Opinie o Erudio-Centrum Edukacji Alternatywnej Kornelia Zielińska w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Erudio-Centrum Edukacji Alternatywnej Kornelia Zielińska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Erudio-Centrum Edukacji Alternatywnej Kornelia Zielińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erudio-Centrum Edukacji Alternatywnej Kornelia Zielińska w Tarnów

Michał Nowy wpis

Czy w centrum spotkaliście się ze złym traktowaniem pracowników ?

anonymous Nowy wpis

Uwaga!!! Nie polecam Erudio w Łodzi do robienia specjalizacji czy jakichkolwiek kursów z dziedziny pielęgniarstwa. Mocno zawiedziony organizacją w tej szkole uczestnik specjalizacji pielęgniarkiej.

Byly uczestnik Nowy wpis

Nie polecam żadnej pielegniarce.

Pielęgniarka Nowy wpis

W życiu nie polecam tej szkoly szczegolnie pielęgniarką lepiej skorzystać z innycch szkół jakie sa dostępne. Na wstępie mówią pięknie oh ah a później co do czego dochodzi jest inaczej po podpisaniu umowy organizacja masakryczna. Robiliśmy tam specjalizacjie i nic więcej nie mamy zamiaru.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Erudio-Centrum Edukacji Alternatywnej Kornelia Zielińska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Tarnów

@Men a na jakim stanowisku pracujesz? Jesteś szkoleniowcem w Centrum Edukacji ERUDIO? Skoro jesteś zadowolony, to pewne poleciłbyś pracę innym, tylko nigdzie nie widzę ofert pracy. Nie ma ich, czy po prostu źle szukam? Możesz mi powiedzieć czy szukają nowych pracowników?

Men

Wiesz co z tą praca marzeń to może nie, ale ogólnie spoko

Praca w Erudio nie rozwija. Wynagrodzenie poniżej przeciętnej. Kadra zarządzająca na bardzo niskim poziomie - brak kompetencji managerskich. Brak szacunku do czasu pracy pracowników. Nie polecam.

Kury kosmetyczne są fajne ponieważ prowadząca daje rade to wszystko dźwignąć, problem polega na całej reszcie...Ktoś powinien zainteresować się tą szkołą bo jak dla mnie to oszuści i cwaniaki.

zażenowana

kiepska szkoła, dużo się płaci i nic z tego nie ma.

polecam

Polecam. Szkoła bardzo dobra najciekawsze kursy Wizażu i Stylizacji. Z tego co wiem to teraz po tym kursie są darmowe sesje zdjeciowe i warsztaty z autoprezentacji także przegapiłam, ale ogólnie POLECAM GORĄCO!

true

Nie polecam. Poszłam tam na jeden, pierwszy i ostatni kurs. Zdecydowane NIE.

gość

w erudio uczą tacy wykładowcy jak (usunięte przez administratora) od wizażu i makijażu lub(usunięte przez administratora) od fotografii. Bardzo fajna szkoła ciekawy sposób prowadzenia zajęć i dobra kadra.

absolwent

Byłam w erudio na kursie kosmetycznym, polecam bardzo fajny sposób prowadzenia zajęc można coś wynieść z tych warsztatów. Przede wszystkim mowią o rzeczach o ktorych do tej pory nie miałam pojęcia a teraz widzę że są dość ważne. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Erudio-Centrum Edukacji Alternatywnej Kornelia Zielińska - Tarnów

Erudio-Centrum Edukacji Alternatywnej Kornelia Zielińska
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Wita Stwosza 4 lok. 8
    33-100 Tarnów