Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Stw

Jaka podstawa ? Jakie narzędzia ? Jaka umowa ? Proszę o info

@Stw

Umowa o pracę. Tablet telefon Fabia zarobki małe. Poczytaj opinię niżej.

Stw
@Stw

Kolego "Ja" proszę o konkrety...

@Stw

Chcesz znać model tabletu, telefonu czy ile koni ma Fabia ? Zarobki są bardzo słabe jak na tak duża firmę. Konkurencja płaci więcej. Cieszę się że już tu nie pracuje a tobie życzę powodzenia w rekrutacji. Tam się wszystkiego dowiesz.

Marian

Oho, na Śląsk szukają dwóch ph. Czyżby lawina ruszyła?

Jacek
@Marian

jak jest jedno ogloszenie na slask ?

Piszcie tutaj na jaki region mieliście rekrutacje. Możecie w ten sposób pomóc osobie którą chcą po cichu 'wymienić'.......

@anonymous

Lubelskie

@Nowy

Dolnośląskie

Mog

Firma świetna! Nie wierzcie w te negatywy to pewnie konkurencja albo nigdy tam nie pracowali. Jeśli tylko lubisz czasem wypić więcej niż przeciętny obywatel albo jesteś "j*baka" to praca dla Ciebie. Do tego jeśli dodatkowo potrafisz nieźle podlizac się albo po prostu umiesz się podporządkować kazdamu poleceniu to spełniasz wszelkie kryteria, a brak większych ambicji czy chęci do pracy tylko pomoże w rozwoju, firmy oczywiście, ktora niezmieniona od 20 lat głównie w kwestii zarobków i sytuacji na rynku pracy dzielnie gna w XXI wiek. Jako typowy magazynier dostaniesz klasyczna minimalna gołą, więc śmiało na L4, bo nie mają z czego uciąć, no chyba że jesteś wybrańcem wtedy bedzie lepiej z hajsem, tylko trochę godności trzeba sprzedać. Do tego atmosfera między pracownikami miodzio, choć może niektóre osoby jeszcze ratują sytuację. Kierowcy może lepsze pieniądze, ale też uwazaja że są gonieni jak psy. Ja tam nie wiem, na pewno niektorzy mają troche za wysoko (usunięte przez administratora) jeśli wiesz co mam na mysli. Cieszę sie, ze mam to za sobą. Ogólnie gorąco polecam!!

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jacek

Jestem zainteresowany praca w Firmie Ravi ,pojawilo sie ogloszenie na region slask ,tylko martwi mnie chyba duża rotacja pracownikow,przynajmniej na slasku ,bo co chwile pojawia sie ogloszenie na ten region . Czy warto aplikować ?

Janusz
@Jacek

Aplikuj, popracuj, wyrób sobie zdanie. Jeśli pasuje Ci praca w stresie, gonitwie za coraz wyższym targetem na coraz gorszym rynku to może Ci się spodoba. Ale uprzedzam że podobna kasę dostaniesz za prace na magazynach w wielkich aglomeracjach, a przynajmniej nie będziesz miał problemów z urlopem i przestrzeganiem czasu pracy. Oferty pracy będą się teraz pojawiały lawinowo bo ludzie przejrzeli na oczy i odchodzą. Świat poszedl do przodu a ravi próbuje ż siebie robić pseudokorporacje sprzed 20 lat

Jarek

Nie warto. Kasa coraz mniejsza. Ciągle kontrolowanie. Coraz to nowsze metody inwigilacji. Chcesz to aplikuj zobaczysz dlaczego jest duża rotacja. W całej Polsce chłopaki się zwalniają. Czy to Warszawa czy Kraków. Cały czas nowi. Widać to po ogłoszeniach o pracę.

Lidia

@Fhjk ale zwalnia się z okazji zwolnień przez pracodawcę czy pracownicy sami się zwalniają z firmy? @Kks podejrzewam, że jak jesteś ciekawy jakie stanowiska pracy będą do obsadzenia to musisz śledzić stronę firmy Ravi i portale ogłoszeniowe.

Ravvi

Warto teraz aplikować na PH w Ravi? Poprawiło się coś?

Fhjk
@Ravvi

Zarówno w ravi jak i Galicji dużo miejsc pracy się zwalnia. To już Ci powinno powiedzieć czy warto aplikowac

Kks
@Fhjk

A na jakich stanowiskach będą te miejsca pracy?

Karol

Wygląda to na dość mało poważne zachowanie jak na tak dużą firmę.

@Karol

Dość to mało powiedziane

Lidia

@Nowy przykro mi, ale firmy nie mają obowiązku informować o negatywnych decyzjach w sprawie rekrutacji. Może warto było się przypomnieć skoro już byłeś na dniu próbnym. Może dostałbyś odpowiedź, co było nie tak, że nie znalazło się miejsce dla Ciebie w Ravi.

@Lidia

Droga Lidio, przypominałem się dwukrotnie i miałem czekać na odpowiedź. Na rekrutacji zapewniono mnie, że niezależnie od decyzji zostanę poinformowany. Straciłem czas i tyle

Odbyty I etap rekrutacji, następnie zaproszenie na II etap tj. dzień próbny i co ? I nic !!! Obiecywali, że dadzą znać czy są na tak czy na nie a nikt się nie odezwał. Niepoważne podejście do ludzi i tyle

Bryan
@Nowy

Na jaki region i stanowisko kandydowałeś?

@Bryan

Region nie jest ważny w tej całej sytuacji a podejście

Wojtek

Jakie są konkretne powody, że niektórzy są tak zdecydowani w swej negatywnej ocenie firmy? Ideałów nie ma!!

Wojtus

Zdecydowanie nie polecam pracy przedstawiciela tej firmy.

Ukulele

Nie napisali bo nie są zadowoleni.

Galicjusz

Yaro dalej pracuje w firmie,jak dalej tu grasuje

Lidia

@Bryan, @zadowolona, @Asia a dlaczego jesteście zadowoleni z firmy Ravi? Polecilibyście dla @Justyna pracę tam? Widzę, że nie ma ofert pracy, ale może jak firmie się dobrze wiedzie to warto się z nimi skontaktować? Ktoś coś wie o rekrutacji? Doradźcie użytkownikowi @Justyna.

Justyna

Przeczytałam opinie na forum i jestem miło zaskoczona takim pozytywnym przekazem od pracowników. Czy Ravi ma jakieś nowe oferty pracy? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Luca

Na pewno jedna z lepszych w regionie jeśli chodzi o wynagrodzenia i warunki pracy

Bryan

Najlepsza firma świata

zadowolona

Nie ma co narzekać

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o