PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

Piotrek

Nie polecam tego miejsca jako miejsce pracy(usunięte przez administratora)

Wisienkos

Rurki z bitą śmietaną bez śmietany...tragedia zapłaciłam 20 zł za 5 rurek bez kremu gdzie zamawialam z kremem....????Po co tak naciągać na pieniadze skoro nie macie kompetentnej osoby która potrafi "nabić" rurkę kremem?Zwykłe oszustwo.Nastepnym razem bede Przy was rozpakowywać i sprawdzać co sie sprzedaje i wciska klientom.Wstyd .

Łagiewniki

No nie zgodzę się z Tobą i to bardzo. Woda zapewniona dla pracowników systematycznie dostarczana na dane punkty w odpowiedniej ilości. Toalety są i są czyste, ja z nich korzystałem Pani widzę, że niekoniecznie. Środki czystości są po uprzednim napisaniu zamówienia i dostarczeniu za pośrednictwem kierowcy na główną piekarnie, realizacja zamówienia w granicach trzech dni, ponieważ jeśli czegoś nie mają co zamawiasz to muszą sami do piekarni zamówić z hurtowni. Pozdrawiam

Na Rajskiej kupilam drozdzowke z makiem .Koszmar.. Posmarowana chyba jakąś wofa z makiem.Tak niedobrego czegoś dawno niejadlam Nigdy, przenigdy !!!

Kierownik Produkcji

Ogólnie to rekrutacja jak rekrutacja, każdy wie co to jest rekrutacja. Pytania o przebieg kariery dotychczasowy, a jest o czym mówić jak się ma takie bogate CV jak ja.

Zapytano mnie jaka godzina, doceniam poziom humoru. Świetnie się zaczęła nasza współpraca.

Brak słów

Na Chełmie jak mają miła i sympatyczna obsługę to zwalniają a te które odpychaja to zostawiaja. Co za polityka jest w tej cukierni! Coraz mniej osób tam chce chodzić i każdy tak samo wyciąga wnioski jak i my.

Xxx
@Brak słów

Tak to prawda. Jakiś czas temu, była tam tak super dziewczyna, z daleka uśmiechnięta, rzyczliwa, bardzo miła i sympatyczna. Nie wiem jak na imię miała ale była szczupła i wysoka w blond włosach. Chodziliśmy sobie jak ona była na kawkę i lody z koleżankami. A teraz pytam się czy na urlopie ta pani jest i dowiaduje się że zwolnili ją. Panie Pelowski, z pewnością czyta Pan opinie, niech pan się zastanowi nad tym co Pan robi. Traci Pan klientów w takim tempie jak zwalnia Pan ludzi. Jeśli ta pani miła która zwolnili i nie ma jej od soboty czyta to, to życzymy pani jak najlepiej, dalszego uśmiechu i jak najdalej od takich ludzi jak w tej cukierni.

Niemiła
@Brak słów

Klient wielu rzeczy nie dostrzega , miła atmosfera w pracy też jest ważna , u tej Pani tego nie było. Pozdrawiam :)

Iza

@Tobi8, dlaczego w negatywny sposób piszesz o pracy w firmie? Nie podajesz konkretnych przykładów, z jakiego powodu jesteś niezadowolony. Rozumiem, że godziny pracy są długie, czy praca jest zmianowa? Powiedz proszę, jak objawia się złe traktowanie pracowników. Czy gdzieś to zgłaszałeś?

Iza

Firma Pellowski oferuje możliwość nauki zawodu już od 16 roku życia. W zależności od wybranej ścieżki, nauka trwa 2 lub 3 lata. Czy są tu osoby, które szkoliły się w firmie? Na stronie internetowej można znaleźć informację o tym, że w okresie nauki wypłacane jest wynagrodzenie, czy poza tym można skorzystać z jakichś benefitów? Czy po zakończeniu nauki jest duża szansa na stałe zatrudnienie? @anonymous, czy jesteś pracownikiem firmy? Forum służy do tego, by mogli oni przedstawić swoją opinię.

Patrycja

Uwielbiam szefa!!! Mozna sie z nim posmiac, pogadac, bardzo sympatyczny czlowiek i nie zasluzyl sobie na takie traktowanie poniewaz to nie on wini tylko piekarze i kierownicy :) Pozdrawiam ciepkutko Panie Januszu/pracownica ????????

@Patrycja

Można wiedzieć jakie stanowisko zajmujesz?

?
@anonymous

Rozmawiałam z nimi mam problem z olbrzymim hałasem jaki wydobywa się w nocy przez okno , którego pan nie chce zamknąć . Zakłóca w ten sposób mir domowy mieszkancom ,nie chodzi tu o pracę maszyn tylko huczne zachowanie pracowników :wyzywanie, rzucanie wszystkim co się da . Juz więcej nie ponize się do jego poziomu , podejmuje inne kroki rozwiązania problemu .

Maciej
@?

Prosze nie przesadzać , tez mam okno od piekarni i bardziej narzekam na hałasy z jarmarku dominikanskiego

@Maciej

Jarmark się skończył, a co z halasami ?

Iza

@Janosik, możesz mieć negatywne zdanie na temat pracodawcy, ale nie wolno nikogo obrażać! Widzę, że masz kiepskie relacje z kadrą kierowniczą, a co z innymi aspektami? Czy zdradzisz, jakie stanowisko zajmujesz? Postaraj się, aby Twoja opinia była rzetelna i pomocna, oraz zgodna z regulaminem.

Iza

@Patrycja, to, co piszesz, może zachęcić wiele osób do złożenia CV. Dobrze wypowiadasz się o kadrze kierowniczej,czy również między zatrudnionymi osobami panuje miła atmosfera? Możesz odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytania, dotyczące wykształcenia? Będę wdzięczna za Twoje odpowiedzi.

Łagiewniki

Słuchajcie nie wiem dlaczego jest tutaj tak dużo negatywnych opinii, ale ja swoją chciałbym również wyrazić. Pracowałem u państwa Pellowskich pełen rok czasu i dni były różne, ale przeważnie z uśmiechem na twarzy można było pracować. Szefowa p.Kasia jest bardzo ciepłą kobietą, która ma słabsze dni nie powiem, że nie, ale zawsze potrafiła wysłuchać i doradzić. Nie mogę na nią złego słowa powiedzieć. Nigdy nie zapomniała, że pracuje właśnie dla niej, zdawała sobie sprawę z tego, że jestem jej pracownikiem. Potrafiła z dobrego serca zapakować ciasto do domu, dać wolne jeśli się człowiek źle czuł. Bardzo fajna kobieta. Z Panem Pellowskim nie miałem dużo wspólnego nawet go dobrze nie poznałem, ale mogę powiedzieć, że nigdy nie widziałem aby krzyczał czy źle odzywał się do swoich pracowników. Czegoś takiego nie zauważyłem. Ja pracę u Pellowskich mogę polecić dla każdego kto lubi wyzwania, aby każdy dzien nie był taki sam.

Osluchany
@Łagiewniki

Ile dostałeś za ta opinię

Iza

@anonymous, forum nie jest miejscem na tego typu uwagi, ale rozumiem, że wiesz coś na temat firmy i osób w niej pracujących. Czy mógłbyś zatem opisać atmosferę w Piekarnia-Cukiernia Pellowski? Czy aby zatrudnić się w tym miejscu, konieczne jest wykształcenie gastronomiczne? Czy pracownicy mogą w ciągu dnia skorzystać z wyrobów produkowanych przez firmę?

Iza

@Patrycja, zdradzisz, jakie stanowisko zajmujesz? Czy z uwagi na branżę pracownicy mają zapewniony bezpłatny posiłek, lub też zniżki pracownicze na produkty? Wspominasz, że pracujesz dość krótko, czy jesteś zatrudniona w oparciu o umowę o pracę? @Zainteresowany, na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Może już przeszedłeś przez rekrutację? Opowiedz proszę o swoich wrażeniach.

Jak się tu pracuje? Warto starać się o pracę?

Iza

Czy ktoś z Was mógłby przybliżyć politykę firmy, na czym polega praca w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI, czego oczekują od pracowników? Czy istnieje system premiowy i jak wygląda? Do obecnych pracowników: jak Wam się pracuje, czy polecilibyście pracę w tej firmie? Jak wygląda kwestia staży, czy są one płatne czy jest szansa zostać tam na dłużej?

Witold

Konkurencja inspiruje do pisania?

Pewnego „pięknego” dnia znalazłam ogłoszenie do pracy w piekarni Państwa Pellowskich, wybrałam numer i zadzwoniłam bo stwierdziłam, że do pracy miałabym blisko, a umowa zlecenie przeważyła szalę. Dodzwoniłam się do kobiety, która, po czasie stwierdzam, skrupulatnie odpowiadała na moje pytania z wyuczonych formułek, z racji tego, ze w późniejszym okresie wszystko okazało się nieprawdą. Dzienne godziny pracy miały wynosić 12h (bo lepiej jest pracowac więcej jednorazowo ale również więcej mieć wolnego, tak mi powiedziano), ze można pracowac w zmianach „dzień na dzień” bądź „dwa na dwa”, ze na przerwę jak najbardziej można sobie pójść, ze książeczka sanepidowska nie jest potrzebna gdyż mogę ja wyrobić w trakcie pracy. Ja zachęcona oczywiście zgłosiłam się do pracy w trybie, w zasadzie, natychmiastowym. Miałam dostać swój strój firmowy, wypytano mnie o rozmiary, dogadaliśmy godziny mojej pracy pierwszego dnia. Zdziwił mnie już fakt, ze nie zostałam nawet zapytana o godność ale stwierdziłam, ze nie będę zadręczała sobie tym głowy. Przyszedł czas na moj pierwszy dzień pracy, który strasznie mnie zadziwił. Pracownik znajdujący się na sklepie nie był poinformowany o tym, ze przyjdzie nowa osoba, ciuchy dostałam „z odzysku”, znalezione gdzieś na zapleczu żebym tylko miała w czym pracowac, nie dostałam żadnej umowy także byłam zmuszona pracowac „na czarno”. Powiedziano mi, ze w sklepie pracuje się po 15h przy czym przerwę ma się jedynie w momencie kiedy nie ma klientów, ze w upalny dzień nie można mieć przy sobie na sklepie nawet butelki z napojem, „wszystko dla klienta i nic dla pracownika” - to chyba ich główne motto. To czego się dowiedziałam o rzeczach dziejących się tam z pieczywem zostawię już dla siebie choć jest to dla mnie karygodne i wręcz żałosne bo „trując” klienta można być pewnym, ze już nie wróci. Późniejsze przygody, problemy z podpisaniem umowy (kazano mi w dzień wolny dostosować się do nich i swój czas poświęcać na załatwianie spraw można powiedzieć firmowych) zadecydowały o tym, ze najzwyczajniej w świecie zrezygnowałam. Nie sądziłam, ze tak się zrażę do firmy. Odradzam tę pracę każdemu, chyba, że praca ma być jedyna, dosłownie jedyną rzeczą wykonywaną przez całe życie.

Iza

@anonymous, zdecydowałeś się aplikować do pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI? Jeśli tak, to jak oceniasz swój proces rekrutacyjny? @Łagiewniki, a jak oceniasz warunki proponowane przez tego pracodawcę? Rozważasz powrót do tej pracy? Widzę, że firma prowadzi także nauki dla uczniów zainteresowanych zawodem cukiernika czy piekarza. Czy ktoś brał udział w takich praktykach? Można potem uzyskać zatrudnienie w firmie?

Witam, piszę z pytaniem o stanowisko technologa , jakie mniej więcej zarobki na początek ? jaka atmosfera w pracy ?jeśli mógłby ktoś pomóc to dziękuje :)

Damian Brojewski
@anonymous

Na początek 20.000 złotych polskich i premie do 40.000 zł polskich w kwartale

Mirka

Ja uwielbiam wasze drożdżówki z makiem i cena nawet spoko, tylko trzeba wystać swoje w kolejce. Może zatrudnijcie jeszcze z 1 osobę w Madisonie?

@Mirka

Jak mają zatrudnić jak żadna ekspedientka tam nie pujdzie....za 1600 być poniewierany...w Biedrze lepszą kase płacą

mysza

faktycznie lepszą, zapomnielaes dodac, że w biedrze musisz przyjść godzinę szybciej do roboty by wszystko ogarnąć i zająć się bulkami itp, a po zmianie zosyac dłużej i sprzątac. faktycznie super... idziesz na kasjera, a jesteś od magazynu, wykładania towaru, zamówień... byłam to wiem

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI - Gdańsk

• Jak się pracuje w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI