Maxcess Sp. z o.o.

Opinie o Maxcess Sp. z o.o.

Aktualność
Gwiazdor

Na forum choinka a w pracy inwentura

@Inflacja

Wysokość podwyżek na rok 2022 została oficjalnie ogłoszona na spotkaniu w grudniu.

Regina

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

@Regina

Obecnie firma poszukuje ponad 10 nowych pracowników. na kilka stanowisk pracy ( np. operator CNC, monter, lakiernik, księgowa). Wysokość zarobków uzależniona od stanowiska na które się aplikuje.

@Tadeusz

Tak. Firma poszukuje nowych operatorów CNC. Stawka wynagrodzenia tak jak zaznaczono w ogłoszeniu. Jeśli chodzi o staż pracy rok wystarczy. Firma stawia na rozwój i wszelkie braki umiejętności zostaną szybko nadrobione.

Lila Nowy wpis

"program mentorski, którym objęci zostają wszyscy pracownicy w trakcie okresu próbnego, aby wesprzeć ich we wdrażaniu się w nowe obowiązki". To może syn mógłby się dostać na lakiernika do Falkowa nie mając doświadczenia 1 rok, jak w ogłoszeniu pisze? Świeżo po szkole?

Chętny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Ile zakład pracy oferuje brutto podstawy ? I jaka wysoka jest premia ?

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Witam czy w Bugaju są dwie zmiany dla wszystkich pracowników ?Czy to zależy od stanowiska na jakim się jest .I czy w Falkowie też będą dwie zmiany ? Pozdrawiam

Agnieszka

Zastanawia mnie oferta pracy na stanowisku generalistami HR. Dostanę więcej informacji na temat planowania i organizacji szkoleń, które będą do mnie należeć? Rozumiem, że za szkolenia będą odpowiedzialne konkretne osoby, ja będę musiała jedynie zająć się przygotowaniem? No i czy do pracy z domu dostanę od firmy narzędzia pracy.

HR Nowy wpis
@Agnieszka

Witam, Zapraszam do złożenia cv, wszystkie potrzebne informacje odtrzyma Pani podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oczywiście zastrzegamy sobie prawo do spotkania z wybranymi kandydatmi, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i kompetencje. Co do pracy zdalnej, każdy pracownik biurowy otrzymuje wszystkie narzędzia pracy, również dodatkowy sprzęt do domu- laptop, monitory, klawiaturę, telefon komórkowy itp.

Aplikowałeś na stanowisko Monter/Elektromonter oferowane przez firmę Maxcess Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
@nowy

Czy już wiadomo coś o zatrudnieniu na nowym miejscu w Falkowie.Kiedy będą zatrudniać i gdzie można ewentualnie wysłać CV

@@nowy

Witam serdecznie, Obecnie poszukujemy Lakiernika. Poniżej opis stanowiska. Twój zakres obowiązków Przygotowanie powierzchni metalowych do zabezpieczenia antykorozyjnego Czyszczenie elementów przed malowaniem, odtłuszczanie przy pomocy natrysku wodnego (czyściwo) Zawieszanie elementów do malowania na zawiesiach Przygotowanie farb do malowania, dobór, rozcieńczanie, rozlewanie do pistoletu Dobór odpowiednich składników materiałów w zależności od wymogów technicznych Natryskowe malowanie ram i wałków stalowych (jedno lub kilkuwarstwowe) pistoletem pneumatycznym w kabinie lakierniczej Dokonywanie pomiarów i rozliczeń robót malarskich Suszenie pomalowanych elementów w kabinie, ustawianie temperatury suszenia i ustawianie wentylatorów Konserwowanie i drobne naprawy sprzętu lakierniczego Mycie sprzętu lakierniczego Pobieranie farb oraz materiałów pomocniczych z magazynu i rozliczanie się z nich Obsługa suwnicy z poziomu roboczego Przenoszenie ram i wałków stalowych Czytanie dokumentacji technicznej Nasze wymagania Minimum rok pracy jako lakiernik/malarz zabezpieczeń antykorozyjnych Doświadczenie w manualnej pracy fizycznej Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej To oferujemy praca od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym (6-14 i 14-22) premia kwartalna dofinansowanie do wakacji dodatek za dojazdy do pracy powyżej 35km program poleceń pracowniczych szkolenia zawodowe stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji ubezpieczenie medyczne finansowane przez Pracodawcę ubezpieczenie grupowe dofinansowanie posiłków karta sportowa imprezy integracyjne program mentorski, którym objęci zostają wszyscy pracownicy w trakcie okresu próbnego, aby wesprzeć ich we wdrażaniu się w nowe obowiązki

@HR

Dzień dobry. Mam kilka pytań co do przedstawionej oferty, wspomnieli Państwo, że jest umowa o pracę, ale już na start czy dopiero po okresie próbnym? Nie podali Państwo żadnych konkretnych informacji o zarobkach, mogę liczyć chociaż na zakreślenie przedziału? Jak funkcjonuje ten program mentorski?

HR

Witam, Wszystkich informacji udzielamy telefonicznie i podczas rozmów rekrutacyjnych. Proszę o złożenie cv i przesłanie na adres rekrutacja@maxcess.eu. W razie pytań podaję nr telefonu do osoby odpowiedzialnej za tą rekrutację 601906549.

Gośćiu
@HR

Jestem zainteresowany ofertą... na jakie konkrety finansowe można liczyć? Gdzie szukać ogłoszeń wszej firmy

Daras

Umowę na stałe dostaniesz po 36 miesiącach. Najpierw okres próby 3 miesiące potem będą Ci przedłużać do 33 miesięcy. Będziesz jadł, jadła na dzwonek, kończyć i zaczynać pracę też na dzwonek.

@Daras

Jak na dzwonek? Pilnują czasu pracy co do sekundy, o to chodzi? A podałbyś mi widełki? Lub napisał, jak płacą? Te premie kwartalne są dla każdego pracownika, czy dla wybranych? Za dojazd do zakładu faktycznie coś zwracają? Jaka to część? Pozdro:)

Daras

Premie są dla każdego, za dojazd zwracali, niesprawiedliwie ale zwracali. Te osoby które jeździły w piątkę i powiedzmy z Wrześni otrzymywali zwrot, a te które jeździły same i finalnie wydawali więcej pieniędzy musieli obejść się smakiem. Napisałem że zwracali bo już tam nie pracuję i nie wiem czy dalej te zwroty istnieją. Więcej Ci nie powiem bo jak pisałem już tam nie pracuję, pewnie się zmieniło to i owo, jak się przyjmiesz to to sam\a ocenisz czy fajnie tam czy też nie.

Za dojazdy jest jeszcze zwrot ale nic się nie zmieniło Września dostaje a Gniezno nie ponieważ jest limit min. 35km . Premia jest dla każdego jak nie przekroczysz limitu L4 , A co będzie z dojazdami jak się firma przeniesie do Fałkowa to nie wiadomo . A przerwa jest od 9 do 9.15 i nie można iść wcześniej ani chwilę dłużej posiedzieć a i druga przerwa jest o 12 która trwa 5 min na tzw fajkę

A możesz coś więcej napisać na temat tej premii? Daj znać, ile w takim razie wynosi limit L4, aby móc otrzymać jeszcze premię... Myślę nad złożeniem CV.

Anka
@HR

Tylko wynagrodzenie nie adekwatne do pracy

Technik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Dzień dobry. Czy Państwa firma będzie rekrutować na stanowisko technika utrzymania ruchu so nowo powstałego zakładu w Fałkowie?

Planuję złożyć aplikację na stanowisko Generalisty HR, z tego co czytałam to firma chwali się swoim programem onboardingowym, dajcie znac czy faktycznie jest taki super ;) Benefitów mają sporo, praca hybrydowa i uop też jest. Nie chce mysleć negatywnie, ale nigdzie nie jest idealnie, więc pewnie jakieś minusy się znajdą, mam nadzieję, że to nie wynagrodzenie. Zdradzicie, jakie widełki przypadają na dział?

ML
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy obecnie są jakieś wolne stanowiska pracy dla kobiet?

Milimili

Dzień dobry czy do nowej siedziby będą państwo rekrutować również kobiety?

A na jakie stanowiska będą mogły zostać zatrudnione? I czy będą potrzebowały jakiegoś konkretnego doświadczenia? Od kiedy tak mniej więcej byłaby ta praca? Rozjaśnij, bardzo mi na tym zależy. ;)

HR

Witam serdecznie, Obecnie nie prowadzimny jeszcze rekrutacji do nowej siedziby, na razie przenosimy się z tą produkcją i pracownikami, których obecnie posadamy. Nie mamy jeszcze żadnej informacji kiedy będziemy poszukiwać nowych pracowników i na jakie stanowiska. Dlatego nie jesteśmy w stanie udzielic odpowiedzi na to pytanie. Radzę obserować ogłoszenia na OLX i pracuj.pl, często umieszczamy też informacje o rektrutacji w social mediach na FB i LinkedIn.

Prk

@Pracodawca Dzień dobry czy będą Państwo szukac do pracy z dużym doświadczeniem nadprodukcji oraz spawaniu ? Pozdrawiam

Hej ktoś pracuje w firmie jako lakiernik i może się wypowiedzieć jak wyglada praca? Jaka jest atmosfera? Można wyrabiać nadgodziny? Jeżeli tak to są one jakoś ekstra płatne? Ile dają dofinansowania do wakacji?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Maxcess Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 2 lutego na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Operator Cnc.

Podali w ofercie dla lean koordynatora, że można 5 dni w miesiącu pracować z domu. Czy jest możliwość negocjacji tych warunków? Bardzo lubię jak jest bliżej trybu 50/50, więc ciekawi mnie czy podchodzą elastycznie do potrzeb pracowników. Widzę po komentarzach, że kwoty nie są ujawniane, ale może chociaż ktoś powie czy trudno o podwyżki w firmie? Są coroczne ewaluacje gdzie się negocjuje warunki jeszcze?

Teamem

Dzień dobry, czy w nowej lokalizacji będzie zapotrzebowanie na inżynierów automatyków, konstruktorów, informatyków? Czy można poprosić o przykłady oferowanych miejsc pracy?

Miki
@Teamem

Powiesz co to za nowa lokalizacja bo też byłbym zainteresowany pracą tylko bardziej na magazynie bo mam doświadczenie i uprawnienia na widłaki. Gdzie konkretnie jest postawiony nowy zakład?

Zuźka

Kiedyś firma wrzucała bardzo dużo ofert pracy, a aktualnie nic nie widzę na temat przyjęć. Co tu jest grane? Szkoda, bo akurat chciałabym aplikować. Wiecie coś na ten temat? Głównie chodzi mi o stanowisko Specjalisty ds. Zakupów, czy jakieś związane z jego specyfiką. Proszę, dajcie znać jak tam sytuacja wygląda, i jak płacą?

Zainteresowany?

Witam. Czy w nowo budownym zakładzie będzie przeprowadzana rekrutacja na stanowiska administracyjno-biurowe w obszarze magazynu? Pozdrawiam

Czy Maxcess Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Robert

Zainteresowała mnie oferta pracy na stanowisko operatora cnc. Podali, że oferują szereg dofinansowań. Do posiłków, do wypoczynku. W praktyce jakie to są kwoty? Jeszcze podali, że dodatkowe świadczenia socjalne. Co wchodzi w ich skład? Interesuje mnie praca.

@Robert

Bardzo prosimy o kontakt z Działem HR i złożenie swojego CV. Jeśli będziemy zainteresowani, zaprosimy Pana na rozmowę. O kwocie dofiansowań dowie się Pan w momencie złożenia oferty pracy. Kwoty są tajemnicą przedsiębiorstwa i nie będziemy ich ujawniać. Zachęcamy do złożenia CV :-)

Niezainteresowany
@Maxcess Sp. z o.o.

No tak, zamiast podać konkrety to lepiej marnować czas swój i zainteresowanych. Po co firmy robią te śmieszne tajemnice z wynagrodzeniami?

@Niezainteresowany

No właśnie. Też wolałbym żeby chociaż widełki były podane w ogłoszeniu to chociaż wiadomo na co się pisze. A tak rekrutacja w ciemno. Ty aplikowałeś tutaj i znasz realia finansowe czy nie bardzo?

Hugo

Witam w jakiej miejscowości będzie znajdować się nowa hala produkcyjna???

Pracownik cnc
@Hugo

Koło Bovelli będzie nowa siedzibya firmy

@Pracownik cnc

W związku z nową siedzibą będą przyjmować nowych pracowników? Czy po prostu przeniosą starych i nie będzie żadnych rekrutacji? Wiesz coś na ten temat?

@Adrian

Witam, Tak, w związku z rozwojem i przeniesieniem firmy do nowej lokalizacji, bedziemy poszukiwac nowych pracowników, głownie operatorów CNC. Juz teraz prowadzimy rekrutację na to stanowisko. Zapraszam do składania CV.

Maxcess Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Operator Cnc. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Warunki uzaleznione od kompetecji, sa poziomy wynagrodzeń, od razu umowa o pracę bez posredników, mozliwosci awansu na wyższy poziom, duża ilośc benefitów i fajna atmosfera. Ogólnie polecam :-)

Roman

Możesz coś więcej napisać o tych poziomach wynagrodzeń? Jeśli ktoś nie ma dużego doświadczenia, to na start ile może otrzymać?

Polko
@Roman

Jak nie masz doświadczenia to 7500, a jak masz to mniej;)

@Polko

Chyba odwrotnie, co? Ludzie bez doświadczenia dostają więcej? To znaczy że nowi pracownicy mają wyższe wypłaty od tych co już dłużej robią? Bo tak zrozumiałem.

Wałeczek
@Adrian

Maxcess jest Arkadią na rynku. Im mniej umiesz i mniej robisz tym więcej Lajków dostajesz...

Zostaw merytoryczną opinię o Maxcess Sp. z o.o. - Fałkowo

• Jak się pracuje w Maxcess Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxcess Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxcess Sp. z o.o.?

Maxcess Sp. z o.o.