Maxcess Sp. z o.o.

Opinie o Maxcess Sp. z o.o.

Szary

Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej!

Iwona

Pracujesz w Maxcess? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

uszaty

nie polecam tej firmy

ktoś

maxcessie panuje zła atmosfera . bieda pracownicy nie chcą się dymać na kasę.

u
@ktoś

he he he

Aplikowałeś na stanowisko Monter/Elektromonter oferowane przez firmę Maxcess Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
rozum

Slyszalem ze firma poszukuje kogos do utrzymania ruchu. Czy moze ktos cos powiedziec o pracy w tym dziale?

lucky_boy

Witam, o ile mi wiadomo firma MIKROMA we Wrześni szuka pracowników. Praca na nowoczesnych maszynach, narzędzia, pomiarówka na najwyższym poziomie nie to co u nas ! Zobaczcie na stronie internetowej jest oferta: http://www.mikroma.com/job Wynagrodzenie nieporównywalnie lepsze niż w naszej firmie Maxcess !!!! Byłem na rozmowie dostałem ofertę pracy :-)

@lucky_boy

Ludziska przeczytajcie i pomyślcie, jak Wam coś nie pasuje, to można zmienić. Jest przysłowie, nie narzekaj na Pana swego, bo możesz trafić na bardziej gorszego !

k
@lucky_boy

mikroma szewczyka to jest shit . zatrudnili 30 lub 40 ukraińców i płacą im minimalną 2000 pln brutto i drugie tyle za każdego pracownika agencji rekrutacyjnej

MAX
@Gość

Przestań głupoty pisać!!! Gorszego to nie można już!!! Pracowałem ileś lat i to dno!!! A nie mam 20l i pierwszy zakład!!! Mam ponad 25l praktyki zawodowej w paru zakładach i ten jest najgorszy... atmosfera..płaca itd...

Były_pracownik

Witka ludziska. Pracowlem w tej firmie przez kilka lat, jakos do gustu mi nie przypadla, zwolnilem sie. Co moge powiedziec - no coz, albo grasz w zespole donosicieli albo jestes na tej gorszej pozycji startowej. A tak na marginesie, sadzilem, ze ten skansen zostal juz dawno zamkniety. Firmy nie polecam!!! Zycze wytrwalosci zdesperowanym, Byly pracownik.

X500

2200 netto to moze jest atrakcyjne jak jakis mlody z rodzicami mieszka i zaczyna pracę. Wez kredyt na mieszkanie, utrzymaj i ubezpiecz auto, a potem spróbuj założyć rodzinę... Dziwić się potem, że ludzie wyjeżdżają z tego kraju. Albo ida do vw gdzie na normalnyn stanowisku maja minimum 3k na rękę na start. Co w porownaniu do zachodu i tak jest biedą biorac pod uwagę ceny produktow i usług.

ktos

nie dajcie się nabrać na to że w ogłoszeniu piszą dobrze płacą to jest ściema płacą bez premii bo każdy pretekst jest dobry że by nie dać premii i te dobre warunki płacowe to 2200 netto . dobry warunki płacowe to 5000 PLN netto za takie pieniądze pracownicy mają motywacje.

ktoś

wciąż są ogłoszenia dla operatora cnc ja myślę że problemy ze znalezieniem pracowników będą się nasilać ale czasy taniego bieda pracownika się kończą lub się już skończyły trzeba za takiego pracownika płacić słono płacić . płać i płacz.

HR

Rekrutacja to standardowo rozmowa rekrutacyjna w ramach której duży nacisk kładziony jest na znajomość rysunku technicznego (pytania w oparciu o rysunek), języka sterowania jeśli chodzi o operatorów CNC (G-kody przy sinumerikach i cykle przy heidenhaimach). Przy maszynach CNC w grę wchodzi jeszcze test ze znajomości rysunku technicznego. Ale to wszystko nie jest jedynym kryterium, liczą się ambicje i chęć. Często widać w oczach kandydata, że pomimo braku jakiejś wiedzy technicznej da on / ona sobie radę z nowymi wyzwaniami. Dlatego w pierwszej kolejności przed rozpoczęciem rekrutacji z rynku oceniamy ludzi, których już mamy w zakładzie i jak można to dajemy szansę na awans na wyżej płatne stanowisko. Mam nadzieję, że świetni pracownicy / wszyscy u nas zatrudnieni wiedzą, że mogą liczyć na możliwość rozwoju. Niektórzy o tym mówią głośno i mamy ich na uwadze, jak się pojawiają nowe możliwości, inni przychodzą tutaj aby przepracować 8 h i nie interesuje ich nic więcej.

jedziesz

moim zdaniem mydlą nowym pracownikom oczy jak ten maxcess jest zajebisty a jest inaczej powiedzmy sobie prawde szukają tanią siłę roboczą

Miłek

Tak czy tak odchodze z koncem roku do lepszej firmy za lepsza stawke ale o obecnej firmie nie bede zle pisal..

Lukasz
@Miłek

Śmieciu jeśli nie przestaniesz podszywać się pod moja osobe zgłoś że to na policje.Tak Cię to bawi to zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni.

HR

CNC operator / frezer (na sterowniki heidenhain - preferencyjnie) poszukiwany... :-) Zresztą, jak słyszeliście na piątkowym spotkaniu.

te atrakcyjne warunki to 22-23zl na godz brutto

Piko

Pozdrowienia dla ludzi naprawdę znających się na swoim fachu! Przede wszystkim Pana kontrolera. Mistrzunio Krzysiu pomimo, że jest świnią tez zna sie na tym co robi.

Miłek

Ale przychodząc do pracy umawiamy sie na podwyżkę po okresie próbnym czy tez po jakimś innym czasie co nie jest spełniane!

@Miłek

Łukasz, dziękuję za twoją wypowiedż. I, że nie boisz się ujawniać swoich danych. Tutaj większość kryje się za zasłoną anonimowości... jakby nie potrafili otwarcie dyskutować. A wracając do twojej wypowiedzi. Ja nikomu nic nie obiecuję odnośnie podwyżek. Nie ma z automatu podwyżej podczas podpisywania kolejnej umowy o pracę. Za tą są coroczne podwyżki generalne wynagrodzenia a wszystko co "pomiędzy" pozostawione jest w gestii przełożonego, to on musi uargumentować, jeśli widzi taką potrzebę wzrost wynagrodzenia dla pracownika.

Łukasz
@Andrzej

Andrzej ktos pisze na forum pod moim Nazwisku.Nigdy sie nie udzielałem na takich portalach i nie bede. Przez przypadek sie dowiedzialem ze ktos sie podszywa pod moje nazwisko i chciałem to sprostowac.

Łukasz
@Miłek

Kolego dlaczego podszywasz sie pod czyjeś nazwisko i wypisujesz jakies bzdury na forum.

Spawacz D.

Nie denerwój się Andrzeju.. Spawacze też mało zarabiają. Nie tylko operatorzy.

ktoś

w polsce są zarobki dampingowe czyli europa wschodnia jest kolonią taniej siły roboczej ponieważ od 1989 roku jak upadł komunizm w polsce wciskali nam kit o tanim państwie czyli bieda robotnik, te wszystkie zachodnie firmy które przyszły do polski po to żeby płacić mało a mieć gigantyczne zyski, sztuką jest złapać jelenia do roboty za 1850 złoty brutto. firma maxcess płaci tyle ile, ile płaci bo wiedzą że i tak się znajdzie człowiek który będzie chciał pracować.

Proszę o informacje, który z naszych operatorów CNC zarabia 2000 netto? Może któryś by chciał, bo ma za dużo? Jak widzę wypowiadają się tutaj dupki, osoby, które chyba mają za dobrze. Sami wiecie ile zarabiacie i nie zamierzam tego ujawniać, ale jak ktoś ma za dużo to ja mogę wam w tym pomóc. Naprawdę wolę zatrudniać zmotywowanych "... z Wrześni" i ludzi w Gniezna niż .... z innych miast regionu. Naprawdę, jak komuś jest z nami źle to w....ć! Sorry, ale powyższe komentarze, wyprowadziły mnie z równowagi. Zresztą chyba niedługo sam zaproponuję "selekcję", bo jest z nami kilku obiboków, którzy innym niszczą życie i psują wyniki zakładu. I proszę niech się wypowiadają aktualni pracownicy, a nie kiedyś zwolnione słabe jednostki, które wylewając swoją frustrację tutaj na forum niszczą wizerunek zakładu.

Byly_pracownik
@Andrzej

Witam, Nie wiem czy to Ty - Pan z rzadko spotykanym nazwiskiem :-) Jako byly pracownik Maxcess moge powiedziec cos o Waszym skansenie. Maxcess to jest totalne nieporozumienie - albo masz nosek upaprany na brazowo od lizania, albo masz pod gore... Wystarczylo popatrzec na kulawego i inncyh. Donoszenie na kumpli, oczywiscie po kryjomu - zapytajcie krzyska stolarza co na axie robil :-) Dodatek gumowe ucho oraz lepsze traktowanie. Gdy ja pracowalem w tej firmie, gralismy z Pawelkiem w pilke na hali, gdy byla tylko Frezarka AXA. Czlowieku, jaki ty masz chamski oraz arogancki jezyk - piastujesz stanowisko biurowe a zachowujesz sie bardzo wulglarnie oraz prymitywnie wobec wspolpracownikow. Pamietaj, ze to oni wypracowuja na produkcji pensje dla Ciebie, a nie Ty dla nich. Wypadalo by sie zastanowic co zrobic aby poprawic atmosfere w Waszym skansenie. Pamietaj - nigdy Tobie nie ufalem.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxcess Sp. z o.o. - Fałkowo

• Jak się pracuje w Maxcess Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxcess Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxcess Sp. z o.o.?

Maxcess Sp. z o.o.