Maxcess Sp. z o.o.

Opinie o Maxcess Sp. z o.o.

zwykły robol

Firma szykuje sobie pracowników ewentualnego kryzysu,szkolenia na maszyny konwecjonalne i numeryczne,działy montażu,napraw,odprężania,hartowania,spawania,lakierowania,wyważania ciągle te same osoby.Pierwsze zdanie ma tu mistrzunio :-) Albo jesteś z nim albo przeciwko na pewno września rządzi i jego dupowłazy.Czasami nie ma pracy na danym stanowisku i jest pytanie co potrafisz?A odpowidz powinna być a czego mnie majster nauczyłeś?Jesteś przywiązany do jednej maszyny wiedż,że w razie ewentualnych zwolnień idziesz jako pierwszy na odstrzał!!!

Stefan

Ludzie!!! Skoro tak źle i niedobrze to po co pracujecie w tej firmie ? Wiadomo rzeczą ludzką jest stale narzekać ale zanim będziecie narzekać na warunki finansowo-bytowe i na standaryzacje 5S (Kaizen itp.) to proszę pochodzić po kilku zakładach w Poznaniu i w promieniu 50km żeby przekonać się jak to wygląda u innych pracodawców . Wiadomo jest kilka zakładów które mają w miarę dobre warunki typu VW ale bez przesady, to jest wielki koncern a oni nie mogą sobie pozwolić na bałagan. Także proponuje nie siedzieć w jednym zakładzie i narzekać - poznajcie trochę świata i doceńcie to co macie ! Tak żeby nie było - nie jestem pracownikiem tej firmy. A liczyć na VW we Wrześni i oczekiwać taaaaakich zarobków że głowa boli- to na pewno by nie budowali fabryki w Polsce i jeszcze na takiej pipiduwie jak Września gdzie średnia zarobków przy hojnym prywaciarzu z nadgodzinami 2000zl netto, oczywiście minimalna na umowie a reszta w kopercie jako premia. Byłem na rozmowie w tej firmie ,także w innych i mam porównanie do zakładów pracy i ta zrobiła na mnie duże wrażenie pod względem porządku , stanowisk pracy ,BHP i na poziomie oferty płacowej.

samo zło

Jakie jaja.. (usunięte przez administratora) ma jakieś pretensje :) Chłopie tępy ciebie to i tak za tą nadgorliwość i debilny styl powinni naklepać po mordzie. Ty w poście wyżej robisz laseczke Sebkowi zjebkowi a on robi wyżej tak sie nadgodzinny załatwia. za robote się weź!!! A co do Andrzeja to racja traktujesz nas jak ludzi ?? 30 min dziennie i do widzenia. I uwierz ze wole byc cyferką zarabiającą 3,5 - 4 tyś niż obsługiwać te złomy prz mokronowych często tolerancjach. Dajecie czadu !!! No i jeszcze święta trójca (usunięte przez administratora) włażący w dupe wszystkim i kurewska maruda p. wszytkoumiący Karol o panu Kaizenie z Mekihuja nie wspomne !!!! ŻENADA

hahaha

Hmm. Tomku. Trochę się zdradziłeś bo w poscie "szczerego pracownika" jak również w Twoim zdanie ułożone sa w tej samej formie (dwukropki na końcu zdania, brak polskich znaków, i inne "owe" teksty). Dość charakterystyczne dla Twojego stylu. Nikogo nie nabierzesz bo i tak cała firma wie czyja to sprawka :-D Brnij dalej w swoich klamstwach i rozpaczy ze zostałes w końcu "doceniony" :-) pozdro

Aplikowałeś na stanowisko Monter/Elektromonter oferowane przez firmę Maxcess Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Tomek S

Nie wiem komu zalezy na mojej opini piszac ze owy wyzej post nalezy do mnie, wczoraj od jednego z kolegow dowiedzialem sie ze pisza tu na moj temat.. nie sledze tego forum.. i nie zamierzam sie tu wiecej udzielac.. jak ma ktos jakies problemy wzgledem mnie, niech podejdzie w pracy i powie mi to prosto w oczy, a nie probuje wyrobic mi negatywna opinie..

One way ticket

Andrzejku, oj Andrzejku... Z perspektywy HRabiego może to i dobrze wygląda... A le jeśli pan K. będzie tak działał dalej, to się któregoś dnia obudzi i znów nie będzie Teleranka... Zadowoleni są tylko ci, którzy noski mają ubabrane od całowania tyłka. I to tylko jednemu mistrzuniowi, bo drugi nie ma nic do gadania. Nie wiem, jak jest na AGS-ach i magazynie, ale plota chodzi, że też mają dość. Znam tępaka, który nic nie potrafi, oprócz włażenia wiadomo gdzie i ten jest na fali. Chłopaki z montażu wiedzą, o kim mowa. Tak się chwalicie przestrzeganiem BHP, a pokaż mi maszynę, która jest w pełni sprawna. My robimy na tym złomie, który nazywacie "parkiem maszynowym", my na was, obiboków, tyramy. Nawet nowej maszyny nie potraficie kupić, bo Mekiturn to porażka dekady. Tokarze trzymają tolerancje w setkach, na złomach które już dawno powinny być na żyletki poprzerabiane. Wielka, światowa firma, której nie stać na dołożenie pracownikowi co roku marnego zyla do stawki. Piszesz, że w VW bedziemy dla HRa cyferką w systemie. A kim jesteśmy dla Ciebie? Masz pół godziny "przyjęć" dziennie, jak jakiś prezes spółdzielni. Chociaż nie, oni mają więcej. Co Ty zrobiłeś dla firmy, oprócz bajerowania ludzi, jak to będzie dobrze? Jest coraz gorzej.

pracownik podobno dobry

Andrzeju... przestań nadawać jak ci menago podpowiada, i powiedz coś na prawdę od siebie !! od zawsze wiadomo, ze mówisz i robisz to co musisz, a swoje opinie trzymasz dla siebie !!...podziel się SWOJĄ opinią na temat wiadomy, opisany we wcześniejszych postach....poza tym w sprawach socjalu, uwierz mi, nie dorastacie do pięt mniejszym firmom.. zdziwiłbyś się i sądzę sam zastanowił nad zmianą pracy !!!

życzliwy

W końcu śliwa wylaly się Twoje żale

szczery pracownik

Firma Maxcess niestety nie szanuje pracownika, zabieraja premie za byle co, kierownik sprzedajny.. na poczatku byl do ludzi, niestety popracowal na stanowisku i zapomnial o zwyklym pracowniku.. rozmawiam z roznymi ludzmi, i troche mi zal montarzystow, chlopacy maja tam ok 2000 do 2500zl pensje, na montarzu ags rzadzi dzieciak siedzacy w telefonie i ile razy sie nie przechodzi przez hale smieje sie z ludzmi po czym Ci ludzie sie zala ze zabiera im za to premie ( sam mialem okazje zaobserwowac jak kiedys stojac na kontroli pan Piotr pisal smsa smiejac sie do telefonu, po czym podniosl glowe i skomentowal do inz ze Zbyszek znowu chowa sie z telefonem.. patologia, jak wymaga niech sam sie trzyma wlasnych zasad.. na Magazynie lider Radek jest totalnie nieodpowiedzialny, zabiera chlopaka 3/4 premii, zeby dobrze sie podlizac podwladnemu, ostatnio chlopacy wspominali ze za byle co zabieraja tam premie np jednemu chlopakowi zabrali premie za zostawiony kubek na stanowisku.. z czego wielokrotnie widzialem jak ich lider 5 min przed koncem idzie sie myc.. dzial szaftow jedyny co pod wladza Sebastiana dostaje dorobic na nadgodzinach, Seba umie im zorganizowac prace i wie jak zagadac. ogolnie Ci co sie dobrze podlizuja lidera maja ok, moga z nimi cisnac bajere, smiac sie.. Ci co solidnie pracuja a nie podlizuja sie, wystarczy ze sa raz przylapani traca premie.. na sam koniec chcialem tylko dodac ze wiekszosc tu ludzi z ktorymi sie rozmawia szuka nowej pracy, kazdy czeka za VW Wrzesnia, oby sie szefostwo za pozno nie obudzilo, bo tu wiecej ludzi szuka jak chce zostac.. noo a ich owe 3,5% podwyzki razej nie zacheca do zostania..

każdemu

każdemu odradzam tam co się dzieje,szukajcie dalej !!!!!!!!!!!!!1

haha

odpuśc sobie te firme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ktoś

maxcess to amerykańska firma która zainwestowała pieniądzę w polsce po jest tu tania i wykwalifikowana siła robocza. polski zażąd wam cisnie bo amerykanie cisną ich. w kapitalizmie niem ma fajnych firm liczy się tylko maksymalizacja zysku. jedyny argument z jakim się będą liczyć to wtedy gdy się wszyscy zwolnią na zachodzie europy tak firmy bankrutują bo ludzie byli żle traktowani i nikt tam niechce robić.

ar

Wiecie co? Jak czytam te posty poprzednie ludzi z maszyn to wstyd. Przyjdźcie na magazyn a jeszcze lepiej na montaż!!!!! 23 zł na maszynach a na montażu zaczynasz 13 i 3 zł premi co 30 % premi zabiorą . Wiec policz sobie 13 zł na godzinę to zobaczysz jakie wielkie pieniądze zarabiają w tej firmie

Maszynista
@ar

A co potrafisz, oprócz przekładania pudełek...? Trzeba było się uczyć, to też byś na maszynie pracował i zobaczyłbyś, jakie to jest piękne, obsługiwać złom, zeby ci czegoś nie sknocił... Nie bądź taki do przodu, bo ci tyłu zabraknie...

zdzisiek

Olek dobrze ze udało ci sie wyrwać z tego syfu!!!! Nawet niewiesz jaki jest teraz syf w tej firmie!!! I jak odwaliło przodującemu i jego pomagierowi. Jeszcze trochę i otworzą sie im oczy jak ludzie będą uciekać do innych firm. 60% szuka innej pracy. Obóz i mobing. A płaca? Od dwóch lat zero podwyżki chyba że tobie zabiorą stawkę jak juz dwóm to zrobili bezczelnie. Syf i mogiła, żal patrzeć na tych co są odprowadzani i wciskają im kity ikłamstwa a później im kopara opada jak maja premie zabieraną bo gdzies poszli.

olo.n
@zdzisiek

zwolnili mnie z perspektywy czasu to okazało się że zamiast mi pogorszyć to mi polepszyli. pozdrowienia z Motherwell Scotland UK. Olo.N

olo.n

pozdrowienia z Motherwell Scotland UK., przesyła olo.n

nie
@olo.n

odradzam tą firmę

ktoś

nie kasujcie opinii o mexcess bo ta firma jest h.u.j.o.w.a ludzie o tym muszą wiedzieć.

ktoś

Maxcess to (usunięte przez administratora). firma, prosty przykład firma (usunięte przez administratora)z Swarzędza nikogo nie zwolniła w kryzysie.

alojz

w - 2013-07-30 19:17:06 A są jakie dojazdy z poznania ? do firmy tYlko samochodem dojedziesz na te wies.Ale odradzam te firme.

ktoś

w - 2013-07-30 19:17:06 A są jakie dojazdy z poznania ? do firmy na własny rachunek

w

A są jakie dojazdy z poznania ? do firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Maxcess Sp. z o.o. - Fałkowo

• Jak się pracuje w Maxcess Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxcess Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxcess Sp. z o.o.?

Maxcess Sp. z o.o.