zarobek i stanie przez 8 godzin z założonymi rękoma to jest oczywiste, że nie zagrzeją długo miejsca w Pellowskim.

arnik
@Gość

praca to praca, nie idziesz tam dla zabawy czy na pogaduchy. robisz co nalzey robic by bylo ok, a po 8mce masz (usunięte przez administratora) to recepta na dlugie i udane życie

@Gość

Jasne, ja pracowałam kiedy mi kazali, zawsze przychodziłam na czas, byłam na nocce przed tłustym czwartkiem, a potem przez telefon po tygodniu zbywania mnie zostałam zwolniona. Tak się odpłacają.

@Gość

Myśli pan/pani że mówiąc w drugi dzień pracy że szefowa będzie nazywać ciebie innym imieniem bo twoje się jej nie podoba jest okej?

Mistrz

jacy są to ciężko mi powiedzieć skoro tak piszą byli pracownicy pewnie musieli im sie narazić albo kierownicy pracownikom. Na moją firme tez piszą na goworku "pokrzywdzeni pracownicy" niestety tylko ci co nie pracują

mario
@Mistrz

takich pokrzywdzonych pracownikow to wszedzie mozna spotkac, jak sie nie podoba sa tez inne, piekarnie, biedronki, lidle sa tam na pewno lepiej XD

@Mistrz

Większość normalnych ludzi po prostu sama się zwolniła, to nie jest praca dla normalnych ludzi

Karol

Od wielu lat robię zakupy u pellowskieg, i to roznie gdzuie mam podrodze, gdzie mnie wygodniej, przewaznie w tunelu, chyba ze kolejki to wale. Raz mi sie zdarzylo, że drozdzowka chyba byla z dnia poprzedniego. Raz przez jakies 10 lat ale zrugac moge przy okazji. Nie wiem jak wyglada sytuacja z pracownikami, ale jakoś nie wydaje mi się by to co tu niektorzy pisza było prawdą

@Karol

nie wiesz to po co się wypowiadasz? tu się komentuje pracodawcę, są inne miejsca dla niezadowolonych klientów

@Karol

No niestety tama prawda ze tak są traktowani pracownicy :(

Patrycja

Jeśli macie taki wielki bol fupy do Panstwa Pellowskic h to piwiedzvcie im to w twarz, ja u szefa pracuje od koncowki czerwca i naprawde mila atmosfera rano sie smiejemy kierowcy bardzo mili panie z biura tak samo, tam kazdy jest dla siebie serdeczny, a pieczywo jest bardzo dobre UWIELBIAM

Osluchany
@Patrycja

Rozmawiałam z nim więcej się nie poniże .

Usb
@Patrycja

Śmieszne...

Maria

To przykre o czym piszesz. Pozwolę sobie jednak zapytać - czy inni pracownicy również byli tak traktowani przez PIEKARNIĘ-CUKIERNIĘ PELLOWSKI, jak i ich pracowników? Z czego wynikało to poniżanie, Pani brat źle wykonywał swoją pracę?

Targi dominikanskie

Najgorsze gofry jakie jadłam w moim życiu na ulicy dlugiej w Gdansku.Ciasto zbyt słodkie a owoce to dżem. Będę omijać cukiernie firmowane tym nazwiskiem.

nie nie nie

z reka na sercu nie polecam. moje zdanie

sofia

mozliwa praca dla osub z ukrainy :)

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI - Gdańsk

• Jak się pracuje w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI