Maxcess

Bugaj

Opinie o Maxcess

hahaha 2014-10-22 11:41:22
Hmm. Tomku. Trochę się zdradziłeś bo w poscie "szczerego pracownika" jak również w Twoim zdanie ułożone sa w tej samej formie (dwukropki na końcu zdania, brak polskich znaków, i inne "owe" teksty). Dość charakterystyczne dla Twojego stylu. Nikogo nie nabierzesz bo i tak cała firma wie czyja to sprawka :-D
Brnij dalej w swoich klamstwach i rozpaczy ze zostałes w końcu "doceniony" :-) pozdro
samo zło 2014-11-14 20:26:26
Jakie jaja.. (usunięte przez administratora) ma jakieś pretensje :) Chłopie tępy ciebie to i tak za tą nadgorliwość i debilny styl powinni naklepać po mordzie. Ty w poście wyżej robisz laseczke Sebkowi zjebkowi a on robi wyżej tak sie nadgodzinny załatwia. za robote się weź!!! A co do Andrzeja to racja traktujesz nas jak ludzi ?? 30 min dziennie i do widzenia. I uwierz ze wole byc cyferką zarabiającą 3,5 - 4 tyś niż obsługiwać te złomy prz mokronowych często tolerancjach. Dajecie czadu !!! No i jeszcze święta trójca (usunięte przez administratora) włażący w dupe wszystkim i kurewska maruda p. wszytkoumiący Karol o panu Kaizenie z Mekihuja nie wspomne !!!! ŻENADA
Stefan 2014-11-22 22:46:48
Ludzie!!! Skoro tak źle i niedobrze to po co pracujecie w tej firmie ? Wiadomo rzeczą ludzką jest stale narzekać ale zanim będziecie narzekać na warunki finansowo-bytowe i na standaryzacje 5S (Kaizen itp.) to proszę pochodzić po kilku zakładach w Poznaniu i w promieniu 50km żeby przekonać się jak to wygląda u innych pracodawców . Wiadomo jest kilka zakładów które mają w miarę dobre warunki typu VW ale bez przesady, to jest wielki koncern a oni nie mogą sobie pozwolić na bałagan. Także proponuje nie siedzieć w jednym zakładzie i narzekać - poznajcie trochę świata i doceńcie to co macie ! Tak żeby nie było - nie jestem pracownikiem tej firmy. A liczyć na VW we Wrześni i oczekiwać taaaaakich zarobków że głowa boli- to na pewno by nie budowali fabryki w Polsce i jeszcze na takiej pipiduwie jak Września gdzie średnia zarobków przy hojnym prywaciarzu z nadgodzinami 2000zl netto, oczywiście minimalna na umowie a reszta w kopercie jako premia. Byłem na rozmowie w tej firmie ,także w innych i mam porównanie do zakładów pracy i ta zrobiła na mnie duże wrażenie pod względem porządku , stanowisk pracy ,BHP i na poziomie oferty płacowej.
zwykły robol 2014-11-30 23:46:31
Firma szykuje sobie pracowników ewentualnego kryzysu,szkolenia na maszyny konwecjonalne i numeryczne,działy montażu,napraw,odprężania,hartowania,spawania,lakierowania,wyważania ciągle te same osoby.Pierwsze zdanie ma tu mistrzunio :-) Albo jesteś z nim albo przeciwko na pewno września rządzi i jego dupowłazy.Czasami nie ma pracy na danym stanowisku i jest pytanie co potrafisz?A odpowidz powinna być a czego mnie majster nauczyłeś?Jesteś przywiązany do jednej maszyny wiedż,że w razie ewentualnych zwolnień idziesz jako pierwszy na odstrzał!!!
andrzej 2014-12-03 08:34:40
STEFAN!!!!! WRAŻENIE? Jesli niepracujesz to co wogóle sie wypowiadasz! Zgadzam sie ze tylko z ponad 100 (usunięte przez administratora)z montażu i to jeszcze swoich pracowników idzie podpierdalać ale żeby jeszcze prawdę mówił w biurze. Jeden niedostanie nic a drugi 3000 bo jakąś sytuację ma! No dobrze robi .....!!! Chore wszystko w tym zakładzie, zaczynając od góry, trzech muszkieterów co myślą że wszystko mogą. Hrabia itd!!! Kierujący tu ludzie nie maja doświadczenia na tych stanowiskach które obejmują, bo przyszli po studiach i głupa (usunięte przez administratora) doświadczenia w innych zakładach nic. W ilu zakładach hrabia przepracował by mowic o trybikach? Jesli ktos niewie wogóle nie powinien sie wypowiadać
olo.n 2014-12-06 16:14:21
zwolnili mnie z perspektywy czasu to okazało się że zamiast mi pogorszyć to mi polepszyli. pozdrowienia z Motherwell Scotland UK. Olo.N
andrzej 2014-12-16 21:45:02
No tak leśniewski sebastian tego przykładem i każdy to wie
zlo#2 2014-12-17 23:06:25
Zostawcie sebe L chlop ambitny moze zostanie 4 muszkietrem chlopak wpozo tylko pewnie ojca mial h...jowego i pewnie teraz z syna dumny ze karire kapusty robi
blabla 2015-03-15 14:07:08
CIESZCIE SIE ZE JEST TAKI MAXCESS NA WSI BO BYSCIE NA POLU ORALI A TEN Z TOYOTY ZA KONIA BY ROBIL
alojz 2015-04-26 11:02:04
Tak cieszymy sie ale ty powinienes bardziej bo teraz bys pewnie swinie pasal albo krowy.Malo kto wie ale szykuja sie znow zwolnienia i to spore wiec wielu bedzie mialo szanse pasac krowy.Ja na podanie do VW dostalem odpowiedz wiec z kilkoma kolegami pozegnamy tez smieszny zaklad a wam zyczymy powodzenia.
Maszynista 2015-05-23 16:00:30
A co potrafisz, oprócz przekładania pudełek...? Trzeba było się uczyć, to też byś na maszynie pracował i zobaczyłbyś, jakie to jest piękne, obsługiwać złom, zeby ci czegoś nie sknocił... Nie bądź taki do przodu, bo ci tyłu zabraknie...
uu 2015-06-07 10:03:28
Maxcess to firma dla tych co chcą gdzies przetrwać i to im się udaje
oko 2015-06-28 15:53:28
WSZEDZIE TRZEBA PRACOWAC
hahaha 2015-07-05 20:58:42
Volkswagen we wrześni przyjął już 400 osób,docelowo ma być 3000 Maxcess nie ma pojęcia ile osób złożyło swoje Cv do tego koncernu :)Ten jeden telefon,każdy chce lepszej przyszłości mała firma w Bugaju tego Wam nie zagwarantuje.Otwarcie już jesienią 2016 ;) To do zobaczenia przyjaciele aplikujcie na ogłoszenia (usunięte przez administratora)
Poszukujący 2015-07-08 12:31:32
Można wiedzieć jakie maszyny posiada firma? Jakie warunki pracy, jakie detale jaka kasa. Trochę na cnc popracowałem ale mam dość mojego miejsca pracy i chyba czas na zmiany. Do kogo ewentualnie się zgłosić?
Darek 2015-07-13 09:10:20
Witam. Czy praca w firmie jest na 3 zmiany??
max 2015-07-29 12:11:43
NIECH WSZYSCY CHETNI ZGLASZAJA SIE DO BYLEGO TOKARZA SUPER FACHOWCA POZNIEJ LIDERA POD---DALACZA RAFALLALA RAFAL CZY COS TAM PRACOWAL W TOYOCIE TO JEST WYKLADNIK TEJ FIRMY TO JEST WSZYSTKO CO O TYM ZAKLADZIE MOZNA POWIEDZIEC
były pracownik 2015-08-12 14:08:05
widzę że po kilku latach niewiele się zmieniło, syf jaki był taki jest !! ciekawe czy kadrowo coś się pozmieniało, i czy tym z góry nadal tak odbija !!
klemensik 2015-10-01 14:24:11
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] panowie o tym VW jakby tam kase za darmo dawali, na poczatek tzreba sie dostac czyli przejesc test, rozmowy i badania.sama stawka was tez nie zadowoli bo na poczatek jest to kolo 2800-2900 brutto czyli kolo +/- 2000 tys na lapke wiec nie za bogato, trzeba doliczyc dojazdy, paraca oczywiscie na 3 szychty na razie bo napewno bedzie czterobrygadówka, Sama praca za ciekawa nie jest bo monotonia wciaz to samo razy co najmniej 240 razy dziennie i tzreba zapierdalac nie ma kawki czy papieroska kiedy sie zachce. W soboty sie parcuje niby jak sie chce ale naciski sa bo premii nie bedzie, w niedziele nadgodziny od 18 do 6 rana w poniedzialek. tak ze nieraz wekendów nie ma pivka sie nie napijemy i grilka latem nie zjemy bo arbait.
ktoś 2015-10-02 14:09:02
Nadal są poszukiwani tokarz CNC, nowe maszyny mają się pojawić. A operatorzy maszyn zarabiają dużo więcej niż wspomniane przez ciebie 2 tyś. Ale zawsze znajdzie się temat do narzekania tutaj na forum.
guru 2015-10-17 21:22:23
Napiszcie lepiej o tym waszym funduszu socjalnym,dlaczego nie każdemu się należy chociaż co miesiąc zabieracie składki z wypłaty.
xxx 2015-10-23 15:04:54
Nikt ci (usunięte przez administratora) nie zabiera nic z wypłaty! Jak nie znasz się na przepisach to idz do Andrzeja i ci wytłumaczy. Jak widać ciemnota ludzka nie zna granic.
robol 2015-10-27 12:51:18
Panie planisto Rafale W. jak się pracuje?
ktos 2015-12-14 08:30:14
jedziesz
Były pracownik 2015-12-14 19:17:19
zarobki ok 23zł/h brutto w przypadku operatorów CNC.
bk 2016-02-02 19:12:37
Widzę zainteresowanie pracą w tej firmie jest. To chyba o czymś świadczy, prawda? A dla tych co tylko narzekają i im tak niedobrze niech zmienią pracę i zrobią miejsce dla nowych, chętnych, młodych umysłów, których jak widzę nie brakuje. Sam tam aplikowałem, jestem po rozmowie i tylko czekam na telefon. Firma zatrudnia po odpowiednim technikum z tego co widzę, więc możliwość na start jest, zresztą wielu tam z tego co mi wiadomo pracuje od lat i jakoś o zmianie nie myślą, a i Maxcess jest zainteresowany pracą na dłużej, więc opcja pracy jak dla mnie bardzo ciekawa, szczególnie, że robota niemonotonna i nie polega tylko na "start/stop" i tak w kółko. Mam paru znajomych pracujących tam i żaden nie narzeka, ale z tego co widzę to tutaj w 80% frustraci wchodzą i komentują (jak na większości stron o pracodawcach). Z tego co zauważyłem to niektórzy chodzą do pracy byle jak odwalić robotę i narzekać. Trochę zaangażowania drodzy Panowie. Co do VW to cóż... Warunki zatrudnienia może i atrakcyjne, bo na start niby 2800 brutto podstawy - z dodatkami i socjalem i tak wyjdzie z 2 i pół kafla także całkiem okej na początek. Ale czy tam faktycznie tak kolorowo jest? Pewnie zależy od działu i co kto lubi... Pozdrawiam.
robol 2016-02-07 19:29:32
Niech założą gpsy na wszystkich maszynach to nie będzie już tak kolorowo,a nocki służą do opierdalania się a nie do roboty :)Notowania firmy spadają to coś musi znaczyć.
uszaty 2016-03-01 08:40:52
Co za wredne komentarze ,zero litości współczucia dla często nie z własnej winy spowodowanej sytuacją życiową.
To jest ten dziki kapitalizm ,gdzie dla słabego człowieka nie ma miejsca liczy się maksymalizacja zysków konsumpcja i materializm które prowadzą to do braku człowieczeństwa, humanitaryzmu i zdziczenia obyczajów.
geniu 2016-03-08 11:02:22
Pracowałem dłuższy okres w tej zakładzie,więc mogę trochę powiedzieć by omijać z bokiem te firmę. I z wypłatą,traktowaniem i atmosfera. To mają być zarobki? Chyba że pracujecie dla rozrywki a te marne dajecie dla rydzyka na waciki. Można godnie zarabiać i kieckę coś z tego ale napewno nie w tej firmie a tym bardziej przy tej osobach kierujących tym zakładem.
Zakład to dno.
Robuś 2016-04-12 20:10:15
2tys to zarabia w Poznaniu kasjerka w biedronce a operatorCNC zaczyna od stawki 15netto [z doswiadczeniem]a firma Maxcess nie ma swojej siedziby w Poznaniu wiec zarobki na poziomie 2tys wystarcza dla biedoty z wrzesni.
Nie ma dojazdow autobusem itp tylko samochodem wiec trzeba odliczyc kase na dojazdy wiec tak rozowo nie ma i niech nikt nie pie....li o dojazdach w 4 bo wiadomo jak to bywa.
Odradzam a dla zdesperowanych polecam VW.
Andrzej 2016-04-16 14:24:49
Proszę o informacje, który z naszych operatorów CNC zarabia 2000 netto? Może któryś by chciał, bo ma za dużo? Jak widzę wypowiadają się tutaj dupki, osoby, które chyba mają za dobrze. Sami wiecie ile zarabiacie i nie zamierzam tego ujawniać, ale jak ktoś ma za dużo to ja mogę wam w tym pomóc. Naprawdę wolę zatrudniać zmotywowanych "... z Wrześni" i ludzi w Gniezna niż .... z innych miast regionu. Naprawdę, jak komuś jest z nami źle to w....ć! Sorry, ale powyższe komentarze, wyprowadziły mnie z równowagi. Zresztą chyba niedługo sam zaproponuję "selekcję", bo jest z nami kilku obiboków, którzy innym niszczą życie i psują wyniki zakładu. I proszę niech się wypowiadają aktualni pracownicy, a nie kiedyś zwolnione słabe jednostki, które wylewając swoją frustrację tutaj na forum niszczą wizerunek zakładu.
ktoś 2016-04-25 06:20:55
w polsce są zarobki dampingowe czyli europa wschodnia jest kolonią taniej siły roboczej ponieważ od 1989 roku jak upadł komunizm w polsce wciskali nam kit o tanim państwie czyli bieda robotnik, te wszystkie zachodnie firmy które przyszły do polski po to żeby płacić mało a mieć gigantyczne zyski, sztuką jest złapać jelenia do roboty za 1850 złoty brutto. firma maxcess płaci tyle ile, ile płaci bo wiedzą że i tak się znajdzie człowiek który będzie chciał pracować.
Spawacz D. 2016-04-25 07:57:17
Nie denerwój się Andrzeju.. Spawacze też mało zarabiają. Nie tylko operatorzy.
Miłek 2016-05-16 18:13:14
Ale przychodząc do pracy umawiamy sie na podwyżkę po okresie próbnym czy tez po jakimś innym czasie co nie jest spełniane!
Andrzej 2016-05-23 14:03:07
Łukasz, dziękuję za twoją wypowiedż. I, że nie boisz się ujawniać swoich danych. Tutaj większość kryje się za zasłoną anonimowości... jakby nie potrafili otwarcie dyskutować. A wracając do twojej wypowiedzi. Ja nikomu nic nie obiecuję odnośnie podwyżek. Nie ma z automatu podwyżej podczas podpisywania kolejnej umowy o pracę. Za tą są coroczne podwyżki generalne wynagrodzenia a wszystko co "pomiędzy" pozostawione jest w gestii przełożonego, to on musi uargumentować, jeśli widzi taką potrzebę wzrost wynagrodzenia dla pracownika.
bobek 2016-06-11 19:36:46
Andrzeju,

Sam dzwonisz do ludzi oferując pracę,dobry specjalista za te wasze zaskórniaki nie przyjdzie.Docencie pracowników i nie dajcie im odchodzić w poszukiwaniu lepszego bytu i zarobków.Każdy z nas wie ile dobry pracownik powinien zarabiać i nie zwalniajcie ludzi za to że ktoś wyraził swoje zdanie,a przy tym nacisnął komuś na odcisk.

Pozdrawiam
Piko 2016-06-13 12:53:02
Pozdrowienia dla ludzi naprawdę znających się na swoim fachu! Przede wszystkim Pana kontrolera. Mistrzunio Krzysiu pomimo, że jest świnią tez zna sie na tym co robi.
Miłek 2016-07-08 07:34:09
te atrakcyjne warunki to 22-23zl na godz brutto
Łukasz 2016-08-01 17:39:43
Andrzej ktos pisze na forum pod moim Nazwisku.Nigdy sie nie udzielałem na takich portalach i nie bede. Przez przypadek sie dowiedzialem ze ktos sie podszywa pod moje nazwisko i chciałem to sprostowac.
Łukasz 2016-08-01 17:44:55
Kolego dlaczego podszywasz sie pod czyjeś nazwisko i wypisujesz jakies bzdury na forum.
HR 2016-08-05 15:49:59
CNC operator / frezer (na sterowniki heidenhain - preferencyjnie) poszukiwany... :-)
Zresztą, jak słyszeliście na piątkowym spotkaniu.
Miłek 2016-08-09 21:09:04
Tak czy tak odchodze z koncem roku do lepszej firmy za lepsza stawke ale o obecnej firmie nie bede zle pisal..
Lukasz 2016-08-15 11:04:52
Śmieciu jeśli nie przestaniesz podszywać się pod moja osobe zgłoś że to na policje.Tak Cię to bawi to zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni.
jedziesz 2016-08-15 18:25:40
moim zdaniem mydlą nowym pracownikom oczy jak ten maxcess jest zajebisty a jest inaczej powiedzmy sobie prawde szukają tanią siłę roboczą
HR 2016-08-24 08:37:31
Rekrutacja to standardowo rozmowa rekrutacyjna w ramach której duży nacisk kładziony jest na znajomość rysunku technicznego (pytania w oparciu o rysunek), języka sterowania jeśli chodzi o operatorów CNC (G-kody przy sinumerikach i cykle przy heidenhaimach). Przy maszynach CNC w grę wchodzi jeszcze test ze znajomości rysunku technicznego.
Ale to wszystko nie jest jedynym kryterium, liczą się ambicje i chęć. Często widać w oczach kandydata, że pomimo braku jakiejś wiedzy technicznej da on / ona sobie radę z nowymi wyzwaniami. Dlatego w pierwszej kolejności przed rozpoczęciem rekrutacji z rynku oceniamy ludzi, których już mamy w zakładzie i jak można to dajemy szansę na awans na wyżej płatne stanowisko.
Mam nadzieję, że świetni pracownicy / wszyscy u nas zatrudnieni wiedzą, że mogą liczyć na możliwość rozwoju. Niektórzy o tym mówią głośno i mamy ich na uwadze, jak się pojawiają nowe możliwości, inni przychodzą tutaj aby przepracować 8 h i nie interesuje ich nic więcej.
ktoś 2016-09-23 14:32:31
wciąż są ogłoszenia dla operatora cnc ja myślę że problemy ze znalezieniem pracowników będą się nasilać ale czasy taniego bieda pracownika się kończą lub się już skończyły trzeba za takiego pracownika płacić słono płacić .
płać i płacz.
Warto nie być tam 2016-10-23 22:50:31
Pierwszy raz od czasu jak doszedłem z tej firmy i mogę powiedzieć jedno
BOŻE JAKIE SZCZĘŚCIE
Pracowałem jako monter to wszystko mam w jednym paluszku co i jak z tymi walkami za marne 2200 na rękę dwa lata temu.
A teraz nowy zawód i 6000 na rękę
Więc,to nikomu nie polecam tej firmy nigdy.
Nauczcie i się innych zawodów bo warto byle nie tam
Będziecie nikim
nik 2016-11-20 15:56:10
ciekawe co to za zawod, ze na poczatku 6000 na rękę, dobre bajki
ktos 2016-11-26 12:48:03
nie dajcie się nabrać na to że w ogłoszeniu piszą dobrze płacą to jest ściema płacą bez premii bo każdy pretekst jest dobry że by nie dać premii i te dobre warunki płacowe to 2200 netto .
dobry warunki płacowe to 5000 PLN netto za takie pieniądze pracownicy mają motywacje.
X500 2016-11-28 17:49:47
2200 netto to moze jest atrakcyjne jak jakis mlody z rodzicami mieszka i zaczyna pracę. Wez kredyt na mieszkanie, utrzymaj i ubezpiecz auto, a potem spróbuj założyć rodzinę... Dziwić się potem, że ludzie wyjeżdżają z tego kraju. Albo ida do vw gdzie na normalnyn stanowisku maja minimum 3k na rękę na start. Co w porownaniu do zachodu i tak jest biedą biorac pod uwagę ceny produktow i usług.
Zostaw swoją opinię o Maxcess - Bugaj
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxcess