Centrum Edukacji ERUDIO

Łódź

Opinie o Centrum Edukacji ERUDIO

absolwent 2014-02-02 15:05:35
Byłam w erudio na kursie kosmetycznym, polecam bardzo fajny sposób prowadzenia zajęc można coś wynieść z tych warsztatów. Przede wszystkim mowią o rzeczach o ktorych do tej pory nie miałam pojęcia a teraz widzę że są dość ważne.

gość 2014-03-03 15:10:05
w erudio uczą tacy wykładowcy jak (usunięte przez administratora) od wizażu i makijażu lub(usunięte przez administratora) od fotografii. Bardzo fajna szkoła ciekawy sposób prowadzenia zajęć i dobra kadra.
true 2014-04-09 17:34:13
Nie polecam. Poszłam tam na jeden, pierwszy i ostatni kurs. Zdecydowane NIE.
polecam 2014-06-25 14:59:21
Polecam. Szkoła bardzo dobra najciekawsze kursy Wizażu i Stylizacji. Z tego co wiem to teraz po tym kursie są darmowe sesje zdjeciowe i warsztaty z autoprezentacji także przegapiłam, ale ogólnie POLECAM GORĄCO!
zażenowana 2014-08-26 11:07:47
kiepska szkoła, dużo się płaci i nic z tego nie ma.
anonim 2014-11-27 08:35:26
Kury kosmetyczne są fajne ponieważ prowadząca daje rade to wszystko dźwignąć, problem polega na całej reszcie...Ktoś powinien zainteresować się tą szkołą bo jak dla mnie to oszuści i cwaniaki.
były pracownik 2015-01-01 18:23:18
Praca w Erudio nie rozwija. Wynagrodzenie poniżej przeciętnej. Kadra zarządzająca na bardzo niskim poziomie - brak kompetencji managerskich. Brak szacunku do czasu pracy pracowników. Nie polecam.
Men 2016-05-18 21:41:53
Wiesz co z tą praca marzeń to może nie, ale ogólnie spoko
Zostaw swoją opinię o Centrum Edukacji ERUDIO - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji ERUDIO