Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Uprzejmy

W Częstochowie Właściciel nie wie co się dzieje dostaw w ciul miejsca brak Na plusie kierasa wzieli bez kwalifikacji co premie przyznaje wedłóg własnych widzimisie. Ludzie popracuja kilka dni i odchodza. Na kontenery bierze swoich ludzi, innym zarobić nie da.

Adas

Nowe stanowisko w Ravi Merchandiser

Jes
@Adas

W końcu. Może przedstawiciele będą mieli czas dla swoich rodzin a nie ciągle remodellingi po godzinach

Tom
@Jes

mi ph ravi mowil ,że przestrzegany jest kodeks pracy i pracuje od 8-16

Jaki
@Tom

Bo się wstydził przyznać.

Galicja

Nie Polecam

Dariusz

Hej. Jak ktoś chce pracować na magazynie to zapraszam. Mogą być kobiety.

Danusia

jakie wynagrodzenie ?

@Danusia

Ravi proponuje duże udogodnienie dla kandydatów do pracy. Sprawdzasz na stronie ministerstwa ile wynosi minimalna w danym momencie i już jesteś zorientowany jeżeli chodzi o zarobki w Ravi.

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Frank

Czytam te wpisy i nic z nich nie rozumiem. Chcę aplikować. Proszę o info. Jak podstawa na PH, samochód ilu letni przeciętnie. Jaki socjal, czyli: prywatna opieka medyczna, multisport, bonus świąteczny, ubezpieczenie na życie, itp. Jakie są szkolenia, integracje? Kto prowadzi szkolenia, na jakim poziomie? Z góry dziękuje. Proszę o fakty, bez hejtu i cukrowania. Spytalbym kogoś w rynku ale handlowiec na moim rynku, jakby zapadł się pod ziemie.

Ktos
@Frank

Na jaki teren aplikujesz?

Pablo
@Frank

Idź na rozmowę to się wszystkiego dowiesz.

Lolo
@Frank

Kolego podstawa 2300-2400brutto na papierze. Plus premia za obrot. Oczywiscie kazdy region i kazdy ma inne warunki. Zarobki ponad 3 tys. Auto Skoda fabia. Socjal-wczasy pod grusza i dodatek swiateczny jest. Kart multisportu i szkolen brak. Wyjazd integracyjny jest raz na kilka lat. Z jakiego regionu ph zapadl sie pod ziemie?

BDR
@Frank

Na umowie najniższa krajowa (sprawdź sobie ile to). Benefitów brak. Wczasy pod grusza i dodatek świąteczny jest. Brak szkoleń i integracji. Skoda Fabia obiór pamietam, 1.4 gazowana kombi. Wymieniają podobno przy przebiegu 200 tys., ale dojedziesz do 250 :). Raczej nowego nie dostaniesz, chyba ze Twój poprzednik dostał to może. Z autami kombinują jak mogą, aby przeciągnąć wymianę w czasie.

Florek
@BDR

albo jak dobrze dziobiesz to dostaniesz nowa :D

Dariusz

Hej. Jak ktoś chce pracować na magazynie to zapraszam. Mogą być kobiety.

Patryk

Czyżby kolejny "słaby" przedstawiciel Ravi pożegnał się z firmą? A może w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukują nowych osób ? Ciechanów, Wyszków? Kto to robi ? Nie ma tygodnia bez nowego ogłoszenia. Szefowo obudź się!

Tv
@Patryk

Moda na sukces. Cały czas to samo :)

galicjusz
@Patryk

Kto mądry to odchodzi , widzą co się dzieje ....

Roman
@Tv

A to dopiero początek ;) Po co dbać o starych pracowników jak przyjdą młodzi i będą robić za mniejszą kasę. I za pół roku znów trzeba będzie szukać nowego pracownika :) genialne

Ravi
@Patryk

Przykro nam że ktoś oczernia firmę. Wszystkie te wpisy są fałszywe i kłamliwe ! Zapraszamy do wysłania CV i sprawdzenia jak na prawdę jest w Ravi Sp.z.o.o !

Komo
@Ravi

Sorry. Nie chcący kliknąłem "pomocna"

LAMY
@Komo

Piszę do tych kłamców, którzy oczerniają firmę. Jesteście idiotami plujecie na rękę, która was karmi. Jak Wam tak źle to się zwolnijcie! Nikt Was tu nie trzyma na siłę.

Frantz
@Patryk

Narzekacie jak mięczaki. Może po prostu nie dajecie rady bo etat na stanowisku PH Was przerasta? Przemyślcie to Panowie. Oj przydałyby się wiosenne porządki. Oby zmiany nastąpiły i to szybko.

@Frantz

Weź wyjdź...

tinder
@Maria

Do Maria-na: Taki właśnie reprezentujecie a może reprezentujesz były handlowcu z Ravi.

@tinder

A Ty sądząc po nicku lubisz spotkania w hotelach :)

POL
@Maria

Widzę że pełna kulturka, Pan z Warszawy?

@POL

Pudło, zgadnuj dalej.

DYREKTOR
@POL

Pawełku kogo chcesz uczyć kultury ? Miałeś juz okazję się popisać. Boli strata kolejnego handlowca ? Oby nie ostatni.

tinder
@Maria

Napisałem: Do Maria-na: Taki właśnie reprezentujecie poziom a może reprezentujesz były handlowcu z Ravi. Maria odpowiedział: Nie jestem z działu handlowców. Po prostu nie lubię udawanego zachwalania czegoś co nie powinno byc w żaden sposób chwalone !!! Maria-n odpowiedz na pytanie: Gdzie w wypowiedzi Frantza znalazłeś pochwały? To była wypowiedź na temat takich jak ty.

@DYREKTOR

Na pewno boli. Kolejny PH który robił dobre obroty. Wolę sprzedawać g.... w papierku niż pracować na sukces kogoś kto potem potraktuje mnie jak PH z Warszawy !

@tinder

Fakt. Masz rację, nie zachwalał firmy tylko obraził pracowników. Super podejście. Obrazić, zastraszyć i kręci się dalej.

obeznany
@Ravi

W każdej odpowiedzi jest ziarnko prawdy, ale ravi niech zacznie traktować handlowców poważnie, przede wszystkim zarobki, płatne urlopy, dostępny towar to nikt nie będzie myślał o zmianie pracy

Bambo
@obeznany

Prawda jest taka że większość ph szuka pracy. Ale wcale im się nie dziwię. Ciśnienie na obrót mają ogromny, a przy obecnych stanach magazynowych muszą się sporo napocic żeby cokolwiek sprzedać.

Olisadebest
@Patryk

Nikt nie mówi jednoznacznie że firma jest zła. Wręcz przeciwnie. Firma ma potencjał i perspektywy na lata. Ale też nie można mówić że opinie są kłamliwe i krzywdzące bo niestety to nie są wymysły jednej osoby. Wystarczy poprawić pewne mankamenty, tak żeby wszystkie strony były zadowolone i iść w jednym kierunku. Pozdrawiam

obeznany
@Olisadebest

Szkoda ze to Ty do tego doszedłeś a nie rządzący ta firma

lola
@Patryk

odezwał się dobry przedstawiciel, cwaniak

sobel

o jakie wynagrodzenie można sie starac oraz jakie sa narzedzia , godziny pracy.

Nowy PH z umową na stałe
@sobel

Na pewno lepsze niż u konkurencji.

sobel
@Nowy PH z umową na stałe

więcej szczegołow poprosze

@sobel

Podstawa minimalna krajową, Stara Fabia w podstawie i stary tablet i w drogę ;)

do Ph
@Ph

Wypisujesz głupoty nie zgodne z prawdą

@do Ph

Z czym się nie zgadzasz ? Konkret

do Ph
@Ph

Z tym że Ravi płaci minimalną krajowa, nie płaci za urlopy i że narzędzia pracy są stare.

Prawda
@do Ph

Co racja to racja. PH do dyspozycji ma najnowszego Ipada, fabianke w najbogatszej wersji dla szejkow, a za urlop płacą tyle że nie opłaca się pracować... szkoda słów na ta propagandę. Gdyby wszystko było cacy nie byłoby tu tylu nieprzychylnych komentarzy a i ogłoszeń o pracę byłoby mniej

Witek

Miałem aplikować ale teraz zastanawiam się!

@Witek

Aplikuj. Najlepsze warunki, u konkurencji tego nie dostaniesz. Na jaki rejon ?

@Rafik

a co się dzieje z rejonem Warszawa?

Nie pytaj.

@Rafik

Jest przepaść między lewą a prawą stroną Wisły...

Ale takie slabe punkty?

@Piątek

Co słabe punkty ? Sprecyzuj pytanie.

@Rafik

Co masz na mysli mowiac przepasc. Ze roznia sie iloscia punktow czy ich mozliwosciami?

Położeniem

Dariusz

Czy są jakieś widoki na poprawę socjalnych dodatków? Jak sadzicie warto aplikować?

Bumel

1. Nie 2. nie

Zwykły Pracownik
@Dariusz

Warto próbować. Ja polecam. Możesz spróbować na magazynie, pracuję już rok i nie narzekam. Zarobki niezłe, robota fajna co więcej chcieć. Nie mieć pracy w dzisiejszych czasach to wstyd.

Bambus
@Zwykły Pracownik

Naganiacz działa hihi

@Bambus

Nie rozumiem bambus o co ci chodzi. Zadałem pytanie a Zwykły pracownik udzielił mi cennej odpowiedzi, która jest dla mnie wiarygodna. Pracuje w tej firmie już rok uważam że, jest to wystarczający czas, żeby wyrobić sobie zdanie na temat Ravi. Twoja odpowiedź nie nawiązuje do pytania i nic nie wnosi do dyskusji.

Lidia

@Sobota czy jesteś obecnym pracownikiem Ravi lub pracowałeś tu w niedalekiej przeszłości? Możesz coś więcej napisać na temat panujących warunków w przedsiębiorstwie? Jaką formę zatrudnienia proponuje Ravi oraz czy wdrożone zostały benefity np. płacowe? Można wywnioskować, że pracujesz/ pracowałeś jako PH - czy firma zapewnia Ci podstawowe narzędzia pracy?

Ok
@Lidia

Wszystko jest opisane przez kolegów poniżej. Nikt już nie ma nic do dodania. Temat został wyczerpany.

Slowik
@Lidia

Umowa o pracę. Najniższa krajowa plus prowizja od sprzedaży. Żadnych dodatkowych benefitow typu opieka zdrowotna, ubezpieczenie, pakiety sportowe. Nie ma też imprez integracyjnych, wycieczek, konkursów i możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy też nie ma. Ogólnie słaba oferta biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy.

sexi

Hejka czy to prawda ze Ravi i Galicja maja sie polonczyć?

Galicjusz

Z korzyścią dla Ravi

@sexi

Wspaniały ruch - jeśli potwierdzi się ta wiadomość. Już dawno powinni to zrobić. Taka decyzja wzmocni zarówno Ravi jak i Galicję.

Remi

raczej galicja wchłonie ravi

Rogacz
@Remi

Oby, oby Galicja już ledwo zipie.

czereśnia

bujda

Kawusia
@sexi

Ciekawy wątek w stylu co by było gdyby . Prawdopodobne ale czy możliwe? Czas pokaże.

HA HA HA
@Rogacz

Nieprawda tak samo jak całe to łączenie.

Lidia

@sexi skąd posiadasz takie informacje? Co miałoby się zmienić/ poprawić dla pracowników, gdyby miało dojść do połączenia obu tych firm? @Lidia co rozumiesz pod pojęciem "wzmocni" ? Widzisz w tym połączeniu szanse na rozwój dla pracujących w Ravi i na poprawę ich sytuacji?

Lidia

@Ok jeśli firma poszukuje pracowników, rozwija się i oferuje swoje produkty wątek nie jest wyczerpany. Z każdym dniem sytuacja w Ravi może ulec zmianie, mogą zostać wprowadzone nowe ulepszenia, które pozwolą na kolejne zwiększenie liczby zatrudnionych. Dlatego, też zawsze warto zostawić parę informacji na temat Ravi i wymienić się nimi z innymi użytkownikami, celem zbierania rzetelnych opinii na temat tego pracodawcy.

Piaseczno

Chciałbym zapytać o ofertę pracy jako PH Piaseczno i okolice. Czy to dobry teren? Jak przełożony itp?

Lolo
@Piaseczno

Tam jest jakis nowy kierownik. Wiec ciezko powiedziec.

@Lolo

A teren?

Sobota

Lepszy niż Warszawa

Bartłomiej

Parę tyg temu oferta na PH na Katowice, 4 tyg temu oferta na Warszawę, Tydzień temu na Wrocław, dziś na Szczecin. Firma się rozrasta!

Ukasz
@Bartłomiej

A to nie koniec odejść. Już niedługo braki w przedstawicielach będą jak braki na magazynach haha

bo ja wiem
@Bartłomiej

Firma sie nie rozrasta, firma dynamicznie sie rozwija :) proszę o adekwatny dobor słów hehe. Taka podpowiedz dla firmy. Zacznijcie płacić za urlopy, to fala odejść sie zmniejszy

Nikodem

Pojawiła się nowa oferta pracy na Przedstawiciela Handlowego na Wrocław i okolice, czy warto? Czemu zwolnił się region?

bo ja wiem
@Nikodem

Nie byłoby odejść z firmy, żeby przedstawiciele byli doceniani. Pewnie chłopak był przed urlopem i uciekł bo wiedział ze mu za urlop nie zapłacą, a go pięknie na papierku rozpiszą. Firma łamie prawo śmiejąc sie PH w twarz , że go dym-a. Kiedyś w końcu może prawda wyjdzie na jaw i to ravi będzie płakać, przepraszając handlowców

Prismo
@bo ja wiem

Czy ktoś z ph może się podzielic informacja za co przyznawana jest premia w tej firmie? Jak byłem na rozmowie to otrzymałem zdawkowe odpowiedzi na moje pytania i zastanawiam się czy warto się pakować w taka firmę...

Jacek
@Prismo

Podstawa (najniższa krajowa) i premia za obrót. Każdy ph praktycznie ma inna prowizję. Premia to twój obrót, czyli twoja włożoną praca w trasę czyli obrót.

Antonio
@Jacek

Tylko w teorii jest tak jak piszesz. Bo zapomniałeś dodać że na premię składają się również dni urlopowe, nadgodziny i inne zadania dodatkowe. Oczywiście one nie są dodatkowo płatne, ale za to są rozpisane w twojej premi "uznaniowej". Tym sposobem firma nie płaci Ci ani za nadgodziny, ani za urlop. Jak przychodzą wakacje to charujesz przez dwa tygodnie od rana do wieczora żeby dostać jakąś przyzwoitą pensję.

...
@Antonio

Antonio ma rację, forma pokroju domexu. Uważa sie za lepsza a dy.ma tak samo swoich przedstawicieli.

Zakrzym
@Antonio

Czy ktoś może tak łopatologicznie, co to znaczy, że nie płacą za urlop?

Alex
@Zakrzym

Podstawy masz jak już ktoś wspomniał minimalną krajową. Premie uzależnioną od sprzedanych produktów, jesteś na urlopie, nie sprzedajesz produktów= masz gołą Podstawę + to co sprzedaż przez 2 tyg.

Bober
@Zakrzym

Jak chcesz tak łopatologicznie to wyobraź sobie że przez dwa miesiące robisz ten sam obrót, ale w drugim miesiącu wystarczyło Ci na to mniej dni bo wziąłeś 3 dni urlopu. Kasę za oba miesiące dostaniesz taka sama, bez dodatku urlopowego, bo za drugi miesiąc dostaniesz po prostu mniejszą premię za obrot.

Kandydat1

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku merchandiser w tej firmie. Jaka wypłata, ile trzeba jeździć itp. Proszę o pomocne komentarze. Pozdrawiam

@Kandydat1

Nikt Ci nie pomoże bo to nowe miejsca pracy w Ravi :)

roba
@Kandydat1

Z jazdą bywają dobre jazdy. Dostajesz stary samochód i gnasz przed siebie, zależy gdzie Cię jeszcze wyślą. Do tego nie zważając na dystans do pokonania ph albo super kierownik ustalą z kierownikiem danego sklepu Twój czas przybycia jakbyś miał się teleportować. Wypłata słabiutka i do tego jakiś tam dodatek za każdy dzień wyjazdu. Zwykle na to stanowisko szukają najpierw wewnętrznie, ale nie dziwne, że nikt nie chce się nigdy zgodzić. Jedyny plus, że na hotel dostaje się w miarę dobre pieniądze i jak się dobrze poszuka to można dobre warunki znaleźć, ale to wszystko. Pozdro

Bartłomiej

Jak dorosęnaiwiekszym moim marzeniem jest praca w Ravi

Tomcio
@Bartłomiej

Jak dorosniesz to zweryfikujesz swoje marzenie

Koko

Warto aplikować na stanowisko PH na Mazowsze ? Czemu obecny PH się zwolnił bądź jego zwolnili ?

Homo
@Koko

Podobno przyłapali go jak całował się z kierownikiem na sklepie. Ravi jest to dość konserwatywna firma i zdecydowano się rozwiązać stosunek pracy. Pzdr

Plotek
@Homo

Tak konserwatywna jak w Polsce rosną rachunki to Ravi obcina pensje :)

Plotek
@Homo

Poza tym slyszalem że kierownictwo to rodzina. I chodzi mi o panów z wpisu kolegi poniżej. Więc jaki konserwatyzm w Ravi ? Posada po znajomości pomimo braku kompetencji? Śmiech na sali

Alex
@Koko

Czy ktoś będzie pracował w Warszawie na stanowisku PH za 3tys zł? Wątpię....

glamour
@Plotek

Dzień Dobry, co z tego Panie Plotek? Doszukuje się Pan dziury w całym. Pokrewieństwo między osobami zatrudnionymi w tej samej firmie nie jest łamaniem kodeksu pracy. Przeciwnie, wynika z tego wiele korzyści dla firmy. Warto wspomnieć, że wszyscy pracownicy w firmie Ravi Sp.z o.o. traktowani są na równi, sprawiedliwie i przysługują im takie same prawa wg przepisów prawa pracy. Rosną rachunki a Ravi Sp. z o.o. obcina pensje. Łączy Pan jedno z drugim co jest nieuzasadnione. Skąd ma Pan informację, że Przedstawiciel Handlowy (region mazowiecki) zarabia 3 tyś. zł?

Nicki
@glamour

Równo traktowani = nie płatne urlopy ? Nie równe pensje na każdym regionie? I można tak wymieniać i wymieniać.

Bober
@Nicki

Do tego brak asortymentu Albo towar dla wybrańców Coraz więcej obowiązków, a mniejsze wynagrodzenie

Hanna
@glamour

Przecież to prawda że ph zarabiają tyle. A czym się dzisiaj różni wielkopolska pomorze sląsk od Mazowsza? Gdzie są jakieś zasady premiowania? Mamy liczyć na dobry dzień osoby odpowiedzialnej za wypłaty? Urlopy to też jakas kpina. Dofinansowanie które nigdy nie rekompensuje nam obrotu. Zresztą to nie powinna być rekompensata a nagroda

Homo nie wiadomo
@Hanna

Niczym się nie różni. A zarobki inne. A ile zarabiał PH z Warszawy? Gdyby zarabiał 5 tyś to by nie odszedł do konkurencji. I nie gadaj Homo że Ravi rozwiązało umowę bo czytając jego wpis można się domyślać jak Ravi jest konserwatywna firmą...

Homo
@Homo nie wiadomo

W W-wa zarobki jak w całej Polsce. Czyli nowy PH może liczyć na pensję między 2800, a 3500( na Stolicę słabo ).Urlop nie płatny, a w zastępstwie kierownik towaruje sklepy ( jego obrót nie wlicza się do prowizji )więc jak wrócisz do pracy sklepy są załadowane po korek. Reasumując praca dla 19 latka po maturze: fura, komóra i tableta dają.

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o