Maxcess Sp. z o.o.

Opinie o Maxcess Sp. z o.o.

pysio

witam, witam i o zdrowie pytam. co tam kolezko u ciebie, jak tam sie wiedzie w lepszym swiecie? U nas jak widzisz wielki syf, kto moze ten zarabia, a kto nie to nie. Normalne podejscie pawła do ogolu. pozdrowienia i pomyslnosci zycze.

sukur

koniec bajki, redukcja etatów nastąpiła w maxcess-ie.

[usunięte przez moderatora] ogolnie nie podoba mi sie to...automaty z piciem zlikwidowane i co mam zdychac z pragnienia...jak dla mnie to troche mało te 3 kawy w ciagu 8h pracy

ktoś, kto pracował już w kilku firmach, ten wie, że nie jest tu najgorzej ...brakuje jednak \"motywacji\" dla tych, którzy chcą coś dać od siebie. Jeśli będzie tak dalej to pewnie zostaną tu wszyscy, którzy nie znaleźli \"szczęścia\" w innej firmie, inni pójdą dalej jak to zwykle bywa ...

Aplikowałeś na stanowisko Monter/Elektromonter oferowane przez firmę Maxcess Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Kolarz

jak pisałem póki co jestem zadowolony,a co dalej czas pokaże tak naprawdę.pracowałem już w kilku firmach i tutaj się zatrzymam raczej trochę...

kolejny pracownik

Jak najbardziej, ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, jedno wielkie bagno ze starym parkiem maszynowym ściąganym z zachodu na faktury i odliczenia ;) [usunięte przez moderatora], zapomniałem dodać, że robienie wszystkiego na wzór Amerykański, tylko że z polskimi standardami i płacami;)

ta firma to jest wielkie nieporozumienie

Kolarz

ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie,choć wiadomo chciałbym więcej i może w końcu ktoś doceni moją prace.robię swoję z zachowaniem standardów jakości i nie wiem o co wam chodzi.nie jest tak źle jak piszą bywało gorzej w innych firmach

Perez

[usunięte przez moderatora] na magazynie ja pracuje tam i nie narzekam jest ok. [usunięte przez moderatora]

judas

Hehe, tak się składa że ja tez niebawem rzucam papierami i spadam na Norwegię, może się tam spotkamy:) Jak powyżej, musimy pamiętać by być wdzięcznym naszemu pracodawcy za robotę - hahaha. Pozdro dla wszystkich.

mader faker

Cieszy mnie bardzo niezadowolenie panujące w tej firmie. Pamiętajcie jedno, że macie być wdzięczni za to że macie prace - bo jak nie, to wypad z roboty.

Dobry wieczór wszystkim. Czytając to forum, naprawdę można mieć wielkie wątpliwości co do firmy Maxcess. Zaglądam tu naprawdę sporadycznie, w wolnym czasie – by przeczytać niezadowolenie pracowników. Jak ktoś powyżej się wypowiedział, robi się przysłowiowy [usunięte przez administratora], no i tak też ludzie, koledzy, współpracownicy to odczuwają. Nie powinno się tutaj obrażać nikogo, krytykując czyjąś ortografię, czy też przekręcając nazwiska. Ale jedno jest ważne, skoro ludzie się wypowiadają w tym miejscu, musi mieć to odniesienie do rzeczywistości panującej w tej firmie. Jak ktoś powyżej napisał, nikt nie odważy się powiedzieć co go boli, mieliśmy przykład w niedalekiej przeszłości, jak się postępuje. Kadrowiec oficjalnie kiedyś komuś powiedział, jak bardzo ten pracownik powinien być wdzięczny za pracę, i to wiem z pierwszej ręki… Poruszając temat mistrzów, a szczególnie jednego – który zasługi pewnego kolegi przypisywał sobie, co można pomyśleć? Tak samo jak donoszenie programisty, co się dzieje na produkcji, kierownikowi. Po części mu się nie dziwie, robi to dla utrzymania rodziny. Można by tu dużo napisać, ale naprawdę nie chcę się mi, chyba że ktoś postara się napisać coś sensownego w odpowiedzi na mój post, który tutaj zamieściłem. Oczywiście ustawiam sobie powiadomienie na mój email, by na bieżąco zacząć śledzić niezadowolenie moich kolegów niedoli. Wszystkiego najlepszego;)

do kandydatów

W Maxcess-ie nie jest tak cudownie jak się wydaje majstrowie liżą dupę manager-ą bo muszą bo gamonie nic nieumianą. zrobił się kołchoz jak nie chcesz zostać po godzinach to dają ci dorozumienia że możesz stracić pracę. zmieniają zmiany jak im pasuję. nic nie można zaplanować nawet wizyty u dentysty.

do wszystkich

No bo widzisz kolego, Słodzi Woda fajfus jeden bajkopisarz do odstrzału się nadaje. Jego fufuel ten wyzelowany od ponoć ładnej żony nic nie lepszy. Więc czego tu chcieć;) Został jeszcze fachowiec od dwóch języków, któremu ktoś w gębusie chce napluć ;) Nie rewelacja w Maxcess na maxa :)

do kruszynki

Czesc, większość z nas ma rodziny, kto się odezwie że chce podwyzkę lub coś mu nie pasuje. Masz przykład co głupi manager zrobił, chcesz podzielić los kolegi? Dlatego tutaj można anonimowo się wypowiedzieć, ale nie do końca ta anonimowośc jest prawdą. Przynajmniej można przelac niezadowolenie na storne internetową.

kruszynka

pierwszy raz to czytam zajęło mi to parę ładnych godzinek :P fajnie sie czyta te marudzenie ludzi ale jakoś "miedzy nami kolegami" nikt o niczym takim nie rozmawia... co do ściemniania-to tez trzeba potrafić robić jak nie umiesz się kręcić i łazić po hali to siedź na taborecie i skręcaj śrubki.... ;] wszyscy chcą więcej kasy haha a na zebraniu pada pytanie "czy są jakieś pytania" dziwo nikt się nie odzywa ;) kto czyta te forum?? wszyscy tylko nie każdy się wypowiada ;] ps. Miłej zabawy wszystkim ;)))) możne kiedyś jeszcze napiszę

Damian Torzecki

pytanie czy wylecze sie z tej choroby???ale to juz nie waznie dziekuje jeszcze raz.Damian Torzecki

Damian Torzecki - 2011-07-04 21:30:08 Witam wszystkich.nie mam zamiaru sie ukrywac za nickiem, napisze w prost. Dziekuje derekcji Firmy Maxcess za nie przedluzenie umowy glownym powodem jest moja choroba ale menagerow tej firmy to nie interesuje! Czuje duzy zawod nie myslalem ze firma dla ktorej robilem co moglem nawet duzo wiecej i nigdy nie odmawialem wrecz zostawalem i szarpalem jak moglem tak mnie potraktuje jest mi przykro z tego powodu,Dziekuje za mozliwosc pracy w takiej firmie i nie czuje zalu bo wiem ze los tez moze sie odwrocic i kazdego moze spotkac choroba zycze wszystkim powodzenia bylo milo Damian Torzecki Proszę Damian, przestań mówić, że nieinteresuje. Rozmawiałem z tobą i ci jasno wytłumaczyłem, żebyś najpierw się wyleczył do końca, bo masz zwolnienie lekarskie jeszcze nie wiadomo na jaki czas. A ja nie mam fizycznej możliwości podpisania umowy z tobą! Nie ma cię w zakładzie i nie masz orzeczonej zdolności do pracy, a tej ostatniej nie dostaniesz, jak nie zakończysz się leczyć. Twoja umowa o pracę się skończyła i jestem zobligowany wystawić ci świadectwo pracy! Rozumię poprzez ten post powyżej, że nie odezwiesz się już po zakończeniu choroby? Zatem z mojej strony życzę ci powodzenia. Andrzej

Damian Torzecki

anonim - 2011-06-25 12:13:09 hokus pokus - 2011-06-15 14:39:26 Witam, I to jest właśnie głupia polityka tej firmy, nie każą z nikim rozmawiać o zarobkach, dlaczego? Jeden ma 18/h, natomiast drugi 23/h. A wykonują te same obowiązki, tą samą pracę - nie dziwię się tym którzy odeszli z tego bałaganu! Faktem jest, że u [usunięte przez administratora] masz więcej płacone, masz dużo godzin i w ogóle, ale pod uwagę proszę wziąć to, że u niego pracujesz na super sprzęcie, dużo się uczysz, co chwilę masz inny detal do wykonania. Maxcess natomiast posiada archaizmy, dosłownie złom! Czego się nauczysz w Maxcess, obróbki w podzielnicy jakiś okrągłych Journali, szaftów - gdzie wszystko jest na jedno kopyto? No bo w niczym więcej ta firma się nie specjalizuje, poza tym starym Haidenhain iTNC430, co pracują na nim ściemniacze, pisząc programy na podstawie gotowych cykli - jakie ma zaprogramowane maszyna, normalnie śmiech - małpa tego się nauczy ;) Zapomniałem dodać, jeśli technologiem - programistą jest były stolarz (kapuś), to czego się spodziewać można po tej firmie? Drugi po stolarni, co pracuje nie potrafi odczytać wymiaru z miary mierniczej! Boże miej nas w opiece ;) Nie rozmawia sie o kasie zeby nie psuc atmosfery aby uniknac konfliktow i pytan a dlaczego..? Ja odpowiem dlaczego nowy dostanie 23 a nie 18[mowie o automatach] Programista jest do d i on jest najwiekszym sciemniaczem.Co ja mialem sie nauczyc to sie nauczylem i gdziekolwiek bede poradze se.Na automacie nauczysz małpe pisac programy? to zapraszam...mozesz sprobowac. Co do sciemniania to jak se zorganizujesz prace tak masz,nie po to sie uczylem i robilem za male stawki nabywajac praktyki zeby teraz miec 18zl.. Firma dawno by wziela kogos z was na automaty gdyby nie to ze lepiej dac fachowcowi wieksza stawke ,niz uczyc was od podstaw ryzykujac kolizje i braki... szybkie ustawienie+program= detal sam sie robi a to pozwala na sciemnianie oczywiscie w waszych oczach ale taka zasada obowiazuje wszedzie.. Czy to moja wina ze tyle mi zaproponowano? ja liczylem na gora 19zl Pozdrawiam Cześć wszystkim. Dlaczego tak jest, że za 20 zł nowy pracownik pracuje - to proste, orientacja w rynku fachowców. A jak się ktoś zgodził na 18zł rok temu, to już tak musi być do samego końca, z możliwością małej podwyżki o 0,5zł. A to co powyżej, na temat ściemniania, to czysta prawda. Kolega ma racje. Sam pracowałem na HH i wiem coś o tym. Potrafię sobie organizować tak pracę, by móc ściemniać, mieć czas dla siebie i w ogóle. A tak reasumując, w zasadzie wszyscy tam pracujący ludzie związani z planowaniem, naprawdę nie mają pojęcia o obróbce. Niech za przykład posłużą frezy do obróbki aluminium, używane do stali ;) No ale taki wielki mistrz zmianowy nie mając o tym pojęcia, kupuje jak leci, bo to Walter lub Sandvick ;) Płakać się mi chce, ale ze śmiechu. Czego się spodziewać, skoro ktoś już napisał, że programy pisze klient nie mający pojęcia o tym co robi i w dodatku gdzieś na stolarni deski cyklinował ;) U Kaźimieruka, gdybyś nie użył do wstępnej obróbki rippera, to byś na pysk wyleciał - a w Maxcess, fachowcy pracują frezami na gotowo ryjąc w twardej stali ;) Pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxcess Sp. z o.o. - Fałkowo

• Jak się pracuje w Maxcess Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxcess Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxcess Sp. z o.o.?

Maxcess Sp. z o.o.